Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.328
Κριτικές
5
Like
2.115
Πόντοι
496

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ενταξει τα λυσατε τα εσωτερικα σας?
Καμιά πουτανα θα ξετρυπωσουμε η θα ασχολουμαστε με τη φαντασία μου πλανευτρα εσυ εισαι η ποιο μεγαλη ψευτρα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: mick11

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
ενταξει τα λυσατε τα εσωτερικα σας?
Καμιά πουτανα θα ξετρυπωσουμε η θα ασχολουμαστε με τη φαντασία μου πλανευτρα εσυ εισαι η ποιο μεγαλη ψευτρα?
Ρε συ μπορείς να μου θυμίσεις ποια είναι η κυρία στη φώτο σου?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
χαχαχαχαχ Η κυρια ειναι η Κατια απο κασσανδρας τρεια οροφο αλλα πλεον τη βλεπω στο 8γ?
Έχω σκοπό να την επισκεφθώ, όπως και τη Λίλιαν....να δω τι θα πρωτοκάνω..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Έχω σκοπό να την επισκεφθώ, όπως και τη Λίλιαν....να δω τι θα πρωτοκάνω..
πηγες στουντιο12?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θελει πορνοβολτα να κανεις και μετα αποφασιζεις
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9206-Katia
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Έχω σκοπό να την επισκεφθώ, όπως και τη Λίλιαν....να δω τι θα πρωτοκάνω..
Σαν εμφανιση ανωτερη κατα πολυ η Κατια αλλα ειναι πιο αμηχανη στο σεξακι και gfe φαση ενω η αλλη ειναι pse ξεκαθαρα



Η τσοντομουνα με το twerking



Βραδινη καταδρομικη για Γαβριελλα λιγο μετα τις αρχες της βαρδιας . Μαζι με τη Τζενη σαλοναρισε ( η οποια ειναι για τους λατρες της bbw κατηγοριας ) με μεγαλο χαμογελο και κανοντας ενα γρηγορο twerking μερικων δευτερολεπτων οποτε με στειλε αμεσα στο δωματιο να τη περιμενω για το απλο προγραμμα .

Λοιπον η Κολομπιανα απο το Μεντεγιν εχει ωραιες αναλογιες αναμφιβολα και οτι βλεπετε στις φωτο μεσα σε ακρες αυτο θα δειτε και απο κοντα με εξαιρεση το προσωπο που ειναι μεγαλο αναλογικα με το σωμα και με γωνιες . Οχι ασχημο προσωπο αλλα σιγουρα μετριο με ωραιο χαμογελο και μακρυ μαλλι κατσαρο με γκρι ανταυγειες αν ξεχωρισα καλα . Μετριο αναστημα με ωραια ποδια και περιποιημενα ακρα , καθαρη με ξυρισμενο μουνακι , χωρις περιττα κιλα με σφιχτο σωμα , μικρα διασπαρτα τατου και 3.5αρι βυζι σιλικονατο οχι μαλακο αλλα καλο στην αφη με piercing στις ρωγες . Αυτο που ξεχωριζει ειναι ο κωλος ΠΟΙΗΜΑ που εχει , καμια σχεση με τα πρησμενα μπαλονια των υπολοιπων λατινων , στητος και πεταχτος τοσο οσο , απο το σαλονι αδημονουσα να τη στησω για κοπανημα . Στο σωμα ειναι η κορυφαια λατινα απο τις τωρινες που εχω δει ενω στο προσωπο το καλυτερο το εχει η Ντιανα απο Θησεως .

Στο σεξακι δεν εχω κανενα παραπονο περαν απο το οτι ειναι υπερβολικα ζωηρη κ κινητικη και θελει να το μαζεψεις λιγο αν και δε το καταφερα . Πιπα βαθια χωρις δοντι μεν ( και χωρις μπαλες ομως ) σε γρηγορο ρυθμο δε και οχι ρυθμικη αλλα δεν τη διεκοψα γιατι επαιζα δαχτυλακια στο μουνι αβερτα και στη κωλοτρυπα επιφανειακα ( επρεπε να επιμεινω εκει γτ δε μου βαλε κοφτη αλλα ηθελα να τη γαμησω ) . Πιπιλισμα σε ρωγες με μανια , χαστουκια στο κωλο , βωμολοχιες και 4 στασεις στο μενου ( cow, ιεραποστολικο, πλαγιαστα και στα 4 ) .
Θετικη διαθεση καθ ολη τη διαρκεια , γουσταρει να γαμιεται και δεν εκλεψε σε καμια σταση , τουναντιον κανει αρκετα προκαταρκτικα με φιλια σε λαιμο,στηθος ( λιγο αγαρμπα αλλα οκ ) κτλ και στο μουνακι δεν υπερβαλλει με τζελ οποτε εχει καλη αισθηση . Κουνουσε βεβαια στο τελος τα κωλομερια στα 4 για να επισπευσω αλλα τη σταματησα . Το τελειωμα ηρθε στα 4 με θεα της πατουρας αφου εβγαλα τη καποτα και τα πεταξα στη πλατη της ( ελπιζω να αλλαξαν σεντονια μετα γτ εφυγαν σκαγια κ προς τα κει ) .

Αφου τη σκουπισα , μου κανε μια αγκαλια κ με χαμογελο εφυγε . Αγγλικα ξερει λιγα , σα σωματοτυπος ανετα θα την εκανα στριπερ . Ενα κακο βεβαια οτι ειχε κολωνια και με το μπαλαμουτι μου αφησε αρωμα οποτε οι παντρεμενοι να το χετε υποψιν .

Δεδομενης της ελλειψης επιλογων και της καλης 1ης αναγνωριστικης , θα τη ξαναδω στο επομενο διαστημα . Ελπιζω λοιπον να συνεχισει ετσι και να μην ηταν η 1η συνεδρια εξαιρεση αλλα ο κανονας .

Αυτα αλανια μου , α τουτ αλλερ

20221010_222847.jpg


20221010_222913.jpg

20221010_222858.jpg
 

topays

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής για την Victoria (υπηρεσίες) που εργάζετε στα μαγαζιά: ΙΣΜΗΝΗΣ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6-DE PARIS...κλπ.
 

Logistis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
228
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Έχουμε εικονα που έχει εξαφανιστεί η Σια από ισμηνης 2, αριστοτελους 6 κτλ;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Δε ξέρω, αλλά υπάρχει μια γκρίνια χωρίς λόγο κατά την γνώμη μου, πιστεύω ότι κανονικά θα πρέπει να λέμε ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ, στα studio μια χαρά πάμε από κορίτσια και πολλές και καλές επιλογές, αυτή την στιγμή τα studio είναι σε πολύ καλό επίπεδο ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ, να παραμείνουν έτσι και αν γίνεται και καλύτερα καλά θα είναι :hi:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα συναγωνιστές!
Έχουμε εικονα που έχει εξαφανιστεί η Σια από ισμηνης 2, αριστοτελους 6 κτλ;
Ναι σταμάτησε, τουλάχιστον προσωρινά από ότι μου έχω ακούσει, υπάρχουν πιθανότητες να επιστρέψει κάποια στιγμή στο μέλλον.
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
160
Like
114
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής για την Victoria (υπηρεσίες) που εργάζετε στα μαγαζιά: ΙΣΜΗΝΗΣ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ 6-DE PARIS...κλπ.
Η μεγαλύτερη φόλα στο σύμπαν.
(Για να καλύψω την πιθανότητα ζωής εκτός πλανητικού μας συστήματος).

Προτιμώ να πιω milkshake διάρροιας παρά να ξαναπάω μαζί της.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.986
Πόντοι
30.733
Εκανα ενα ντου σημερα να ριξω μια πιστολια με στοχο τη Rafaela τη κολομπιανα που ειχα μια περιεργεια να δω και δουλευε βρισ.60 μαζι με Αμαρυλλις . Αφου αραξα καναπε μολις μπηκα με πλατη στο σταματημενο ρολοι τοιχου περασαν τα κοριτσια για σαλοναρισμα . Να πω οτι η τσατσα με το κοντο αγορε μαλλι μου εκθειασε τα κοριτσια αλλα κανενα απο το 2 δε με επεισαν στο σαλοναρισμα . Αφενος η Αμαρυλλις πολλα παχη επιπλεον διαχυτα σε ολο το σωμα με χαλαροτητα εντονη συνοδεια πολλων τατου δε θεωρω οτι ειναι παρουσια για στουντιο ( μεγαλη διαφορα με φωτος ) απο πλευρας εμφανισης και αφετερου η Ραφαελα για την οποια πηγα ( Τεταρτη σημερα δουλευει στο κασ.6 για να καταλαβετε ποια λεω ) ειναι πιο juicy απο τις φωτο χωρις να βρισκεται σε καμια περιπτωση στο επιπεδο της Αμαρυλλις αλλα θα τη χαρακτηριζα στρουμπουλη και μπαμπατσικη με ολα τα -αρα απο τη μια αλλα με σχετικα σφιχτο δερμα απο την αλλη . Να πω οτι , παροτι δε το συνηθιζω , παραπονεθηκα στη τσατσα για τις καρτελες στο αλλο σαητ οτι η αναλογια υψους - κιλων που γραφουν ειναι ψευδης και να φροντισουν να δινουν στοιχεια που να προσεγγιζουν εστω τη πραγματικοτητα . Ακολουθει κριτικη για Στελλα που πηγα αμεσως μετα προκειμενου να ξεφορτωσω απο την ενταση της ημερας





Καλη στο ματι, μετεξεταστεα στο κρεβατι


Κενο στο προγραμμα αναμεσα σε δουλειες και εφοδος για Στελλα που ειχα ξανατσεκαρει στο σαλονι αλλα δεν ειχα μπει .

Ψηλο κοριτσι με πιο καλο σωμα απο κοντα απο οτι το θυμομουν στο τελευταιο σαλοναρισμα που ηταν ολιγον σκοτεινα ( στο de paris ) , λεπτος προς ελαφρως juicy ο σωματοτυπος χωρις περιττα λιπη με πιασιματα , κοκκινομαλλα που τα δενει κοτσο , 2αρια στηθη ελαφρωως πεσμενα αλλα γεμιζαν ωραια τη χουφτα, σφιχτο δερμα κ μεστα κωλομερια , πληθωρικη σχετικα σαλονικια που μου φανηκε οτι γυμναζεται κιολας καθως στην αφη δειχνει δεμενο το κορμι της . Εκτος αν ειναι λογω ηλικιας γτ δε την εκανα πανω απο 25 . Χανει βεβαια καποιους ποντους στο προσωπο και στη μυτη που ναι λιγο μεγαλη αλλα οκ , εμφανισιμο πλασμα σιγουρα ασχετα αν δεν ειναι ο τυπος μου .

Επικοινωνιακη κ ευγενικη μπηκε στο δωματιο αλλα στη μαχη δυστυχως μου τα χαλασε με εξαιρεση λιγο τη πιπα . Ξεκινησαμε με μπουκι με καποτα χωρις δοντι αλλα με χερι που οταν της το βγαλα το δουλεψε καλα στο ρουφηγμα , δυστυχως ομως εφαγα 1ο ακυρο με δαχτυλα . Ακολουθησαν 2 στασεις οπου εκλεινε τα ποδια με τροπο ωστε να μη μπαινω ανετα και επρεπε να το παρω πανω μου για να μπορεσω να διεισδυσω ανενοχλητος αλλαζοντας θεσεις . Κατεθεσα στο λαστιχο στα 4 , υπερβολικη στις κραυγουλες απο την αρχη αλλα μοιρασε βωμολοχιες στη μαχη κατι που μου αρεσε . Δε θα λεγα με φολιασε αλλα ηταν αποστειρωμενο κ διεκπεραιωτικο το σεξακι χωρις να δειχνει ορεξη να αφεθει ωστε να αφεθω και γω μαζι της . Αφου τελειωσα το κοπανημα κ κατεθεσα , πηρε γρηγορα να δει τη καποτα αν ειχε σπασει αλλα οκ δεκτο να ναι σχολαστικη καποια με αυτα αρκει να μην ειναι Φερναντα ( που ειχε πεταχτει πριν ακομα ολοκληρωσω ) .

Μετα τη χτεσινη εμπειρια με τη κολομπιανα ο πηχης ηταν ψηλα αλλα δε προσεγγιστηκε επουδενι . Ασχετα αν δε τη ξαναδω , δε μετανιωνω καθοτι ειναι απο τις καλες σε εμφανιση παρουσιες this period αλλα χρειαζεται να δουλεψει αρκετα στο κομματι της μαχης και να δειξει μεγαλυτερη διαθεση κ προθυμια . Της πιστωνω οτι ηταν πολυ ευγενικη κ επικοινωνιακη παντως


Αυτα αλανια , α τουτ αλλερ

20221011_193145.jpg
 

Συνημμένα

  • 20221011_193126.jpg
    20221011_193126.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 24

GOPSEX

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
Επίσκεψη σημερινή βραδινή βάρδια Βερόνικα θησέως 40 (Studio Desire ). Μια λέξη ταιριάζει εδώ απελπισία και μόνο .Νομίζω σωστά το έχω απορρίψει το εν λόγω ίδρυμα εδώ και καιρό .Και ξεκίνησα η για το Θησέως 35 ή για το Συγγρού 232 .Με ξεγέλασε η εμφάνιση .Η τσατσά ευγενέστατη και το δωμάτιο καθαρό όπως επίσης και ο χώρος .Πάμε για άλλα με υγεία !!!
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296
Επίσκεψη σημερινή βραδινή βάρδια Βερόνικα θησέως 40 (Studio Desire ). Μια λέξη ταιριάζει εδώ απελπισία και μόνο .Νομίζω σωστά το έχω απορρίψει το εν λόγω ίδρυμα εδώ και καιρό .Και ξεκίνησα η για το Θησέως 35 ή για το Συγγρού 232 .Με ξεγέλασε η εμφάνιση .Η τσατσά ευγενέστατη και το δωμάτιο καθαρό όπως επίσης και ο χώρος .Πάμε για άλλα με υγεία !!!
Απελπισία από ότι φαίνεται σε γενικά πλαίσια
Λίγες οι καλές επιλογές δυστυχώς
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ειδα στα πλανα το στουντιο κασσανδρας 6 και μιλαγε μια τσατσα για την 12 χρονη.Ειχε ζητησει και δουλεια εκει η μανα.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.133
Κριτικές
14
Like
4.356
Πόντοι
3.715
Καλησπερα.
Μηπως γνωριζετε για κατι νεες κοπελες Ισπανιδες (ή Βραζιλιανες ή κατι τετοιο τελοσπαντων) που δουλευουν Συγγρου; Η μια ειναι κοντουλα ξανθια λευκο δερμα αδυνατη. Εχω παθει πλακα.
Στο μαγαζι μου που ειναι Καλλιθεα διπλα απο Συγγρου εχει ερθει συχνα την τελευταια βδομαδα με μια φιλη της συναδελφο να ψωνισει προφυλακτικα λιπαντικα κλπ γυναικολογικα. Εγω ομως για λογους εχεμυθιας δεν τολμω να τη ρωτησω μπροστα στις υπαλληλους μου.
Καμια βοηθεια;
Thnx
γίνε πιο συγκεκριμένος, δεν σε καταλαβαίνω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom