Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

labradora22

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Το String πρεπει να ειναι το χειροτερο μαγαζι που παιζει εκει εξω. Οταν εισαι γκαζι και σου σηκωθει καλυτερα Toys.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Το String πρεπει να ειναι το χειροτερο μαγαζι που παιζει εκει εξω. Οταν εισαι γκαζι και σου σηκωθει καλυτερα Toys.
Η αλήθεια είναί ότι έχει πολλές σάπιες..αλλά φέρνει κατά διαστήματα κάτι πιπινάκια μούρλια.βέβαια τα πριβέ που προσφέρει το μαγάζι δεν είναι αρκετά ρομαντικά όπως μου αρέσουν.τους ανώτερο θα συμφωνήσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
χθεσινή επίσκεψη σε:
ΒΑΒΥLΟΝ:Μια απο τα ίδια σχεδόν οι ίδιες γκόμενες με ελάχιστες τροποποιήσεις,όχι πολύς κόσμος για σάββατο και αραιοί χοροί στην πίστα.Η μαρθάρα καβατζωμένη ως συνήθως και οι γκόμενες βαριεστημένες.Πιο πολύ για τη βόλτα αξιζει και την καβλάντα τα έχουμε ξαναπεί.Για να ρίξεις ένα μανίκι πρέπει να δόσεις 10ε(το ποτό σου)+20-40ε(το υποχρεωτικό κέρασμα της γκόμενας)+100ε (το τέλος χυσίματος).@@
ΚΙΝΚΥ:Aρκετά νέα μωράκια από ρωσία-ουκρανία κυρίως.αρκετά όμορφα για εμένα οπότε έγιναν τα σχετικά κεράσματα και χοροί.ποτά καθαρά και καλή ποσότητα.κατά τα άλλα τα ίδια σόου με τη γνωστή μόνα λίζα που ξεσκίζεται on stage από εναν άντρα χορευτή.αλλά όταν την πλησιάσεις για ρομαντικό πριβέ σου λέει αππαπααπα εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα! :hammer:προσωπικά πέρασα καλά σε γενικές γραμμές.
CAISSA:Αέρας ανανέωσης όσον αφορά το ρόστερ.επίσης σοου on stage με δονητές αρκετά καλό.χοροί μέτριοι σε ποιότητα και διάρκεια 10ε.ποτά οκ.φίλος πήρε μεγάλο πριβέ και έμεινε ευχαριστημένος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

georgekal1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα στο forum, ρε παιδια ψαχνω εδω και καιρο μια ρουμανα καστανη πρασινα ματια με μεγαλα βυζια Αντριανα τη λενε δουλευε παλια alcatraz  athens και τελευταια golden μεχρι που την εχασα.Στο golden εκανε και show.γνωριζει τιποτα καποιος να μου στειλετε info επισης απο υπηρεσιες τι ελεγε?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Καλησπερα στο forum, ρε παιδια ψαχνω εδω και καιρο μια ρουμανα καστανη πρασινα ματια με μεγαλα βυζια Αντριανα τη λενε δουλευε παλια alcatraz  athens και τελευταια golden μεχρι που την εχασα.Στο golden εκανε και show.γνωριζει τιποτα καποιος να μου στειλετε info επισης απο υπηρεσιες τι ελεγε?
MMMαααααλιστα!!!ξέρεις όνομα,από ποια μαγαζιά πέρασε,από που είναι αλλά ρωτάς όμως από υπηρεσίες τι έλεγε...Μάλλον θα ήταν πλατωνικός ο έρωτάς σας!
 

georgekal1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
προσωπικα σε μενα εκανε τη δυσκολη σε διαφορες προτασεις μονο ποτα κερναγα και για κατι παραπανω πηγαινα αλλου..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλησπερα εχει παρει κανένας πριβε την εβελινα απ golden να μας πει εντυπωσεις...
 

labradora22

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Η Σοφια απο το αθενς δουλευει ακομα? Εχει αλλαξει τιποτα σε υπηρεσιες?
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Χθεσινοβραδυνη επίσκεψη στο Toys στο γκάζι. Πήρα κουπόνι από την είσοδο όπου με 10 ευρώ παίρνεις ποτό και 1 χορό. Το μαγαζί μαζεύει σχετικά καλό κόσμο οι περισσότεροι είναι τουρίστες. Το ρόστερ μέτριο αποτελείται από ότι κατάλαβα από ρωσσίδες και ουκρανέζες. Γενικά οι κοπέλες βαριόντουσαν που ζούσαν, δεν πολυανέβαιναν για χορό δεν πολυπήγαιναν στον κόσμο εκτός και αν βλέπανε καμμια μεγάλη παρέα από τουρίστες για μάδημα. Πήρα 1 χορό με μια ρωσσίδα με μέτριο σώμα, ο χορός διέρκησε 2 λεπτά και η κοπέλα δεν ήθελε να την αγγίζω. Πεταμένα λεφτά δηλαδή αλλά αφού είχα το γαμωκουπόνι έπρεπε να το χρησιμοποιήσω. Σε κάποια φάση είχαμε μείνει 2-3 άτομα στο μαγαζί και οι κοπέλες καθόντουσαν στην απέναντι γωνία παίζανε με τα κινητά τους και ειχανε γραψει την όλη φάση. Κάνα 2 ήρθανε να μου προτείνουν χορό επειδή τους πιέζανε τα γκαρσόνια και εννοείται τους έριξα άκυρο..Γενικά το μαγαζί είναι για να μαδάει τους τουρίστες από ότι κατάλαβα.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Γεια χαρά σε όλους.Επισκεψη στο κινκι χτες βράδυ από πού να ρχισω και που να τελειώσω πολύς κόσμος από της 1 και μετά πολλές γυναίκες αρκετές μεγάλες αλλά και αρκετές καινούργιες έχω την την εντύπωση ότι αρκετές ήταν από δίπλα babylon.Καλα σόου που δεν κουραζανε γενικά καλό ρόστερ για να είμαι δίκαιος. Τώρα αρχίζουν τα ωραία ήρθαν δύο κοπέλες καινούργιες αφού μιλάγανε μόνο αγγλικά ήρθανε στον φίλο μου και τους πρότεινε το μεγάλο πριβέ των 100 η μία του είπε να του παίξει αυτή και η δεύτερη να τον παίξει μόνος του και αυτή να είναι γυμνή λοιπόν αυτά που ξέρανε να τα ξεχάσουν αυτά δεν παίρνανε εδώ αυτά στα αμερικανικά η θα κάτσετε κανονικά η θα πάρετε ξέρετε τι.Για ποτό και χαβαλε καλό μέχρι εκεί.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Α και για το toys  προς το παρόν μαύρο απαράδεκτο εγώ τα είπα και τώρα τα είδε και ο φίλος που πηγε .
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
28
Like
20.069
Πόντοι
5.946
Ναί? Στο Τόυς δεν είναι οι γνωστές πηδούκλες Ντιάνα και Γιάννα;
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Γεια χαρά σε όλους.Επισκεψη στο κινκι χτες βράδυ από πού να ρχισω και που να τελειώσω πολύς κόσμος από της 1 και μετά πολλές γυναίκες αρκετές μεγάλες αλλά και αρκετές καινούργιες έχω την την εντύπωση ότι αρκετές ήταν από δίπλα babylon.Καλα σόου που δεν κουραζανε γενικά καλό ρόστερ για να είμαι δίκαιος. Τώρα αρχίζουν τα ωραία ήρθαν δύο κοπέλες καινούργιες αφού μιλάγανε μόνο αγγλικά ήρθανε στον φίλο μου και τους πρότεινε το μεγάλο πριβέ των 100 η μία του είπε να του παίξει αυτή και η δεύτερη να τον παίξει μόνος του και αυτή να είναι γυμνή λοιπόν αυτά που ξέρανε να τα ξεχάσουν αυτά δεν παίρνανε εδώ αυτά στα αμερικανικά η θα κάτσετε κανονικά η θα πάρετε ξέρετε τι.Για ποτό και χαβαλε καλό μέχρι εκεί.
καλά 100ρικο μόνο μαλακια???έλεος ρε πουστη μου....
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Ψάχνουν κορόιδα φίλε η μεθυσμένους ξένους απαράδεκτες με 100 παίρνουμε σε ξενοδοχείο μια ώρα και αυτές για κάνα 20 λεπτό ζητανε 100 χωρίς να κάνουνε τίποτα άντε γεια ευγενικά.
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
100€ χωρίς σεξ μιλάμε αρπαχτη του κερατά έτσι...
Σε αυτό στη Μιχαλακοπούλου που έχει αλλάξει δε ξέρω και εγώ ποσά ονόματα γαμας στο πριβέ;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Κάνουν γενικά καλά πριβέ εκεί. Με 50 για μαλακία έχει πολλές. Για πήδημα μειοψηφία αλλά όλο και κάτι έχει.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.463
Κριτικές
42
Like
7.898
Πόντοι
4.666
Η Σοφια απο το αθενς δουλευει ακομα? Εχει αλλαξει τιποτα σε υπηρεσιες?

φήμες λένε ότι η "θείτσα" μας από το πάλαι ποτέ κραταιό ρασπούτιν, εθεάθη στο άθενς...πόσο χρονών να ναι τώρα άραγε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom