Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχθές μετά την περιήγησιν ανα τους οικίσκους ανοχής ηκολούθησαν επισκέψεις εις τα ολίγον απομεμακρυσμένα σπουδαστήρια δεδομένου ότι μόνον κατά την νύκτα καθίσταται δυνατή η απρόσκοπτος κίνησις και η στάθμευσις του αυτοκινήτου.

1. Εις το σπουδαστήριον της Ιππώνακτος ευγενεστάτη υπηρεσία και η εντυπωσιακή Σαμπρίνα.

2. Εις την Τριγγέτα 3 νεαρά εμφανίσιμος ονόματι Σάντυ αγνώστων λοιπών στοιχείων. Είχον την εντύπωσιν ότι έχουν δημοσιευθεί αρνητικαί κριτικαί και ως εκ τούτου δεν εδοκίμασα.

3. Εις την Θησέως 35, Καλλιθέα, άνωθεν συνεργείου ελαστικών επισώτρων, αγενεστάτη υπηρεσία και η ευγενής, μεγαλόσωμος και εξαιρετικώς ευειδής Σβέτα. Ωστόσο πρόκειται μάλλον δια την ιδίαν νεαράν εις την οποίαν αναφέρονται οι κ.κ. Magua και Baby, οπότε δεν εδοκίμασα.

4. Επιστροφή εις το κέντρον και διέλευσις εκ Πιπίνου 118. Μια ξανθή αδιάφορος. Κατά τον συνεκδράμοντα συνάδελφον ήτο η ιδιοκτήτρια.

5. Τέλος μετάβασις εις το επί της οδού Αχαρνών 85 σπουδαστήριον. Εντός η γνωστή ʼντζελα. Παρά τα επιφωνήματα ευχαριστήσεως και τους ακκισμούς αμά τη εμφανίσει μας, ο έρως ήτο "διεκπεραιωτικός" θα έλεγα. Υπήρχεν βεβαίως καλός ισπανικός αυνανισμός και "πισωκολλητόν" (η αγαπημένη της στάσις) με συμμετοχήν και ραπίσματα εις τους γλουτούς αλλά γενικώς διακρίνονται σημεία κοπώσεως.

Αυτά προς το παρόν.
πσσσσσ!!!αρχαιε θεε τις ιδονις!!!!στρατιλαρχι τις καυλας!ευγε λεβεντι μου μπακαλι!!!!!
 

Επισκέπτης
στη φρατζη τωρα η αγαπη μεχρι το απογευμα και μετα η ευα!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2!!!ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ,ΒΓΑΛΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
στη φρατζη τωρα η αγαπη μεχρι το απογευμα και μετα η ευα!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2!!!ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ,ΒΓΑΛΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥΣ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!
Και πως θα ενημερωνοματσε ρε War... . Δηλαδη πρεπει να μεινουμε αγραμματοι επειδη υπαρχουν μερικοι "ΟΡΧΕΙΣ"
 

Επισκέπτης
Σημερα πρωι στο144 η Μαντυ διπλα στην Αριστοτελους η Μιλανα.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Savala αν μάθεις τπτ για σήμερα στείλε μια ενημέρωση
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
4. Επιστροφή εις το κέντρον και διέλευσις εκ Πιπίνου 118. Μια ξανθή αδιάφορος. Κατά τον συνεκδράμον τα συνάδελφον ήτο η ιδιοκτήτρια .
Μαρια ,το ψηλο ψυγειο μονο παγακια δεν εβγαζε,εχω ενημερωσει πριν :-* :-*
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
404
Κριτικές
121
Like
5.747
Πόντοι
29.900
Η Ανδριάνα δουλεύει σήμερα κάπου?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σημερινή κατάθεση στη Βούρβαχη , στη ΘΕΑ Αλίνα Πηγαδομούνοβα. Τί να λέμε? Το καλύτερο GFE που υπάρχει!!!  Σούπερ!!! Τέλεια!!!
Η γιατρός είναι κορυφαία! (πτυχιούχος Ιατρικής , όπως έχω ξανατονίσει)
-Αχ , γιατρέ δεν είμαι καλά!!!!!! Τα αρχίδια μου έχουν ημικρανίες
-Παιδί μου σου λείπει η βιταμίνη Τ69 που βρίσκεται μόνο στο σάλιο των γυναικών! Έλα να σε κάνω καλά!!!!
Είναι η κορυφαία GFE για μένα σε στούντιο! Με τραγουδάκι και στριπτίζ (παρεμπιπτόντως η λέξη στριπτίζ βγαίνει από το strip at ease ) . Δεν μοιάζει με την Παπαρίζου, μου είπε ότι ένας τσάτσος την έβγαλε έτσι επειδή χόρευε και όχι επειδή της μοιάζει οπτικά. Πάντως είναι καραMUST!!! Κάναμε πισοκολλητό και της τα πέταξα σην πλάτη!!!! Μέγας χύστης!
Μετά τις 17:00 θα είναι μια Όλγα. Η Αλίνα αύριο πρωί πάλι!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Σημερινή κατάθεση στη Βούρβαχη , στη ΘΕΑ Αλίνα Πηγαδομούνοβα. Τί να λέμε? Το καλύτερο GFE που υπάρχει!!!  Σούπερ!!! Τέλεια!!!
Η γιατρός είναι κορυφαία! (πτυχιούχος Ιατρικής , όπως έχω ξανατονίσει)
-Αχ , γιατρέ δεν είμαι καλά!!!!!! Τα αρχίδια μου έχουν ημικρανίες
-Παιδί μου σου λείπει η βιταμίνη Τ69 που βρίσκεται μόνο στο σάλιο των γυναικών! Έλα να σε κάνω καλά!!!!
Είναι η κορυφαία GFE για μένα σε στούντιο! Με τραγουδάκι και στριπτίζ (παρεμπιπτόντως η λέξη στριπτίζ βγαίνει από το strip at ease ) . Δεν μοιάζει με την Παπαρίζου, μου είπε ότι ένας τσάτσος την έβγαλε έτσι επειδή χόρευε και όχι επειδή της μοιάζει οπτικά. Πάντως είναι καραMUST!!! Κάναμε πισοκολλητό και της τα πέταξα σην πλάτη!!!! Μέγας χύστης!
Μετά τις 17:00 θα είναι μια Όλγα. Η Αλίνα αύριο πρωί πάλι!!!

Η Αλίνα πως είναι εμφανισιακά ; Μελαχροινή , σκυλέ ;;;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σκούρο μαλλί. Σκυλέ φωνή. Το σάιτ σέρνεται σε απαράδεκτο βαθμό Για να στείλω ένα πόστ πρέπει να περάσει μισή ώρα. Να διαγράφω συνέχεια τα cookies  κλπ.
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Εχθές μετά την περιήγησιν ανα τους οικίσκους ανοχής ηκολούθησαν επισκέψεις εις τα ολίγον απομεμακρυσμένα σπουδαστήρια δεδομένου ότι μόνον κατά την νύκτα καθίσταται δυνατή η απρόσκοπτος κίνησις και η στάθμευσις του αυτοκινήτου.

1. Εις το σπουδαστήριον της Ιππώνακτος ευγενεστάτη υπηρεσία και η εντυπωσιακή Σαμπρίνα.

2. Εις την Τριγγέτα 3 νεαρά εμφανίσιμος ονόματι Σάντυ αγνώστων λοιπών στοιχείων. Είχον την εντύπωσιν ότι έχουν δημοσιευθεί αρνητικαί κριτικαί και ως εκ τούτου δεν εδοκίμασα.

3. Εις την Θησέως 35, Καλλιθέα, άνωθεν συνεργείου ελαστικών επισώτρων, αγενεστάτη υπηρεσία και η ευγενής, μεγαλόσωμος και εξαιρετικώς ευειδής Σβέτα. Ωστόσο πρόκειται μάλλον δια την ιδίαν νεαράν εις την οποίαν αναφέρονται οι κ.κ. Magua και Baby, οπότε δεν εδοκίμασα.

4. Επιστροφή εις το κέντρον και διέλευσις εκ Πιπίνου 118. Μια ξανθή αδιάφορος. Κατά τον συνεκδράμοντα συνάδελφον ήτο η ιδιοκτήτρια.

5. Τέλος μετάβασις εις το επί της οδού Αχαρνών 85 σπουδαστήριον. Εντός η γνωστή ʼντζελα. Παρά τα επιφωνήματα ευχαριστήσεως και τους ακκισμούς αμά τη εμφανίσει μας, ο έρως ήτο "διεκπεραιωτικός" θα έλεγα. Υπήρχεν βεβαίως καλός ισπανικός αυνανισμός και "πισωκολλητόν" (η αγαπημένη της στάσις) με συμμετοχήν και ραπίσματα εις τους γλουτούς αλλά γενικώς διακρίνονται σημεία κοπώσεως.

Αυτά προς το παρόν.

Όπου η γλωσσική καλλιέργεια -και μάλιστα η καλλιέπεια- συνδυάζεται με την ψυχρή και νηφάλια διερευνητική ματιά και τις παραδοσιακές ... χχμμμ ... "πως τις λένε"!!! Ανάσα δροσιάς και επαινετέα αφορμή χαμόγελων!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Η Λολα στην Λεμπεση ειναι μια κλασσικη Ρωσσιδα πτανα.
25χρ, μετριου αναστηματος, μικρο βυζακι (αλλα πεσμενο  :tickedoff: ), φουλ ξυρισμενο μουνι, μετριος κωλος στην αρχη της χαλαρωσης. Δν ειχε κοσμο κ μειναμε στο δωματιο 25-30 λεπτα.
3 στασεις, με τελειωμα στο ιεραποστολικο με φιλακια στον λαιμο. Καλα ηταν, αλλα το 50ρικο ισως να της πεφτει πολυ, ποσο μαλλον το 60αρι που εδωσα. 
50Ε το απλο, 60Ε sex show, 70Ε ακαποτη πιπα.
 

Επισκέπτης
στην ιππωνακτος τωρα ,η σαμπρινα ,η γνωστη που δουλευει και στην λιοσιων!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ,ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2!!ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στην ιππωνακτος τωρα ,η σαμπρινα ,η γνωστη που δουλευει και στην λιοσιων!!ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!ΚΡΙΤΙΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ,ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 2!!ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ!!

αντε παλι promotion κανεις ρε?δε βαρεθηκες?χιχιχιχ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom