Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
παιδια ο παιχτουρας γραφει μια σελιδα πριν διθυραμβους για τη νατασα απο βουλιαγμενης 83 κ λοιπη αλυσιδα.επιβεβαιωνει κ κανας αλλος οτι ειναι τοσο καλη? δεν βρηκα καμια κριτικη
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Δροσοπουλου 97
Σιντυ..ξανθια μετριοτητα

-----
Πολυ σωστά ---και παραπάνω. Ειναι μια που ήταν  προ διετίας διπλα στο 95 - και την  φύγανε
Σουηδέζα , έλεγαν  τότε .... :headbang:
Νομιζω  πέρασε μετά και απο Αχαρνων 106 ( η 85). Μακρυα ....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Βριλλησου 55......... πηγα νυχτα και επεσα σε μια Νατασσα.....Ενα θεομουνο απο την Μολβαδια που περασα υπεροχα.χαμογελουσε συνεχεια και δεν ελεγε σε τιποτα ΟΧΙ....επαθα την πλακα μου
Θεομουνο δεν ειναι με ΤΙΠΟΤΑ!!
Μια μετριοσυμπαθητικη παρουσια ειναι που κανει φουλ προγραμματα και τα κανει πολυ καλα απο οτι μαθαινω
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
To βαζω απλα για να εχουμε μοναδα μετρησεις του θεομουνου !!! :grin: :grin: :grin:


               
photo2tg.jpg
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Θεομουνο δεν ειναι με ΤΙΠΟΤΑ!!
Μια μετριοσυμπαθητικη παρουσια ειναι που κανει φουλ προγραμματα και τα κανει πολυ καλα απο οτι μαθαινω

πές τα αγόρι μου.....
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
αυτη ειναι η νατασσα???????????????? :knockinb: :knockinb:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
This is , as tresurert has put  it,

" the counting unit for a godpussy' !    :2funny: :dancing:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερα στην πρωινη βαρδια..

Βουρβαχη 19
Βικυ..χαμογελαστη ευτραφης μιλφ!Μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση για τους φαν

Aν δεν κανω λαθος προκειται για την Νικη απο Αγιου Μελετιου 37, που δουλευει στην συγκεκριμενη αλυσιδα και σαν Βικα....

Τσεκαρε απο τις φωτο για του λογου το αληθες.(η οχι. οποτε εχουμε ειδηση.....)


ΥΓ: Συγχαρητρια για την αψογη ενημερωση.
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα...Ειμαι νεος στο site,γιατι αν και το ηξερα απεφευγα να μπω...αφου ημουν σιγουρος πως θα κολλησω ασχημα..οπως και εγινε.. :dancing:

Ημουν καλος μπουρδελιαρης απο τα 18 μου...τα τελευταια 5 χρονια δηλαδη..αλλα τωρα τελευταια κολλησα με τα studio...:rockon:

Εχω γαμισει τον τελευταιο μηνα 2 φορες την Νανσυ..στο βριλησσου 55..και μια την Μαργκω στο 57....
Ερωτηση???Οι κοπελες που δουλευουν στο Γοργονες ειναι οι ιδιες..??Γιατι την Μαργκω την ψαχνω μανιασμενα...Μου αρεσε παρα πολυ εμφανισιακα..αν και με χαλασαν λιγο οι παλιες φωτο της που ειδα στο site..

Εχετε να προτεινεται καμια αλλη κοπελα σε αυτα τα προτυπα(δηλ:ξανθιες-βυζαρες-σχετικα ψηλες)..που να ειναι πιο προθυμες..αν και απο την Νανση..ειδικα την τελευταια φορα..δεν εχω παραπονο.. :fuck1:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Φραντζη 47 εχουμε μια Μαργκο αυριο απο 5μμ μεχρι 5 πμ !!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Παιδια καλησπερα...Ειμαι νεος στο site,γιατι αν και το ηξερα απεφευγα να μπω...αφου ημουν σιγουρος πως θα κολλησω ασχημα..οπως και εγινε.. :dancing:

Ημουν καλος μπουρδελιαρης απο τα 18 μου...τα τελευταια 5 χρονια δηλαδη..αλλα τωρα τελευταια κολλησα με τα studio...:rockon:

Εχω γαμισει τον τελευταιο μηνα 2 φορες την Νανσυ..στο βριλησσου 55..και μια την Μαργκω στο 57....
Ερωτηση???Οι κοπελες που δουλευουν στο Γοργονες ειναι οι ιδιες..??Γιατι την Μαργκω την ψαχνω μανιασμενα...Μου αρεσε παρα πολυ εμφανισιακα..αν και με χαλασαν λιγο οι παλιες φωτο της που ειδα στο site..

Εχετε να προτεινεται καμια αλλη κοπελα σε αυτα τα προτυπα(δηλ:ξανθιες-βυζαρες-σχετικα ψηλες)..που να ειναι πιο προθυμες..αν και απο την Νανση..ειδικα την τελευταια φορα..δεν εχω παραπονο.. :fuck1:
H Νάνσυ κυκλοφορεί και σε μαυρομαλλούσα καρέ έκδοση...!  ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aν δεν κανω λαθος προκειται για την Νικη απο Αγιου Μελετιου 37, που δουλευει στην συγκεκριμενη αλυσιδα και σαν Βικα....

Τσεκαρε απο τις φωτο για του λογου το αληθες.(η οχι. οποτε εχουμε ειδηση.....)


ΥΓ: Συγχαρητρια για την αψογη ενημερωση.
Tην εχω δει την Νικη του Αγιου Μελετιου!Δεν μου φανηκε να ειναι η ιδια με την Βικυ απο Βουρβαχη!Το προγραμμα ελεγε Βικα αλλα η υπηρεσια επεμενε πως την λενε Βικυ οποτε μαλλον εχουμε να κανουμε με διαφορετικη κοπελα
Υ.Γ Σε ευχαριστω
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φραντζη 47 εχουμε μια Μαργκο αυριο απο 5μμ μεχρι 5 πμ !!!

12ωρο...Βαραει η κοπελιτσα...Θα προσπαθησω να το τσεκαρω...;)

Οσο για την Νανσυ...Οτι μαλλι και να φορεσει..θα την καταλαβεις αφου μπεις..απο την ουλη στην κοιλια..

Παντως οι ιδιες πρεπει να ειναι..και να παιζουν βριλησσου 55-57 και Γοργονες...Βλεπω ακομα ιδια την Ρομινα..και την τσεχα κατερινα(λεπτη-ασπρουλιαρα-αδυνατη) που σημφωνα με τον κολλητο μου..τα κανει ολα για studio..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
12ωρο...Βαραει η κοπελιτσα...Θα προσπαθησω να το τσεκαρω...;)

Οσο για την Νανσυ...Οτι μαλλι και να φορεσει..θα την καταλαβεις αφου μπεις..απο την ουλη στην κοιλια..

Παντως οι ιδιες πρεπει να ειναι..και να παιζουν βριλησσου 55-57 και Γοργονες...Βλεπω ακομα ιδια την Ρομινα..και την τσεχα κατερινα(λεπτη-ασπρουλιαρα-αδυνατη) που σημφωνα με τον κολλητο μου..τα κανει ολα για studio..
Ti εννοεις τα κανει ολα φιλε μου? :rolleyes:
Για πες μας να μαθουμε και εμεις!!!
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Βριλλησου 55......... πηγα νυχτα και αντι Κωνσταντινας που ελεγε το προγραμμα επεσα σε μια Νατασσα.....Ενα θεομουνο απο την Μολβαδια που περασα υπεροχα.χαμογελουσε συνεχεια και δεν ελεγε σε τιποτα ΟΧΙ....επαθα την πλακα μου...ενημερωστε με ποτε θα ειναι παλι βαρδια.......Τα λεφτα που εδωσα τα τιμησε με το παραπανω......Κωνσταντινα,μακαρι να σου τυγχαινουν συνεχεια απροοπτα και να ειναι η ΝΑΤΑΣΣΑ στην θεση σου............ειναι αστερι η γκομενα..............................Γεια σας κοροιδα της καθε Κωνσταντινας.

Φιλε Παιχτουρα μας πηρες στο λαιμο σου..Εκανα μια διερευνητικη πριν παω στη Νατασα απο Βουλιαγμενης 83 κλπ, γιατι μου φανηκε 2 good to be true,οπως επισης και σαν να γραφτηκε με εμπαθεια κατα της Κωνσταντινας κ οχι υπερ της αλλης,κ πηρα ανταποκριση απο τον Piatsa οτι

Θεομουνο δεν ειναι με ΤΙΠΟΤΑ!!
Μια μετριοσυμπαθητικη παρουσια ειναι που κανει φουλ προγραμματα και τα κανει πολυ καλα απο οτι μαθαινω

Τελικα πολυ χειροτερο ακομα κ απο αυτο..Μετρια προς κακη-οχι ομως και συμπαθητικη φατσα,ασχημα δοντια,ηλικια προμιλφ την κοβω 30+,ασχετα αν αυτη ειπε 26 (LOL !),μετριο βυζι, μεγαλος "τριζατος" κωλος με λιγη κυταριτιδα,το μονο ισως που δεν με χαλασε πολυ.Απο πιπα μετρια χωρις κατι το αξιομνημονετο,καποιο στοιχειο pse η κατι τετοιο.Μετα καθισα στην ακρη του κρεβατιου μπροστα στον καθρεφτη κ της ειπα να κατσει πανω μου και δεν μπορουσε ουτε καν να ανεβοκατεβει απο την ατσουμπαλια.Το γυρισα σε κατι πιο κλασικο για να τελειωνουμε,εχυσα στα γρηγορα αφου δεν με ενεπνεε να το παλεψω περαιτερω και την εκανα.

Συμπερασμα:Θεομουνο την λες μονο αν εχεις μυωπια η ησουν 3 χρονια μουτσος σε καραβι κ εχεις να γαμησεις απο πριν μπαρκαρεις.Μετρια προς κακη εμφανιση,μετριο σερβις χωρις κατι αξιομνημονευτο.Για να μην θαψω την κοπελα ητσαν ευεγενικη κ χαμογελαστη σαν παρουσια ετσι,δεν λεω οτι ηταν καμια μαλακω,αλλα δεν αξιζει κατ εμε να δωσετε το 50ρικο σας.
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτα στο βριλησσου 55 την πηρε...Και του εκανε Πιπα ακαπωτη...69..μπαλακια στο στομα...ισπανικο..φιλια..γλυψηματα..Και γενικα οτι ηθελε το φιλαρακι..ναι του ελεγε..και με απλετο χρονο... :rockon:

Να επισημανω..οτι τα εκανε αυτα με απλο προγραμμα και 50 ευρω...

Δεν ξερω βεβαια..αν ο Τακης..ο Απιστευτος Τσατσος του 55..της ειπε τιποτα για extra περιποιηση..γιατι τον φιλο οσο να'ναι τον ξερει καλα..απο τις επισκεψεις του.. :knockinb:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
12ωρο...Βαραει η κοπελιτσα...Θα προσπαθησω να το τσεκαρω...;)

Μιλαμε για την Μαργκο.

Δεν θα σε συμβουλευα χωρις να θελω να κανω τον καμποσο.

Ωραια κοπελα, αλλα απο τις χειροτερες υπηρεσιες....
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κοιτα στο βριλησσου 55 την πηρε...Και του εκανε Πιπα ακαπωτη...69..μπαλακια στο στομα...ισπανικο..φιλια..γλυψηματα..Και γενικα οτι ηθελε το φιλαρακι..ναι του ελεγε..και με απλετο χρονο... :rockon:

Να επισημανω..οτι τα εκανε αυτα με απλο προγραμμα και 50 ευρω...

Δεν ξερω βεβαια..αν ο Τακης..ο Απιστευτος Τσατσος του 55..της ειπε τιποτα για extra περιποιηση..γιατι τον φιλο οσο να'ναι τον ξερει καλα..απο τις επισκεψεις του.. :knockinb:
Μου φαινεται λιγο υπερβολικος ο φιλος σου και ειδικα στο 50αρικο!!!! :think:
Την επομενη πες του να ζητησει και κωλο να δουμε αν θα του πει ναι!!! :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom