Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
σημερις ειναι ημερα λατρας & τα μεταξωτα σεντονια εχουν μπει για πλυσιμο..
εξαλλου εμεις εχουμε κυρηξει εμπαργκο & ανενδοτο αγωνα προκειμενου το σκουπακι να αντικατασταθει απο συγχρονοτερα μεσα καθαρισμου..
πλεον ψωνιζουμε πουτσομεζεδες απο αρτι ανακαινισθεν χαμαιτυπειον στα περιξ των πρεζοπεριοχων..
δεν νομιζω οτι οι αλφα καυλες σας μπορουν να κατανικησουν την αρχοντικη ανατροφη σας..
ως εκ τουτου αναμεινατε με το πεος στο χερι εως οτου οι τουριστριες διεκπεραιωσουν με επιτυχια το προγραμμα των ΑΑ..
Έχω πέσει κάτω λέμε...... :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε μαλάκαααααααααααααααα!!!!!! :sunglasses:

Υ.Γ.Μαριάννα και τα μυαλά στα κάγκελα....ΤΣΟΥ-ΛΟΥ η γκόμενα!!!!! :rockon:
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Η Κορινα ειναι οντως Γερμανιδα, εχει σιλικονες (σε black light παλιοτερα φαινοντουσαν εντονα τα σημαδια) και θα την ελεγα 40αρα εγω!!!
Παλιοτερα δουλευε και στο Βριλ.46 και στο στουντιο στη Σεβαστειας για να βοηθησω μηπως την γνωριζουν και αλλοι!!!
Με αυτη την κορινα που περιγραφεται ειχα συναντηθει περυσι στο ηρ.πολυτεχνειου 37 στην ηλιουπολη μαυρα χαλια η τυπισα γιαυτο εφυγε γρηγορα απο το εν λογω ιδρυμα.Παντως φετος που ξανανοιξε παει ικανοποιητικα λογω κυριως της μαριλυν ΄΄ισμηνης 2΄΄ για οσους γνωριζουν .Την εχω τημισει βεβαια λογω εντοπιοτητας
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
τελικα ταιριαζουν τα γουστα μας!
και εγω την ιδια απορια ειχα...

εγω πιστευω οτι ειναι η βανεσσα αλλα με κομμενο μαλι!  ;)

Καθόλου δεν μπερδεύτηκα. Το μηχανάκι πάει παντού! Απλώς είδα τις φωτό και θυμήθηκα κάτι παλιά σχόλια ότι το συγκεκριμένο studio δούλευε με μοντέλα που είχαν κομμένες εξατμίσεις.

Παιδια για το Αντιοχειας λεμε οχι για το Κροκεων.......ποτε ειχε Βανεσσα και ποτε τραβελια αυτο και δεν το πηρα ειδηση? :think:



Κουμπαρε μας μεινανε οι βερες αμανατι... :(
:2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παιδια για το Αντιοχειας λεμε οχι για το Κροκεων.......ποτε ειχε Βανεσσα και ποτε τραβελια αυτο και δεν το πηρα ειδηση? :think:



Κουμπαρε μας μεινανε οι βερες αμανατι... :(
:2funny: :2funny: :2funny:
AXAXAXAXA τι βλακας που ειμαι...

και εγω αλλη φορα πριν απαντησω θα πιω ολο τον φραπε!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
φρατζεσκα κηφισου 30 μεγαλη φολα... 100ευρω πεταμενα ακόμα τα κλαίω... Παρεπιπτοντως στην αθηνα ρε παιδια οταν κανετε τζακούζι μόνο ο αντρας μπαίνει μεσα? τι παπαριες μου ελεγε ι τσατσα... καλα της λεω θα δώσω 120ευρω να κανω τζακούζι μόνος μου και η γκόμενα τι θα κανει θα με κοιταει απο εξω...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΓΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ?
Δαφνη......Χαλκιδικης 83 και Κων/λεως 80!!!

Βικυ.....τωρα στο Βριλησσυ 60!!!

Μαντονα......παλι στο Βριλ.60!!!

Την τελευταια δεν την εχω παρει ακομα αλλα απο εμφανιση σκιζει!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
φρατζεσκα κηφισου 30 μεγαλη φολα... 100ευρω πεταμενα ακόμα τα κλαίω... Παρεπιπτοντως στην αθηνα ρε παιδια οταν κανετε τζακούζι μόνο ο αντρας μπαίνει μεσα? τι παπαριες μου ελεγε ι τσατσα... καλα της λεω θα δώσω 120ευρω να κανω τζακούζι μόνος μου και η γκόμενα τι θα κανει θα με κοιταει απο εξω...
Γιατι τα εδωσες......αφου στο'πε η τσατσα!!!
Ή μηπως μετα στο ειπε.......επρεπε να το κοψεις και να παρεις τα λεφτα σου πισω!!!
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
κοιτα η γκόμενα ήταν ωραία, έκανα και πόσο κόπο να πάω, οπότε είπα να δωσω 100 και οχι 120 και να μην κάνω τζακούζι αλλα το αμέσως προηγούμενο προγραμμα  :)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
κοιτα η γκόμενα ήταν ωραία, έκανα και πόσο κόπο να πάω, οπότε είπα να δωσω 100 και οχι 120 και να μην κάνω τζακούζι αλλα το αμέσως προηγούμενο προγραμμα  :)
Ναι σωστα....τωρ το προσεξα!!!

Την επομενη δινεις 50....την δοκιμαζεις στο απλο και αμα σ'αρεσει μεσα τοτε ξαναπηγαινεις με 100!!!Αποψη μου παντα...
 

terry23_45

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δαφνη......Χαλκιδικης 83 και Κων/λεως 80!!!

Βικυ.....τωρα στο Βριλησσυ 60!!!

Μαντονα......παλι στο Βριλ.60!!!

Την τελευταια δεν την εχω παρει ακομα αλλα απο εμφανιση σκιζει!!!
                                                                                                                  ΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΙΖΕΙ!!!ΕΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΤΑΤΟΟ...!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
H Λίντα ειναι η πιο τρελή τάνα η απόλυτη τσόντα!Α :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Λιντα χωρίς κώλο.....λιμάνι χωρίς μώλο!!!!! :dancing:
Όποιος πάει και δεν πάρει αυτό το κωλί....είναι άξιος της μοίρας του!!!! :sunglasses:
Τρελή για κώλοοοοοοοο.......τέλος!!!! :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΤΕΕΝ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΡΤΩ....
Ψαξε σε καμια αγγελια στις βιζιτες.....Ελληνιδα και πιτσιρικα εγω προσωπικα δεν γνωριζω σε στουντιο!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom