Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
434
Like
596
Πόντοι
81
Όπως εξηγώ είναι τύπε και κάνει εναλλαγές, αν είναι ετοιμόρροπο δεν το πρόσεξα για άλλο λόγο πήγα και ήταν κομπλέ.
Το 2 μαγαζιά δε κατάλαβα, εκτός και αν μου διαφεύγει κάτι.
 

Lonewolff(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
606
Πόντοι
20
Είδατε φωτό η Μόλλυ του Τριγγέτας; Άραγε είναι έτσι ή απλά κράχτης;

:tooth:
Πήγα εχθές εγώ δύο φορές μήπως την πετύχω. Στην αρχή δεν είχε έρθει καμιά κοπέλα μόνο η καθαρίστρια ήταν. Μετα από μια ώρα που ξαναπήγα ήταν μια μόνο κοπέλα, η Μολυ θα ερχόταν μετά από κάνα διωρο! Ασταδιαλα, εφυγα και δεν ξαναπέρασα... Αυτη τη δουλειά θα κάνουμε...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
49
Like
5.627
Πόντοι
2.846
Πήγα εχθές εγώ δύο φορές μήπως την πετύχω. Στην αρχή δεν είχε έρθει καμιά κοπέλα μόνο η καθαρίστρια ήταν. Μετα από μια ώρα που ξαναπήγα ήταν μια μόνο κοπέλα, η Μολυ θα ερχόταν μετά από κάνα διωρο! Ασταδιαλα, εφυγα και δεν ξαναπέρασα... Αυτη τη δουλειά θα κάνουμε...
ε λοιπόν στα μαγαζιά του ομίλου μού έχει συμβεί τρεις φορές κάτι παρόμοιο. Πάντα στην πρωινή βάρδια.
Τη μια το βρήκα κλειστό ενώ είχε κοπέλα στο πρόγραμμα, την άλλη πέτυχα κι εγώ την καθαρίστρια, την τρίτη είχαν βάλει στο πρωινό πρόγραμμα κοπέλα που την είχαν και την προηγούμενη νύχτα (και φυσικά τους είχε γράψει στ' αρχίδια της και κοιμόταν).
Μιλάμε για αξιοπιστία :cheesy:
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
779
Κριτικές
60
Like
3.214
Πόντοι
2.666
ε λοιπόν στα μαγαζιά του ομίλου μού έχει συμβεί τρεις φορές κάτι παρόμοιο. Πάντα στην πρωινή βάρδια.
Τη μια το βρήκα κλειστό ενώ είχε κοπέλα στο πρόγραμμα, την άλλη πέτυχα κι εγώ την καθαρίστρια, την τρίτη είχαν βάλει στο πρωινό πρόγραμμα κοπέλα που την είχαν και την προηγούμενη νύχτα (και φυσικά τους είχε γράψει στ' αρχίδια της και κοιμόταν).
Μιλάμε για αξιοπιστία :cheesy:
Δε τρωγεται το συγκεκρινενο μαγαζι..και μακρια μου πεφτει και μ εχει αφησει νηστικο...
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Έχει γνωρίσει κανείς τη Λία από τη Συγγρού 232; Την δείχνουν στην ιστοσελίδα αλλά δεν είναι ποτέ εκεί κάθε φορά που πήγα.
 

Bakunin91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
271
Πόντοι
280
Αρτεμις από Μελαντιας 50 είναι η κλασική Μαλβινα με την σωματαρα που όμως είναι μεγάλη φόλα. Μόνο κοφτές, ζητάει να τελειώσεις γρήγορα, και μιλάει ακατάπαυστα. Είναι μόνο για την οπτασία και αν είναι κάποιος πρόωρος.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Συναγωνιστές καλησπέρα!!
Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος ξέρει κάτι σχετικά με την Ελένη του Dreamplace, Θεσσαλίας 136, δηλαδή συμπεριφορά, διάθεση κλπ.
Όσο και αν έψαξα δεν βρήκα πουθενά κριτικές για αυτήν και ομολογώ ότι η εμφάνιση της με διεγείρει...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
49
Like
5.627
Πόντοι
2.846
ι ομολογώ ότι η εμφάνιση της με διεγείρει...
όταν λες η εμφάνιση, την έχεις δει στο σαλόνι ή από φωτογραφίες;
Διότι δεν είναι καθόλου σπάνιο να βλέπεις άλλα στις φωτό κι άλλα από κοντά.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
όταν λες η εμφάνιση, την έχεις δει στο σαλόνι ή από φωτογραφίες;
Διότι δεν είναι καθόλου σπάνιο να βλέπεις άλλα στις φωτό κι άλλα από κοντά.
Όχι, δεν την έχω δει από κοντά μόνον από φωτογραφίες στο διπλανό σάιτ...συμφωνώ μαζί σου ότι πολλές φορές οι φωτογραφίες είναι από λίγο έως πολύ παραπλανητικες, γι'αυτό άλλωστε και ζητάω οποιαδήποτε διαθέσιμη πληροφορία υπάρχει, σχετικά με διάθεση, εμφάνιση, συμπεριφορά κλπ .. πουθενά δεν έχω δει αναφορές/κριτικές για αυτήν όσο και αν έψαξα, αν και εμφανίζεται αρκετό καιρό στο στούντιο αυτό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom