Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
α παντως για μπριζολα στο μπουρναζι στα 70 κανει μια ξανθια ρουμανα με φουντωτο μαλλι χαρουμενη κοπελα


δουλευε πριν καποιους μηνες στο καμενο(κυριολεκτικα μετα τη μπομπα) ανωνυμο


αλλες δεν κανουν κατι με μια επιφυλαξη για τη νταιζη την ντουρμπατη νταρντανα που δουλευε στο σιν στην πετρου ραλλη και εχει κλεισει
η Νταιζη στα 70 φουλ.
Ισχυει.
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω ότι άνοιγει ένα μαγαζί που δεν έχετε ξαναδεί Συγγρού δεν μπορώ να πω περισσότερα βλέπω να κλείνουν κάποια .Όταν θα κοντεύει θα σας ενημερώσω.
Δηλαδη; Τι θα εχει που δεν εχουμε ξαναδει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
αξιζει σε πριβε δλδ???

Αξίζει φίλε αλλά πρέπει να δώσεις μάχη με κάτι μαλακοκάβληδες πιρφορούς-αγαπούληδες που αντί να κάνουν κανα χορό κάθονται και αγοράζουν μπουκάλια. Βρές έναν σερβιτόρο και πές του να στην φωνάξει πρίν πάει στους πιρφορούς.
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπερα.καποιο τηλεφωνο για την Νταιζη που λετε.ευχαριστω.καλες γιορτες σε ολους.
Πας μαγαζι και μιλας με τις κοπελες. Κανονιζεις για μεσα στο μαγαζι. Δεν υπαρχει τηλεφωνο. Το παιχνιδι μονο μεσα στο Golden Queens.
Καλες γιορτες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doc4u

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
Οι εκπλήξεις στο Golden Queens Μπουρναζι δεν σταματάνε ποτέ !
Την Πέμπτη 26/12/19 υποδεχόμαστε την show-woman ANASTASIA GIOUSEF για να μας ξεσηκώσει!
Μην το χάσετε!
 

Συνημμένα

  • GIOUSEF.png
    GIOUSEF.png
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 30

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.386
Κριτικές
19
Like
9.808
Πόντοι
9.095
Οι εκπλήξεις στο Golden Queens Μπουρναζι δεν σταματάνε ποτέ !
Την Πέμπτη 26/12/19 υποδεχόμαστε την show-woman ANASTASIA GIOUSEF για να μας ξεσηκώσει!
Μην το χάσετε!
θα κανει χορους ή μονο σοου?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
μπα κανένα σόου για να ξεσηκώσει τον κόσμο το πολύ πολύ εγώ πιστεύω..σιγα μην κάνει χορούς.Ο κόλος της είναι για μεγάλα πορτοφόλια όχι για να τσιμπάει δεκάρικα
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μπα κανένα σόου για να ξεσηκώσει τον κόσμο το πολύ πολύ εγώ πιστεύω..σιγα μην κάνει χορούς.Ο κόλος της είναι για μεγάλα πορτοφόλια όχι για να τσιμπάει δεκάρικα


ειπαμε μπας και μαζεψει κανα αγαμητο σχολιαροπαιδο μεχρι εκει


ας πανε τα ζωαδια που τους τα περνουνε

οι υπολοιποι μετα τις γιορτες
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Είναι κ η Ντάρια η άλλη χαζοχαρουμενη..πάρτε αυτή κ η αυτή της ίδιας σχολής με την μαλακω την Άντρια είναι
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
στο dream girls στη συγγρού που έπαιζε μπάλα προ 2-3 ετών με απογόητευσε στο πριβέ....δεν ήταν καλή....
το ίδιο κι εμένα όταν δούλευε στη Γρηγορίου Λαμπράκη στο πρώην Κλεοπάτρα...Μουφα...
 

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω ότι άνοιγει ένα μαγαζί που δεν έχετε ξαναδεί Συγγρού δεν μπορώ να πω περισσότερα βλέπω να κλείνουν κάποια .Όταν θα κοντεύει θα σας ενημερώσω.
Κ ποιος δεν ξέρει ρε φίλε ότι να κλείσει Αλκατράζ κ να μεταφέρουν όλα τα άχρηστα κατσικάκια ψιλομιτικα στο Λίντο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom