Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Axαρνών 106 μόλις γύρισα πήρα πριν μια ώρα τη Γιούλια ξανθιά με βυζιά 3άρια πεταχτά τορπίλες δε μιλάει ελληνικά συνεννοείστε στα Αγγλικά και με τη γλώσσα του σώματος, ένα έχω να πω ο ορισμός του GFE, στο Περγάμου 1 ήταν η Ρίτα για όσους ενδιαφέρονται εγώ μία φορά δοκίμασα δεν ξαναδοκιμάζω.
Ρώτησα τσασά για βάρδιες Γιούλιας αλλά μου είπε πως δεν έχει στάνταρ.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα κατά της 12 το μεσημέρι πέρασα από  Βριλησσου  57 και ήταν η Βαλέρια  όμορφη κοπελίτσα  ξανθιά ρωσίδα δεν είχα το χρόνο να  κάτσω να την απολαύσω και να σας πω της εμπειρίες μου αλλά φαινόταν πολλά υποσχόμενη  γκόμενα σίγουρα θα ξαναπεράσω να τι πετύχω για ένα άγριο παιχνιδάκι 
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Χθεσινοβραδυνη εφοδεια στην Ιππωνακτος 14 για την Σαμπρινα, ΑΛΛΑ, δεν ηταν εκει,διοτι απουσιασε εκτακτως, οπως μου ειπε η ευγενεστατη τσα2. Απο Δευτερα, θα εχουν τις νεες βαρδιες και μαλλον θα ειναι στο βαρδιοχαρτο.Στη θεση της, μια μαλλον καλη, σχετικα γεματη, μελαχροινη Ανατολικη.Στην Φραντζη 47,μελαχροινη, μικροκαμωμενη, οχι κακη.Τα Ε 50 αρχικα, μειωθηκαν σε Ε 40 για να περασω, αλλα την εκανα.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Πριν απο λιγο Συγγρου 144 ,o καλυτερος χωρος που εχω παει μεχρι στιγμης και τσατσα η ιδια με Τριγγετα,και βεβαια η υπεροχη Ιζαμπελα,bella ragaza ti voglio bene!
 

axl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στην Λιωσίων 273 είναι καλό;
Από τι ώρα είναι ανοιχτό;
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πριν απο λιγο Συγγρου 144 ,o καλυτερος χωρος που εχω παει μεχρι στιγμης και τσατσα η ιδια με Τριγγετα,και βεβαια η υπεροχη Ιζαμπελα,bella ragaza ti voglio bene!

Μέχρι τι ώρα θα είναι εκεί ;;;;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Στην Λιωσίων 273 είναι καλό;
Από τι ώρα είναι ανοιχτό;


καλο ειναι και ειναι ανοιχτο απο τις 10 το πρωι μεχρι και περιπου τις 4 το ξημερωμα.

οι τιμες αρχιζουν στα 40

278 οχι 273
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
α και κατι ασχετο kokolongos αφου εχουμε μονο 2 μηνυματα διαφορα γιατι εσυ με περνας δυο αστερακια?
 

Επισκέπτης
Μετά την Ιζαμπέλα ξερουμε ποια ειναι στο 144 η στην τριγγετα??
Ευχαριστω!
 

Giatazas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Tιποτα σε Νεα Φιλαδέλφια ή σχετικά κοντά?


edit savalas
Θα σε παρακαλέσω να γραφεις με μικρά Ελληνικα οπως κανουν όλοι
Επειδη ειναι το 1ο σου μυνημα στα αλλαξα εγω
την επόμενη φορα θα αναγκαστω να στο διαγράψω
 

Επισκέπτης
Ελ. Βελ. 35 σήμερα απογευματινή βάρδια Αλεξάνδρα, ψηλή μελαχροινή, μεγάλο στήθος, 30+, καλό σώμα πρόσωπο και άκρα. Καλή συμμετοχή.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
α και κατι ασχετο kokolongos αφου εχουμε μονο 2 μηνυματα διαφορα γιατι εσυ με περνας δυο αστερακια?

Ειμαι διαπλεκομενος.
Αν σου χαρισω το ενα θα νιωσεις καλυτερα?
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες τι έχετε να προτείνετε για τέτοια ώρα για στούντιο; (23.05)
Παίζει τιποτά;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Προτεινω ποτακι Φωκιωνος Νεγρη και υστερα scouting  Δροσοπουλου,Λελας Καραγιαννη η Πιπινου η εστω και Φωκαιας
καλη διασκεδαση
 

Επισκέπτης
Νυκτερινή περιήγησις 11.00 - 01.00 σήμερον.

Στάθμευσις επί της Βριλησσού μετά ποίας τινός δυσκολίας και επίσκεψις εις τον αρ. 57. Εντός η Αγάπη, γνωστή και μη εξαιρετέα. Θα γνωρισθώμεν έτι καλύτερον εις το μέλλον.

Εις τον αρ. 36 η υπηρεσία ήτο γυνή ηλικίας πεντήκοντα περίπου ετών με ογκώδην κεφαλήν και μικρούς οφθαλμούς ατενίζοντες τον κόσμον με κακίαν όπισθεν ζεύγους διοπτρών. Ηρώτησα αυτήν:

-Πώς ονομάζεται η νεαρά;

-Γιατί, εσύ τη βρίσκεις με τα ονόματα;

-Όχι, ρωτώ δια στατιστικούς λόγους.

-Κορίνα τη λένε αλλά μπορεί να αλλάξει.

-...

Ευνόητον τυγχάνει ότι κατόπιν τοιαύτης συμπεριφοράς και η Νικόλ Κίντμαν να εξεδίδετο εις το δεδομένον σπουδαστήριον, δεν θα εδοκίμαζα. Πόσο μάλλον που η εργαζομένη ήτο μετριωτάτη εμφανισιακώς.

Εις τον αρ. 46 η υπηρεσία ήτο ευγενεστάτη, αλλά υπερβολική εις την διαφήμισιν. Εργαζομένη η Τσεχίς Κιμ δια την οποίαν είχον την εντύπωσιν ότι εδημοσιεύθησαν όχι ιδιαιτέρως ευμενείς κριτικαί. Ως εκ τούτου θα επιχειρήσω μερικήν ανασκευήν αυτών.

Η Κιμ είναι χαρίεσσα μικρά γυνή ηλικίας 28 περίπου ετών, αντιπροσωπευτικός τύπος κεντροευρωπαίας χωρικής. Η λεκάνη της είναι ολίγον μεγάλη και το στήθος της μικρόν με βαθυχρόους μικράς θηλάς. Η επιδερμίς της ευρίσκεται εις καλήν κατάστασιν, αν και το ιώδες φως του δωματίου με απέτρεπεν από αντικειμενικήν εξέτασιν.

Εισήλθεν εις το δωμάτιον και ήρχισεν να λείχη το άνω τμήμα του σώματος μου. Συνεχίζουσα, παρέκαμψε τα γεννητικά όργανα. Τελικώς την απέτρεψα από την λειχία των ποδών μου αν και θα είχεν ενδιαφέρον η ενέργειά της αυτή. Συνέχισεν με κάπως άτεχνον πεολειχίαν, με προφυλακτικόν βεβαίως. Δεν συμπεριέλαβε τους όρχεις εις αυτήν. Μετά ολίγον χρόνον ανέκοψα τας ενεργείας της και, τοποθετών αυτήν εις υπτίαν θέσιν επαλινδρόμουν εντός της δι όσον χρόνον ηδυνάμην.

Εις το επί της Βριλησσού αρ. 60 σπουδαστήριον Ρωσίς υπηρεσία και εργαζομένη βραχύσωμος με καστανήν κόμην ονόματι Ρίμπα.

Γενικώς όχι άσχημος η σημερινή εμπειρία, αν και θα πρέπει όλοι να έχωμεν προ οφθαλμών την ισοτιμίαν 50 ευρώ = 17.038 δρχ και να είμεθα φειδωλοί εις τας δαπάνας προς εργαζομένας άνευ ιδιαιτέρου θετικού χαρακτηριστικού.


 

Επισκέπτης
Φίλτατε τα σέβη μου... Οι σπουδές σας αποτελούν για εμας πρότυπον. Τα σέβη μου!!!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Νυκτερινή περιήγησις 11.00 - 01.00 σήμερον.

Στάθμευσις επί της Βριλησσού μετά ποίας τινός δυσκολίας και επίσκεψις εις τον αρ. 57. Εντός η Αγάπη, γνωστή και μη εξαιρετέα. Θα γνωρισθώμεν έτι καλύτερον εις το μέλλον.

Εις τον αρ. 36 η υπηρεσία ήτο γυνή ηλικίας πεντήκοντα περίπου ετών με ογκώδην κεφαλήν και μικρούς οφθαλμούς ατενίζοντες τον κόσμον με κακίαν όπισθεν ζεύγους διοπτρών. Ηρώτησα αυτήν:

-Πώς ονομάζεται η νεαρά;

-Γιατί, εσύ τη βρίσκεις με τα ονόματα;

-Όχι, ρωτώ δια στατιστικούς λόγους.

-Κορίνα τη λένε αλλά μπορεί να αλλάξει.

-...

Ευνόητον τυγχάνει ότι κατόπιν τοιαύτης συμπεριφοράς και η Νικόλ Κίντμαν να εξεδίδετο εις το δεδομένον σπουδαστήριον, δεν θα εδοκίμαζα. Πόσο μάλλον που η εργαζομένη ήτο μετριωτάτη εμφανισιακώς.

Εις τον αρ. 46 η υπηρεσία ήτο ευγενεστάτη, αλλά υπερβολική εις την διαφήμισιν. Εργαζομένη η Τσεχίς Κιμ δια την οποίαν είχον την εντύπωσιν ότι εδημοσιεύθησαν όχι ιδιαιτέρως ευμενείς κριτικαί. Ως εκ τούτου θα επιχειρήσω μερικήν ανασκευήν αυτών.

Η Κιμ είναι χαρίεσσα μικρά γυνή ηλικίας 28 περίπου ετών, αντιπροσωπευτικός τύπος κεντροευρωπαίας χωρικής. Η λεκάνη της είναι ολίγον μεγάλη και το στήθος της μικρόν με βαθυχρόους μικράς θηλάς. Η επιδερμίς της ευρίσκεται εις καλήν κατάστασιν, αν και το ιώδες φως του δωματίου με απέτρεπεν από αντικειμενικήν εξέτασιν.

Εισήλθεν εις το δωμάτιον και ήρχισεν να λείχη το άνω τμήμα του σώματος μου. Συνεχίζουσα, παρέκαμψε τα γεννητικά όργανα. Τελικώς την απέτρεψα από την λειχία των ποδών μου αν και θα είχεν ενδιαφέρον η ενέργειά της αυτή. Συνέχισεν με κάπως άτεχνον πεολειχίαν, με προφυλακτικόν βεβαίως. Δεν συμπεριέλαβε τους όρχεις εις αυτήν. Μετά ολίγον χρόνον ανέκοψα τας ενεργείας της και, τοποθετών αυτήν εις υπτίαν θέσιν επαλινδρόμουν εντός της δι όσον χρόνον ηδυνάμην.

Εις το επί της Βριλησσού αρ. 60 σπουδαστήριον Ρωσίς υπηρεσία και εργαζομένη βραχύσωμος με καστανήν κόμην ονόματι Ρίμπα.

Γενικώς όχι άσχημος η σημερινή εμπειρία, αν και θα πρέπει όλοι να έχωμεν προ οφθαλμών την ισοτιμίαν 50 ευρώ = 17.038 δρχ και να είμεθα φειδωλοί εις τας δαπάνας προς εργαζομένας άνευ ιδιαιτέρου θετικού χαρακτηριστικού.
Μπακαλη εγραψες παλι :2funny: :2funny: :rockon:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
κορυφαίος....!!! πεθανα στα γέλια..!! τρομερη περιγραφή..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom