Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑς, να γαμησει θελει ο ανθρωπος, όχι να τον ξεπεταξουν στο πεντάλεπτο(τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια με 5-6 γκομενες απο εκει μεσα, όλες τα ίδια)...

πες τα χρυσόστομε
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν ξερω για τη Σκαρλετ αλλα ριχνοντας μια ματια στις φωτο περισσοτερο θα ηθελα να μαθω για το αριστερο!!!! :lheel: :cum:
http://[URL unfurl="true"]www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/04.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Ποιος αλλαξε τη φωτο που εβαλα χτες? :huh:
Σβηστε την καποιος δεν εννοω αυτην....μαλλον λαθος εκανα!!!
Η αριστερη ποια ειναι?
[img]http://[URL unfurl="true"]www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/03.jpg[/img[/URL]]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
γεια σασ κανενα μαγαζακι που να ειναι δυο μαζι τιν ιδια ωαρδια ξερουμε :rockon:
Κεφ/νιας 75
Παιωνιου 10
Καρεα 30....μρικες φορες και τρεις μαζι!!!


τωρα το Αυγουστο ισως τα 2 πρωτα να μην εχουν 2 μαζι......συνηθως ομως τα απογευματα παιζουν 2!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Kανενα νεο απο Σονια εχουμε???
Ζει? Πεθανε?
Δουλευει ακομα ή οχι??
Ουτε στα τηλεφωνα απανταει κανεις,ουτε ενημερωση απο δω εχουμε...Αντε,πειτε τιποτα ρε αλανια-ειμαστε στο σκοταδι! (Και θελω και μια ωρα να ανεβω μεχρι εκει πανω με το αμαξι/ μην ανεβαινω τζαμπα!)
Σε ποιο τηλ παιρνεις.....στο Λελας παρε και ρωτα!!!Αν και δεν δουλευει τωρα......δεν ξερω ποτε επιστρεφει,προς το τελος του μηνα το κοβω παντως!!! :think:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 18/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): Αλινα - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Λιζα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - Αλεξια

Βριλησου 60: Τανια - www.vrilissou60.com/vicky]Βικυ[/url] - Ευα
 

Επισκέπτης
:) :) :) Οποιος βιαζεται μπορει να βλεπει και τα προγραμματα στα σαιτ που ενημερωνονται κανονικα   :-*
κανονικοτατα..
οπως στο Κ3 κατω που στο site γραφει οτι μετα την μαριαννα εργαζεται η Ιρενα αλλα εσυ εδω γραφεις οτι η μαριαννα κανει διπλοβαρδια..
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
κανονικοτατα..
οπως στο Κ3 κατω που στο site γραφει οτι μετα την μαριαννα εργαζεται η Ιρενα αλλα εσυ εδω γραφεις οτι η μαριαννα κανει διπλοβαρδια..
οτι πεις..
μην πινεις απο το μαδημενο σκουπακι,κυκλοφορουν καλυτερα χορτα..
Εσυ βιαζοσουν να δεις το προγραμμα για ποια βαρδια? :think: :think: :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Κορινα ειναι οντως Γερμανιδα, εχει σιλικονες (σε black light παλιοτερα φαινοντουσαν εντονα τα σημαδια) και θα την ελεγα 40αρα εγω!!!
Παλιοτερα δουλευε και στο Βριλ.46 και στο στουντιο στη Σεβαστειας για να βοηθησω μηπως την γνωριζουν και αλλοι!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
Η Κορινα ειναι οντως Γερμανιδα, εχει σιλικονες (σε black light παλιοτερα φαινοντουσαν εντονα τα σημαδια) και θα την ελεγα 40αρα εγω!!!
Παλιοτερα δουλευε και στο Βριλ.46 και στο στουντιο στη Σεβαστειας για να βοηθησω μηπως την γνωριζουν και αλλοι!!!

την ειχα παρει πριν κανα 2 χρόνια...
αρκετα καλή περίπτωση αν θυμαμαι καλά...στο Βριλησου 46 τοτε...καλή επαγγελματιας
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ποιος αλλαξε τη φωτο που εβαλα χτες? :huh:
Σβηστε την καποιος δεν εννοω αυτην....μαλλον λαθος εκανα!!!
Η αριστερη ποια ειναι?
http://[URL unfurl="true"]www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/03.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Κουμπάρε αυτά τα μοντέλα είναι εργοστασιακά ή εκ μετατροπής? Είχα ακούσει παλαιότερα ότι το studio ειδικευόταν σε μοντέλα με μετατροπές στους σωλήνες τροφοδοσίας καυσίμου.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κουμπάρε αυτά τα μοντέλα είναι εργοστασιακά ή εκ μετατροπής? Είχα ακούσει παλαιότερα ότι το studio ειδικευόταν σε μοντέλα με μετατροπές στους σωλήνες τροφοδοσίας καυσίμου.
Κουμπαρε καπου μπερδευτηκες!!!!Αυτο ειναι το στουντιο στα Φιλαδελφεια!!!
Για τις κοπελες τις συγκεκριμενες δεν εχω αποψη....δεν τις εχω δει ποτε!!! :(

 

Επισκέπτης
Kαλά, εσύ όλο παραπονιέσαι και κοροϊδεύεις τα συγκεκριμένα στούντιο. Τι σε νοιάζει επομένως πότε θα δημοσιευτεί το πρόγραμμα;
Γιατί δεν πας πουθενά αλλού να περάσεις καλά;
εισαστε δικηγορος της κυρα λιτσας κυριε???
σκουπακι εχετε???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ποιος αλλαξε τη φωτο που εβαλα χτες? :huh:
Σβηστε την καποιος δεν εννοω αυτην....μαλλον λαθος εκανα!!!
Η αριστερη ποια ειναι?
http://[URL unfurl="true"]www.aliengirls-gr.com/images/pictures/scarlet/03.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τελικα ταιριαζουν τα γουστα μας!
και εγω την ιδια απορια ειχα...

εγω πιστευω οτι ειναι η βανεσσα αλλα με κομμενο μαλι!  ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κουμπαρε καπου μπερδευτηκες!!!!Αυτο ειναι το στουντιο στα Φιλαδελφεια!!!
Για τις κοπελες τις συγκεκριμενες δεν εχω αποψη....δεν τις εχω δει ποτε!!! :(
Ουτε και εγω !!!!

Απο Δευτερα που επιστρεφω, θα γινει αυτοψια.
Αδυνατες ομως φαινονται για τα γουστα μυ τουλαχιστον.

Προηγειται η Μαντονα για γνωριμια.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom