Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ρε πιαστε κανα 20 χρονο και αφηστε τα 12χρονα. Ελειψη γαμησιου και ξεκινησατε τις παρλαπιπες.Ξετρυπωστε κανα πιπινι μπας και δουμε ασπρη μερα
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Γι αυτη τη ρουφιανα περασα σημερα μεσημερι αλλα το βρηκα κλειστο και πηρα ενα cg απο gde .Εχει και βιντεο που δειχνει μοντελε καλο το σωμα της , επιβαλλεται αυτοψια

Παίδες, τί γίνεται με όλες αυτές τις "Κολομβιανές" στα στούντιο?? Έχει δοκιμάσει κανείς?? Εντυπώσεις??

Μια Τίνα σήμερα πχ στο Θ35. Μια άλλη Ζήνα μου είχε παρουσιαστεί στο σαλονάρισμα και μου έκανε καλή εντύπωση ενώ η τσα2 ορκιζόταν πως θα περάσω καλά.

Δεν βλέπω κριτικές ενώ στις φώτο είναι φωτιά μερικές Λατίνες. Λένε τίποτα ή το καίμε το 50/80αρικο ??
Θεέ της μπάλας, τα φώτα σου :hi:
Εχω δει αρκετες στο σαλονι , εχω παει με 4 ( Παολα , Ντιανα , Φερναντα και Γαβριελλα - εχω κριτικες για αυτες ) . Σα πακετο ( εμφανιση-υπηρεσιες) απο αυτες που εχω εμπειρια αξιζει η Γαβριελλα περισσοτερο . Μολις τεσταρω κι αλλες που θα μου κινησουν το ενδιαφερον θα γραψω φιλε μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Συμφωνώ , δεν κρύβεται η ηλικία, η ομιλία και το νοητικό του επίπεδο, και τυφλός να είσαι...
Όχι 12... Το κορίτσι ήταν 10,5 χρονών όταν άρχισε η ιστορία, σύμφωνα με αυτά που γράφτηκαν. Πρόσφατα μπήκε στα 12. Μιλάμε δηλαδή για παιδί 10-12 χρονών. Τι να το βάψεις και τι να κλάσεις δηλαδή, δεν ξέρω καν αν είχε μπει στην εφηβεία τότε, γελάνε και οι πέτρες που ψάχνουμε δικαιολογίες του κώλου για τον κάθε παιδεραστή μην και πώς του "κουνήθηκε"...
Αδυνατο να κρυφτει, μιλαμε για 6η δημοτικου παιδακι , ουτε για αστειο δεν υπαρχουν αυτες οι δικαιολογιες . Δε θα πω παραπανω γιατι θα μιλησω πολυ βαρια
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Στο Κασσάνδρας 6 είχε πάει η μάνα να ζητήσει δουλειά για την κόρη της και προφανώς το ξεψαχνιζουν τώρα.
Μακάρι αυτό το μπουρδέλο όπως και όλα της συγκεκριμένης αλυσίδας να κλείσουν, γιατί εκτός από τα φοβερά μπάζα που φέρνουν, έχουν φωλιάσει πολύ κόσμο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Αυτά είναι δικαιολογίες για να πέσει συγκάλυψη στα κοπρόσκυλα με όνομα που πρόσκεινται στη ΝΔ που έπαιρναν την ανήλικη.

Όλα τα ξέρει η μπεκρου η κυρά Ζωή και έβγαζε χοντρό χρημα απ αυτά.

υπό κανονικές συνθήκες την ιδιοκτήτρια θα την είχαν μπουζουριάσει άμεσα και ανυπερθέτως. Φανταστείτε τι ονόματα παίζουν εκεί μέσα για να μην την αγγίξουν.

Αντ αυτού ο ανακριτής της είπε θα σε πάρουμε τηλέφωνο και την ξαμόλυσε. Είναι σε αναμονή οδηγιών.

Ο Κουλης τώρα τραβάει και τις κωλότριχές του μετά απ αυτό.
Ποιο μαγαζι ειναι της κυρα Ζωης;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Τώρα θα κοιτάξουν να τα ρίξουν όλα σ αυτούς που την έπαιρναν στο 50αρι στον Κολωνό, πριν κλείσει τη μεγάλη μπίζνα ο Μίχος με το Κασσάνδρας 6 με τα στελέχη. Το τί γινόταν στο Κασσάνδρας 6 θα το κάνουν βαβά. Αυτο είναι το κράτος Κουλη που ζούμε. Ας ψηφίσουμε πάλι Κουλη ως ζώα που ήμεθα.
Αρα λοιπον υπηρχε σεναριο να την εκδιδουν στο Κασ 6 σε επιλεγμενους πελατες και στη ζουλα, αν καταλαβα καλα;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Μακάρι αυτό το μπουρδέλο όπως και όλα της συγκεκριμένης αλυσίδας να κλείσουν, γιατί εκτός από τα φοβερά μπάζα που φέρνουν, έχουν φωλιάσει πολύ κόσμο
Δεν χειροκροτω τις φολες αλλα ΔΕΝ μας συμφερει να κλεινουν μαγαζια.
Οι επιλογες ειναι ουτως ή αλλως αρκετα περιορισμενες.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Μακάρι αυτό το μπουρδέλο όπως και όλα της συγκεκριμένης αλυσίδας να κλείσουν, γιατί εκτός από τα φοβερά μπάζα που φέρνουν, έχουν φωλιάσει πολύ κόσμο
Ρε δε μας λυπασαι ποιος τον ακουει τον κουλουρι μετα που θα χασει τον ερωτα του :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
εχω παρει τηλεφωνα σχεδον σε ολα στουντιο κασσανδρας και κανεις δεν απαντα. <αλλον θα ειναι ολα κλειστα και σημερα γαμω τον παιδεραστη μου μεσα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.039
Κριτικές
14
Like
15.788
Πόντοι
3.246
Rip κασσανδρας, θα μεινουν για καποιο καιρο κλειστα σιγουρα
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Αρα λοιπον υπηρχε σεναριο να την εκδιδουν στο Κασ 6 σε επιλεγμενους πελατες και στη ζουλα, αν καταλαβα καλα;
Υποθέτω θα παιζόταν μέσω μιλιτού αν κάποιος θα ήθελε να βρεθεί με το κοριτσάκι, και φυσικά όχι μπροστά στη βιτρίνα του μαγαζιού.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
και βριλησσου που καλω δεν απαντα κανεις. Την πουτσισαμε μαγκες και οχι τιποτα αλλο αλλα σημερα εχω κατι γαμησο-ορεξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Captainmikel

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
77
Like
133
Πόντοι
0
Σαν εμφανιση ανωτερη κατα πολυ η Κατια αλλα ειναι πιο αμηχανη στο σεξακι και gfe φαση ενω η αλλη ειναι pse ξεκαθαρα



Η τσοντομουνα με το twerking



Βραδινη καταδρομικη για Γαβριελλα λιγο μετα τις αρχες της βαρδιας . Μαζι με τη Τζενη σαλοναρισε ( η οποια ειναι για τους λατρες της bbw κατηγοριας ) με μεγαλο χαμογελο και κανοντας ενα γρηγορο twerking μερικων δευτερολεπτων οποτε με στειλε αμεσα στο δωματιο να τη περιμενω για το απλο προγραμμα .

Λοιπον η Κολομπιανα απο το Μεντεγιν εχει ωραιες αναλογιες αναμφιβολα και οτι βλεπετε στις φωτο μεσα σε ακρες αυτο θα δειτε και απο κοντα με εξαιρεση το προσωπο που ειναι μεγαλο αναλογικα με το σωμα και με γωνιες . Οχι ασχημο προσωπο αλλα σιγουρα μετριο με ωραιο χαμογελο και μακρυ μαλλι κατσαρο με γκρι ανταυγειες αν ξεχωρισα καλα . Μετριο αναστημα με ωραια ποδια και περιποιημενα ακρα , καθαρη με ξυρισμενο μουνακι , χωρις περιττα κιλα με σφιχτο σωμα , μικρα διασπαρτα τατου και 3.5αρι βυζι σιλικονατο οχι μαλακο αλλα καλο στην αφη με piercing στις ρωγες . Αυτο που ξεχωριζει ειναι ο κωλος ΠΟΙΗΜΑ που εχει , καμια σχεση με τα πρησμενα μπαλονια των υπολοιπων λατινων , στητος και πεταχτος τοσο οσο , απο το σαλονι αδημονουσα να τη στησω για κοπανημα . Στο σωμα ειναι η κορυφαια λατινα απο τις τωρινες που εχω δει ενω στο προσωπο το καλυτερο το εχει η Ντιανα απο Θησεως .

Στο σεξακι δεν εχω κανενα παραπονο περαν απο το οτι ειναι υπερβολικα ζωηρη κ κινητικη και θελει να το μαζεψεις λιγο αν και δε το καταφερα . Πιπα βαθια χωρις δοντι μεν ( και χωρις μπαλες ομως ) σε γρηγορο ρυθμο δε και οχι ρυθμικη αλλα δεν τη διεκοψα γιατι επαιζα δαχτυλακια στο μουνι αβερτα και στη κωλοτρυπα επιφανειακα ( επρεπε να επιμεινω εκει γτ δε μου βαλε κοφτη αλλα ηθελα να τη γαμησω ) . Πιπιλισμα σε ρωγες με μανια , χαστουκια στο κωλο , βωμολοχιες και 4 στασεις στο μενου ( cow, ιεραποστολικο, πλαγιαστα και στα 4 ) .
Θετικη διαθεση καθ ολη τη διαρκεια , γουσταρει να γαμιεται και δεν εκλεψε σε καμια σταση , τουναντιον κανει αρκετα προκαταρκτικα με φιλια σε λαιμο,στηθος ( λιγο αγαρμπα αλλα οκ ) κτλ και στο μουνακι δεν υπερβαλλει με τζελ οποτε εχει καλη αισθηση . Κουνουσε βεβαια στο τελος τα κωλομερια στα 4 για να επισπευσω αλλα τη σταματησα . Το τελειωμα ηρθε στα 4 με θεα της πατουρας αφου εβγαλα τη καποτα και τα πεταξα στη πλατη της ( ελπιζω να αλλαξαν σεντονια μετα γτ εφυγαν σκαγια κ προς τα κει ) .

Αφου τη σκουπισα , μου κανε μια αγκαλια κ με χαμογελο εφυγε . Αγγλικα ξερει λιγα , σα σωματοτυπος ανετα θα την εκανα στριπερ . Ενα κακο βεβαια οτι ειχε κολωνια και με το μπαλαμουτι μου αφησε αρωμα οποτε οι παντρεμενοι να το χετε υποψιν .

Δεδομενης της ελλειψης επιλογων και της καλης 1ης αναγνωριστικης , θα τη ξαναδω στο επομενο διαστημα . Ελπιζω λοιπον να συνεχισει ετσι και να μην ηταν η 1η συνεδρια εξαιρεση αλλα ο κανονας .

Αυτα αλανια μου , α τουτ αλλερ

20221010_222847.jpg


20221010_222913.jpg

20221010_222858.jpg
Καλησπέρα!! Ποιο στούντιο είναι;;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ξεκίνησα για Γαβριέλα στην Κατεχάκης αλλά ήταν κλειστό όπως και πολλά αλλά στούντιο που δε χρειάζεται να αναφέρω.
Συνέχισα μπας και πέτυχω τίποτα έστω και μέτριο να περάσω σχετικά όμορφα αν και απελπισμένος , έφτασα στο στούντιο 60 κάτω στη βριλισού.
Ο τίτλος τα λέει όλα. Μπαίνω μέσα στον οίκο και περιμένω να δω καμιά φόλα η τίποτα είδους λατινικής Αμερικής. Εμφανίζεται μια κοπελάρα που ακούει στον όνομα Σαμπρίνα.
Σωματότυπος μοντελέ με πάρα πάρα πολύ όμορφο δεματάκι, λείο, αψεγάδιαστο, δέρμα με λάμψη, μπεμπέ, εκεί που το χουφτώνεις να γλιστρά το χέρι σου και να είναι όσο μαλακό όπως πρέπει σε ένα γυναικείο κορμί.
Πρόσωπο όμορφη γυναίκα από Τσεχία παρακαλώ, με μακριά μαλλια σχεδόν μέχρι τον κώλο της, καστανόξανθη, πολύ περιποιημένα μαλλιά και γενικά όλο της το πρόσωπο βαμμένο όσο πρέπει.
Στήθος από τον δημιουργό σε σχέδιο δάκρυ, σηκωμένο, στητό με μεγαλούτσικες ρώγες, μαλακό στο άγγιγμα πιπίλισμα και σε μέγεθος μικρό.
Κώλος ποιηματάκι, στητός τέτοιο σε μέγεθος μοντέλας από εσώρουχα, χωρίς να προεξέχει το οτιδήποτε αρνητικό η μπαλονάτο καμία σχέση, θεωρώ ότι έχει τον απόλυτο κώλο.
Μουνί μπαμπάτσικο μεγαλούτσικο σε σχήμα, όμορφο σχήμα, ροζουλή μουνόχειλα, κατέβαζε υγρά και ηταν για πολυυυυυυύ γλύψιμο.
Περίφημα μπούτια , ποδάρες όλα περιποιημένα και στην τελειότητα. Όπως είπα λείο δέρμα μπεμπέ και είχε βάλει τις κρεμούλες της οπού γυαλίζανε.

Ξεκίνησε με πολλά προκαταρκτικά, να μου έχει φέρει τον κώλο της μέσα στη μούρη μου, να κουνιέται πέρα δώθε, να παίζει με το πουλί μου ακόμα γυμνό, να γλιστρά επάνω του με το κορμάκι της με τα βυζιά της και να έχω γίνει τούρμπο. Πέρασε αρκετή ώρα με όλα αυτά μέχρι που τη σταμάτησα και ξεκίνησε τσιμπούκι.
Πίπα η κοπέλα έχει ταλέντο προσπαθούσε και το έβαζε όλο στο στόμα της μέχρι ρίζα, εναλλαγές μέσα έξω, καλή δουλειά με τη γλώσσα της, έπιανε τα αρχίδια μου τα χάιδευε σωστά, δεν βιάστηκε πουθενά δεν με πόναγε και ήξερε πολύ καλά αυτό που έκανε. Τη σταμάτησα γιατί με είχε φέρει σχεδόν στα κόκκινα.
Με καβαλάει από πάνω και μπαίνει βαθιά ξαπλωμένη επάνω μου να ακουμπάω το στήθος της και πίσω να βλέπω στον καθρέπτη τη μουνάρα της να μπαινοβγαίνει στον πούτσο μου, αλλάζει και βάζει τα πόδια της τα πέλματα να ακουμπάνε κρεβάτι και να κάνει τρελές διεισδύσης για αρκετή ώρα χωρίς να δείχνει σημάδια κούρασης, το γούσταρε αυτό που έκανε και φάτσα φόρα τα μουνόχειλα μπροστά στα μάτια μου να βλέπω όλο το παιχνίδι. Σαν να ήμουνα με τη μουνάρα κοπέλα μου. Τη γυρίζω σε ιεραποστολικό να γλύφω τις μπουτάρες της που ήταν σκέτη καύλα , να με αφήνει να χουφτώνω παντού, πουθενά δε μου έβαλε κόφτη καθότι και εγώ δεν ξεπερνώ τα ορια και μετά από αρκετό γαμήσι τελειωσα.
Τι να λέμε τώρα το κορίτσι είναι τούμπανο όσο δε πάει. Είχα μια μουνάρα δίπλα μου και δεν την ειχα εντοπίσει. Η αλήθεια είναι ότι δεν συχνάζω στο βουνό αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. Η Σαμπρίνα εργάζεται μόνο στο βριλησσού 60 κάτω και δεν έχει καμία σχέση με τις υπόλοιπες Σαμπρίνες.
Άξια αντικαταστάτρια της LEYLA λοιπόν με μεγάλη επιτυχία στο πρώτο ραντεβού σε όλα τα επίπεδα και μάλιστα με ένα πανέμορφο πλασμα. Είδη τώρα που γράφω την κριτική έχω καυλώσει πάλι. Είναι από τις λίγες φορές που συμβαίνει αυτό το συναίσθημα διότι είναι απειροελάχιστες οι κορασίδες που αγαπάνε αυτό που κάνουν οπότε και ο πελάτης θα είναι ευχαριστημένος και καυλομένος.
Αυτά από εμένα guys εύχομαι να περάσετε όσο καλά πέρασα και εγώ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Τη Γαβριελα την εχω γαμησι δυο φορες και πηγαινα για ακομα μια αλλα ευτυχως ηταν κλειστα οποτε και πετυχα τη Σαμπρινα
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
179
Like
440
Πόντοι
21
Ξεκίνησα για Γαβριέλα στην Κατεχάκης αλλά ήταν κλειστό όπως και πολλά αλλά στούντιο που δε χρειάζεται να αναφέρω.
Συνέχισα μπας και πέτυχω τίποτα έστω και μέτριο να περάσω σχετικά όμορφα αν και απελπισμένος , έφτασα στο στούντιο 60 κάτω στη βριλισού.
Ο τίτλος τα λέει όλα. Μπαίνω μέσα στον οίκο και περιμένω να δω καμιά φόλα η τίποτα είδους λατινικής Αμερικής. Εμφανίζεται μια κοπελάρα που ακούει στον όνομα Σαμπρίνα.
Σωματότυπος μοντελέ με πάρα πάρα πολύ όμορφο δεματάκι, λείο, αψεγάδιαστο, δέρμα με λάμψη, μπεμπέ, εκεί που το χουφτώνεις να γλιστρά το χέρι σου και να είναι όσο μαλακό όπως πρέπει σε ένα γυναικείο κορμί.
Πρόσωπο όμορφη γυναίκα από Τσεχία παρακαλώ, με μακριά μαλλια σχεδόν μέχρι τον κώλο της, καστανόξανθη, πολύ περιποιημένα μαλλιά και γενικά όλο της το πρόσωπο βαμμένο όσο πρέπει.
Στήθος από τον δημιουργό σε σχέδιο δάκρυ, σηκωμένο, στητό με μεγαλούτσικες ρώγες, μαλακό στο άγγιγμα πιπίλισμα και σε μέγεθος μικρό.
Κώλος ποιηματάκι, στητός τέτοιο σε μέγεθος μοντέλας από εσώρουχα, χωρίς να προεξέχει το οτιδήποτε αρνητικό η μπαλονάτο καμία σχέση, θεωρώ ότι έχει τον απόλυτο κώλο.
Μουνί μπαμπάτσικο μεγαλούτσικο σε σχήμα, όμορφο σχήμα, ροζουλή μουνόχειλα, κατέβαζε υγρά και ηταν για πολυυυυυυύ γλύψιμο.
Περίφημα μπούτια , ποδάρες όλα περιποιημένα και στην τελειότητα. Όπως είπα λείο δέρμα μπεμπέ και είχε βάλει τις κρεμούλες της οπού γυαλίζανε.

Ξεκίνησε με πολλά προκαταρκτικά, να μου έχει φέρει τον κώλο της μέσα στη μούρη μου, να κουνιέται πέρα δώθε, να παίζει με το πουλί μου ακόμα γυμνό, να γλιστρά επάνω του με το κορμάκι της με τα βυζιά της και να έχω γίνει τούρμπο. Πέρασε αρκετή ώρα με όλα αυτά μέχρι που τη σταμάτησα και ξεκίνησε τσιμπούκι.
Πίπα η κοπέλα έχει ταλέντο προσπαθούσε και το έβαζε όλο στο στόμα της μέχρι ρίζα, εναλλαγές μέσα έξω, καλή δουλειά με τη γλώσσα της, έπιανε τα αρχίδια μου τα χάιδευε σωστά, δεν βιάστηκε πουθενά δεν με πόναγε και ήξερε πολύ καλά αυτό που έκανε. Τη σταμάτησα γιατί με είχε φέρει σχεδόν στα κόκκινα.
Με καβαλάει από πάνω και μπαίνει βαθιά ξαπλωμένη επάνω μου να ακουμπάω το στήθος της και πίσω να βλέπω στον καθρέπτη τη μουνάρα της να μπαινοβγαίνει στον πούτσο μου, αλλάζει και βάζει τα πόδια της τα πέλματα να ακουμπάνε κρεβάτι και να κάνει τρελές διεισδύσης για αρκετή ώρα χωρίς να δείχνει σημάδια κούρασης, το γούσταρε αυτό που έκανε και φάτσα φόρα τα μουνόχειλα μπροστά στα μάτια μου να βλέπω όλο το παιχνίδι. Σαν να ήμουνα με τη μουνάρα κοπέλα μου. Τη γυρίζω σε ιεραποστολικό να γλύφω τις μπουτάρες της που ήταν σκέτη καύλα , να με αφήνει να χουφτώνω παντού, πουθενά δε μου έβαλε κόφτη καθότι και εγώ δεν ξεπερνώ τα ορια και μετά από αρκετό γαμήσι τελειωσα.
Τι να λέμε τώρα το κορίτσι είναι τούμπανο όσο δε πάει. Είχα μια μουνάρα δίπλα μου και δεν την ειχα εντοπίσει. Η αλήθεια είναι ότι δεν συχνάζω στο βουνό αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. Η Σαμπρίνα εργάζεται μόνο στο βριλησσού 60 κάτω και δεν έχει καμία σχέση με τις υπόλοιπες Σαμπρίνες.
Άξια αντικαταστάτρια της LEYLA λοιπόν με μεγάλη επιτυχία στο πρώτο ραντεβού σε όλα τα επίπεδα και μάλιστα με ένα πανέμορφο πλασμα. Είδη τώρα που γράφω την κριτική έχω καυλώσει πάλι. Είναι από τις λίγες φορές που συμβαίνει αυτό το συναίσθημα διότι είναι απειροελάχιστες οι κορασίδες που αγαπάνε αυτό που κάνουν οπότε και ο πελάτης θα είναι ευχαριστημένος και καυλομένος.
Αυτά από εμένα guys εύχομαι να περάσετε όσο καλά πέρασα και εγώ.
Την είχα πάρει και γώ πριν 2 βδομάδες!Τα μεγάλα ροζουλι μουνοχειλα της όλα τα λεφτά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom