Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
Μάλλον έχεις δίκιο τωρα που το σκεύτομαι,,,
οτι και να κανετε παντως ΜΗΝ ΠΑΤΕ  σημερα στο 97. πηγα στο 97 με σκοπο να βρω την αλινα . δεν ηταν αλλα στη θεση της μια κατερινα απο ουκρανια. ειχε ωραιο κορμι και εκανα την μαλακια να μπω. η κοπελλα ειναι απαραδεκτη. πιπα 30 δευτερολεπτων και οταν της ειπα γιατι σταματησες? μου απαντα "βιαζομαι.μονο 10 λεπτα" Ανεβαινει απο επανω και πιεζε με ολο της το σωμα ετσι ωστε να μην μπορω να κινουμαι . την γυρισα απο μπροστα και εκανα γρηγορα το καθηκον μου. Μαυρο στην πατσαβουρα. (ΥΓ. και για καποιους που ενδιαφερονται...δεν βγαζει το σουτιεν...)
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
ʼστα φίλε σε καταλαβαίνω αναρωτιέμαι πως τις  βάζουν αυτές τις καριόλες να δουλεύουν  καλά  καθόλου φιλότιμο πλέον     
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
οτι και να κανετε παντως ΜΗΝ ΠΑΤΕ  σημερα στο 97. πηγα στο 97 με σκοπο να βρω την αλινα . δεν ηταν αλλα στη θεση της μια κατερινα απο ουκρανια. ειχε ωραιο κορμι και εκανα την μαλακια να μπω. η κοπελλα ειναι απαραδεκτη. πιπα 30 δευτερολεπτων και οταν της ειπα γιατι σταματησες? μου απαντα "βιαζομαι.μονο 10 λεπτα" Ανεβαινει απο επανω και πιεζε με ολο της το σωμα ετσι ωστε να μην μπορω να κινουμαι . την γυρισα απο μπροστα και εκανα γρηγορα το καθηκον μου. Μαυρο στην πατσαβουρα. (ΥΓ. και για καποιους που ενδιαφερονται...δεν βγαζει το σουτιεν...)
oldboy [size=17pt]PLEASE[/size] απάντα :
Πώς ήταν η Ουκρανή Κατερίνα;
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ δεν είχα ποτέ καλές εμπειρίες με τις Ουκρανές ρε παιδία την τελευταία φορά που ήμουν με  μια Ουκρανιδα 2 μέρες πόναγε ο π?.. μου         
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μια και διάβαζα όλα αυτά τα καλά λόγια στο φόρουμ για τη Ντάρια είπα να αψηφήσω τον κάψωνα(που λένε και οι μορφωμένοι) και πήγα το πρωί στη Φραντζή.

Ένα έχω να πω: τυχερός ο μάγκας που θα την παντρευτεί.
Δεν έχω λόγια να περιγράψω τη γλύκα, το χιούμορ και την περιποίηση της, πέρα από τα άλλα οφθαλμοφανή προσόντα της.
Πρώτη φορά το ευχαριστήθηκα τόσο πολύ.
Να ναι καλά η κοπέλα όπου κι αν είναι από το Σεπτέμβριο και μετά.

Πληροφοριακά, την Τρίτη φεύγει για Ρωσία όπου θα μείνει για καμία εβδομάδα, όπως μου είπε. 
Ναι,είμαι τυχερός...ευχαριστώ για τα καλά λόγια που γράφεται για την μέλλουσα γυναίκα μου....και να πηγαίνεται...πρέπει να τελειώσουμε το σπίτι....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
η μελινα δεν ειναι τρανς!!το εχει γραψει και η κατερινα που την ειχε παλιοτερα στο μαγαζι της
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
η μελινα δεν ειναι τρανς!!το εχει γραψει και η κατερινα που την ειχε παλιοτερα στο μαγαζι της
Warhol....και ένας άλλος έγραψε πώς τον είχε γείτονα και τον ξέρει από μικρός...άντε βγάλε άκρη...δεν λέω πως είναι...δεν έχω προσωπική άποψη.....
 

Επισκέπτης
Warhol....και ένας άλλος έγραψε πώς τον είχε γείτονα και τον ξέρει από μικρός...άντε βγάλε άκρη...δεν λέω πως είναι...δεν έχω προσωπική άποψη.....
εδω εχουν βγαλει τρανς το κατερινακι  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:!!ο καθενας λεει οτι του κατεβει  :idiot: :idiot:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εδω εχουν βγαλει τρανς το κατερινακι  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:!!ο καθενας λεει οτι του κατεβει  :idiot: :idiot:
Παίζει και αυτό...νομίζω πώς εδώ μέσα μπαίνουν και από μπουρδέλα-στούντιο κάνοντας διαφήμιση ή αντίστοιχα μαυριζόντας κάποια που δουλεύουν....
 

Επισκέπτης
μολις πηρα τη Γαβριέλα στη φρατζη 47, πιπινι ρωσσακι με μακρύ μαυρο μαλλι, κοκαλιάρικο κορμάκι με ωραιο φυσικο βυζακι και ρωγα σχεδον οσο το καπακι απο bic στυλο. Μπολικο γλύψιμο στο κορμι μου, γλυψιμο μπαλλών και καλη πιπα με σκουφί. Γαμησι με κρέμα ιεραποστολικο και πισωκολλητο, χυσιμο με φραπέ και ταυτόχρονο γλύψιμο σταρχίδια.
Στη βουρβαχη ειχε ενα νταρντανοειδες ξανθο ρωσσικο milf
Δηλώνω ακριβώς τα ίδια με συναγωνιστή. Απλά ότι δεν ξετρελλαίνει το συνολικό performance της Γαβριέλας, κατά τα άλλα, στα επιμέρους είναι καλή. Η Φραντζή 47 παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον τώρα τελευταία, καθώς εκεί έχω πετύχει Ντάρια (πολύ καλή εκτός συναγωνισμού), την προαναφερθείσα Γαβριέλα, και την Βαλέρια, Βάλερυ, κάπως έτσι ΤΟ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΥΛΙΑΡΙΚΟ ΚΟΡΜΙ που έχω συναντήσει. Όχι τόσο όμορφο πρόσωπο αλλά κορμάρα και εκπληκτική αίσθηση του στοματός της και του κόλπου της όταν είσαι μέσα τους.
 

romberto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι όπως τα λες η βαλ αλλά κάπως παγοκολόνα ρε παιδί μου...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αυτη η γαβριελλα ειναι και στην αχαρνων 85 μηπως?
 

Επισκέπτης

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ηταν και με μενα παγοκολονα.περιεργο και της ειπα και καλο λογο.
με αυτη δεν επιασε ομως...
 

Επισκέπτης
αν την πηρες τωρα τελευταια ,εχει ενα προβληματακι με τη μεση της...!!ειναι ομως σουπερ  :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Η δύναμη ταχείας επέμβασης με bourdeliari1984 και xristo1000! κατευθύνθηκε προς Νέο Κόσμο προς επιχείρηση και εναντίον των στούντιο. Λεμπέση 8 και η έφοδος συνέλαβε... 2 καβλοτικές και άτακτες ρωσίδες αμαζόνες! Η Μπάρμπι και η Νίκη! Η Μπάρμπι έχει αναφερθεί πολλάκις! Η Νίκη είναι ψηλή, ξανθιά, όχι ιδιαίτερα όμορφη πάντως- χωρίς να μπορείς να την πεις άσχημη. Γενικά κινείται στο μοτίβο του ρωσικού καλουπιού.

Και με μια ξαφνική και αστραπιαία κίνηση το κομμάντο xristos1000 αρπάζει τη Μπάρμπι και της δείχνει στο δωμάτιο τι εστί τιμωρός καβλιάρης του bourdela.com! Το καβλοτικό πορνίδιο βγήκε τόσο αναστατωμένο από τη μάχη που μας τριβόταν έξω σε μας που καθόμασταν και ήρθε και έκαστε πάνω μας αλά πριβέ σε στριπ με τρόπο λάγνο και προκλητικό! Οποία αυθάδης και ανήθικη συμπεριφορά από το ατίθασο και πονηρό πορνίδιο! Επειδή υπέστη παραδειγματική τιμωρία από τον xristos1000 νόμιζε ότι θα έπερνε τη εκδίκησή του σε μας!! Όμως οι τιμωροί καβλιάρηδες όχι μόνο δε πτοήθηκαν αλλά αντίθετα έβαλαν τιν άλλη άτακτη κορασίδα να μας σερβίρει νερά!

Φεύγοντας νικητές και θριαμβευτές από το Λεμπέση 8 κινηθήκαμε προς τη Βούρβαχη 19. Η Αλίνα "Παπαρίζου" μας άνοιξε την πόρτα αυτοπροσώπως! Η μελαχροινή λευκορωσίδα δε ξέρω αν κάποιοι τη θεωρούν όμορφη ή όχι αλλά σίγουρα έχει έμφυτη την τσαχπινιά και ίσως την κάβλα!

Φρατζή 47 η κυρία Ειρήνη μας έδειξε τη Γκαμπριέλα. Μικροκαμωμένη μελαχροινή και μικρή σε ηλικία.

Και Ιππώνακτος 14 η Μαργαρίτα. Δε ξέρω αλλά η κυρία ίσως να διάλεξε λάθος δουλειά. Δε μπορώ να την πω άσχημη αλλά σίγουρα καθόλου καβλοτική. Περισσότερο νοικοκυρά θυμίζει.Κρίμα γιατί το εν λόγω στούντιο είχε καλή σχετικά φήμη...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλα ρε ο Bourdeliaris1984 ,τι σοι φανταρος ειναι?
αυτος καθε τρεις και λιγο εξω σε τσαρκα ειναι :2funny:
κανει scout πιο πολυ και απ τους κανονικους πολίτες :rockon:
Τι διαολο εχει το υπουργειο αμυνης θεσπίσει περα απ την αναρρωτικη ,την αγροτικη και την κανονικη αδεια, την αδεια του μπουρδελοτσαρκόβιου?
Γιατι εγω οταν υπηρετησα δεν την ειχα πάρει χαμπάρι για να την αιτηθω στην αναφορα :2funny:

Υπηρετεί την κάβλα και την ηδονή!!! Ή άλλη περίπτωση είναι απλώς να έχει κάνα βύσμα !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom