Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Flash17

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
43
Like
67
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα αν ξέρει κάποιος τι απέγινε μια κοπέλα που δουλευε συγγρου 232 και μελαντιας 30 με το όνομα σιλβυ μαυρομαλλα
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
44
Like
130
Πόντοι
0
Έχει κάνα στούντιο μαυρουλες;
*******/en/StudioWorker/9823-Hiumara
Ρίξε μια ματιά εδώ άλλη από όσο έχω ψάξει δεν έχω δεί.

Πέρα από το το bou, το portal και τις ιερόδουλες παίζει άλλο site που να καλύπτει με φωτογραφίες κοριτσιών τα υπόλοιπα στούντιο- οίκους ανοχης- μασαζερι?
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Έχει κάνα στούντιο μαυρουλες;
Η Σανελ που ηταν στην αλυσιδα αριστ.6, de paris κτλ μου ερχεται στο μυαλο που σταματησε σχετικα προσφατα . Εχει κοινο γτ τη θυμαμαι συχνα καπαρωμενη σε δωματιο . Στεγνο σωμα κ πολυ λεπτη , ασακια βυζια , μικρο φλατ κωλαρακι , μετριο αναστημα κ μικρη ηλικιακα , εχε στο νου σου αν τη δεις ξανα ενεργη ( με ιδιες φωτο για τους παλιους πελατες κ αλλο ονομα λογικα ) γτ θα επανελθει οπως το χει ξανακανει, οι φωτος ειναι παπατζα στο αλλο σαητ υποψιν
 
Τελευταία τροποποίηση:

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.982
Κριτικές
33
Like
7.742
Πόντοι
3.886
*******/en/StudioWorker/9823-Hiumara
Ρίξε μια ματιά εδώ άλλη από όσο έχω ψάξει δεν έχω δεί.

Πέρα από το το bou, το portal και τις ιερόδουλες παίζει άλλο site που να καλύπτει με φωτογραφίες κοριτσιών τα υπόλοιπα στούντιο- οίκους ανοχης- μασαζερι?
Αλογάκι φαίνεται....Άμα είναι κ καλή μέσα είμαστε πενα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Που σαι @claimain ; Η κριτική σου ΞΕΠΕΤΟΥΑ φαίνεται ότι έφαγε μπλόκο. Το ίδιο και η δικιά μου για το Κασσάνδρας 6 που καταρρει . Ούτε σαπούνι δεν βάζουν. Κάνουν οικονομία.
tτΙ ΜΠΛΟΚΟ ΑΦΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΔΕ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙς?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Πήγα σήμερα να δοκιμάσω τη περιβόητη Εμινε. Παίρνω τηλ. μου λέει η τσα έχω την Ευα. Οκ λέω και πάω από εκεί. Κατά τις 7 ήμουν εκεί. Ανοίγει η τσα μου λέει έχει 2 φουλ προγράμματα και ένα απλό και 8 ώρα σχολάει. Θα σε έχωνα κάπου προς το τέλος, αλλά αφού δε την έχεις δει, δε γίνεται..Και αρχίζει να μου περιγράφει την Εμινέ! Ρε πάτε καλά?!? Έπρεπε να τον έδινα στη τσα μάλλον.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Πήγα σήμερα να δοκιμάσω τη περιβόητη Εμινε. Παίρνω τηλ. μου λέει η τσα έχω την Ευα. Οκ λέω και πάω από εκεί. Κατά τις 7 ήμουν εκεί. Ανοίγει η τσα μου λέει έχει 2 φουλ προγράμματα και ένα απλό και 8 ώρα σχολάει. Θα σε έχωνα κάπου προς το τέλος, αλλά αφού δε την έχεις δει, δε γίνεται..Και αρχίζει να μου περιγράφει την Εμινέ! Ρε πάτε καλά?!? Έπρεπε να τον έδινα στη τσα μάλλον.
Ειναι ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε αυτη η Εμινε φιλαρακο αλλα εχει ενα καλο . Δε βαζει τζελ καθολου , ουτε απο πριν κιολας αυτο της το πιστωνω γτ νιωθεις τη διεισδυση στο κοπανημα ( μου χε πει οτι το τηρει γενικα αυτο σα κανονα οταν την ειχα παρει ). Κατα τα αλλα καταλαβαινεις τη δυναμη του μαρκετινγκ κ της δημοφιλιας με το κοσμο που πηγαινει στη βαρδια της , φουλ απο πιτσιρικαδα , περιμενεις κανα μισαωρο στη καλυτερη στο σβηστο . Αυτο που λες εχει συμβει κι οταν την ειχα γαμησει εγω , ρωτουσε ποιος την εχει δει γτ δεν ειχε χρονο να κατεβει για σαλοναρισμα , γελανε και οι πετρες

Εμφανισιακα αχλαδοκωλα με μικρο στηθος και σιδερακια στα δοντια , τα μαλλια τα πιανει κοτσο πισω , το κωλι της στα 4 δεχεται χαστουκια αδιαμαρτυρητα , περαν του πολυ μετριου προσωπου ομως αυτο που με ξενερωσε ειναι η απαρχη μικρης μπακας . Αχνοφαινεται οχι πολυ αλλα οταν χαλαρωνει στο ορθιο ειναι εμφανης , δεν ειναι πολυς καιρος που την ειχα γαμησει ( δε της εχω κουμπωσει κριτικη ) . Δαχτυλακι επισης εφαγα ακυρο , πιπιλισμα βυζακια ελευθερα, πιπα μετρια εβαζε δοντακι .

Παιρνει στασεις με τροπο να μη τη ξεμουνιαζουν , δε θα τη προτεινα αλλα μονο αν θες για το παλμαρε ( γελαει ο κοσμος να ναι πορνοσταρ αυτη η πιτσιρικα κ να θεωρειται παλμαρε , τεσπα ) οκ ριξτη της εναν . Αν εχει κοσμο θα σε ξεπεταξει παντως , αυτο που χω κρατησει μοναχα ειναι το κοπανημα στα 4 με δυναμη κ τα κωλομερια της να παλλονται , προσεχε την ομως κλεβει στις στασεις , να τη κεντραρεις αν στη κανει γυριστη
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246
Ειναι ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε αυτη η Εμινε φιλαρακο αλλα εχει ενα καλο . Δε βαζει τζελ καθολου , ουτε απο πριν κιολας αυτο της το πιστωνω γτ νιωθεις τη διεισδυση στο κοπανημα ( μου χε πει οτι το τηρει γενικα αυτο σα κανονα οταν την ειχα παρει ). Κατα τα αλλα καταλαβαινεις τη δυναμη του μαρκετινγκ κ της δημοφιλιας με το κοσμο που πηγαινει στη βαρδια της , φουλ απο πιτσιρικαδα , περιμενεις κανα μισαωρο στη καλυτερη στο σβηστο . Αυτο που λες εχει συμβει κι οταν την ειχα γαμησει εγω , ρωτουσε ποιος την εχει δει γτ δεν ειχε χρονο να κατεβει για σαλοναρισμα , γελανε και οι πετρες

Εμφανισιακα αχλαδοκωλα με μικρο στηθος και σιδερακια στα δοντια , τα μαλλια τα πιανει κοτσο πισω , το κωλι της στα 4 δεχεται χαστουκια αδιαμαρτυρητα , περαν του πολυ μετριου προσωπου ομως αυτο που με ξενερωσε ειναι η απαρχη μικρης μπακας . Αχνοφαινεται οχι πολυ αλλα οταν χαλαρωνει στο ορθιο ειναι εμφανης , δεν ειναι πολυς καιρος που την ειχα γαμησει ( δε της εχω κουμπωσει κριτικη ) . Δαχτυλακι επισης εφαγα ακυρο , πιπιλισμα βυζακια ελευθερα, πιπα μετρια εβαζε δοντακι .

Παιρνει στασεις με τροπο να μη τη ξεμουνιαζουν , δε θα τη προτεινα αλλα μονο αν θες για το παλμαρε ( γελαει ο κοσμος να ναι πορνοσταρ αυτη η πιτσιρικα κ να θεωρειται παλμαρε , τεσπα ) οκ ριξτη της εναν . Αν εχει κοσμο θα σε ξεπεταξει παντως , αυτο που χω κρατησει μοναχα ειναι το κοπανημα στα 4 με δυναμη κ τα κωλομερια της να παλλονται , προσεχε την ομως κλεβει στις στασεις , να τη κεντραρεις αν στη κανει γυριστη
Ρε συ μαραντονα πως το καταφερες αυτο :2funny: :2funny: εγω που την ειχα δει στο 232 ανετα κανει πιατσα με τους τραβελους απ εξω :2funny: :2funny:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Ρε συ μαραντονα πως το καταφερες αυτο :2funny: :2funny: εγω που την ειχα δει στο 232 ανετα κανει πιατσα με τους τραβελους απ εξω :2funny: :2funny:
Ειδικα μαπα φιλε γαμησετα , κοντουλα κιολας , αχλαδοκωλαρα κ πιτσιρικα τπτ αλλο , πορνοσταρ σου λεει μετα , τη σωνει η φημη .

Πηγα να τη τσεκαρω επειδη ειναι γνωστη και επειδη ηξερα οτι γινεται παρελαση στη βαρδια της , απο τη στιγμη που εκανα ντουζ ομως κ περιμενα , οτι μπαινει μεσα πυροβολειται ακομα και ο Κουλου:tooth:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Ειναι ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε αυτη η Εμινε φιλαρακο αλλα εχει ενα καλο . Δε βαζει τζελ καθολου , ουτε απο πριν κιολας αυτο της το πιστωνω γτ νιωθεις τη διεισδυση στο κοπανημα ( μου χε πει οτι το τηρει γενικα αυτο σα κανονα οταν την ειχα παρει ). Κατα τα αλλα καταλαβαινεις τη δυναμη του μαρκετινγκ κ της δημοφιλιας με το κοσμο που πηγαινει στη βαρδια της , φουλ απο πιτσιρικαδα , περιμενεις κανα μισαωρο στη καλυτερη στο σβηστο . Αυτο που λες εχει συμβει κι οταν την ειχα γαμησει εγω , ρωτουσε ποιος την εχει δει γτ δεν ειχε χρονο να κατεβει για σαλοναρισμα , γελανε και οι πετρες

Εμφανισιακα αχλαδοκωλα με μικρο στηθος και σιδερακια στα δοντια , τα μαλλια τα πιανει κοτσο πισω , το κωλι της στα 4 δεχεται χαστουκια αδιαμαρτυρητα , περαν του πολυ μετριου προσωπου ομως αυτο που με ξενερωσε ειναι η απαρχη μικρης μπακας . Αχνοφαινεται οχι πολυ αλλα οταν χαλαρωνει στο ορθιο ειναι εμφανης , δεν ειναι πολυς καιρος που την ειχα γαμησει ( δε της εχω κουμπωσει κριτικη ) . Δαχτυλακι επισης εφαγα ακυρο , πιπιλισμα βυζακια ελευθερα, πιπα μετρια εβαζε δοντακι .

Παιρνει στασεις με τροπο να μη τη ξεμουνιαζουν , δε θα τη προτεινα αλλα μονο αν θες για το παλμαρε ( γελαει ο κοσμος να ναι πορνοσταρ αυτη η πιτσιρικα κ να θεωρειται παλμαρε , τεσπα ) οκ ριξτη της εναν . Αν εχει κοσμο θα σε ξεπεταξει παντως , αυτο που χω κρατησει μοναχα ειναι το κοπανημα στα 4 με δυναμη κ τα κωλομερια της να παλλονται , προσεχε την ομως κλεβει στις στασεις , να τη κεντραρεις αν στη κανει γυριστη
Ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε. Είχα βάλει την αχλαδοκωλάρα της στο μάτι καιρό, αυτός είναι και ο μοναδικός λόγος που πήγα. Μετά πήγα στο Θεσσαλίας, είδα τη Κρυσταλ, μύριζε ξεπέτα και δε έμπαινα. Εκεί είδα την άλλη τσα, που με ξέρει απέξω λόγω της Λιλλυς. "Καλή?" τη ρωτάω να δω τι θαμου πει. "Ντο μονο που μπορω ναπω, είναι ότι δεν εχει την ντρελλα της Λιλλυς". Αυτό ήταν, έγινα καπνός, με νεύρα και κάβλες απίστευτες, αλλά με τα 50Ε ακόμα παντελόνι..
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Αυτό με το τζελ μεγάλο συν παντως.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
418
Like
568
Πόντοι
81
Δείτε εδώ ενδεικτικά.
Ντάξει δεν λέω ωραίο μουνι δείχνει στο βίντεο μέσα στη γενική σαβούρα που επικρατεί κι Εκεί αλλά γαμω την πουτανα μου δηλαδή τα 140 είναι 140. Στα στούντιο περναμε καλύτερες με 50.

Σημειώσατε ότι τούτη εδώ είναι κορυφαία :confused: εμφανισιακά σε σχέση με τη μάζα της βίζιτας. Αν Είναι κι αυτή Έτσι στην πραγματικότητα.
Γαμάτη είναι. Καλύτερη στα στούντιο, εκτός από την Αννα από Κασσανδρας, δε μπορώ να σκεφτώ άλλη καλύτερη. Τουλαχιστον τα 140 είναι για 2 φορές. δλδ ξεχαρμανιάζεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom