Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nerd 25

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
8
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

μεγ'αλε μάλλον αυτό το γραψες για την μπουρδελενημέρωση...κανε κοπι παστε!!
[/quote]

  Όχι δεν έκανα λάθος.Τη ρεμούνδου την άνέφερα προς απάντηση του παλικαριού πιο πάνω.Επιπλέον όπως έγραψα και προηγουμένως το συγκεκριμένο 'ρδέλο και πολύ περισσότερο με την Εβελίνα μέσα αξίζει περισσότερο από πολλά studio και αν κρίνω από τις απόψεις σας δεν είναι και το μόνο.Αλήθεια Katagavlomene το τηλέφωνο της κοπελιάς στο avatar το έχεις κάπου πρόχειρο;Μπορώ να έχω και εγώ την ευκαιρία να τη βαρεθώ;
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
πρώην μου που την έδιωξα γιατι την βαρέθηκα μωρε... !!
Kαλα εκανες. Το γαμομπαζο. :rolleyes:
Και εγω αυτη που εχω στο Αvatar την Εβα Σονετ θα τη σουταρω. Που παμε και τα βρισκουμε τα παλιομπαζα. Εχουμε γινει ερυθρος σταυρος
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Πικραμένος από τη άδικη ήτα της Πανιωνάρας-όχι ότι παίξαμε καλά-πέρασα από Τριγγέτα και Συγγρού 144 κατά της 23:20 αλλά κλειστά και τα δύο.Και δε μπάς σπίτι είπα οπότε μου ήρθε η σκέψη να πάω στη γειτονιά μου Παγκράτι Αθανασίας μιάς και δεν έχω ξαναπάει να δω τι παίζει.Σαν χώρος μπορώ να πω πολύ καλός και από άποψη καθαριότητας ,στο σαλόνι τουλάχιστον,και ντιζαινάτος.Δυστυχώς η κοπέλα Λένα μάλλον ελληνίδα νταρντάνα,ψηλή,εντυπωσιακή αλλά με τα κιλάκια της,με τα μπουτάκια της και την κυταρίτιδα.Ευγενική η τσατσά αλλά δεν εμπνέυστηκα και έφυγα γιά σπίτι.Παρακαλάγανε πάντως.!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Πικραμένος από τη άδικη ήτα της Πανιωνάρας-όχι ότι παίξαμε καλά-πέρασα από Τριγγέτα και Συγγρού 144 κατά της 23:20 αλλά κλειστά και τα δύο.Και δε μπάς σπίτι είπα οπότε μου ήρθε η σκέψη να πάω στη γειτονιά μου Παγκράτι Αθανασίας μιάς και δεν έχω ξαναπάει να δω τι παίζει.Σαν χώρος μπορώ να πω πολύ καλός και από άποψη καθαριότητας ,στο σαλόνι τουλάχιστον,και ντιζαινάτος.Δυστυχώς η κοπέλα Λένα μάλλον ελληνίδα νταρντάνα,ψηλή,εντυπωσιακή αλλά με τα κιλάκια της,με τα μπουτάκια της και την κυταρίτιδα.Ευγενική η τσατσά αλλά δεν εμπνέυστηκα και έφυγα γιά σπίτι.Παρακαλάγανε πάντως.!
Καλα εκανες και την εκανες.
Νομιζω οτι οπως το περιεγραψες ειχες 70% πιθανοτητες να ξενερωσεις
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ξέρετε παιδιά γιατί ειναι κλειστά Τριγκετα και Συγγρου σήμερα απόγευμα ? Επιπλέον ψάχνω για Μαργαρίτα που παίζει και ποιές μέρες  :helpplea: . Ευχαριστώ .

Θα σου απαντήσω με την παρακάτω ιστοριά. Συναγωνιστής μας είναι στην ΔΕΗ για προσωπική του δουλειά. Ακριβώς μπροστά είναι μια κυρία. Φτάνουν στο γκισέ και η κυρία δηλώνει βλάβη. Ρωτάει ο υπάλληλος: "και ποια είναι η δεύθυνση?". Οπότε η κυρία απαντάει: "Συγγρού 144". Νομίζω σε κάλυψα.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Θα σου απαντήσω με την παρακάτω ιστοριά. Συναγωνιστής μας είναι στην ΔΕΗ για προσωπική του δουλειά. Ακριβώς μπροστά είναι μια κυρία. Φτάνουν στο γκισέ και η κυρία δηλώνει βλάβη. Ρωτάει ο υπάλληλος: "και ποια είναι η δεύθυνση?". Οπότε η κυρία απαντάει: "Συγγρού 144". Νομίζω σε κάλυψα.

φοβερη ενημερωση.. μπραβο ρε παιδια .. δεν μας ξεφευγει τπτ..!! :rockon: :rockon:
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φοβερη ενημερωση.. μπραβο ρε παιδια .. δεν μας ξεφευγει τπτ..!! :rockon: :rockon:


δεν ξερω εαν ειναι απλα συμπτωση η ΔΕΗ αλλα το μαγαζι αυτο ηταν της σπειρας που πιαστικε.Αρα μαλλον για αρκετο καιρο θα ειναι κλειστο.(πιθανον να μην ανοιξη ποτε ξανα)αφου κατηγοριες αναφερουν και 5 ανηλικες
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δεν ξερω εαν ειναι απλα συμπτωση η ΔΕΗ αλλα το μαγαζι αυτο ηταν της σπειρας που πιαστικε.Αρα μαλλον για αρκετο καιρο θα ειναι κλειστο.(πιθανον να μην ανοιξη ποτε ξανα)αφου κατηγοριες αναφερουν και 5 ανηλικες
εαν ειχανε και ανηλικες τα καθικια να τους καψει ο θεος!!!οσο και αν φαινεται παραξενο τετοια τομαρια τιμωρουνται παραδειγματικα. τιποτα αλλο δεν λεω για τα ανθωπομορφα κτηνη!!!
cgBoy τελικα η ιζαμπελα,η μαργαριτα και ολες οι κοπελες που νομιζαμε οτι ειναι τσεχες και πολωνες ηταν Ρωσιδες!!!το ειπε ο alpha οτι ηταν ρωσιδες οι κοπελες που χρησιμοποιουσαν.ρε τι μαθαινουμε καθε μερα.
 

cgBoy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εαν ειχανε και ανηλικες τα καθικια να τους καψει ο θεος!!!οσο και αν φαινεται παραξενο τετοια τομαρια τιμωρουνται παραδειγματικα. τιποτα αλλο δεν λεω για τα ανθωπομορφα κτηνη!!!
cgBoy τελικα η ιζαμπελα,η μαργαριτα και ολες οι κοπελες που νομιζαμε οτι ειναι τσεχες και πολωνες ηταν Ρωσιδες!!!το ειπε ο alpha οτι ηταν ρωσιδες οι κοπελες που χρησιμοποιουσαν.ρε τι μαθαινουμε καθε μερα.
Οχι δεν ηταν ολες απο ρωσσια.Επαιζαν και τσεχες και πολλες γερμανιδες αφου ειχαν ακρες με μεγαλο κεφαλι απο γερμανια που τις εστελνε εδω για δουλεια.
ο τυπος εφαγε πολλα φραγκα αφησε απληρωτα τσιρακια του την εκανε σαν κυριος και φυσικα τον εδωσαν.η πλακα ειναι οτι τσακωσαν και αυτους που τον εδωσαν αφου οι κοπελες οταν μιλησαν "εδωσαν στεγνα"και τα τσιρακια τους αφου αυτοι φαινοντουσαν μπροστα.Τους μεγαλους δεν τους ειχαν δει ποτε οι κοπελες τοσο καιρο μονο τηλεφωνικα ειχαν μιλησει μαζι τους.
οταν καποια τους χαλουσε την δουλεια την επερνε (παντα με αποκρυψη) ο μεγαλος για να της βαλει χερι.
Ομως ποιος ο λογος για εκπληξη???
Οσοι ειχατε παει στα μαγαζια αυτα τα τοσα "μωρα"....που λετε....οτι γαμησατε δεν σας εκοψε οτι ειναι πολλα απο αυτα κατω τον 17??????(να θυμησω Λινα-Μανια κανανε για 15αρες...)και της ειχαν απο μαγαζι σε μαγαζι.
Οποιος εχει ορεξη ας κανει μια βολτα απο Κεφαληνιας φυλης Μεταξουργει και δειτε ποσα μαγαζια ειναι κλειστα να καταλαβετε για τι μεγεθος κομπινας μιλαμε.
Τρεμουν και η νομιμες να ανοιξουν τα μπουρδελα τους.
Εχουν εξαγρηωθει η μπατσοι
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Μαργαριτα με τις βυζαρες εργαζοταν κατα το παρελθον και στη Φυλης 71 πανω οπου την ειχα παρει 2 φορες-Χθες σε βραδυνη εξορμηση που περιγραφεται στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ εγραψα οτι τα 3 απο τα 4 της Κεραμεικου ηταν κλειστα,νομισα οτι ρεπαραν τα κοριτσια αλλα ισως προκειται για το ''πεσιμο''και ''δεσιμο''απο τους μπατσους-Εκει ειχαν φωλια πολλα ατακτα πορνιδια απο Ρουμανια(Λολα η μικροκαμωμενη,1.52 υψος και μινιον,η Ντινα η Ρουμανα με τους βυζους και το μελαχροινο μαλλι και αλλα)
Αν δεν χαλαει τις ιδιες να πιπωνονται και να πλερωνονται χοντρα επιλεγοτας αυτο το lifestyle εμας τι μας χαλαει?Αφου τα επισκεπτομαστε τα σπιτακια αυτα και το πισοκολλητο παει συννεφο
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κοριτσια που δουλευουν στα στουντιο οπως η ναταλυ (αγ.μελετιου 37),η ατζελα (αχαρνων 85),η μαρια (ιπονακτος 14) η αγαπη (φραντζη 47),η παολα (βριλησσου 12),η νταρια (λελας καραγιαννη 35),η μικαελα (δροσοπουλου 97),η αλινα (δροσοπουλου 95) η σονια (λελας καραγιαννη 35),η ευα (βριλησοου 57),η αννα (βριλησσου 60)η μελινα (σερβιων 27) ακομα και η ιζαμπελα που ηταν στο συγρρου 144 και αλλες πολλες δεν νομιζω να ειναι κατω των 20 χρονων.αλλα αν καποιος πελατης αντιληφθει οτι καποια κοπελα που δουλευει σε οικο ανοχης ειναι ανηλικη ενημερωνει κατευθειαν τις αστυνομικες αρχες.αν καποιος ενδιαφερεται για τον συνανθρωπο του αυτος πιστευω δεν ειναι ουτε ο νταβας (σε καμια περιπτωση) ουτε η πουτανα (μονο σε ατομικη προσωπικη περιπτωση).αλλα μονο ο πελατης.αυτο που ειμαστε οι περισσοτεροι απο μας και κανουμε και τις ενημερωσεις μας.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μηπως το ματι σας πηρε καποια μαρινα απο καρεα 30?εχει χαθει ,μηπως ξερει κανεις τι ωρες ειναι στον καρεα 30?ειναι μια μελαχροινη σχετικα ψηλη με φυσικους βυζους.
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
καινουργιο μαλλον studio στην πειραιως 109α ανοδος προς αθηνα......εξωτερικα πολυ καλο.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Το ημίφως, η προσεγμένη ένδυσις, το μαρύ ξανθό μαλλί και η συνήθης κακότροπος συμπεριφορά της τσατσάς πρεπει να οδήγησε αρκετούς πελάτας στα ενδότερα δια να διαπιστώσουν στη συνέχεια ότι άδικα εχαράμισαν το τελευταίο τους πενηντάευρο. Η κοπέλα είναι από το Άμστερνταμ και θα ήτο καλή παρέα δια να καπνίσομεν μπάφους στα όμορφα κόφι σοπς της Βενετίας του βορά όχι όμως και για να συνάψουμε σεξουαλικές σχέσεις πόσο μάλλον έναντι αδράς αμοιβής. Το σώμα που εκαλύπτετο από ωραίο άσπρο φόρεμα απεδείχθη θλιβερόν, η οδοντοστοιχία ελαφρώς καταπονημένη από το συνδυασμό μπάφου-αλκοολ και αι προσφερόμεναι υπηρεσίαι πλημμελείς. Υπήρχε διάθεση για κουβέντα πάντως.

Επίσης να αναφερθώ στην εξαιρετικα όμορφη Έλενα της Κεφαληνίας 75. Πραγματικό μοντέλο στο πρόσωπο και το σώμα, ναζιάρα και γλυκύτατη, όχι τίποτα φοβερό στο δωμάτιο, τα τυπικά, αλλά αξίζει να την πάρεις μια φορά.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε παιδια ενταξει να τους συλλάβουν και να κλεισουν όσα μαγαζια εκδιδουν ανήλικα αλλά οχι και τα πάντα ελεος .... θα αυξηθούν οι βιασμοί!!! αλλωστε αποκλέιεται αυτε΄ς που μαμαμ στα στουντιο να ναι ανηλικές αυτες ειναι πουρες!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το σπίτι στην Λεμπέση έκλεισε παιδιά ? Έφερνε ωραία μουνιά εκει! Τελευταια πηγα στη Δροσοπουλου 95 και 97. Μπηκα στην Λαουρα ,μια ξανθια κατασπρη στο 95. Καλη ηταν! Στο 97 ηταν μια , δεν συγκρατησα όνομα. Καλή έδειχνε , στο  δωμάτιο τί κανει δεν ξέρω! Την Έβελυν την βρήκε κανείς ; Είχα ξαναγράψει ποστ για αυτήν . Ήταν απίστευτη στο ακάποτο. Και όταν έκανε handjob ήταν επίσης σούπερ. Σήκωνε και το μικρό δάκτυλο! Πολύ μάγκισα η τύπισα!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Η Σαμάνθα από το Αχαρνών 85 τι απέγινε;
Ομολογουμένως από τα καλύτερα που κυκλοφορούν σε στούντιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom