Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ευχαριστώ δια τας φιλοφρονήσεις Πάτερ. Ημείς οι ακάματοι των χαμαιτυπείων οφείλομεν εις τον εαυτόν μας την ανάταση που προσφέρει η λόγια χρήση της γλώττας. Διότι κατά τα άλλα βυθιζόμεθα καθημερινώς εις τον βόρβορον.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τάξις και ηθική..λέγω..βεβαίως  βεβαίως....ουαί τοις αμαρτωλοίς....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Eντωμεταξύ στη χθεσινή τσάρκα με pitsilisti bourdeliari1984 και chris1971 δείτε τι έγινε! Κάπου στο βοτανικό, πηγέναμε εγώ με τον bourdeliari1984 μπροστά με το μηχανάκι από πίσω οι άλλοι δύο σύντροφοι . Ξαφνικά ένα τεράστιο λυκόσκυλο μας πλησιάζει και γάβγιζε! Εγώ επιτάχυνα λίγο, και μετά συνέχισα με κανονικούς ρυθμούς νομίζοντας ότι το σκυλί είχε σταματήσει. Ύστερα άκουγα από πίσω τους άλλους να είχαν λυθεί ειδικά τον πιτσιλιστή.
Μετά ο chris1971 μας είπε ότι το σκυλί συνέχισε να τρέχει μαζί μας καινόμιζε αυτός ότι θα μας δάγκωνε και φοβήθηκε! Και ότι σε μια δόση φοβήθηκε ότι θα μας έριχνε κιόλας! Και έβγαζε επιφωνήματα αγωνίας στον πιτσιλιστή και αυτός είχε λυθεί! :2funny: :2funny:

Έπειτα το σκυλί κυνηγούσε και αυτούς! Αν είναι δυνατόν! Ρε τι τραβάμε οι μάχιμοι μπουρδελιάρηδες!! Καλά είχε πει εκείνος ο φίλος national geographic τα σκάουτινγκ! Ούτε σαφάρι να κάναμε! Σε λίγο θα φτάσουμε σε μέρη που θα μας κυνηγάνε λιοντάρια, ρινόκεροι και βόες! Ρε που φτάνει ο άνθρωπος για να  :knockinb: Α μη πω για κάτι σουρρεαλιστικούς χωματόδρομους, κάτι γραφικές γειτονιές με κάτι περίεργους παππούδες. Το τι έχουμε συναντήσει σε αυτά τα σκάουτινγκ δε περιγράφεται! :2funny: :2funny: :rockon:

Ούτε στη ...Νιγηρία να κάνατε σκάουτινγκ, ρε σεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Ξαφνικά ένα τεράστιο λυκόσκυλο μας πλησιάζει και γάβγιζε! Εγώ επιτάχυνα...... 
Α μη πω για κάτι σουρρεαλιστικούς χωματόδρομους, κάτι γραφικές γειτονιές με κάτι περίεργους παππούδες. Το τι έχουμε συναντήσει σε αυτά τα σκάουτινγκ δε περιγράφεται! :2funny: :2funny: :rockon:

εδω ρε σκιντο πηγες στα Λειβάδια.. στο λυκόσκυλο θα κολλησεις..??!!!  :grin: :grin: :rockon: :rockon:
εχεις σκληραγωγηθει κατάλληλα...!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Αγαπητοί συνπιτσιλισταί,
-σήμερον Τετάρτην και ώρα 6η απογευματινή, εις το οίκημα επί της γίου Μελέτίου 37 η γνωστή εις όλους Δάρια μετά των ομματοϋαλίων της.
-Εις τον ευαγή οίκον Δροσοπούλου 97 η ξανθιά θεόμουνος Βάρβυ με λυτά τα υπέροχαα μαλλιά και υψηλούς κοθόρνους. Η ομορφιά της εν λόγω κορασίδος όμως είναιθ αναντίστοιχος προς τον ζήλο που διαθέτει κατά την εκτέλεση των αδρά αμειβομένων καθηκόντων της.
- Δροσοπούλου 95 και Λέλας Καραγιάννη κλειστά.

καλήν εσπέραν 
καλησπερα.......οσο για την μπαρμπυ,ακομα κλαιω το πενηνταρικο απο το σαββατο.σαν μαλακας πως την πατησα εγω ακομα χτυπω το κεφαλι μου.....βλεπεις ηταν και ξημερωματα κυριακης,τι περιμενεις!!!αυτην την  ωρα δουλευει το κατω κεφαλι.τελςπαντων μαπα το καρπουζι,μην παρασυρθητε απο την ευγενεια της στο σαλονι,απο υπηρεσια αστα να πανε....οχι εδω,οχι εκει,κατσε εδω ,κατσε εκει....αντε γαμ....σου εσυ και το μπαρμπεκιου σου.
το ωραιο ειναι και καλαααα οτι δεν μιλαει ελληνικος,αλλα μολις ανεβει στο παπαρι ξεφωνιζει "του κωλου δηλαδη",ναιιιι σκισε μου το μουνι..........ουστττττττττττττ.
καλα που πηγα την κυριακη φραντζη(σαβαλα ακου) και ξεσκιστηκα στα μακροβουτια.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
και το ονομα αυτης(φραντζη μιλαω τωρα και για μασαζ-σε λαθος ενοτητα ειμαι)ΚΑΤΕΡΙΝΑ,η καλυτερη ναυαγοσωστρια.ρε σαβαλα το κοριτσι η λιζα τι εγινε???μια φορα την πηρα και μετα εξαφανιστικε...τρομαξε? :2funny:
μηπως την ειδες καπου αλλου??ηταν και δικια μας(καβαλα) και τα λεγαμε ωραια. :headbang: :boobies:
 

argen

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
συμπολεμιστες καλησπερα σας !

διαβαζοντας το φορουμ αλλος εγραψε οτι η νταρια θα ειναι στην αγ. μελετιου και αλλος ειπε οτι την συναντησε σημερα στην φραντζη ! τελικα γνωριζει κανενας σημερα που θα βρησκεται η νταρια στα σιγουρα ?
 

Rezzo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας αγαπητοι συναγωνιστες. Ειμαι καινουριος σε αυτο το site και γενικα δεν πηγαινω σε οικους ανοχης λογω σχεσεων. Ειμαι της παλιας σχολης των κλασσικων μπουρδελων Φυλης 2 χιλαρικα κτλ... Αν μπορει καποιος να απαντησει σε μια χαζη ερωτηση  ποθ αφορα τα studio. Πως δουλευει το συστημα? Με την ωρα? η με το που πιτσιλας φευγεις? Υπαρχει κατι που παει με την ωρα ασχετα το ποσες φορες πιτσιλας? Μπορει καποιοι να γελασουν αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα.
Ευχαριστω.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
πιτσιλας και φευγεις.τι περιμενεις?απλα υποτιθεται εχει πιο πολυ χρονο και καλυτερη περιποιηση..εξαρταται σε πιο κοριτσι θα πεσεις
 

Rezzo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
sorry αλλα δεν ηξερα.Νομιζα οτι εχουν προηχθει οι υπηρεσιες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και στη φρατζη τωρα και μεχρι τις 5 η ευα..

κόντρα ρελάνς.. :grin:
 

Επισκέπτης
Σήμερα Φραντζή η Νικόλ πρωί και Ντάρια απόγευμα. Η Ντάρια αύριο στην Αγίου Μελετίου πρωί. Τελευταία ενημέρωση είναι ότι μάλλον δε θα σταματήσει το Σεπτέμβριο.
Αν έχει κάποιος εμπειρία από Νικόλ ας αναφέρει προς ενημέρωση και υμών των υπολοίπων.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η Νικολ ηταν και στη βριλησσου νομερο 57?
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
πριν κάνα μήνα  ανακάλυψα  μια  πυκανδικη και τσαχπίνα γκόμενα στα μέτρα που  έψαχνα ονόματι  Νταρια  είχα περάσει απίστευτα  μαζί της και απ’ ότι έμαθα αύριο το πρωί θα είναι στο ολοκαίνουριο στούντιο Αγιου Μελετιου 37 για όσους γουστάρουν κοντούλες και γλυκές φαταούλες  με γυαλάκια  πιστεύω η Νταρια είναι η κατάλληλη 
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Σημερα επισκεφτηκα το στουντιο της δροσοπουλου για να διαπιστωσω με τα ματακια μου αν τα καλα που ακουγονται ισχυουν. ηταν εκει καποια γιαννα, εμφανισης 4/10, με μετρια φατσα, μετριο κωλο, και μεγαλα αλλα πεσμενα βυζα. ειχα καυλες οποτε λεω ας περασω. Μετρια πιπα, μετρια συμμετοχη, και γενικα attitude ελαφρως καλυτερο απο χειριστρια κομπρεσερ σε κολχοζ. πεταμενα λεφτα λεω εγω.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
   Στην Βριλλησου 60 πετυχα την ρωσιδα Αλεξανδρα . Ξαναπηγα αν και δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο παλαιοτερα service με αλλες κοπελες , επειδη ειναι κοντα στο σπιτι μου...περασα στο δωματιο επειδη την ειχα πετυχει πριν διμηνο στην Παιωνιου και ειχα μεινει ευχαριστημενος...Μου ειπε οτι εκτακτως ηταν εκει σημερα αναπληρωνοντας μια αλλη , συνεχιζει να δουλευει κανονικα στην Παιωνιου . Οποιος την πετυχει εκει , την συστηνω ανεπιφυλακτα...Μοναδικη παραφωνια τα βρωμικα σεντονια που δεν συναντας ουτε σε υπογειο της Φυλης...το ειπα στην κοπελα και οταν βγηκε εξω την εκραξε την τσατσα...Σε παλιοτερη κριτικη μου μιλαγα για μετριες κοπελες και φοβερο χωρο . Σημερα η κοπελα ηταν εξαιρετικη , ο χωρος αθλιος...Για αλλη μια φορα η Βριλλησου 60 μου αφησε αναμεικτα συναισθηματα..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σημερα επισκεφτηκα το στουντιο της δροσοπουλου για να διαπιστωσω με τα ματακια μου αν τα καλα που ακουγονται ισχυουν. ηταν εκει καποια γιαννα, εμφανισης 4/10, με μετρια φατσα, μετριο κωλο, και μεγαλα αλλα πεσμενα βυζα. ειχα καυλες οποτε λεω ας περασω. Μετρια πιπα, μετρια συμμετοχη, και γενικα attitude ελαφρως καλυτερο απο χειριστρια κομπρεσερ σε κολχοζ. πεταμενα λεφτα λεω εγω.
Εγω την ειχα γαμησει αυτη πριν απο 4μηνες περιπου οταν ειχε πρωτο ερθει στην Ελλαδα τελειως ψαρωμενη και ξενερωτη,και ξερεις αμα ειναι ξενερωτη η αλλη δε σε εμπνεει να την ξεσκισεις...και γω πεταξα ανα 100αρικο τοτε μακρια αδερφια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom