Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Περίεργο φαινόμενο είναι να υπάρχει οικονομική κρίση και ταυτόγχρονα να ανοίγουν όλο και πιό πολλά ακριβά (για την τσέπη του Έλληνα) "μαγαζιά"!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μπορεί κάποιος/κάποια να δώσει μια εξήγηση;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αha φτιαξατε ολοκληρο μαγαζι για την Αννουλα !!! :2funny: :2funny: :2funny:

ωωωω. εχουμε επεκταση? μαλιστα!
οικονομικη κριση σου λεει μετα! και πως θα ειναι αυτο το μαγαζι λιτσα? αντιστοιχο του 4?
γιατι και παλιοτερα ειχαν ζητησει τα παιδια εδω να δουλευει η αννα στο 4 γιατι το 3 δεν ειναι τοσο καλα μαγαζια!!!

Περίεργο φαινόμενο είναι να υπάρχει οικονομική κρίση και ταυτόγχρονα να ανοίγουν όλο και πιό πολλά ακριβά (για την τσέπη του Έλληνα) "μαγαζιά"!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μπορεί κάποιος/κάποια να δώσει μια εξήγηση;

φιλε μαρουλια. το εχω εξηγησει και παλιοτερα. ισως σε αλλο θεμα.

εγω πιστευω οτι ο Ελληνας τον καφε και το σεξ δεν τα κοβει.
ο καφες κοντα 4 ευρω εχει αλλα πηγαινουμε ακομα!!!

εδω πηγαιναν και εσκαγαν 200 ευρω για το φουλ προγραμμα στην αννα που κραταγε 30 λεπτα(δεν ειμαι και πολυ σιγουρος για τον χρονο). λογικο δεν ειναι να ανοιγουν νεα μαγαζια εκει?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Περίεργο φαινόμενο είναι να υπάρχει οικονομική κρίση και ταυτόγχρονα να ανοίγουν όλο και πιό πολλά ακριβά (για την τσέπη του Έλληνα) "μαγαζιά"!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μπορεί κάποιος/κάποια να δώσει μια εξήγηση;
για τι εχουν κινηση ολα???? πεινανε και αυτες
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Κουρουνα !!!

 
8.jpg
κουρουνα ή γουρουνα? :2funny:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Δεν μου απάντησες!! Δε μπορώ να υποθέσω οτι ανοίγουν κανούρια για να μην έχουν πελατεία!!
κατσε να δουμε και ποσο θα κρατησουν ανοιχτα. το αλλο με τις διπλοβαρδιες δεν σου λεει κατι???
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν μου απάντησες!! Δε μπορώ να υποθέσω οτι ανοίγουν κανούρια για να μην έχουν πελατεία!!
διαβασε λιγο πισω. εκανα edit στο ποστ μου και σου απαντησα.
προσωπικη μου γνωμη παντα βεβαια!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
...ή μηπως Αννα η Κουρουνα? :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
κατσε να δουμε και ποσο θα κρατησουν ανοιχτα. το αλλο με τις διπλοβαρδιες δεν σου λεει κατι???

Είναι ένας λόγος αυτός, αλλά από ποιά μερίδα των εργαζόμενων μπορούν να ελπίζουν οτι θα έχουν καινούρια πελατεία ή έστω την παλιά των παλαιοτέρων;
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Και τι ψάχνετε να βρείτε τωρα... έβγαλαν χρήμα και το επένδυσαν
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα και από μένα, επίσκεψη σήμερα στο στούντιο Αθανασίας στο Παγκράτι όπου βρήκα την Τζένη. Καλές γενικά εντυπώσεις, θα ακολουθήσει και κριτική.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Και τι ψάχνετε να βρείτε τωρα... έβγαλαν χρήμα και το επένδυσαν
πατα με να σε πατω εχουν γινει. αν και διαβαζοντας πολλες κριτικες συναγωνιστων εχω βγαλει το συμπερασμα οτι λιγοι ειναι αυτοι που λενε καθαρα οτι μεινανε ευχαριστημενοι απο τις υπηρεσιες. αλλες φορες των 20 και αλλες των 50. με τετοιο τροπο ξερεις και εσυ ποσα εκατομμυρια θα βγαζαμε?????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Φιλε ακου για να μην παρεξηγιομαστε.

Καταρχην υποθετω οτι εχεις αυτο το υφος επειδη εισαι παλιος κ θεωρεις οτι μπαινουν καινουριοι και τα θελουν ολα ετοιμα.Αν ειναι ετσι συμφωνω γιατι και γω το ιδιο νιωθω σε αυτες τις περιπτωσεις.

Πλην ομως εγω δεν ειμαι καινουριος γι αυτο ψαχνε καλυτερα πριν λες μ@λ@κιες.

Το θρεντ που γραφουμε τωρα το χω ανοιξει εγω αν δεις πριν 3,5 χρονια οπως λες.
Στα 140 ποστ που εχω ολο αυτο τον καιρο ειναι επειδη γραφω,ειδικα τωρα τελευταια, μονο σε 2 περιπτωσεις.Οταν εχω κατι να πω και οταν εχω κατι να ρωτησω.
Μακαρι να χα χρονο να χαβαλεδιαζω στο σαιτ και να χω 5000 ποστ αλλα δεν εχω.

Για αυτο λοιπον οτι εγραφα ειναι παντα κατι ουσιαστικο.

Τον τελευταιο καιρο οτι στουντιτσαρκες εκανα εγραφα παντα ριβιου,και θα δεις οτι εχω αρκετα τον τελευταιο καιρο.Παρελειπα και αρκετα ,οπως Αννα Σερβα και λοιπες γνωστες αξιες,γιατι δεν εχω ορεξη να επαναλαμβανομαι οπως αλλα παπαγαλακια.

Επισης θα δεις 3-4 ριβιου μου μεσα στις σελιδες για το γραφειο του Μισελ,που μαλιστα εχουν βοηθησει κοσμο οπως θα διαβασεις στα σχολια τους.

Και επισης εχω 2-3 ριβιου για ct που ειχα παρει παλιοτερα ομως.

Εν ολιγοις με οτι μπορω συνεισφερω σε αυτο το σαιτ.Αν θες δινε μου εσυ λεφτα να γαμαω περισσοτερο να γραφω περισσοτερα ριβιου.Παντως τις εμπειριες που μπορω να μαζευω τις μοιραζομαι με τους υπολοιπους, γιατι αυτο ειανι το νοημα του σαιτ.

Και αυτο μου δινει το ΔΙΚΑΙΩΜΑ,σαν απλο μελος αλλα με συναδελφικη συνειδηση, να κανω κριτικη  σε μια κατασταση,που πιστευω οτι πολλοι συμφωνουν οτι ειναι ετσι.

Εσυ δλδ εισαι ευχαριστημενος απο το οτι εχουμε φτασει τα 80.000 μελη και δεν γραφεται τιποτα?
Η οτι τα μπανερ εχουν να ανανεωθουν απο αμνημονευτων?

Αυτα και αλλη φορα να εισαι πιο προσεκτικος.

μα χαρα προσεκτικος ημουν .
ξερω και ποτε ηρθες στο σαιτ και ποσα εχεις γραψει κ οτι αλλο θελεις.
το οτι ανοιξες το παρον θεμα δεν λεει τπτ.
τι νομιζεις οτι αν δεν εγραφες εσυ το πρωτο ποστ δεν θα το εγραφε καποιος αλλος?

δεν με νοιαζει ποσα εχεις,αν σου φτιανουν να γαμησεις πολλς πουτανες κλπ.δικο σου θεμα.

τα πραγματα ειναι απλα.

με 75 ποστ απο 26/9/08 που εχουν 1 ενημερωση και πανω απο 20 ερωτησεις δεν δικαιουσαι να κανεις παραπονα για την ποσοτητα της ενημρωσης στο σαιτ.


το υφος μου ειναι παντα φιλικο.
ο γραπτος λογος φταιει που δεν το αναδεικνυει.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αγωνιζονται τωρα..
Θησεως 35
Ναταλι...συμπαθητικη μαυρομαλλα με ψομωμενο πατο!Αν την εβλεπα στην Φυλης θα το σκεφτομουνα για στουντιο πολυ δυσκολα
Καρεα 30
Μαρια..το γλυκο ξανθο κοριτσοπουλο με το φρεσκοφτιαγμενο στηθος!Το βραδυ μαλλον θα ναι η Σαρα συμφωνα με την αλανιαρα τσατσα
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Αγωνιζονται τωρα..
Θησεως 35
Ναταλι...συμπαθητικη μαυρομαλλα με ψομωμενο πατο!Αν την εβλεπα στην Φυλης θα το σκεφτομουνα για στουντιο πολυ δυσκολα
Καρεα 30
Μαρια..το γλυκο ξανθο κοριτσοπουλο με το φρεσκοφτιαγμενο στηθος!Το βραδυ μαλλον θα ναι η Σαρα συμφωνα με την αλανιαρα τσατσα
οοοοοοχιιιι αλληηηηη σαρααααα...(κουρκουλος).φοραει και κατι μποτες μαυρες λουστρινι μεχρι το γονατο-αποκλειεται να τις βγαζει στο δωματιο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οοοοοοχιιιι αλληηηηη σαρααααα...(κουρκουλος).φοραει και κατι μποτες μαυρες λουστρινι μεχρι το γονατο-αποκλειεται να τις βγαζει στο δωματιο.

έλα σκ΄σε τώρα,μας καύλωσες...δε θελουμε και πολυ.. :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom