Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Σημερα το πρωι πηγαινοντας στη δουλεια ειδα ταμπελα στην αχαρνων στο νουμερο 106 αν δεν κανω λαθος να γραφει studio και προλαβα να προσεξω μπουρδελιαρικη σκαλα να ανεβαινει... ξερει κανεις τιποτα γι' αυτο?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Σήμερα στις 13:30 περίπου πήγα για πρώτη φορά Καρέα 30 με την ελπίδα να βρώ τη Λούση μετά τα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί στο site. Την ώρα που άνοιγε η πόρτα έβγαινε ένας άλλος συναθλητής (μήπως μας διαβάζει για να μας πεί τη γνώμη του στην περίπτωση που κατέθεσε και εκείνος;). Η τσατσά μου παρουσίασε την Ντενίζ (αν δεν κάνω λάθος) και μου είπε σε ερώτησή μου οτι η Λούση είναι άρρωστη και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει, ίσως από Δευτέρα. Τελικά με έπεισε για να καταθέσω τα 60 Ευρώ.
Λοιπόν η Ντενίζ: Ξανθιά, προς το κοντό και λίγο γεμάτο, μεγάλα φυσικά στήθη, από Τσεχία, τέσσερις μήνες στην Ελλάδα, δουλεύει κάθε πρωί εκεί (όλα αυτά με παντομίμα γιατί δεν ξέρει καθόλου σχεδόν Ελληνικά η Αγγλικά). Από συμμετοχή, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Η GFE στο ανώτατο σημείο. Μπορούσες να κάνεις τα πάντα όχι μόνο χωρίς κάποια αντίρρηση αλλά και με ένθερμη ανταπόκριση, χωρίς βιασύνη, αντίθετα είχα την αίσθηση οτι θα μπορούσα να μείνω όσο ήθελα.
Δεν προτρέπω κάποιον να πάει. Θα ήθελα και κάποιος άλλος να πει την εμπειρία του με την συγκεκριμένη κοπέλα.

Μήπως τελικά αυτή είναι η γνωστή ντενίζ που ήταν και φυλής ?
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα στις 13:30 περίπου πήγα για πρώτη φορά Καρέα 30 με την ελπίδα να βρώ τη Λούση μετά τα τόσα θετικά που έχουν γραφτεί στο site. Την ώρα που άνοιγε η πόρτα έβγαινε ένας άλλος συναθλητής (μήπως μας διαβάζει για να μας πεί τη γνώμη του στην περίπτωση που κατέθεσε και εκείνος;). Η τσατσά μου παρουσίασε την Ντενίζ (αν δεν κάνω λάθος) και μου είπε σε ερώτησή μου οτι η Λούση είναι άρρωστη και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει, ίσως από Δευτέρα. Τελικά με έπεισε για να καταθέσω τα 60 Ευρώ.
Λοιπόν η Ντενίζ: Ξανθιά, προς το κοντό και λίγο γεμάτο, μεγάλα φυσικά στήθη, από Τσεχία, τέσσερις μήνες στην Ελλάδα, δουλεύει κάθε πρωί εκεί (όλα αυτά με παντομίμα γιατί δεν ξέρει καθόλου σχεδόν Ελληνικά η Αγγλικά). Από συμμετοχή, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Η GFE στο ανώτατο σημείο. Μπορούσες να κάνεις τα πάντα όχι μόνο χωρίς κάποια αντίρρηση αλλά και με ένθερμη ανταπόκριση, χωρίς βιασύνη, αντίθετα είχα την αίσθηση οτι θα μπορούσα να μείνω όσο ήθελα.
Δεν προτρέπω κάποιον να πάει. Θα ήθελα και κάποιος άλλος να πει την εμπειρία του με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Συναγωνιστή σε ποιά περιοχή είναι το studio αυτο??
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ν.Κόσμο απέναντι απο το Α' νεκροταφείο....Προέκταση της Ηλιουπόλεως.
 

Επισκέπτης
mhtsos 69:  Δεν ξέρω για Φυλής γιατί δεν έχω πάει. Πάντως μου είπε οτι είναι μόνο τέσσερις μήνες στην Ελλάδα.

giovanisilva:  Είναι η προέκταση της Ηλιουπόλεως προς Αθήνα, κοντά στο Α' Νεκροταφείο. Είναι πολύ εύκολο να το βρεις.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ναι μωρέ εντάξει. Κατά το νιμού.
Πλάκα κάνω. Το παπί μου φάνηκε κάπως αστείο...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αναρωτιεμαι το εξης εχω να παω σε στουντιο παρα πολυ καιρο και σημερα που εκανα βολτα σε καμια δεκαρια παρακαλαγανε για πελατη και καναν και σκοντο. τελικα περασα σε ενα και ειχα gfe με εκεινη. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΣΕ ΠΕΙΝΑ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ και κυνηγουν τους πελατες?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Συναθλητες ξερει κανεις αν εκλεισε το στουντιο στη δροσοπουλου 95 γιατι διαβασα στην εφημαριδα πως ανοιξε αλλο στη δροσοπουλου 98?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αναρωτιεμαι το εξης εχω να παω σε στουντιο παρα πολυ καιρο και σημερα που εκανα βολτα σε καμια δεκαρια παρακαλαγανε για πελατη και καναν και σκοντο. τελικα περασα σε ενα και ειχα gfe με εκεινη. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΣΕ ΠΕΙΝΑ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ και κυνηγουν τους πελατες?

σαφης ενημερωση φιλε....και εις ανωτερα! ΡΕ ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναθλητες ξερει κανεις αν εκλεισε το στουντιο στη δροσοπουλου 95 γιατι διαβασα στην εφημαριδα πως ανοιξε αλλο στη δροσοπουλου 98?

πρεπει να απευθυνθεις στην τσατσα της περιοχης που περιλαμβανει και την ενω λογω περιοχη..........πανο???σε ζητουν.....
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Αθανασίας σήμερα Κατερίνα
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
....οχι δεν εννοω βιασυνες και τετοια, κι εγω την ωρα που πηγα δεν ειχε κινηση και δεν ηταν βιαστικη, εννοω το επαγγελματικο στησιμο της κοπελας.. 1,2 φυγαμε και τετοια..
Δεν διαφωνω, ΑΛΛΑ, η καιρια λεξη ειναι οπως ειπες, επαγγελματικη, γιατι αυτη ειναι η δουλεια της, αρα, οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα.παντως τελειως ψυχρη δεν ειναι.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σημερα το πρωι πηγαινοντας στη δουλεια ειδα ταμπελα στην αχαρνων στο νουμερο 106 αν δεν κανω λαθος να γραφει studio και προλαβα να προσεξω μπουρδελιαρικη σκαλα να ανεβαινει... ξερει κανεις τιποτα γι' αυτο?
Οντως ειναι στουντιο, ανοιξε την προηγουμενη εβδομαδα, ΑΛΛΑ, προσοχη !!, Τριτη πρωι και Παρασκευη βραδυ, Τινα, προκειται για απατη
 

Επισκέπτης
Mimikos2000, δεν ήταν δύσκολο να καταλάβεις γιατί σου απάντησε έτσι ο vasos!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αναρωτιεμαι το εξης εχω να παω σε στουντιο παρα πολυ καιρο και σημερα που εκανα βολτα σε καμια δεκαρια παρακαλαγανε για πελατη και καναν και σκοντο. τελικα περασα σε ενα και ειχα gfe με εκεινη. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΣΕ ΠΕΙΝΑ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ και κυνηγουν τους πελατες?

....βρε παληκαρι, ο βασος σου απαντησε ετσι γιατι δεν δινεις καμια πληροφορια για στουντιο και κοπελα..
..τοσο δυσκολο σου ειναι ή φοβασαι να μην την καψεις ?
..ημαρτον, που λεει και ο βασος..
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
mimikos2000 δώσε πληροφορίες για το από που πέρασες και τι ειδες και φυσικά τι πήρες.

Κάποιος συναγωνιστής αν έχει άποψη για κάποια Λίντα στην πιπίνου 118 ας την γράψει.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ξερει κανεις για το καινουριο στη δροσοπουλου 97 τιμες γκομενες χωρος αξιζει? Ειναι ολο το24ωρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom