Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Alcatraz. To γνωστό gay μέρος για ποτό. Μοιάζει τόσο με club που κάποιες ελλεηνίδες τις πέρασα για striper

τα παραλές.Μάλλον ήθελες να πείς ότι κάποιες τρύπερ τις πέρασες για ελλεεινίδες λεό μου. :grin:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όσοι έχουν πηδήξει αξιόλογη στρίπερ λευκής σαρκός (όχι μπάζο) με...

...50 € εντός μαγαζιού (ήτοι είσοδος και 2 διπλά κεράσματα δηλαδή περίπου 10-15 λεπτά γνωριμίας με το «θύμα»)
...και 150 – 200 € εκτός μαγαζιού ως αμοιβή του «θύματος»
...ήτοι σύνολο maximum 250 €.

παρακαλώ να παρουσιαστούν για να μαθαίνουμε κ’ εμείς οι ερασιτέχνες πως γίνεται στη πράξη όχι στα λόγια...
ΠΑΡΩΝ!
Εντός εκτός και επί τα αυτά Έκτωρα....
Άστο καλύτερα... και ερεύνα τας γραφάς...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ας αναδημοσιεύσω και αυτό το sms προκειμένου να εξομολογηθώ τη μαλακία μου και μετά να το σβήσω γιατί είναι πλήρης πλέον η μνήμη....

I don't like you? if I didnt like you I didnt go outside neader for one drink. is happening something bad with me and I cant told u. but i see u "lost time, money" with me and me I am a beach,no? thanks a lot Indian

Beach????? Μάλλον εννοεί την Κωνστάντζα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Την επόμενη φορά θα σας διηγηθώ την ιστορία του πως χάνουμε την σίγουρη και δωρεάν βίζιτα ένεκα της στριποπουτανοκαψούρας.....
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
ΠΑΡΩΝ!
Εντός εκτός και επί τα αυτά Έκτωρα....
Άστο καλύτερα... και ερεύνα τας γραφάς...

Οι πρωτοκλασάτες γκόμενες, που μόνο αυτές είναι στόχος για μένα, μόνο μετά από 2-3 και πλέον επισκέψεις με εμπιστεύονται  για να βγουν έξω μαζί μου.

Δηλώνω αποτυχημένος , γι’ αυτό εγκαταλείπω το άθλημα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οι πρωτοκλασάτες γκόμενες, που μόνο αυτές είναι στόχος για μένα, μόνο μετά από 2-3 και πλέον επισκέψεις με εμπιστεύονται  για να βγουν έξω μαζί μου.

Δηλώνω αποτυχημένος , γι’ αυτό εγκαταλείπω το άθλημα.

τώρα το κατάλαβες;

τόσο καιρό σου το λέει με ένα εκατομμύριο τρόπους ο μάκ και συ γραμμή δεν πήρες.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί εσύ που μου λες για τις πουτάνες τόσα χρόνια...έβαλα μυαλό ???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μόνο εγώ τελικά σας άκουσα που αντικατέστησα τις κανονικές λίστες με φανταστικές....

αχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μόνο εγώ τελικά σας άκουσα που αντικατέστησα τις κανονικές λίστες με φανταστικές....

αχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ...μια απορια εχω...

όταν πηγαίνεις σε στουντιο...(δεν ξερω αν πηγαινεις,εχω δει το νικνειμ σου σε ποσταρισματα...δεν εχω διαβασει)...

γαμάς αφου τους έχεις διαβάσει τις λίστες απ'τα στριπ ? και αν κανεις κανενα λάθος,φεύγεις...πας τα ξαναδιαβαζεις να τα μαθεις καλα...κ γυρίζεις για την τιμωρια σου ?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε συ...μια απορια εχω...

όταν πηγαίνεις σε στουντιο...(δεν ξερω αν πηγαινεις,εχω δει το νικνειμ σου σε ποσταρισματα...δεν εχω διαβασει)...

γαμάς αφου τους έχεις διαβάσει τις λίστες απ'τα στριπ ? και αν κανεις κανενα λάθος,φεύγεις...πας τα ξαναδιαβαζεις να τα μαθεις καλα...κ γυρίζεις για την τιμωρια σου ?

:2funny: :2funny: :2funny:

βασικά,να στη λύσω ναούμ..(όχι ο παλιός διαιτητής..κατά το "όχι ο νώντας" :2funny:)

πάω σε στούντιο που είναι συνήθως κοντά στα αγαπημένα μου κωλάδικα(π.χ.συγγρού 144,τριγγέτα,αριστοτέλους,θησέως,αθανασίας κλπ...)γιατί κάνω το εξής...πληρώνω είσοδο στο κωλόμπαρο,μπαίνω μέσα,κάθομαι,παίρνω τις οσμές τις αρωματικές που είναι απαραίτητες για να πέσει η σεροτονίνη στις σωστές δόσεις στα νευροφυτικά μου,μου έρχονται στο μυαλό τα κατα καιρούς σεναριακά δρώμενα του φραπέ που εκτυλίχθηκαν μπροστά στα ματια μου,θυμάμαι ονόματα,διευθύνσεις,αγαπημένο φαγητό,αγαπημένο ρούχο-παπούτσι,αγαπημένο πρόσωπο τεμαχίων,κοιτάω γύρω μου και συνήθως βλεπω τον μέτρ του γκόλντ δημιουργώντας ψευδαισθησιακή ονείρωξη στό όλο μου είναι το οποίο μετά ξεσπάει στο εξής τροπάριο:βγαίνω έξω,χώνομαι στο στούντιο δίπλα,κάθομαι καναπέ,περιμένω τεμάχιο να βγεί από τη λαιμητόμο-στουντιοκάμαρα,παρατηρώ τον χαμηλό φωτισμό,χάνομαι στις μαγικές αισθήσεις του ημίφωτος,βγαίνει μετά η ταναπού στουντιού,βλέπω και την τσατσά που είναι σαν το ανάποδο γαμώτο ναούμ και ενώ ο σκοπός μου είναι το πραγματικό ροστερέισιον ξενερώνω και φεύγω για σπίτι αρνούμενος να ξαναπεράσω στο κωλάδικο που πλήρωσα είσοδο γιατί το θεωρώ κακό οιωνό.Για αυτό όταν βλέπετε φανταστικές λίστες,μου έχει συμβεί το παραπάνω και στεναχωριέμαιπου δε δίνω χαρά και πληροφόρηση στο λαό μου από κάτω που ζεί για να με χειροκροτήσει.Αυτή είναι η τιμωρία μου και αυτά... :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
να τώρα μου ρθε μόλις ένα πρόσφατο σεναριακό στριπτζιζοδρώμενο άκοπης καφείνης σε πριβεδιακό πατάρι με κορασίδα ρωσίδα βέρα(όχι "στο δεξί" :grin:)η οποία να χτυπά σαν μονόκοπος και άγαρμπος πηδαλιούχος(σχίζοντας το ποτάμι και εξοργίζοντας τα πιράνχας χαλώντας την ηρεμία του βιότοπου...)το πουλί(the bird)ενός αγκομαχούντα ταβερνιάρη του κερατσινίου-άν ενθυμούμαι καλώς-ο οποίος σαβούρωνε ταυτόχρονα και κάτι φυστίκια αιγίνης που είχε μέσα στο pocket του για δύσκολες ώρες πείνας(ήταν της γενιάς του 40) και τελικά αράδιασε τα εκρού παχύρευστα υγρά του πάνω στη ξεβρασμένη δερματίνη της κινέζικης ταπετσαρίας του καναπέ με σχήμα κύκλο που σήμερα βρίσκεται στην κατασκήνωση του αγίου ανδρέα μετά από μεταφορά γύφτου datsunatou.Αυτά... :2funny:
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
τώρα το κατάλαβες;

τόσο καιρό σου το λέει με ένα εκατομμύριο τρόπους ο μάκ και συ γραμμή δεν πήρες.....

Ασφαλώς …

Αφού τόσοι πολλοί είστε ερωτεύσιμοι και ικανοί με τη πρώτη ματιά να ρίχνετε 2μετρες θεογκόμενες, το μόνο που μου μένει είναι να εγκαταλείψω.
 

Επισκέπτης
να τώρα μου ρθε μόλις ένα πρόσφατο σεναριακό στριπτζιζοδρώμενο άκοπης καφείνης σε πριβεδιακό πατάρι με κορασίδα ρωσίδα βέρα(όχι "στο δεξί" :grin:)η οποία να χτυπά σαν μονόκοπος και άγαρμπος πηδαλιούχος(σχίζοντας το ποτάμι και εξοργίζοντας τα πιράνχας χαλώντας την ηρεμία του βιότοπου...)το πουλί(the bird)ενός αγκομαχούντα ταβερνιάρη του κερατσινίου-άν ενθυμούμαι καλώς-ο οποίος σαβούρωνε ταυτόχρονα και κάτι φυστίκια αιγίνης που είχε μέσα στο pocket του για δύσκολες ώρες πείνας(ήταν της γενιάς του 40) και τελικά αράδιασε τα εκρού παχύρευστα υγρά του πάνω στη ξεβρασμένη δερματίνη της κινέζικης ταπετσαρίας του καναπέ με σχήμα κύκλο που σήμερα βρίσκεται στην κατασκήνωση του αγίου ανδρέα μετά από μεταφορά γύφτου datsunatou.Αυτά... :2funny:

Σιρόκο ? Ανατολή ? Αφροδιτη ?

Περασμένα μεγαλεία...κ διηγώντας τα να χύνεις....(ή να φτύνεις αμα είσαι στριπτηζοκόριτσο)...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom