Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τέρμα Λιοσίων υπήρχε κάποτε τουλάχιστον μια τετράδα από studios. Τώρα υπάρχει τίποτα;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε σημερινη Mini απογευματινη τσαρκα στον Βοτανικο

Κασσανδρας 6 : Αννετα. Σγουρομαλλα καστανη, με ωραιο σωμα γνωστη παλιοτερα και απο Βριλησσου 36.

Κασσανδρας 4: Κατια. Σε ξανθη εκδοση αυτη την φορα, ψηλη, ωραια παρουσια, πληθωρα προγραμματων μεταξυ των οποιων  ελευθερο στα 90 και πρωκτικο στα 100. Το φουλ προγραμμα το οποιο περιελαμβανε και το ελευθερο και το πρωκτικο στην τιμη των 150.

Κασσανδρας 3 (πανω) : Σιλβη. Ψηλη, ξανθια, πολυ γλυκο,προσωπο, ωραιο σωμα, ποδαρες,  το μονο αρνητικο , κατ΄εμε, το μικρο στηθος της

Κασσανδρας 3 (κατω): Νινα. Αξιοπροσεκτη καστανη, σγουρομαλλα με μακρυα μαλια και πολυ ωραιο κωλο. Εντυπωσιακη με τις μαυρες μποτες της.

Χαλικδικης 83: Χριστινα. Ξανθο gilf, αδυνατη, αρκετα "σπασμενη", σιλικονατη, με δυο μονο προγραμματα :των 50 που περιλαμβανε 69, μασαζ και sex show και των 100 με τζακουζι.

Σπυρου Πατση 27: Αγαπη. Η γωστη νεαρη κορασιδα με θητεια παλιοτερα στην Βριλησσου. Η τσαρκα σταματησε εκει, ακολουθει κριτικη......
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 16/11

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Ευα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Νινα- Ιρενα- Αθηνα
Κασσανδρας 4: Ειρηνη- Σιλβη- Ιρενα
Κασσανδρας 6: Κατια- Κατια- Μελινα

Ελ.Βενιζελου 40 (κατω): ? - Νινα
Ελ.Βενιζελου 40 (πανω): Μαριλενα- Βικυ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Συνημμένα

  • ih026007.jpg
    ih026007.jpg
    33,2 KB · Εμφανίσεις: 15

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάνα νέο για την Ντανιέλα υπάρχει? Επέστρεψε από την Psomiadisland ?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ακομα πανω πρεπει να ειναι!
Υ.Γ Τοσο καλη ειναι στα ενδωτερα η σπιρτοΝτανιελα Αρχοντα?
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά η φρουταγορά έχει πολλά νέα να παρουσιάσει (και με καλές κριτικές) ! Για ν΄ αρχίσω τη γευσιγνωσία σιγά-σιγά ! :cheesy:
Κάτια (Κασ/νδρα 6)-Κατερίνα (Βρ.55)-Ευα (Δροσ.95)-Φρίντα(Βρ.57) (μεσαίο-ούτε νέο ουτε παλιό-, αλλά κριτικές, με απ όλα).
Για να δούμε θα μπούνε κι άλλα στα υπόψη!? ;) Ντανιέλα δεν ξέρω τι σημαίνει,....κανένας παλιός και έμπειρος να πει!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ακομα πανω πρεπει να ειναι!
Υ.Γ Τοσο καλη ειναι στα ενδωτερα η σπιρτοΝτανιελα Αρχοντα?
Έτσι και έτσι..Προσωπική μου αδυναμία είναι περισσότερο...Με φτιάχνει αυτό το αθώο χαζοΰφος της...
Τώρα θα ξαναπάω σε Έλεν και Σουζάνα. Και αν μείνουν φράγκα στην Κατερίνα σου.
Η Σαμπρίνα πάλι για Τσεχία την έκανε...
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Τέρμα Λιοσίων υπήρχε κάποτε τουλάχιστον μια τετράδα από studios. Τώρα υπάρχει τίποτα;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
====
Χμμ.....  Επί της Ισαυρων  (27 ?)  φίλτατε   ....


ισαύρων 29β ήταν και είχα πετύχει εκεί μια ρωσοπόντια που δούλευε και βριλλησού 36 όπως επίσης και την αξέχαστη ντορίν την γερμανιδα με θητεία προ τετραετίας-πενταετίας αριστοτέλους 6 και ιππώνακτος 14
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σωστος! Υπηρχαν αλλα δυο στουντιακια εκει κοντα αν θυμαμαι καλα..
Ο Κωστας απο Λ278 τωρα δουλευει το Μ.Αλεξανδρου κ το Κων/λεως 80 απ'οτι εχω ακουσει..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αξεχαστες  αναμνήσεις κύριοι  Pathos , Nick  κ.α.  ;)
Ρωσοποντιες στην Ισαύρων, Μαριαννες στην  Δροσοπουλου, Ντοριν και άλλες :rolleyes:
H  Ντανιέλα  που λένε οι συναγωνιστές  υποθέτω οτι ειναι  η  ψηλη - λεπτη μικρη Ρουμανα - πιπινι
που εκανε και πρωκτικο στο  ...Πιπινου  :2funny:  118 ....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Επίσκεψη χτες μεσημέρι στο Αριστομένους 72. Ρωσίς Βικτώρια με φουλ πρόγραμμα, ξανθιά. Εγώ προσωπικά δεν πλήρωνα πάνω από 20 ευρώ γι' αυτό το μωρό. Η τσατσά μας έκραξε που αφήσαμε τέτοιο κελεπούρι.

Πιπίνου 118 ακόμα πιο αναιδής τσατσά μας παρουσίασε την Εύα την οποία έχω τιμήσει πολλάκις. Φεύγοντας μας έκαξε κι αυτή λέγοντας "θυμάμαι πολύ καλά πρόσωπα. Σας παρακαλώ μην ξαναπεράσετε, κάθε μέρα θα είναι η Εύα". οκ δεν θα ξαναπεράσουμε κυρά μου, αλλά όταν θα φύγει η εύα και θα διαφημίζεις την καινούργια κοπέλλα ούτε τότε θα ξαναπεράσουμε...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
  χθες βραδυ μετα απο αρκετο καιρο επισκεψη στο αγαπημενο ιδρυμα της λελας....κοπελα  η παολα,μια ασχημουλα+ψαρωμενη πιτσιρικα... το μπουλο :badair:
  κωνσταντινουπολεως 80 η σισσυ,ομορφουλα,δοκιμασθηκε με μετριοκαλες εντυπωσεις,τιποτα αξιομνημονευτο ομως,θα χρειαστει 2ο τεστ ντραιβ για καλυτερα συμπερασματα :-,ειτε κριτικες και απο αλλους συμπολεμιστες
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Επίσκεψη χτες μεσημέρι στο Αριστομένους 72. Ρωσίς Βικτώρια με φουλ πρόγραμμα, ξανθιά. Εγώ προσωπικά δεν πλήρωνα πάνω από 20 ευρώ γι' αυτό το μωρό. Η τσατσά μας έκραξε που αφήσαμε τέτοιο κελεπούρι.

Πιπίνου 118 ακόμα πιο αναιδής τσατσά μας παρουσίασε την Εύα την οποία έχω τιμήσει πολλάκις. Φεύγοντας μας έκαξε κι αυτή λέγοντας "θυμάμαι πολύ καλά πρόσωπα. Σας παρακαλώ μην ξαναπεράσετε, κάθε μέρα θα είναι η Εύα". οκ δεν θα ξαναπεράσουμε κυρά μου, αλλά όταν θα φύγει η εύα και θα διαφημίζεις την καινούργια κοπέλλα ούτε τότε θα ξαναπεράσουμε...
μια ζωη η ιδια συμπεριφορα εκει περα... :uglystupid: το καλοκαιρακι δουλευε η κατερινα που πηρε προσφατα ο πιατσας στη βριλησσου και ειναι οκ...φαινοταν ενδιαφερον κοπελα και δεν ειχα μπει απο τετοιες μαλακιες του παρελθοντος..
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:
Αχαρνών 106-Κορίνα μελαγχροινή.
Βριλλησού 46-Κιμ εκνευρισμένη λόγω διακοπής ρεύματος.Κεριά στο δωμάτιο,μαυρίλα και πελάτες να φεύγουν.
Αγ.Μελετίου 37.Η καινούργια μουνάρα Πωλίνα δεν είναι καθόλου καινούργια.Η γνωστή παλαιά Πωλίνα από Αγ.Μελετίου 37-Αχαρνών 85-Φραντζή 47 με τις ψεύτικες κριτικές στο παλαιό Bourdela.Μάγκικο στυλ και "ξέρω γω...".ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom