Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
750
Κριτικές
59
Like
3.122
Πόντοι
2.666
Απαντηση για ζανα στ.12, το κοριτσι πολυ καλο, ακρως περιποιημενο και ετοιμο για δυνατη μαχη. Παιζει επιθετικο παιχνιδι με τα παντα ολα μεσα. Επισης της αρεσει να τις τρωει, παντα σε λογικα πλαισια. Τρελλα ειναι και τα μΙκρα της βυζακια με τις τεραστιες ρογες!δεν χορταινεις να Ρουφας. Προτεινετε σιγουρα
Εκτος απ το studio 12..δουλευει και σε κανα αλλο μαγαζι...ποιος τρεχει εκει πανω...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.121
Κριτικές
49
Like
5.523
Πόντοι
2.846
Εκτος απ το studio 12..δουλευει και σε κανα αλλο μαγαζι...ποιος τρεχει εκει πανω...
Το Στούντιο 12 είναι ανεξάρτητο, δεν είναι αλυσίδα με κάποιο άλλο, μόνο εκεί τις βρίσκεις τις κοπέλες.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
191
Like
461
Πόντοι
21
Η kataleya εάν δεν ήταν κομοδίνο στις υπηρεσίες θα μάζευε όλο το χαρτί η Καυλα.Σημερα από τις 11 το πρωί δωμάτια γεμάτα και στο σαλόνι 4 άτομα..Κρίμα γιατί αν δεν ήταν αστερίας θα γινόταν στανταρακι
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.246
Πόντοι
1.796
Η kataleya εάν δεν ήταν κομοδίνο στις υπηρεσίες θα μάζευε όλο το χαρτί η Καυλα.Σημερα από τις 11 το πρωί δωμάτια γεμάτα και στο σαλόνι 4 άτομα..Κρίμα γιατί αν δεν ήταν αστερίας θα γινόταν στανταρακι
Τι εννοείς θα μάζευε ρε τύπε, τώρα δηλαδή δεν το μαζεύει; 11 το πρωϊ 3 δωμάτια γεμάτα και αλλοί τέσσερις τύποι στους καναπέδες; Καλά ρε μαλάκες επισκέπτες, ξυπνάτε πρωϊ-πρωϊ και τρέχετε να πάρετε σειρά στα μπουρδέλα;:confused: Τι κατάντια πια σε αυτή τη χώρα!
Εγώ πάντως τελευταία φορά που πήρα την Καταλέγια μετά από πολύ καιρό την περασμένη άνοιξη κατά τις 15.00-16.00 δεν είχε κανένα δωμάτιο, όσο γαμούσα δεν άκουσα κανένα κουδούνι και όταν βγήκα δεν είδα κανέναν να περιμένει. Η Καταλέγια έχει πειράξει λίγο τα χείλη με κολλαγόνο η δεν ξέρω τι άλλη μαλακία και έχει βάλει πλαστικά βυζιά. Παρόλα αυτά παραμένει μουνάρα. Ούτε που με θυμόταν:confused: αν και ήταν η 7η η 8η επίσκεψή μου σε αυτήν
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
750
Κριτικές
59
Like
3.122
Πόντοι
2.666
Η kataleya εάν δεν ήταν κομοδίνο στις υπηρεσίες θα μάζευε όλο το χαρτί η Καυλα.Σημερα από τις 11 το πρωί δωμάτια γεμάτα και στο σαλόνι 4 άτομα..Κρίμα γιατί αν δεν ήταν αστερίας θα γινόταν στανταρακι
Σωστα..δεν αρκει το κορμι..
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
45
Like
132
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο Κ60 μετά από έναν περίπου χρόνο αποχής από το άθλημα με στόχο την Χριστίνα. Εμφάνιση άρτια νεανική γεμάτη φυσικότητα. Στα του αγώνα η κοπέλα ήταν διατεθειμένη να ικανοποιήσει τον πελάτη ευγενική χωρις να φέρει αντιρρήσεις σε τίποτα (χωρίς βέβαια να ξεπεράσω τα όρια του φυσιολογικού). Εν κατακλείδι τιμιοτατη επιλογή και θα την έχω στα υπόψιν, να σημειωθεί ότι πήγα νωρίς στην απογευματινή βάρδια χωρίς ιδιαίτερη κίνηση από ότι κατάλαβα.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Like
582
Πόντοι
81
Η kataleya εάν δεν ήταν κομοδίνο στις υπηρεσίες θα μάζευε όλο το χαρτί η Καυλα.Σημερα από τις 11 το πρωί δωμάτια γεμάτα και στο σαλόνι 4 άτομα..Κρίμα γιατί αν δεν ήταν αστερίας θα γινόταν στανταρακι
Χαχα αστερίας
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Like
582
Πόντοι
81
Τι εννοείς θα μάζευε ρε τύπε, τώρα δηλαδή δεν το μαζεύει; 11 το πρωϊ 3 δωμάτια γεμάτα και αλλοί τέσσερις τύποι στους καναπέδες; Καλά ρε μαλάκες επισκέπτες, ξυπνάτε πρωϊ-πρωϊ και τρέχετε να πάρετε σειρά στα μπουρδέλα;:confused: Τι κατάντια πια σε αυτή τη χώρα!
Εγώ πάντως τελευταία φορά που πήρα την Καταλέγια μετά από πολύ καιρό την περασμένη άνοιξη κατά τις 15.00-16.00 δεν είχε κανένα δωμάτιο, όσο γαμούσα δεν άκουσα κανένα κουδούνι και όταν βγήκα δεν είδα κανέναν να περιμένει. Η Καταλέγια έχει πειράξει λίγο τα χείλη με κολλαγόνο η δεν ξέρω τι άλλη μαλακία και έχει βάλει πλαστικά βυζιά. Παρόλα αυτά παραμένει μουνάρα. Ούτε που με θυμόταν:confused: αν και ήταν η 7η η 8η επίσκεψή μου σε αυτήν
Εμένα μια χαρά με θυμόταν και ενώ είχε ένα δωμάτιο και ήμουν ο μόνος στο σαλόνι, ξαφνικά αισθάνθηκε αδιαθεσία. Μάλλον τη πείραξε που σταμάτησα να τα σκάω για περίπου 8 μήνες.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
191
Like
461
Πόντοι
21
Εμένα μια χαρά με θυμόταν και ενώ είχε ένα δωμάτιο και ήμουν ο μόνος στο σαλόνι, ξαφνικά αισθάνθηκε αδιαθεσία. Μάλλον τη πείραξε που σταμάτησα να τα σκάω για περίπου 8 μήνες.
Αγαπούλης για οχτώ μήνες;;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.246
Πόντοι
1.796
Εμένα μια χαρά με θυμόταν και ενώ είχε ένα δωμάτιο και ήμουν ο μόνος στο σαλόνι, ξαφνικά αισθάνθηκε αδιαθεσία. Μάλλον τη πείραξε που σταμάτησα να τα σκάω για περίπου 8 μήνες.
Εγώ είχα να πάω πάνω από χρόνο, δεν μου πολυαρέσει το βουλιαγμένης 238, έχει το σαλόνι ακριβώς απ'εξω από τα δωμάτια και αυτό μου προκαλεί αμηχανία. Τελοσπάντων, το ότι δεν με θυμόταν παρόλο που είχα ήδη πάει μαζί της 7 φορές μου έκανε εντύπωση.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.871
Κριτικές
21
Like
11.069
Πόντοι
4.546
ετοιμαστείτε μπραδερόνια, το μωρό ξανάρχεται όπως είχα αναφέρει στην κριτική μου.
1000004240.jpg
:smitten:
Πάει να αγοράσει και 2ο διαμέρισμα μετά από την πρώτη φορά
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Like
582
Πόντοι
81
Εγώ είχα να πάω πάνω από χρόνο, δεν μου πολυαρέσει το βουλιαγμένης 238, έχει το σαλόνι ακριβώς απ'εξω από τα δωμάτια και αυτό μου προκαλεί αμηχανία. Τελοσπάντων, το ότι δεν με θυμόταν παρόλο που είχα ήδη πάει μαζί της 7 φορές μου έκανε εντύπωση.
Καλά και εγώ το 8μηνο το έγραψα ενδεικτικά. Μπορεί να είναι και παραπάνω. Όπως θα θυμούνται οι παλαιότεροι, χρησιμοποιούσαν τη τακτική «τα κάνω όλα τις πρώτες 2 φορές μέχρι να σε πιάσω πελάτη» και μετά 10 λεπτά με το ρολόι, πράγμα που με ενόχλησε.
Σε κανέναν δεν αρέσει το Βουλιαγμένης 238, ένα μπουρδέλο και μισό είναι. Άσε που είναι και στου διαόλου τη μάνα από μένα. Το θυμάμαι από τότε που δούλευε εκεί η Νανσυ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom