Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μου φαινεται λιγο υπερβολικος ο φιλος σου και ειδικα στο 50αρικο!!!! :think:
Την επομενη πες του να ζητησει και κωλο να δουμε αν θα του πει ναι!!! :-
Οντως δυσκολο ακουγεται.
εκτος αν προκειται για.λαχειο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μου φαινεται λιγο υπερβολικος ο φιλος σου και ειδικα στο 50αρικο!!!! :think:
Την επομενη πες του να ζητησει και κωλο να δουμε αν θα του πει ναι!!! :-
Μαλλον ο φιλος του τα λεει τα ψεματακια του!!Του εγλειψε λιγακι τον κορμο και νομισε οτι του τον πηρε στο στομα ακαπωτα!Πιτσιρικαδες spoon μου πιτσιρικαδες :cheesy:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Κοιτα στο βριλησσου 55 την πηρε...Και του εκανε Πιπα ακαπωτη...69..μπαλακια στο στομα...ισπανικο..φιλια..γλυψηματα..Και γενικα οτι ηθελε το φιλαρακι..ναι του ελεγε..και με απλετο χρονο... :rockon:

Να επισημανω..οτι τα εκανε αυτα με απλο προγραμμα και 50 ευρω...

Δεν ξερω βεβαια..αν ο Τακης..ο Απιστευτος Τσατσος του 55..της ειπε τιποτα για extra περιποιηση..γιατι τον φιλο οσο να'ναι τον ξερει καλα..απο τις επισκεψεις του.. :knockinb:
Τι πίνεις και δεν μας δίνεις... ???? ΟΕΟ?  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τηλεφωνική σημερινή μίνι ενημέρωση για Βριλησσού, την οδό στα όρη της ηδονής. Αγωνίζονται τώρα στις επάλξεις του αγοραίου έρωτα (ονομαστικά) :

60: Κλειστό!

57: Έμιλυ!

55: Ρέα!

46: Ρενάτα!

42: Φρίντα!

36: Άννα!

 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον ο φιλος του τα λεει τα ψεματακια του!!Του εγλειψε λιγακι τον κορμο και νομισε οτι του τον πηρε στο στομα ακαπωτα!Πιτσιρικαδες spoon μου πιτσιρικαδες :cheesy:


Ρε παιδια μην βαρατε..οτι μου ειπε σας λεω...
Εμενα δεν μου αρεσε..γι'αυτο και δεν μπηκα..αν και ομολογω οτι απο αυτα που ακουσα..ετοιμος ημουν..

Οσο για την Ηλικια..Εγω ειμαι 23..και αυτος 29...Δεν νομιζω να μου ειπε παπατζες..

Το πιο πιθανο ειναι να τον εφτιαξε ο Τσατσος..αφου οπως ξαναειπα..ο φιλος μου ειναι συχνος πελατης..
Α και κατι αλλο που ξεχασα..πολυ σημαντικο..ο Τσατσος μας προτεινε αν θελουμε να την παρουμε και παρτουζα... :2on1:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Μου φαινεται λιγο υπερβολικος ο φιλος σου και ειδικα στο 50αρικο!!!! :think:
Την επομενη πες του να ζητησει και κωλο να δουμε αν θα του πει ναι!!! :-
Φίλε spoon επιβεβαιώνω οσα λέει ο φίλος για την κατερίνα αλλά οχι με 50άρικο.Με 80άρικο κάνει owo και είναι απίστευτη στο δωμάτιο,είναι τρέλη για δέσιμο.Της έχω πει για κώλο αλλά τίποτα.Της είχα πει μια φορά για πλάκα να της δώσω 200 ευρω να δω τι θα μου πει αλλά και πάλι το αρνήθηκε γιατι λέει δεν της αρέσει καθόλου. 
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Σημερα στην πρωινη βαρδια..
Δροσοπουλου 95
Μιλα..καστανομαλλα σχετικα ψηλη με αρκετα καλο κορμι και συμπαθητικο προσωπο!Ουτε κρυο ουτε ζεστη με λιγα λογια
Δροσοπουλου 97
Σιντυ..ξανθια μετριοτητα
Λελας Καραγιαννη 35
Αφροδιτη..ξανθια με αρκετα καλο κορμι,ραστα μακρυ μαλλι και μετριοκαλη φατσα!Στα συν της το πολυ μπριοζικο και αλεγκρο σαλοναρισμα!Κατι μου λεει οτι ειναι η γνωστη Εβιτα που ειχε σταματησει πριν κανα χρονο το επαγγελμα απο το Αριστομενους 72 και Βριλλησου 55 κλπ
Αντιοχειας 64
Αλικη η ξανθια Ελληνιδα με την πολυ καλη gfe περιποιηση απο τα Κηφισου και Κων/λεως 80 κλπ
Κεφαλληνιας 75
Ελενα..οχι ο γνωστος ξανθος μουνος αλλα μια μελαχρινη με πολυ καλο κορμι και αρκετα καλη φατσα!Συμπαθητικη παρουσια
Αριστοτελους 177
Κλειστο
Πιπινου 118
Ευα η γνωστη Βουλγαρα του μαγαζιου η οποια σαν να εβαλε κιλα τελευταια!Για μια φορα καλη ειναι
Αριστομενους 72
Λιζα η γνωστη Βουλγαρα με το φοβερο πατουρι και το πρησμενο προσωπο
Αχαρνων 106
Κορινα η γνωστη ασχημη μαυρομαλλα με την μεγαλη περιφερεια και το μικρο στηθος
Αχαρνων 85
Κλειστο
Παιωνιου 10
Αγνη η ομορφη μελαχρινη
Δοξατου 2α
Τζουλια το βυζοφορο παιδοβουβαλο
Κηφισου 30
Βανεσσα η γνωστη αντιπαθητικη ξανθια απο τα Αθανασιας 3 και Μ.Αλεξανδρου 133
Σπυρου Πατση 27
Κλειστο
Σπυρου Πατση 40
Τζεσσικα..η τσατσα νανος μου την ανεφερε ως Γκεσικα :P Εχει φωτος στο μπανερ με την φατσα της φορα παρτιδα
Κασσανδρας 3 ισογειο
Μαρια η ψηλη
Κασσανδρας 3 ανω
Νταιανα..μελαχρινο αδιαφορο μιλφ με σιλικονες
Κασσανδρας 6
Μελινα
Κασσανδρας 4
Μονικα
Μ.Αλεξανδρου 133
Ρενατα η γνωστη μονοκομματη ξανθια με το ωραιο στηθος
Ιακχου 7α
Κλειστο
Κων/λεως 80
Τζεσσικα..λεπτη μελαχρινη με συμπαθητικο προσωπο
Κων/λεως 94
Η βασιλισσα Σονια
Κων/λεως 130
Κλειστο
Πειραιως 109
Τατιανα..ξανθο κοντοπουτανο με πολυ καλα ελληνικα!Μετρια παρουσια
Πειραιως 193
Συλβια..η μελαχρινη ομορφη γυρολογος
Συγγρου 144
Σαρα η αντιερωτικη Σλοβενα
Αριστοτελους 6
Μαργαριτα το γνωστο γυρολογικο ξυλαγκουρο που σε αυτο το ιδρυμα εμφανιζεται παντα με μαυρη περουκα..στα αλλα ειναι καστανοξανθη παναθεμα την :P
Τριγγετα 3
Βικυ η ξανθια Γερμανιδα με το φοβερο κορμι και το μετριοτατο σερβις
Θαρυπου 10
Μαρια..ξανθο χοντρο μπαζομιλφ
Ιππωνακτος 14
Αντζελα..Ελληνιδα συμφωνα με την υπηρεσια!Ξανθια 35αρα λαικαντζα με σχετικα καλο κορμι!Για Ιππωνακτος μια χαρα
Φραντζη 47
Ρεα με μακρυ ξανθο μαλλι αυτη την φορα!Μα καλα τοσο καιρο κανεις δεν το εχει παρει αυτο το Κορμι πατριωτες??
Βουρβαχη 19
Βικυ..χαμογελαστη ευτραφης μιλφ!Μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση για τους φαν
Φυλης 104
Η γνωστη στους περισσοτερους βυζοφορουσα Ευα
Βριλλησου 55
Ινεσσα ή Νικολ!Οποτε με βλεπει ξυνιζει η χαρχαλω :birdman:
Βριλλησου 57
Φριντα το ξανθο κουκλι με το αψογο σερβις
Βριλλησου 42
Αλισα
Βριλλησου 36
Αννα..αλογομουρικο ξανθο σκυλι του πολεμου με σχετικα καλο κορμι!Δεν ηταν κακο
Βριλλησου 46
Βαλερια..μετριο γεματουτσικο ξανθο προμιλφ
Είσαι άψογος όπως πάντα.Πες μας και οτι όλα αυτά τα θυμάσαι και δεν κρατάς καθόλου σημειώσεις να μας τρελάνεις τελείως :headbang: :headbang: :headbang:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57  :-* Εμιλυ-Ρομινα-Νανσυ  :-* :-* :-*
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Παιδιά διάβασα σε ενα ποστ του μέγιστου Piatsa ότι (μάλλον) έχει γυρίσει η Εβιτα, γνωστή στα Ιδρύματα Αριστομένους, Λέλας και λίγες φορές στο Φραντζή.Εχει κανείς νεότερα ή την έχει πάρει αλλού ή εστω την έχει δει κάπου (αν έχει ξανααρχίσει το επάγγελμα)?
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
γεια σας συναγωνιστες
ψαχνω μια καζακστανη ονοματι ζανετ (ασιατικα χαρακτιριστικα)ενα καιρο (το δεκεβρη του 2009)δουλευε στη ιασωνος,μεταξουργειο,και σε στουντιο παλια στη περιοχη βοτανικου αλλα τωρα δεν την βρισκω,οποιος την εχει δει σας παρακαλω ας δωσει καποιες πληροφοριες
η ας μου στειλει pm
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Φίλε spoon επιβεβαιώνω οσα λέει ο φίλος για την κατερίνα αλλά οχι με 50άρικο.Με 80άρικο κάνει owo και είναι απίστευτη στο δωμάτιο,είναι τρέλη για δέσιμο.Της έχω πει για κώλο αλλά τίποτα.Της είχα πει μια φορά για πλάκα να της δώσω 200 ευρω να δω τι θα μου πει αλλά και πάλι το αρνήθηκε γιατι λέει δεν της αρέσει καθόλου.  
Αυτο ηθελα να πω και εγω!!!Γνωστες οι υπηρεσιες της αλλα στο 50αρικο δεν νομιζω!!!Και ο κωλος οντως απαγορευμενος!!!!Κριμα! :headbang:

τα βραδυα ανοιχτο ειναι αν δε κανω λαθος..
Τhanks ΜΕΓΙΣΤΕ!!!!!!! :)
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ξερετε τι παιζει σημερα σε Καρεα 30; Μηπως ξερετε αν γυρισε η Σαρα από Τσεχια; ΤΗΝΧ
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ξερετε τι παιζει σημερα σε Καρεα 30; Μηπως ξερετε αν γυρισε η Σαρα από Τσεχια; ΤΗΝΧ

Μέχρι το μεσημέρι ξανθό, χοντρό φαλαινάκι, που κανονικά θα έπερεπε να σε πληρώνει για να το τακτοποιήσεις... Το απόγευμα, νομίζω η Ντομινίκ, η Ρουμάνα. Ψηλό, μελαχρινό, με μέτριο στήθος και διάθεση για προσποίηση, η οποία δεν φέρνει τα επιδιωκώμενα αποτελέσματα. Βράδυ δεν ξέρω, ας με συμπληρώσει κανενας συναγωνιστής.
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Επίσης το πρωϊ:

Β68: Κιμ, ψηλή, ξανθιά,καμμία σχέση με την Μπάσιντζερ, παρά μόνο στην ηλικία.

Β83: Νατάσα, Μελαχρικό πιπινάκι, ομορφούλικο. Την έχει πάρει κανείς?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Βριλλησου 36
Αννα..αλογομουρικο ξανθο σκυλι του πολεμου με σχετικα καλο κορμι!Δεν ηταν κακο
Ώπα ? Λες να είναι αυτή από Πιπίνου ? (έχω φάει κόλλημα...  :grin: )
Ψηλή ήταν ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μέχρι το μεσημέρι ξανθό, χοντρό φαλαινάκι, που κανονικά θα έπερεπε να σε πληρώνει για να το τακτοποιήσεις... Το απόγευμα, νομίζω η Ντομινίκ, η Ρουμάνα. Ψηλό, μελαχρινό, με μέτριο στήθος και διάθεση για προσποίηση, η οποία δεν φέρνει τα επιδιωκώμενα αποτελέσματα. Βράδυ δεν ξέρω, ας με συμπληρώσει κανενας συναγωνιστής.
Μακριά από την Ντομινικ!!!!

Προσποιητά σπαστικα βογγητα,ουλες,βιαστικη και μετα το 10λεπτο σου λεει αντε τελειωνε,κρεμα στο μουνι κτλ κτλ!!

Ρε μαγκες ξερετε τι παιζει σημερα σε Καρεα 30; Μηπως ξερετε αν γυρισε η Σαρα από Τσεχια; ΤΗΝΧ
Ο Μαλακομπίλυ ειπε πως οι Τσεχες θα γυρισουν σε εναμιση μηνα...

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom