Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εγω παω σπανια στο baby gold......
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εσυ  κάνεις  κακές  παρέες  τελευταίως νεαρέ
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
ένα παγωμένο βράδυ του Δεκέμβρη με βρήκε στους ερυθρούς μύλους, σαν αυτούς του ντον κιχωτη. Στην διαδρομή πήρε το μάτι μου ένα μαγαζί πάνω στη φιλαδελφείας που είχε το όνομα του ινδικού βιβλίου του sex με την κατάλληξη live. Ο εξωτερικός διάκοσμος θύμιζε μαγαζί γ' κατηγορίας, την κατηγορία δηλαδή με τις ομάδες έκπληξη... δεν το επισκε αλλά επιφ για το μελλον.
 

gpetr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ κατά της 1.30 επίσκεψη στο Club Ανατολή  είσοδος 15€ με ποτό 12€ μικρός χορός σε κοινή θέα 55€ πριβέ στο πατάρι.Χώρος αρκετά υποφωτισμένος τα ποτά καλά από το σόου έχουμε δει και καλύτερα, τεμάχια αρκετά και αξιογάμητα αν και τα περισσότερα άνευ στήθους για τους πολυπληθείς βυζολάτρες. Παλαμάριασμα ελεύθερο και πιστεύω ότι αξίζει και μια δεύτερη επίσκεψη για περεταίρω λεπτομέρειες. Χρόνια πολλά και καλές γιορτές και πάντα γκόμενες στα πόδια μας!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εντός  των  πλαισίων  ευρυτέρου  στριποτούρ , μικρά  επίσκεψις στο  ίδρυμα  της  οδού  Λαγουμιτζή .
Το  μαγαζάκι ΄δεν  λέει  πολλά  ως  χώρος , πλην  όμως  έχει  εξυπηρετικό παρκαδόρο  και  δεν  πληρώσαμε  είσοδο .
Θορυβημένος  για βόμπα , παρήγγειλα  ποτό σκέτο με  τον  πάγο  χώρια  και  ήρθε  σωστό .
Στα  μείον  η  τιμή  του  γυναικείου ποτού  και οι  χρεώσεις  υπέρ  το  άρτιον ( 24  το σφηνάκι !!!!!!!!!!!!!!!!! , 13 ο απλός )
Οι  κυρίες  σε  καλό  μέσο  όρο .Δεν  είδα  καμμία  ξεχωριστή , ενώ είχε  και μπαζάκια . Βλέπεις όμως ότι  τό ' χουν  γενικά  τα  κορίτσια . Έχουν  το  κάτι  της  εργάτριας  στριπτητζούς .
Για τους  μαυροβουνίους  συνίσταται η λεπτή γαζέλα  . Παλαιό tip του  άρχοντα  Βάσου .
Συνίσταται  το  πριβέ ( 55 €  ).
Σε  καμμία  περίπτωση  δεν  θα  γινόμουνα  θαμώνας .Η  αφόρητη  δεκαρολογία  των  χρεώσεων υπέρ  το  άρτιον  με  χάλασε .
Άξιζε όμως  μία μικρή  επίσκεψη . Γνωρίζετε  εκλεκτοί  μου  φίλοι  , ότι  πλέον  στο  ερώτημα  εργάτρια  ή  μοντέλα ψηφίζω  εργάτρια .

 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
ένα παγωμένο βράδυ του Δεκέμβρη με βρήκε στους ερυθρούς μύλους, σαν αυτούς του ντον κιχωτη. Στην διαδρομή πήρε το μάτι μου ένα μαγαζί πάνω στη φιλαδελφείας που είχε το όνομα του ινδικού βιβλίου του sex με την κατάλληξη live. Ο εξωτερικός διάκοσμος θύμιζε μαγαζί γ' κατηγορίας, την κατηγορία δηλαδή με τις ομάδες έκπληξη... δεν το επισκε αλλά επιφ για το μελλον.
μην πας ειναι μαπα ..διαβασε κριτικη και βαθμολογια μου..εκτοσ και αν αλλαξε κατι απο την τελευταια φορα που πηγα που δεν το πιστευω,,αυτο το μαγαζι ειναι και ηταν παντα φτηνιαρικο επαρχιοτικο με μετριοτατες γυναικες και μαλιστα πολλες μαυρες μεταγραφη απο πισω απο το δημαρχειο της αθηνας,...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
επισκεφθηκα το αλκατραζ χθε βραδυ με φιλους..ομολογω οτι η ποιοτητα παραμενει σε καλο επιπεδο,χοροι πιστας,προσωπικοι χοροι,ωραιες γκομενες, δες στα πριζουν για ποτο κλπ...καλο προσωπικο,φτηνοι χοροι και καλουτσικοι 10 ευρω,καναν οτι μπορουσαν να μου βρουν  θεση σε καναπε ...θεωρω οτι ειναι απο τα καλυτερα στην ελλαδα αν και εμενα με χαλαει που ειναι τοσο μεγαλος χορος με τοση φαβουρα και φασαρια..εμενα προσωπικα το αγαπημενο μου ειναι το ερωτικα αν και εχω να παω καιρο λογω οικονομικης καταστασης και λογω του οτι η παρεα δεν θελει.. διοτι ειναι λιγο αποκεντρο με σοβαροτατο προβλημα παρκινγκ αληθεια πηγε κανενας απο εσας στο εροτικα τελευταια ..συνεχιζει στην ιδια ποιοτητα?? ας γραψει καποιος κατι...εγω θεωρω οτι το εροτικα ειναι αδικημενο στο σαιτ ετσι δεν ειναι??
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Γράφτηκε στη κριτική ότι είναι καλό περιβάλλον για 45+. Συμφωνώ, για αυτό αδικείται. Το προτιμώ για cool μιας και έχει τους καλύτερους καναπέδες
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για  τους  ενδιαφερομένους
Ερότικα  στα γνωστά  του  επίπεδα . Μόνο  που  παρά  την περίοδο  εορτών  υπάρχει  μία  τάση  ευέλικτου  σχήματος (λίγα  πουτά ) .
Κατά  τα  άλλα  αγκαλίτσες , φιλάκια  , μουρμουρίτσα  και  ποτάκι .
Χοροί όπως  παντα  απελπιστικά  αθώοι. Θυμάμαι  την  ξεδέρφη  μου  την Ελπινίκη , όταν χορεύαμε  King Krimson σε σλόου  στο Γυμνάσιο .
Δεν  πέρασα  άσχημα , αλλά  συνίσταται  κυρίως  για  το  πιστό  κοινό  του  ιδρύματος , αφού  όποτε  πάω  τις  ίδιες  φάτσες  βλέπω .
Αξίζει  ένα  περασματάκι .
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
παιδια ξερει κανεις τι παιζει στο fuego στην οδο Πριαμου στο Καματερο;;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Fuego  χτες  δεν  προλαβα  να  πάω .
Έκανα  όμως  μετά  από  πολύ  καιρό  στριποτσαρκα .
Και  έχουμε  και  λέμε 
α) Τα  μαγαζιά απελπιστικά  άδεια  , ρε  λαμόγια  κουραστήκατε  ή  τα  φάγατε  όλα  στις  γιορτές ?
β) Τα  πουτάκια  είναι  νευρικά  και  γκρινιάρικα  και  παραπονιούνται  ότι  δεν  δούλεψαν  καθόλου  στις  γιορτές
γ) Τώρα  που  έφυγε  το Cristmas  Spirit  και  πάλι  επικρατεί  η  εικόνα  της  κρίσης  και  της  μιζέριας .
Λεπτομερώς :
1) Lido  παραμονή  μικρή  ίσα  ίσα  για μια  γουλιά  από  το  ποτό  που  ήταν  καθαρό . Ελαφρά  κουβεντούλα  με  τον  αετοπαπού . Είναι  λίγο  μπαχαλάκι αυτό  το  μαγαζί , αλλά  κρατάει  κάποιο , έστω  και μικρό  σταθερό  κοινό .  Το  ρόστερ  το  κλασσικό της  καθημερινής ( θα  σας  πει ο vitsi ) . Θα  το  αδικήσω  λίγο  γιατί  πήγα  νωρίς  και  έπεσα  στην ώρα  της  ξενέρας .
2) Λολίτα , εκεί  πήραμε  πριβέ  . Εκεί  πάντα παίρνουμε  πριβέ .
Φθήνηνε  2  ευρώ  το  γυναικείο  ποτό . Έφυγε  το  δώρο . Πολύ  λίγος  κόσμος , αρκετά  καλή  επάνδρωση  το  επίπεδο  το γνωστό , βλέπε  παλαιότερες  κριτικές . Ο κόσμος  είχε  αρχίσει  να  μαζεύεται  βέβαια  είχε  πάει 1.30  και  είχε  αρχίσει η  γύρα .
3)Γκολντ , το  μαγαζί  αυτό , λόγω μεγέθους  όταν  είναι  άδειο  είναι  καταθλιπτικό . Πάντως  κράταγε  λίγο κόσμο . Οι γνωστές  κυρίες  ήταν  εκεί . Βάλαμε  και  ένα ποτάκι ( αδυναμίες  είναι αυτές ) . Το  μαγαζί  παραμένει  για  μένα  το καλύτερο  αυτή  τη  στιγμή .
Αν  η ιδιοκτησία  έβαζε  και κανένα  σοκολατάκι  δεν  θα  ξεκόλαγα  από  εκεί  .
4) ΒΑΒΥ Ο Πειραιώς . Ε  λέω  μια  που  είμαι λαγουμιτζή  να  μην  πάω  και  λίγο από Πειραιώς ?  Καλά  ήταν  δε  λέω . Γενικά  αυτή  τη  στιγμή  μεγάλη  ποιότητα  δεν  έχει . Βέβαια  κόσμο  μαζεύει . Ο μέσος  όρος  δεν  είναι ο καλύτερος  , αλλά  έχει  και  δυνατές  παρουσίες . Εμένα  δεν  μου  αρέσει  το άπλετο φως  του  μαγαζιού . Πάντως  έχει  και μερικά  καλά  να  ασχοληθείς . Στα  συν  ότι τα  κορίτσια και  λόγω  του  κοινού  που  απευθύνονται  δεν  είναι οι μεγάλες  ποτορουφήχτρες  και  τη βγάζεις  όμορφα  . Το  μαγαζί  δεν  είχε  ακόμη  αρχίσει  να  δίνει ρεπό  και  είχε  πολλές  γυναίκες . Και  είχε  και  κόσμο , βέβαια  είχε  πάει 2.30 , όταν έφυγα . 
Σάββατο  θα  επισκεφθώ  και  άλλα  και  θα  σας  πω
Λείπει  ρε  γμτ  ο VASOS  και  δεν  είμαι σίγουρος  για  το ρόστερ .
Λοιπόν  γύρο  στο 150άρι  χαλάσαμε  καλά  ήταν .
Αλλά  ρε  γμτ που  ναι  οι  άλλες  εποχές  πριν 1-2 χρόνια  που  ήταν τίγκα  τα  κωλάδικα 24/7 . Άλλες  εποχές  που  πέρασαν  ανεπιστρεπτί .
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Η φάση είναι ότι Λολίτα και BabyO ήμουνα και εγώ χτες. Πως και δε με πέτυχες αφού από πληροφορίες που έχω με ξέρεις φατσικά. Απελπιστικά άδεια τα μαγαζιά. Μετά τις γιορτές όμως πάντα έτσι ήταν. Άπλα αυτή τη φορά είναι η κατανάλωση και το ρευστό πολύ λιγότερο. Πάντως το μόνο καλό είναι ότι το δώρο πάπαλα και τέρμα το άγχος για το ψιλά.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  σε  ξέρω  δεν με  ξέρεις .
Και  μην  πιστεύεις  σε  περιγραφές  ανθρώπων  που  μοιάζουν με  τον Μπασινα  στο τραβηχτό .
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Άντε μπες και στο blog μου αν θέλεις να διαβάσεις μια καινούργια -φρέσκια της ώρας- ιστοριούλα.......
.... να κάνω  και λίγη διαφήμιση στον ευατό μου
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Άντε μπες και στο blog μου αν θέλεις να διαβάσεις μια καινούργια -φρέσκια της ώρας- ιστοριούλα.......
.... να κάνω  και λίγη διαφήμιση στον ευατό μου
που ινε αφτο το μαγαζι?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  ξέτετε  από  σοκολάτα  ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  
Αυτά  είναι πραλίνες , μιλάμε  για  κακάο 75 % και  άνω  και σκέτο
Πάντως  ο  vitsi δεν γράφει άσχημα !
 

john1970

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και καλη χρονια, παρακολουθω αρκετο καιρο το site και το βρησκω πολυ ενδιαφερων.Ετσι αποφασησα να γραψω κατι και εγω. προχθες ειχα παει στο athens queens ομως δεν ειχε πολυ κοσμο (εχω παει αρκετες φορες και ειμε καπως γνωστος στις κοπελες)παρατηρω ειναι υσηχο μαγαζι για καποιον που θελει να ηρεμισει.
εχω παρατηρησει οτι αλλη κοπελα καθετε μαζι μου πολυ ωρα με ενα ποτο και πολυ ευγενικα (λογο δουλειας)μου λεει θα μπορουσα να παρω αλλο ενα? και αλλη το πινει σχετικα γρηγορα μαζευει τα πραγματα της(τσιγαρα-μαρκες)
χωρις να ζητησει αλλο ποτο και παει και καθεται στους καναπεδες.Σε διαλογο μαζι τις λεω γιατι φευγεις και δεν περνεις και αλλο ποτο (απαντηση ενταξει ντρεπομε να σου πω βαλε και αλλο).
Πιστευω οτι ολοι οταν βγαινουμε εξω εχουμε σκοπο να χαλασουμε καποια χρηματα αλλα οχι ολα σε μια ωρα.
θα ηταν καλυτερα αντι να καθονται στους καναπεδες να καθωνταν με τον
πελατη πιο πολυ ωρα και ετσι και αυτος θα πηγαινε πιο συχνα σε ενα μαγαζι.

Γιαυτο δεν εχουν δουλεια τα μαγαζια

προσωπικα αν ειχα σκοπο να χαλασω ενα Α ποσο οταν μου φερωνται ετσι το μειωνω κατα 70% και φευγω.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom