Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
τωρα θα αρχισουν να ζητουνται επεξηγηματικα ποστ..  :cheesy:

Παραδειγμα...Εστω οτι μια "κυρια", εκανε μονο φραπεδακι στον εκλεκτο λαγο της..Τωρα αυτο το φραπεδακι, θα πρεπει να συνοδευεται με κουλουρακι, κεικ, βουτηματα και υποσχετικη οτι αυριο θα του κανει και ενα ωραιο μουσακα... ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Κάθε βράδυ στα φιλιά σου τα παθιάρικα...
Σαν τζουκ μποξ τρώει η καρδιά μου τα πενηντάρικα...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Zουμε την χρυση εποχη του στριπτηζοφιλου καυλιαρη και την πληρη απομυθοποιηση της "κυριας' στριπτηζους η οποια δεν μπορει αλλο να κρυψει την αγαπη της για τα χρηματα εστω και μεσω της πορνειας..

Money is the king και ηρθε η ωρα, οσοι εκαναν τους λαγους ολα αυτα τα χρονια, να παρουν το αιμα τους πισω..

Αυτα..

Με  πιάνουν και εμένα  τα νέα μέτρα ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δηλαδή  θα γίνω σκληρός  και δεν θα  δείχνω  τη γνωστή «μεγαλοψυχία» μου ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σκληρός  είπα  όχι public enemy No 1
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Χθές μετά από μουσικό city tour:

  • [li]στο Gold ξεχώρισα τη Βαλέρια καινούργια Ρουμάνα (μόνο αγγλικά) για αγκαλιτσόφιλους[/li]
    [li]στο μικρό Αφρο ξεραίλα, μακρια από τη Σιντυ ή Σύλβια (δε θυμάμαι καλά).[/li]
    [li]στο Princess έπαιζε ο Νίνης (Ροζίτα) ενδεκάδα γιατί η πρώτη ομάδα (Κορίνα Αλέξια Σάντρα) είχαν ρεπό. Βαρεμάρα από τις 4-5 παίκτριες. Αφού δεν ασχολήθηκαν αυτές, πήρα το καπελάκι μου και έφυγα και γώ. Γλύτωσα τα κατοστάευρα που θα επενδυθούν σε άλλα ιδρύματα[/li]
:rockon:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
GFE  καφεδάκι μετά αγκαλίτσας , ή αγκαλίτσα άνευ βουτημάτων ?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Για την ακρίβεια, σε μένα δε σέρβιρε. Προφανώς κάποιος άλλος με άλλους πόρους (χρήμα, εμφάνιση ,τρόπο κ.λ.π.) μπορεί ν' απολαμβάνει το ρόφημα. Είναι όμως από αυτές τις κοπελίτσες που το έχουν δεί "σπουδάζω management και κάνω αυτή τη κωλοδουλειά (σ.σ. ελεύθερη απόδοση) για 1-2 χρόνια γιατί στη Ρουμανία δεν υπάρχουν φοιτητοδάνεια" και είναι πολύ γλυκειά και όμορφη από φυσικού της. Χοροπηδάει και σαν κατσίκι στο χορό, της είπα να κάνουμε πριβέ και αυτή κατάλαβε απλό.... Τι να πώ? Αν δεν ασχολιόμουν με το sport 15 χρόνια θάλεγα ότι μπορεί και να μη το χειρίστηκα σωστά. Μάλλον όμως ανήκει στην κατηγορία "Γλυκειά Αφραπη Αγκαλίτσα".
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
VASO  γύρνα στο λαό σου .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
VASO ΘΕΕ
Γύρνα στα Μπουρδέ
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η ολη κατασταση της πιατσας των στριπ καθρεπτιζεται και στα γραπτα μας που οπως βλεπω κανεις δεν εχει να πει τιποτα το ιδιαιτερο.

τα μαγαζια ειναι αδεια, η ποιοτητα ειναι κακη και φισιολογικα και μεις δεν εχουμε πολλα να καταθεσουμε.

λιγες κοντρες με λιγους ευεξαπτους φιλους. καυγαδες ανευ ουσιας γιατι δεν εχουμε και τιποτα καλυτερο να κανουμε.

δεν βγαινει κανεις οσο παλια. τα πορτοφολια εχουν περασει απο τα bodyline και ολοι εχουν ψυλομαζευτει. δεν εχουμε τιποτα καλο να πουμε αφου σε γενικες γραμμες ολοι δεν περνανε καλα.

αντε ενα φαρμακο υπαρχει... παμε γρηγορα σε κανα στριπ για να δουμε καμια νεα αφηξη εκ ρωσσιας, ρουμανιας κλπ

αντε ξεκολατε
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η ολη κατασταση της πιατσας των στριπ καθρεπτιζεται και στα γραπτα μας που οπως βλεπω κανεις δεν εχει να πει τιποτα το ιδιαιτερο.

τα μαγαζια ειναι αδεια, η ποιοτητα ειναι κακη και φισιολογικα και μεις δεν εχουμε πολλα να καταθεσουμε.

λιγες κοντρες με λιγους ευεξαπτους φιλους. καυγαδες ανευ ουσιας γιατι δεν εχουμε και τιποτα καλυτερο να κανουμε.

δεν βγαινει κανεις οσο παλια. τα πορτοφολια εχουν περασει απο τα bodyline και ολοι εχουν ψυλομαζευτει. δεν εχουμε τιποτα καλο να πουμε αφου σε γενικες γραμμες ολοι δεν περνανε καλα.

αντε ενα φαρμακο υπαρχει... παμε γρηγορα σε κανα στριπ για να δουμε καμια νεα αφηξη εκ ρωσσιας, ρουμανιας κλπ

αντε ξεκολατε

και για να προλαβω κανενα χαζοσχολιο

οχι δεν ειμαι στριπομαγαζατορας και εχει σφηξει ο κωλος μου απο την αναδουλεια

απλα εχει πεσει πολυ βαρεμαρα εδω μεσα και τα εχω ψιλοπαρει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom