Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όσοι έχουν πηδήξει αξιόλογη στρίπερ λευκής σαρκός (όχι μπάζο) με...

...50 € εντός μαγαζιού (ήτοι είσοδος και 2 διπλά κεράσματα δηλαδή περίπου 10-15 λεπτά γνωριμίας με το «θύμα»)
...και 150 – 200 € εκτός μαγαζιού ως αμοιβή του «θύματος»
...ήτοι σύνολο maximum 250 €.

παρακαλώ να παρουσιαστούν για να μαθαίνουμε κ’ εμείς οι ερασιτέχνες πως γίνεται στη πράξη όχι στα λόγια...

Π Α Ρ Ω Ν
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Οι θαυμαστές σου περιμένουν να απαντήσεις (όχι σε μένα) επί της ουσίας των ισχυρισμών σου...

...ότι δηλαδή μετά από γνωριμία 10-15 λεπτών με μια απ’ τις μουνάρες εντός του μαγαζιού, ...την έχεις κλείσει για συνάντηση εκτός, για πήδημα έναντι 150-200 €.

Λόγια ξέρουμε να λέμε πολλά, αποδείξεις δεν έχουμε... :uglystupid:

Φίλε μου γίνονται αυτά στα στριπτομάγαζα δεν μπορώ να σου πω για όλα αλλά σε κάποια γίνεται.Μου έχει τύχει ανάλογη περίπτωση στο Lido που είχα πάει πριν 1 1/2 μήνα με 2 φίλους μου και είχα κεράσει μόλις 1 γκόμενα από όλες που ήρθαν  για να προτείνουν χορό η ποτό και την ρώτησα αν θέλω να σε γαμήσω πως θα γίνει????????????????????
Μου λέει μου δίνεις 200€ και κανονίζουμε επι τόπου για εκτός μαγαζιού να βρεθούμε.Δεν το δοκίμασα μιας και δεν είχα τόσα λεφτά για να μπορώ αν επιβεβαιώσω τα λεγόμενα της γκόμενας.
Το συγκεκριμένο περιστατικό το έχω αναφέρει ξανά στο thread του Lido Palace αν θες μπορείς να πας να το ελέγξεις.......................
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Για χρήμα δεν ξέρω...αλλά αφού στον ελεύθερό σου χρόνο...μαθαίνεις τα ροστερ απ'έξω κι ανακατωτά...πως να ζήσεις διαφορετικά ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

έλα ντε... :rolleyes:αυτό που έχω καταφέρει είναι να είμαι ένας ροστεράς,δηλ. :idiot: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
τι έγινε ρε παιδιά?

πληρώνουμε καλόπαιδα να βάζουν καλές κριτικές αλλά δεν πληρώνουμε το web-hosting και ξεμένουμε από Site?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τι έγινε ρε παιδιά?

πληρώνουμε καλόπαιδα να βάζουν καλές κριτικές αλλά δεν πληρώνουμε το web-hosting και ξεμένουμε από Site?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

The site xxxx-xxxxxx.com has been disabled. Please contact support.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

www.bourdela.tv/content/view/386/222/#jreview_11654]http://www.bourdela.tv/content/view/386/222/#jreview_11654[/url]: Αξίζει! (7.4)

Κατα την γνωμη μου το καλυτερο strip club στην αθηνα.Οι κοπελες δεν ειναι και τρομερα ομορφες αλλα κανουν καλο prive.Μπορεις να κανεις οτι επιθυμεις!Ξεχνα τα δαχτυλακια και οτι η κοπελα μενει γυμνη,εδω κανεις οτι θελεις, ο,τι σου καυλωσει.Εχω γυρισει τα παντα και ξερω τι γινεται παντου.Το μαγαζι τα σπαει ο χωρος μια χαρα δεν περιμενεις κατι καλυτερο αφου σου προσφερει τετοια πραγματα,μεχρι και τα ποτα πολυ σπανια δεν ειναι καλα.Οι τιμες φυσιολογικες 10 ο χορος,50 το prive.Μην χασετε την ευκαιρια και δεν πατε ΑΞΙΖΕΙ πραγματικα!!!


:2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί ρε  άδικο έχει ο παίχτουρας  ?
Ή  επειδή  ως πραγματικός  φίλαθλος  λέει τα  πράγματα  ωραία  πρέπει να  τον  απαπάρουμε .

Α  ρε  Θρούλη  να  σουνα  εδώ  να  πεις « και με 40 γίνεται»
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
The site xxxx-xxxxxx.com has been disabled. Please contact support.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

www.bourdela.tv/content/view/386/222/#jreview_11654]http://www.bourdela.tv/content/view/386/222/#jreview_11654[/url]: Αξίζει! (7.4)

Κατα την γνωμη μου το καλυτερο strip club στην αθηνα.Οι κοπελες δεν ειναι και τρομερα ομορφες αλλα κανουν καλο prive.Μπορεις να κανεις οτι επιθυμεις!Ξεχνα τα δαχτυλακια και οτι η κοπελα μενει γυμνη,εδω κανεις οτι θελεις, ο,τι σου καυλωσει.Εχω γυρισει τα παντα και ξερω τι γινεται παντου.Το μαγαζι τα σπαει ο χωρος μια χαρα δεν περιμενεις κατι καλυτερο αφου σου προσφερει τετοια πραγματα,μεχρι και τα ποτα πολυ σπανια δεν ειναι καλα.Οι τιμες φυσιολογικες 10 ο χορος,50 το prive.Μην χασετε την ευκαιρια και δεν πατε ΑΞΙΖΕΙ πραγματικα!!!


:2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πολύ ποιότητα λέμε...
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
εαν εισαι τεχνιτης στο παιχνιδι μπορεις να κανεις πολλα...............ειχαμε παει με φιλαρακο σε στριπ οπου γαμησε και χωρις λεφτα..................
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εαν εισαι τεχνιτης στο παιχνιδι μπορεις να κανεις πολλα...............ειχαμε παει με φιλαρακο σε στριπ οπου γαμησε και χωρις λεφτα..................

άμα είναι μάγκας, πες του να γαμήσει χωρίς πέος

:grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Alcatraz. To γνωστό gay μέρος για ποτό. Μοιάζει τόσο με club που κάποιες ελλεηνίδες τις πέρασα για striper
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom