Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ασφαλώς …

Αφού τόσοι πολλοί είστε ερωτεύσιμοι και ικανοί με τη πρώτη ματιά να ρίχνετε 2μετρες θεογκόμενες, το μόνο που μου μένει είναι να εγκαταλείψω.

υπαρχουν πολλες διμετρες, θεογκομενες...εντος στριπ ?  :cheesy:

τα παιδια δεν ειπαν οτι ειναι ερωτευσιμοι οι ιδιοι...αλλα οι τσεπες τους...για πουτανες μιλησαν...  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
υπαρχουν πολλες διμετρες, θεογκομενες...εντος στριπ ?  :cheesy:

τα παιδια δεν ειπαν οτι ειναι ερωτευσιμοι οι ιδιοι...αλλα οι τσεπες τους...για πουτανες μιλησαν...  ;)

μη του βάζεις ιδέες και αρχίσει το Παμε Στοίχημα......
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
από τοτες που έφυγες όμως λείπει στις τρύπερς....

όλο με ρωτάνε που είναι η ζάντα του μπουρδέλα.

Αφού να φανταστείς ούτε στα μηνύματα δεν απάντησα σήμερα!!!
Δεν σκέφτηκα να τις παραπέμψω σε σένα...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αφού να φανταστείς ούτε στα μηνύματα δεν απάντησα σήμερα!!!
Δεν σκέφτηκα να τις παραπέμψω σε σένα...

εγώ συνταξιοδοτήθηκα όταν ανακάλυπτες τα γαμαζά αυτά.
πάλι ψέμματα λες στα κουρίτσα.
ο μακ τότε με παρακάλαγε να μείνω για να βγάλουμε το πουλέν ζάντα στη θέση μου.....

αλλα εγώ είμαι μέγας κομπλέξας και δε δέχθηκα να πάρει τη θέση μου ένα σανιτας με 1000% παραπάνω προιόν......
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σιρόκο ? Ανατολή ? Αφροδιτη ?

Περασμένα μεγαλεία...κ διηγώντας τα να χύνεις....(ή να φτύνεις αμα είσαι στριπτηζοκόριτσο)...

:2funny: :2funny: :2funny:

όχι,στο αλκατράζ ήταν......αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααα :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σάββατο βράδυ κ μετά από ποτάκι στο κέντρο αποφασίσαμε να κατηφορίσουμε στις αγαπημένες πλέον Μούσες!Κατ'ευθείαν στο θέμα μας,σερβιτόροι εξυπηρετικότατοι,κοπέλες,κρατηθείτε,53 τον αριθμό παρακαλώ και η πασαρέλα στο πιάτο να διαλέξουμε ό,τι θέλαμε!!Οι κοπέλες τόσες πολλές λόγω του καινούριου μαγαζιού που ανοίγει το αφεντικό νέξτ γουίκ!(Κίνκυ Όπερα)κ αρκετές απο αυτές ήταν νέο αίμα κ θα πάνε εκεί!Φαίνεται η μεταγραφές Ιανουαρίου ξεκίνησαν νωρίτερα!!!Τρομακτικό ποσοστό σε βυζοπούλες(εξ'ού κ ο τίτλος)με πααααάρα πολύ ωραία σωματάκια!Λίστα:Σίσυ,καινούρια από Λιθουανία,ευγενέστατη κάθεται πολύ ώρα για μπλά-μπλά κ χωρίς πουτό!Η πιο ψηλή στο μαγαζί,βλέπει τον κόσμο απο το 1μ.κ 81εκ.!!!Χριστίνα απο Ρουμανία,μικρό αλλά καλό βυζάκι,κοντό μαλλί,αλλά εκείνη την ώρα δε με ενέπνεε!Λίζα,ξανθιά βυζάρα,σιλικονούχα,σώμα σκίσε με κ δε συμμαζεύεται!Αντριάννα-Αλλίνα σταθερές κ τόσο καλές σαν το παλιό καλό κρασί!!Κ για το τέλος έκπληξη με...Τζούλια απο Λολίτα!Σώμα όχι τόσο σφιχτό σαν τις πιο πολλές υπέρ-στριπτιτζούδες,αλλά παλιά τανα-που στο κουρμπέτι!Άψογος χορός,ευγενέστατη στο φούλ κ με 10ευράκι πιάνεις κ κάνεις πράγματα που άλλες στο πριβέ δεν αφήνουν(δεν υπερβάλλω!)!Βυζόκοσμε...ουέλκαμ μπάκ!!!

Εντάξει ρε μεγάλε και εμείς πελάτες είμαστε, καλό το μαγαζί, αλλά δε βγήκαμε να το φωνάζουμε με τη ντουντούκα στο datsun
 

Επισκέπτης
Σάββατο βράδυ κ μετά από ποτάκι στο κέντρο αποφασίσαμε να κατηφορίσουμε στις αγαπημένες πλέον Μούσες!Κατ'ευθείαν στο θέμα μας,σερβιτόροι εξυπηρετικότατοι,κοπέλες,κρατηθείτε,53 τον αριθμό παρακαλώ και η πασαρέλα στο πιάτο να διαλέξουμε ό,τι θέλαμε!!Οι κοπέλες τόσες πολλές λόγω του καινούριου μαγαζιού που ανοίγει το αφεντικό νέξτ γουίκ!(Κίνκυ Όπερα)κ αρκετές απο αυτές ήταν νέο αίμα κ θα πάνε εκεί!Φαίνεται η μεταγραφές Ιανουαρίου ξεκίνησαν νωρίτερα!!!Τρομακτικό ποσοστό σε βυζοπούλες(εξ'ού κ ο τίτλος)με πααααάρα πολύ ωραία σωματάκια!Λίστα:Σίσυ,καινούρια από Λιθουανία,ευγενέστατη κάθεται πολύ ώρα για μπλά-μπλά κ χωρίς πουτό!Η πιο ψηλή στο μαγαζί,βλέπει τον κόσμο απο το 1μ.κ 81εκ.!!!Χριστίνα απο Ρουμανία,μικρό αλλά καλό βυζάκι,κοντό μαλλί,αλλά εκείνη την ώρα δε με ενέπνεε!Λίζα,ξανθιά βυζάρα,σιλικονούχα,σώμα σκίσε με κ δε συμμαζεύεται!Αντριάννα-Αλλίνα σταθερές κ τόσο καλές σαν το παλιό καλό κρασί!!Κ για το τέλος έκπληξη με...Τζούλια απο Λολίτα!Σώμα όχι τόσο σφιχτό σαν τις πιο πολλές υπέρ-στριπτιτζούδες,αλλά παλιά τανα-που στο κουρμπέτι!Άψογος χορός,ευγενέστατη στο φούλ κ με 10ευράκι πιάνεις κ κάνεις πράγματα που άλλες στο πριβέ δεν αφήνουν(δεν υπερβάλλω!)!Βυζόκοσμε...ουέλκαμ μπάκ!!!

Εντάξει ρε μεγάλε και εμείς πελάτες είμαστε, καλό το μαγαζί, αλλά δε βγήκαμε να το φωνάζουμε με τη ντουντούκα στο datsun

η μαλακία είναι ότι απ'τις 53...μας έγραψε μόνο 6....
 

βουλησ

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεισ απο τουσ παλιουσ τι φαση ειναι μια ψηλη μελαχροινη ρωσσιδα απο το βαβυ ο ονοματι λαρα (καλλιτεχνικο).μου πουλαει ερωτα και δεν ξερω απο τι να φυλαγομαι. αξιζει τουλαχιστον φορτωμα γιατι δεν το εχω επιχειρησει ακομα η πεταμενα λεφτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom