Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και ναι Βασο γυρνα στο λαο σου μπας και εχεις κανα καλο νεο για να μας αναιβασεις
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
χτεσ σαρκα-κουκλεσ ,το κλαρινο προσφερετε ,αλα χαμιλο επιπεδο κορασιτζον
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Λοιπόν, για τις καλλιτέχνιδες χρησιμοποιώ τον κωδικό "ξεβράκωτες".

Για το προσωπικό, από σήμερα θα χρησιμοποιώ τον κωδικό "πορτοφολάδες".

Το τι ληστεία πέφτει σε λογαριασμούς....δεν λέγεται. Μιλάμε για χοντράδες απίστευτες.

Νομίζουν ότι έτσι θα ρεφάρουν την πτώση της κίνησης/τζίρου? Μα καλά, πόσο ερασιτέχνες είναι?

Έχω αρχίσει και σταμπάρω μαγαζιά που λόγω "πορτοφολάδων" δεν θα ξαναπατήσω.
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μας λες ποιά είναι αυτά μπας και προλάβουμε το κακό?Ελπίζω ένα από αυτά να μην είναι κι αυτό που βρίσκεται πλησίον της Παντείου πάνω στη Χαμοστέρνας,ονόματα δε λέμε,υπολείψεις δε θήγουμε.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Όχι, γιατί θα βγουν τίποτα "λαντζέρηδες" (καινούργιος κωδικός, επεξήγηση παρακάτω τι σημαίνει) και θα αρχίσουν το κλάμα. Ουά, ουά δεν έχουμε δουλειά γιατί μας θάβετε χωρίς λόγο.

Οπότε, κράτα σαν συμβουλή να μετράτε καλά τα κουκιά πριν πληρώσετε, όπου και εάν πηγαίνετε. Χαμένοι δεν θα βγείτε σίγουρα.

Επεξήγηση κωδικού "λαντζέρης"
1η μέρα σε ΚΕΝ, όλοι οι ψάρακλες μαζεμένοι για την πρώτη αναφορά το βράδυ. Ο ΑΥΔΜ/ΑΞΥΠ whatever..., ρωτάει εάν στο τάγμα υπάρχει κανένας DJ. 4 ψάρακλες δηλώνουν DJ, τους φωνάζει μπροστά και τους στέλνει στα μαγειρεία με την φράση "Καλή διασκέδαση, έχει πολλούς δίσκους για πλύσιμο". Κρυάδα, αλλά καταλάβατε τι θα εννοώ από σήμερα με τον όρο "λαντζέρηδες".
 

2 Dirty

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τη συμβουλή θα την έθετα πιό πολύ ως κανόνα.Θενξ ενιγουει.Αν μπορείς τσεκαρε πμ.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν, για τις καλλιτέχνιδες χρησιμοποιώ τον κωδικό "ξεβράκωτες".

Για το προσωπικό, από σήμερα θα χρησιμοποιώ τον κωδικό "πορτοφολάδες".

Το τι ληστεία πέφτει σε λογαριασμούς....δεν λέγεται. Μιλάμε για χοντράδες απίστευτες.

Νομίζουν ότι έτσι θα ρεφάρουν την πτώση της κίνησης/τζίρου? Μα καλά, πόσο ερασιτέχνες είναι?

Έχω αρχίσει και σταμπάρω μαγαζιά που λόγω "πορτοφολάδων" δεν θα ξαναπατήσω.

Φιλε δεν ανοιγεις κανα νεο φρεντ για το θεμα αυτο, ειμαι σιγουρος πως πολλοι εχουν αναλογες εμπειριες. και τους χρειαζεται να τους κανουμε ρομπα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
λοιπον η περασατε ολοι πολυ ομορφα χτες βραδι η απλα δεν πολυκυκλοφορησατε γιατι δεν βλεπω τιποτα νεοτερο απο το μετωπο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.401
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
λοιπον η περασατε ολοι πολυ ομορφα χτες βραδι η απλα δεν πολυκυκλοφορησατε γιατι δεν βλεπω τιποτα νεοτερο απο το μετωπο
Τι να πουμε συναγωνιστη;;;;;;;;;;; οτι αδειασαμε το πορτοφολι παλι ;;;;;;;;;;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
απο μερους μου παντως απο μια συντομη περατζαδα απο συγγρου ηταν σα τις πλατειες.

πιτσιρικαδες με το ποτακι τους να περνουν ματι και να τους τρεχουν τα σαλια γιτι το πορτοφολακι ηταν αδειο για περισσοτερα.

διαφοροι οικονομικοι μεταναστες με την ιδια συμπεριφορα αν και τα πορτοφολακια τους δεν ειναι και τοσο αδεια αλλα απλα οι εργαζομενες δεν τους κανουν πολυ κεφι.

εκνευρισμενες εργαζομενες γιατι παρα τα γλυκολογα και τα σουροπια απλα δεν εβγαινε το μεροκαματο και οι καρτες στο τσαντακι ηταν λιγες.

μονο κατι φραπετζουδες ειχαν το μεροκαματο σιγουρο καθως ολο και καποιοι φραποπλικτοι θα περασαν η θα περναγανε.

παρακμη κριμα και λογω της χαλια ατμοσφαιρας πηρα και γω τον πουλο μετα απο ενα συντομο ποτακι σε τρια ιδρυματα. :headbang: :headbang: :headbang:

αυτα και μην ρωτατε για ροστερ κλπ γιατι πρωτον πασχω απο γεροντομαλακινση και δεν θυμαμε ονοματα με ελαχιστες περιπτωσεις αλλα δευτερον αυτη ειναι δουλεια αλλων ανωτερων συντροφων που ομως τελευταια οπως ολοι γνωριζουμε απουσιαζουν επιμελως?????
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μετά από σύντομες βόλτες σε ιδρύματα
περί της συγγρού και της παραλίας η κατάσταση
απεδείχθη τουλάχιστον στάσιμη..για να μην
πω τπτ χειρότερο...  :sunglasses: 
θέλει κανείς να χαλάσει λεφτά
και δεν έχει τη διάθεση με αυτά που βλέπει και ακούει....
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
λοιπον η περασατε ολοι πολυ ομορφα χτες βραδι η απλα δεν πολυκυκλοφορησατε γιατι δεν βλεπω τιποτα νεοτερο απο το μετωπο

Εγώ έγραψα τα χτεσινοβραδυνά μου στο αντίστοιχο μαγαζί ... όχι καμμιά τρομερή ενημέρωση ...



Τι να πουμε συναγωνιστη;;;;;;;;;;; οτι αδειασαμε το πορτοφολι παλι ;;;;;;;;;;;;;

Οσο για το πορτοφόλι το άδειασα όσο αντεχα ... ίσως και λίγο περισσότερο ...

Αυριο έχω να πληρώσω το μαιευτήριο, τον άλλο μήνα μου έχω τάξει νέα μηχανή για τα γεννέθλια μου ... δεν με βλέπω να ξαναπηγαίνω "βόλτα" το 2008 ...το χρόνου πάλι ....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Φιλε δεν ανοιγεις κανα νεο φρεντ για το θεμα αυτο, ειμαι σιγουρος πως πολλοι εχουν αναλογες εμπειριες. και τους χρειαζεται να τους κανουμε ρομπα
λετε μαλακιες.....
αυτα να τα λετε σε πι μι γιατι μπορει ανετα καποιος που δεν ''γουσταρει'' ενα μαγαζι
η ειναι ''κολλητος'' με ενα αλλο να κανει ζημια....δεν λεω οτι θα γινει σιγουρα αλλα παιζει και να γινει και δεν μπορει κανεις να προστατεψει κανεναν απο την λασπη...
ολοι ειμαστε ενηλικες και αμα μας κλεβουν η να το παιρνουμε χαμπαρι η να πα να γα....θουμε....
εγω εχω κατα καιρους διαβασει διαφορα για μαγαζια που προσωπικα εχω προσωπικη εμπειρια ακριβως αντιθετη....
και μην τρελλαινεστε, μην τα ''παιρνετε'' επι προσωπικου....μη ''θιγεστε''και ξεκινατε ''ιερο πολεμο''
πελατες εισαστε οχι δουλεμποροι ψυχων .....
πατε σε ενα μαγαζι που σας προσφερει κατι....
πατε το δοκιμαζετε δεν το γουσταρετε και την κανετε....
ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΙ....ΑΠΛΑ....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σαββατο προς Κυριακη ξημερωματα...
Επισκεψη στο Diamond...
Ειχα καιρο να επισκεφτω το εν λογω ιδρυμα...Η ποιοτητα εχει πεσει κατακορυφα...
Απο τις 20 γυναικες ειναι ζητημα αν αξιζουν 2-3...
Σε πολλα μαγαζια,αλλα ειδικα σε αυτο,βλεπεις την επιδραση της ελληνικης "junk-food" διατροφης..
Τα λυγεροκορμα κοριτσια απο τη πρωην Ανατολικη Ευρωπη...με τα χυτα ποδια..το απαλο δερμα..τα τορνευτα κολλαρακια...τα στητα στηθη...και τη μεση δαχτυλιδι...Απο το πολυ σουβλακι,τη πιτσα,τα χαμπουργκερ και τα "βρωμικα",εχουν κανει κοιλιες,περιφερειες,κυτταριτιδες και απο το πολυ τραβα-τραβα το βυζι εχει παρει "μεταγραφη για αρχιδια"...Ηρθαν 50 κιλα και εχουν γινει 70...
Ειναι να τις λυπασαι...για να μη πω να τις φτυσεις..
Αααααχ...Που πηγαν εκεινες οι εποχες,που εμπαινες μεσα στο στριπτιτζαδικο και δεν ηξερες ποια να πρωτοδιαλεξεις για χορο η για να κερασεις ποτο?
Που οταν τους την "επεφτες" για να βγειτε εξω για κανενα καφε,σε κοιταζαν σα "σωτηρα"...Και αφου επαιρνες το ΟΚ απο τον "ιμπρεσαριο",το εβγαζες εξω βολτα..και με ενα καφε η ενα φαι το ξεπετσωνες...
Ενω τωρα αν δε τα "χωσεις" για κανα μηνα καθημερινα,δεν εχεις Μερσεντες η Πορσε και δε μενεις στην Εκαλη,δε γλυφεις ουτε κοκκαλο...
Ουστ ξεκωλιαρες.. :headbang:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
pipinomaniac στο Diamonds ηταν και η Βαλερια ή Ελβιρα δεν ενθυμουμαι καλα το ονομα ????

Τι μουνι παντοδυναμε ?????

Οσο για τις Ρωσσιδες φιλε μου συμφωνω απολυτα / ειδικα μαγαζια με τιγκα στις Ρουμανες ειναι χειροτερα και απο club στο Μπουρναζι που μαζευονται ολοι οι καγκουρες και χαζευουν τις Ελληνιδες να χορευουν !!!!!

Σε μια προσφατη συζητηση με γκομενα Ρωσσιδα μου γιατι εχει πεσει Ρουμανια πολυ μου απανταει : καλα δεν το ξερεις οτι πολλες Ρωσσιδες εχουν βγαλει πολλα λεφτα και ειναι στην πατριδα τους / παρτα μαλακα Ελληνα !!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σε μια προσφατη συζητηση με γκομενα Ρωσσιδα μου γιατι εχει πεσει Ρουμανια πολυ μου απανταει : καλα δεν το ξερεις οτι πολλες Ρωσσιδες εχουν βγαλει πολλα λεφτα και ειναι στην πατριδα τους / παρτα μαλακα Ελληνα !!!!!

ρε μινίστρο δεν είναι αυτός μόνο ο λόγος.....
οι πουτανορουμάνες δε χρειάζονται άδεια παραμονής πλέον......
ΕΕ...
ακόμα και οι παλιές ρωσσίδες που είναι εδώ τους έχουν γαμήσει το σπίτι για τα κωλόχαρτα που ζητάνε.....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
περσονα δεν τις συμμεριζομαι τις Ρωσσιδες για την αδεια παραμονη τους !!!!

κατι δικηγοροι καλογαμανε .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom