Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μολις επεστρεψα απο βριλισσου
πηγα σε ολα αλλα το μονο καλο ηταν στο 60 που δουλευαν μια ξανθια και η καρολινα .
Ξεμουνιασα την καρολινα
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ο σκοπός ήταν ιερός και για αυτό η ομάδα έπρεπε να είναι αξιόπιστη και δυναμική! Στην αρχή για καφεδάκι λοιπόν για κατάστρωση σχεδίων. Με chris1971, pitsilisti, ο αντικειμενικός σκοπός ήταν να πιτσιλίσει ο bourdeliaris1984 τη Μελινάρα!!!

Όμως είχαμε και παράπλευρες απώλειες- έλεγχο σε παρακείμενα στούντιο

Αγίου Μελετίου 37 ( καλορίζικο! :rockon: :grin:) η γνωστή κυρία Ειρήνη από νυχτερινή βάρδια Φρατζή 47 και η Εύα.Ψηλή, ξανθιά, νταρντάνα, πρόσχαρη και χαμογελαστή και από περιποίηση, εγγυημένα πράγματα!

Αγίου Πέτρου ( στενάκι κάθετο στην Αχαρνών, σχετικά ψηλά κοντά στην Κεφαλληνίας). Η Νικολέτα και η Μαγκνταλένα. Μόλις τις είδαμε αναρωτηθήκαμε... μήπως κάναμε λάθος και δε μπήκαμε σε οίκο ανοχής. :uglystupid: Τέτεοιες κοπέλες δε μπορεί να τις προσφέρουν για πιτσίλισμα! Μερικοί πρέπει να καταλάβουν ότι για να κάνει κλικ στον άντρα να χύσει πρέπει να υπάρχει ένα ελάχιστο εγκεφαλικό ερέθισμα εξωτερικής ομορφιάς. ʼμα και αυτό δεν υπάρχει... καλά κρασά! :headbang:

Κάποια άλλα άτακτα στούντιο ήταν κλειστά. Όπως το Σερβίων 26 όπου συνήθως Τρίτη- Πέμπτη πετυχαίνει κανείς τη Μελίνα. Έτσι η ομάδα πιστώνεται και αποτυχία καθώς ο σκοπός δεν επετεύχθει! :headbang: :helpplea: Ο μέγας καβλάρχης bourdeliaris1984 δε θα το αφήσει να περάσει έτσι όμως!Με τις άγριες ορέξεις του θα τιμωρήσει τώρα ακόμη περισσότερο παραδειγματικά την ατίθαση αμαζόνα Μελίνα! :rockon:

Κηφισού 30, στον πραγματικά πολύ ωραίο χώρο, ήταν μια ωραία, με ωραίο σώμα μελαχροινή, με κοντό μαλλί , πολύ όμορφη φάτσα αν και όχι "πουτανίστικη". Αν και γενικώς είναι όμορφη, εν τούτοις ίσως δεν είναι ικανή να ξυπνήσει τα πρωτόγονα ένστικτα ενός... άγριου τιμωρού καβλιάρη!

Η βραδιά περιείχε και άλλα γεγονότα που όμως ξεφεύγουν της θεματολογίας του παρόντος thread! :grin:
 

Επισκέπτης
περιμενουμε την ανταποκριση απο μεταξυ!!αφου ξερω οτι πηγατε και εκει .....ολα τα ξερει ο θειος γουορ!!χεχεχεχε
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
περιμενουμε την ανταποκριση απο μεταξυ!!αφου ξερω οτι πηγατε και εκει .....ολα τα ξερει ο θειος γουορ!!χεχεχεχε

Απαπαπα κανείς δε μπορεί να ξεφύγει από την επιτήρηση του.. σκληρού θείου! Αλλά κι εμείς έτσι επειδή είμαστε άτακτα ανίψια δε λέμε τι είδαμε στο μετάξι! Το κρατάμε μυστικό!
 

Επισκέπτης
Απαπαπα κανείς δε μπορεί να ξεφύγει από την επιτήρηση του.. σκληρού θείου! Αλλά κι εμείς έτσι επειδή είμαστε άτακτα ανίψια δε λέμε τι είδαμε στο μετάξι! Το κρατάμε μυστικό!
ελπιζω ανηψιε να καταλαβες πως εχουν τα πραγματα  :grin: :grin: :grin:!!ομερτα ανηψιε  :rockon: :rockon:
 

PROEDROS02

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Απο Ιπποκράτους 144 δοκίμασα μια Ιρις και κλαίω το 50ευρω..
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Τη Δευτέρα κατά τις 11 το βράδυ, αφού έκανα τη σχετική βόλτα προς Βριλησσού μεριά, τελικά πήγα Βριλησσού 57 και πέτυχα μια Χριστίνα, Τσέχα 23 χρονών από ότι μου είπε, ξανθιά καλό σώμα και πρόσωπο αποδεκτό. Πήρα το πρόγραμμα με τα 100 Ευρώ το οποίο είχε μασάζ, δονητή στο μουνί και μεγαλύτερη διάρκεια. Λοιπόν, η κοπέλα χωρίς να είναι super, ήταν καλή φιλότιμη αλλά το κυριότερο το μασάζ της ήταν απόλαυση. Από ότι είπε επίσης δεν κάνει ακάποτα, ούτε καν στο στόμα κ.λ.π. οπότε είναι καλή περίπτωση γενικά και εγγύηση ότι δε φεύγεις με γαλόνι.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Το μαγαζι στην Συγγρου 144 τι ωρα ανεβαζει ρολα? θελω να περασω καθ οδον για το μπανιο.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εχθές στην Φρατζή 47 ήταν μια Αγάπη (όχι η γνωστή μελαχροινή) αλλά μια ξανθούλα ψιλοκοντοπούτανο. Τυπική πίπα, τυπικό γαμήσι απο πάνω μου και πισωκολλητό, όχι αρχιδοπιπιλίσματα.

Ομως σήμερα θα είναι Ντάρια, οπότε αυτό είναι είδηση για τους φίλους της!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εχθές στην Φρατζή 47 ήταν μια Αγάπη (όχι η γνωστή μελαχροινή) αλλά μια ξανθούλα ψιλοκοντοπούτανο. Τυπική πίπα, τυπικό γαμήσι απο πάνω μου και πισωκολλητό, όχι αρχιδοπιπιλίσματα.

Ομως σήμερα θα είναι Ντάρια, οπότε αυτό είναι είδηση για τους φίλους της!

Ποια ειναι η "γνωστη μελαχρινη Αγαπη" ;
Παντα καστονοξανθη ηταν η "γνωστη" Αγαπη.(Ρωσσιδουλα, μικρο βυζι, πιπιναιζερ, με ενα σημαδι-ουλη στον πισινο).   
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Σωστά, καστανόξανθη είναι η γνωστή Αγάπη.Πάντως δεν ήταν αυτή.......
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ενημερωση για το Φυλης 104-αδιεξοδο-το οποιο εχει μετατραπει σε στουντιο, αφου η ελαχιστη τιμη ειναι ΕΥΡΩ 50-στα οποια εχει "κωλουρι" και περισσοτερη ωρα και με + Ε 10, ακαποτη πιπα. Μειονεκτημα-για οσους ενοχλουνται βεβαια- οτι εμφανιζονται εκει εγχειρισμενα κατ'αποκλειστικοτητα. Παντως μια δοκιμη με την Αντζελα-Κυριακη/Δευτερα/Τριτη βραδυνη βαρδια-αξιζει το 50ευρω.Χωρος καθαρος και κλιματιζομενος, κινηση αραιη και χρονος αναμονης ελαχιστος.
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλοι  συνγαμιστές  πάω να περάσω από  Βριλησσου 57 και επιστρέφω να σας  να σας ενημερώσω 
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αντε ακομα εδω εισαι??????????????
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλημερα συναγωνιστες. Περιμενε πολυ καιρο τη χτεσινη νυχτα την περιμενα ακομα και στο στρατο πριν παρω την αδεια αν και τελειωσε αδοξα. Ειχα πληροφορηθει οτι η Μελινα δουλευει καθε Τριτη και Πεμπτη βραδι στην Σερβιων κοντα στην Καβαλας. Αφου συναντηθηκαμε με πιτσιλιστη, skidoo,χριστο1971 παμε για εναν καφε για να καταστρωσουμε σχεδια και μετα απο λιγο το scouting ξεκιναει. Περασαμε απο Φυλης 200 μετρια πραγματα,μετα στο στουντιο στην Αγιου Μελετιου στην κυρια Ειρηνη απο Φρατζη και η κοπελα που δουλευε ηταν η Ευα η γερμανιδα και απο οτι καταλαβαμε φερνει και εκει τις ιδιες κοπελες απο Φρατζη.Μετα παμε στην Αγιου Πετρου καθετη στην Αχαρνων οπου εκει ειχε δυο καραμπαζα απαραδεκτες και ακαταλληλες για αυτη τη δουλεια. Μετα απο αυτα τρεχουμε ολοταχως προς αναζητηση τη θεα του ερωτα. Φτανουμε Σερβιων αλλα το βρηκαμε κλειστο. Αυτο ηταν ξενερωσα με τη ζωη μου. Λεω δεν ειναι γραφτο να πιτσιλισω τη Μελιναρα μου. Γκαντεμια εκει που πηρα αδεια βρηκε να κλεισει αναρωτηθηκα? Οποτε αποφασισα να μην πιτσιλισω αλλου εκεινο το βραδι. Μετα παμε προς Μεταξουργειο οπου μας περιμεναν καποιες εκπληξεις αλλα δεν τις λεω. Μου ελεγαν τα παιδια να πιτσιλισω μεταξουργειο αλλα το κακο ειχε γινει. Σκεφτομαι ηρθα για μαλλι και θα βγω στο τελος κουρεμενος? Αφου δεν συγκρινονται με τιποτα αυτα με το διαμαντι που λεγεται Μελινα. Μετα την κανουμε απο εκει παμε προς Κηφισου 30 οπου ειχε μια συμπαθητικη μεν αλλα περιορισμενων προσδοκιων σε στουντιο. Τελος κλεισαμε με μια περιπολο στις μαυρες πισω απο το δημαρχειο οπου εκει καναμε την πλακα μας. Η βραδια δεν περιειχε πιτσιλισμα. Τα καλα τωρα για μενα ειναι οτι σημερα το πρωι ειδα σε μια εφημεριδα την αγγελια για το στουντιο στη Σερβιων 26 και ελεγε οτι ειναι ανοιχτο μεχρι 11. Αρα γιαυτο το βρηκα κλειστο γιατι δεν προλαβα. Οποτε ειμαι αποφασισμενος να την παρω την Πεμπτη το απογευματακι.Εμενα Πεμπτη τελειωνει η αδεια μου και το βραδι την κανω για Χιο.καπακι πριν φυγει το πλοιο για τη Χιο λοιπον θα ειμαι στη Μελιναρα μου. Δεν ειναι δυνατον να μου ξεφυγει. Κι ομως ναι κουκλαρα μου σου΄ρχομαι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Eντωμεταξύ στη χθεσινή τσάρκα με pitsilisti bourdeliari1984 και chris1971 δείτε τι έγινε! Κάπου στο βοτανικό, πηγέναμε εγώ με τον bourdeliari1984 μπροστά με το μηχανάκι από πίσω οι άλλοι δύο σύντροφοι . Ξαφνικά ένα τεράστιο λυκόσκυλο μας πλησιάζει και γάβγιζε! Εγώ επιτάχυνα λίγο, και μετά συνέχισα με κανονικούς ρυθμούς νομίζοντας ότι το σκυλί είχε σταματήσει. Ύστερα άκουγα από πίσω τους άλλους να είχαν λυθεί ειδικά τον πιτσιλιστή.
Μετά ο chris1971 μας είπε ότι το σκυλί συνέχισε να τρέχει μαζί μας καινόμιζε αυτός ότι θα μας δάγκωνε και φοβήθηκε! Και ότι σε μια δόση φοβήθηκε ότι θα μας έριχνε κιόλας! Και έβγαζε επιφωνήματα αγωνίας στον πιτσιλιστή και αυτός είχε λυθεί! :2funny: :2funny:

Έπειτα το σκυλί κυνηγούσε και αυτούς! Αν είναι δυνατόν! Ρε τι τραβάμε οι μάχιμοι μπουρδελιάρηδες!! Καλά είχε πει εκείνος ο φίλος national geographic τα σκάουτινγκ! Ούτε σαφάρι να κάναμε! Σε λίγο θα φτάσουμε σε μέρη που θα μας κυνηγάνε λιοντάρια, ρινόκεροι και βόες! Ρε που φτάνει ο άνθρωπος για να  :knockinb: Α μη πω για κάτι σουρρεαλιστικούς χωματόδρομους, κάτι γραφικές γειτονιές με κάτι περίεργους παππούδες. Το τι έχουμε συναντήσει σε αυτά τα σκάουτινγκ δε περιγράφεται! :2funny: :2funny: :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
respect στον μεγιστο skidoo για  την λεπτομερεστατη περιγραφη του.εγω παντως ακομα απορω πως την γλιτωσαμε απο του σκυλου τα δοντια....................
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αγαπητοί συνπιτσιλισταί,
-σήμερον Τετάρτην και ώρα 6η απογευματινή, εις το οίκημα επί της γίου Μελέτίου 37 η γνωστή εις όλους Δάρια μετά των ομματοϋαλίων της.
-Εις τον ευαγή οίκον Δροσοπούλου 97 η ξανθιά θεόμουνος Βάρβυ με λυτά τα υπέροχαα μαλλιά και υψηλούς κοθόρνους. Η ομορφιά της εν λόγω κορασίδος όμως είναιθ αναντίστοιχος προς τον ζήλο που διαθέτει κατά την εκτέλεση των αδρά αμειβομένων καθηκόντων της.
- Δροσοπούλου 95 και Λέλας Καραγιάννη κλειστά.

καλήν εσπέραν 
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εύγε τέκνον εκλεκτόν της πατρίδος...ομιλείς την γλώτταν των λογίων και ουχί αυτή ταύτη του όχλου....ασκαρδαμιχτί....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom