Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Σε ποιο τηλ παιρνεις.....στο Λελας παρε και ρωτα!!!Αν και δεν δουλευει τωρα......δεν ξερω ποτε επιστρεφει,προς το τελος του μηνα το κοβω παντως!!! :think:

Τωρα με μπερδεψες...Η Σονια δουλευει στο Λελας? Απο ποτε?
Εγω για Πιπινου 107 ξερω
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Mια καινουρια Scarlet στο Αντιοχειας την έχει δοκιμάσει κανεις;
 

V_for_vendetta

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες, καλώς σας βρήκα. Είμαι νέος στο forum αλλά παλιός στο αθλημα.

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν έχει πάει κάποιος με Βίκυ από Βριλησσού 60 και τι εμπειρία έχει.
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασα από Αντιοχειας, αλλά δεν πέρασα στα ενδοτερα. Μετρια στο πρόσωπο, καλο στηθος αν και κρυμμενο με αυτο που φορουσε, σχετικα ψηλη και γυρω στα 30 νομιζω. Δεν μου άρεσε το όλο πακέτο.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Αν δε σε πειράζει ότι η Βίκη γεννήθηκε Βαγγέλης τότε η πλειοψηφία των συναγωνιστών έχει καλές εντυπώσεις.

Βασιλης γεννηθηκε εξού και Βίκη

Αν ήταν Βαγγελης θα λεγονταν Λίτσα :2funny: :2funny: :2funny:

Πέρασα από Αντιοχειας, αλλά δεν πέρασα στα ενδοτερα. Μετρια στο πρόσωπο, καλο στηθος αν και κρυμμενο με αυτο που φορουσε, σχετικα ψηλη και γυρω στα 30 νομιζω. Δεν μου άρεσε το όλο πακέτο.

Καλά έκαμες συναγωνιστή -ΕΥΓΕ ΣΟΥ
Αν δεν σου έκαμνε ΚΛΙΚ αστα να πάνε


Α
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Να πας - να πας

οχι δεν εννοώ, αυτον τον μουστάκια τον υδραυλικο


Μαστορια μολις επεστρεψα και εγω απο Αντιοχειας. Οπως ειπε ο παραπανω βυζαρες, κωλαρα (που την ειδα μονο μεσα στο δωματιο), ματαρες (και αυτες μεσα τις ειδα γιατι εξω πολλυ σκοταδι δικε μου) και μαλι και στυλλ οπως της γκομενας του υδραυλικου!! :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα μιλαμε τωρα ειδα το βιντεο και κλαιω απο τα γελια. :2funny:

Περασα μεσα, περιμενα και κανα 20λεπτο(βαρεθηκα να βλεπω τις τσοντες στην τν), ασχοληθηκα λιγο με αυτα που ηθελα και δεν ξαναπαω.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Μαστορια μολις επεστρεψα και εγω απο Αντιοχειας. Οπως ειπε ο παραπανω βυζαρες, κωλαρα (που την ειδα μονο μεσα στο δωματιο), ματαρες (και αυτες μεσα τις ειδα γιατι εξω πολλυ σκοταδι δικε μου) και μαλι και στυλλ οπως της γκομενας του υδραυλικου!! :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα μιλαμε τωρα ειδα το βιντεο και κλαιω απο τα γελια. :2funny:

Περασα μεσα, περιμενα και κανα 20λεπτο(βαρεθηκα να βλεπω τις τσοντες στην τν), ασχοληθηκα λιγο με αυτα που ηθελα και δεν ξαναπαω.

Γίνε λίγο πιός σαφής. πλιζ

Κομοδίνο η τανα;;;;

εκαμε καλο  :pipa1: κωλο πήρες;;;;;;

λεγε λεπτομέριες :s&m_2:
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Βοηθα λιγο με τα συνθηματικα τι ειναι το κομοδινο και τι η τανα? Σορρυ αλλα δεν κατεχω.

Παντως για τραβελι δεν μου εκανε λογω φυσικου βυζιου. Απο τσιμπουκι γαματα και απο γαματα τσιμπουκι. Κωλο οχι αλλα αδειασα στο πισωκολλητο.

Το μονο καλο οτι η κουπελα ειναι καθαρουλα. Μια ωρα εκανε μετα ντουζ. Για αυτο περιμενουν ολοι σαν τους μαλακες
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Βοηθα λιγο με τα συνθηματικα τι ειναι το κομοδινο και τι η τανα? Σορρυ αλλα δεν κατεχω.

Παντως για τραβελι δεν μου εκανε λογω φυσικου βυζιου. Απο τσιμπουκι γαματα και απο γαματα τσιμπουκι. Κωλο οχι αλλα αδειασα στο πισωκολλητο.

Το μονο καλο οτι η κουπελα ειναι καθαρουλα. Μια ωρα εκανε μετα ντουζ. Για αυτο περιμενουν ολοι σαν τους μαλακες


Κομοδίνο είναι το έπιπλο, δλδης παθητική σε όλα

ουτε βαχ ουτε αχ ουτε τιποτα, αν μιλάνε τα κομοδινα μιλάει και η τανα=πουτανα

Ποιός σου ειπε ότι μπορει να καταλαβεις εναν πρωην υδραυλικο από τα μεμε( βυζα);;;

Τεσπα, έλα αυριο με τον κηδεμόνα σου.
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Οχι φωναζει αρα τανα.

Και απο κατω δεν την εκοψα για ΣΑΚΗ τωρα αν λαθεψα πες τε μου να παω να ξερασω
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Οχι φωναζει αρα τανα.

Και απο κατω δεν την εκοψα για ΣΑΚΗ τωρα αν λαθεψα πες τε μου να παω να ξερασω

Καλά πέρασε αυριο με τον πατέρα σου - τον Σεπτεμβριο θα ξαναδώσεις το μάθημα "Στουντιολογίας"

ΑΑΑΑ πέρασε και από την Λίντα (αυριο είναι στο στουντιο Γοργονες - πληροφορίες στο σαιτ του στουντιο) να  την:knockinb: και να γραψεις κριτική
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλά πέρασε αυριο με τον πατέρα σου - τον Σεπτεμβριο θα ξαναδώσεις το μάθημα "Στουντιολογίας"

ΑΑΑΑ πέρασε και από την Λίντα (αυριο είναι στο στουντιο Γοργονες - πληροφορίες στο σαιτ του στουντιο) να  την:knockinb: και να γραψεις κριτική

Που ειναι παλι οι γορονες και γιατι αξιζει αυτη η λιντα? Στη βουλιαγμενης ?
Για αυτηνα εδω εγραψα.

Σοβαρα τωρα εσυ τα τραβελια απο που τα μυριζεις ρε μαστορα? Εγω ξερω απο πανω και κατω

 

gggggg

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα
γνωριζει κανενας κανενα studio (ή μπουρδελο ή "μασαζ") στην περιοχη του αμαρουσιου?
ευχαριστω
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 19/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/eva]Ευα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Μονικα
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - Αλεξια
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Λιζα - www.kassandras4.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 6: Αντριανα - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: Τανια - Μαντονα - Μαντονα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
καλημερα
γνωριζει κανενας κανενα studio (ή μπουρδελο ή "μασαζ") στην περιοχη του αμαρουσιου?
ευχαριστω
Studio ή μπουρδελο στο Μαρουσι δεν υπαρχει.
Το πιο studio κοντινο, θεωρω οτι ειναι της Νεας Φιλαδελφειας. (Αντιοχειας 64)

Για μασατζιδικο δεν ξερω.
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ξερετε αν θα μπορουσα να βρω μαυρη γαζελα σε studio...???????
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παιδες ξερετε αν θα μπορουσα να βρω μαυρη γαζελα σε studio...???????
Βραζιλιανες (αν σου κανει) στο Brasil house - Κωνσταντινουπολεως 130.
Οπως επισης και την Πατριτσια στο Πειραιως 193 - Κηφισου 30.

"Σοκολατι-Λατινοαμερικανες" κοπελες, διευκρινιζω.

Καθεαυτου γαζελες, πολυ δυσκολο αν οχι αδυνατον,  για studio μονο περιστασιακα, κατι που εμενα δεν εχει τυχει ποτε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom