Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
επιστροφη απο το βουνο του γαλατσιου.στο 55 εβελινα ενδιαφερον αλλα δεν ρισκαρα ισως αλλη φορα.στο 57 δυστυχως δεν προλαβα εμιλυ και μετα ηταν η νανσυ(την εχω επισκευτει αλλη φορα και δεν ειναι και τιποτα σπουδαιο μεσα)στο 36 μαργαριτα ρωσιδα τελειως αδιαφορη.στο 46 παλι μια αδιαφορη δεν συγκρατησα ονομα.και στο 60  η τυχη ηταν μαζι μου και περασα με την αμαντα πραγματικα φοβερη με αρκετη συμετοχη... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα δεν θα γύρναγε η Σαμπρίνα ? Στις 10 του Ιούνη είχε πει.
Αν και τώρα που ξεκίνησε η σειρά των ...τελικών με την Κλαούντια δεν υπάρχει χρόνος για τη Σαμπρίνα. Όλος ο Ιούνης στην Κλαούντια θα πάει... Η σειρά είναι στις 10 νίκες  :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πριν λίγη ώρα ήμουν στον ιερό τόπο της Φυλής 104 όπου τελέσθει
λαϊκό προσκύνημα στην αξιότιμη κορασίδα ονόματος Τζένη!!

Βγήκε στο σαλόνι με μαύρο συνολάκι αποτελούμενο από στηθόδεσμο και κυλοτάκι και
ΜΑΥΡΑ ΨΗΛΟΤΑΚΟΥΝΑ ΠΕΔΙΛΑ!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αφού έδωσα τα μαγικα εισητήρια για τον παράδεισο, 30 ευρώ, μπήκα στο δωμάτιο όπου χαλάρωσα σε σημείο να με πάρει... ο ύπνος :2funny: !! Πολύ καθαρο κρεββάτι, άνετα μαξιλάρια ε... τι άλλο ήθελα;; Την Τζένη βεβαίως βεβαίως....  ;) Αφού μπήκε στο δωμάτιο, κάνει την εξής αποτρόπαια κίνηση....... να βγάλει τα πέδιλά της... ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;; :o :o :o Με τη μία της λέω να μην τα βγάλει όπου και το κανε.. ;)
Ξεκίνησε με χαδάκια στο σώμα, γλείψιμο στις ρώγες μου ,ανατρίιιιχιασααα, και χαμηλά στο καλό σημείο  ;), με σκούφωσε κι άρχισε το παιχνίδι ενώ ταυτόχρονα της χάϊδευα το γατάκι της!! Ύστερα ξάπλωσε κανονικά όπου ξεκινήσαμε τα ακροβατικά... το ένα πόδι στην ανατολή και το άλλο στη δύση, και τα 2 στους ώμους μου
όπου χάίδευα και φιλούσα τα θεσπέσια τακούνια της!! :rockon: :rockon:
Μετά από λίγη ώρα, της παρέδωσα τον μαγικό μου ζωμό, πιάσαμε της πάρλα λίγο και την έκανε!!
Γενικά πέρασα πολύ ωραία, τσιμπήσαμε και το περιοδικό Spicy και αναμένω την επόμενη επίσκεψη!! ;) ;)

Με τις υγείες σας... :grin:

Ύστερα ακολούθησε περατζάδα από Καρέα 30, όπου είχαν 2 κοπελες βάρδυα... :think: επιτρέπεται??
Δεν συγκράτησα ονόματα, αλλά η μία ήταν αδύνατη άβυζη με πολύ ωραίο σώμα και κωλαράκι και κόκκινα πέδιλα
και η άλλη με ροζ συνολάκι, αδυνατη περίπου με ωραίο στήθος και υπέροχα ασημένια πέδιλα!! Δεν ρώτησα τιμή και πρόγραμμα όμως... λογικά 60 ευρώ θα έχει όπως πάντα!!
 

Επισκέπτης
Η Κιμ που δουλεύει τώρα Δροσοπούλου 95 ποια είναι;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Επισκέπτης
Ευχαριστώ PIATSAS.Φυσικά καμμία σχέση με Κιμ-Βριλλησού 46.
Η Κατερίνα που είναι απόγευμα Αγ.Μελετίου είναι η παλιά από Λ.Καραγιάννη και Δοξάτου;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Αλλαγές σε www.studioeros-gr.com/schedule]Studio Έρως (Δροσοπούλου 95)[/url], www.studioorhidea-gr.com/schedule]Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)[/url], www.studioartemis.com/schedule]Στούντιο Άρτεμις (Κωνσταντινουπόλεως 61)[/url] και Studio Paradise (Αγ. Μελετίου 37).
...και www.studio55-gr.com/schedule]Studio 55 (Βριλησσού 55)[/url] και www.vouliagmenis83.com/schedule]Studio Γοργόνες (Βουλιαγμένης 83)[/url].
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Κατερίνα που είναι απόγευμα Αγ.Μελετίου είναι η παλιά από Λ.Καραγιάννη και Δοξάτου;
Κατερίνα από Λέλας Καραγιάννη ?  :think:
Δε θυμάμαι καμιά τέτοια... Ποιά εποχή ? Δούλευε με το ίδιο όνομα ?
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Επίσκεψη στο στούντιο της Αθανασίας 3 όπου πέτυχα την Άννα. Περισσότερα στην κριτική που έχω γράψει.
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
μινι τηλεφωνικη ενημερωση για την βραδινη βαρδια (23:00-5:00)

Αγ. Μελετιου 37  η Ζλατα
Βουρβαχη 19      η Βαλεντινα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom