Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Ρε μαγκες αυτη η Θεα η Μονα Λιζα ή σκετο Λιζα απο τις Μουσσες απο που κραταει τελικα? Σε αλλον ειπε οτι ειναι Ισπανιδα σε μενα εχει πει οτι ειναι Ρωσιδα απο Αγια Πετρουπολη...Εχει κανεις αλλος αποψη για να το διασταυρωσουμε?
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μαγκες αυτη η Θεα η Μονα Λιζα ή σκετο Λιζα απο τις Μουσσες απο που κραταει τελικα? Σε αλλον ειπε οτι ειναι Ισπανιδα σε μενα εχει πει οτι ειναι Ρωσιδα απο Αγια Πετρουπολη...Εχει κανεις αλλος αποψη για να το διασταυρωσουμε?

Σε εμενα ειπε οτι ειναι μιση Ρωσιδα και μιση Πολωνεζα!!!
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
παιδες μου φαινεται το κοκτειλ που βρισκονταν στις αχαρνες μετονομαστικε καποιος αλλιως τωρα μου διαφευγει
και εχει βγαλει αφισσες με καποιο τεμαχιο χωρις να γνωριζω μαλλον καμια στριπτιτζου εξ εξωτερικας????

 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Εμενα μου ειπε πως ειναι μιση Ρωσιδα μιση Πολωνεζα!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ρε μαγκες αυτη η Θεα η Μονα Λιζα ή σκετο Λιζα απο τις Μουσσες απο που κραταει τελικα? Σε αλλον ειπε οτι ειναι Ισπανιδα σε μενα εχει πει οτι ειναι Ρωσιδα απο Αγια Πετρουπολη...Εχει κανεις αλλος αποψη για να το διασταυρωσουμε?

Γεια σου δασκαλε !!!!!

Εγω απο Μουσες μονο την Καρλα γουσταρα και θα γουσταρω και μονο αυτη !!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
χθεσινή επίσκεψη στο Βaby gold όπου είσοδος έχει 15 ευρώ!!
αρκετά καλά πράματα, δεν είδα καμία μαύρη και λίγες βυζοπούλες!!
Μέχρι τις 02:00 έκατσα... καλούτσικο το σόου....

είχα να πάω πολύ καιρό βέβαια!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
15 ??? μήπως άρχισαν να ξεφεύγουν λίγο ...???  :uglystupid:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπόν  Gold εν  όψει  Χριστουγέννων  σε  καλή  ημέρα  ολίγον  άδειο , στα  γνωστά  του  επίπεδα . Το 15αρι δικαιολογήθηκε  λόγω  δώρου . Το  δεύτερο ποτό  ήτο μπόμπα , αλλά  το άλλαξαν  με  χαμόγελα  και χωρίς  πολλά  πολλά .
Φραπενείον  Πειραιώς  καλό για  την  κλάση  του . Τίμιο μαγαζάκι , για  ότι  προσφέρει  χωρίς  φρου φρου και αρώματα μεν , αλλά  χωρίς  να  πουλάνε φύκια  για  μεταξωτές  κορδέλες . Για  μένα  έχει και ενδιαφέροντα  τεμάχια .
Αν  πω  ότι η σχεση  value for money είναι  από  τις  καλύτερες  στην αγορά  θα  βαρέσετε ?
Είναι φτηνό  και  αξιοπρεπές , ολίγον  λαϊκό  και  με  κιτς  διακόσμηση , βεβαίως , αλλά  όπως  λέει και ο μπαριδάκος  μου : Σε ταβερνείο σε  πάμε  ρε  θείο  , όχι στο μέγαρο !
Αλλά  και  τα  κεμπαπτσίδικα χρειάζονται  στη  ζωή , νομίζω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom