Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Κλαούντια από Δροσοπούλου 97 , δουλεύει ακόμα ? Φοβάμαι να πάω... Και αν δεν είναι ποιός ακούει τα μπινελίκια? :2funny:
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις η σασα-παολα απο βριλησου 36 αν δουλευει κ καπου αλλου?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
την πήρε αυτός με την Πόρσε για διακοπές


δηλαδη ο τυπος με την πορσε ,κυκλοφορει στο διπλανο καθισμα με μια πουτανα?

ολες αυτες οι ξανθιες που βλεπουμε σε υπερχλιδατα αμαξια μηπως ειναι πορνες πολυτελειας? (για την πλειοψηφια ρωταω0

ειλικρινα πεστε μου.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τώρα πλάκα με κάνεις φιλλαράκι ? Δηλαδή τι νάναι όλες οι μούνες συνοδηγοί? γραμματείς για εργάτριες στη φάμπρικα? Πουτάνες είναι οοοολες , αλλές έτσι κι άλλες αλλιώς, αλλά πάντως πουτάνες !
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τώρα πλάκα με κάνεις φιλλαράκι ? Δηλαδή τι νάναι όλες οι μούνες συνοδηγοί? γραμματείς για εργάτριες στη φάμπρικα? Πουτάνες είναι οοοολες , αλλές έτσι κι άλλες αλλιώς, αλλά πάντως πουτάνες !

καλα και αυτες πως δεχονται να βγαινουν με πελατες?? αφου ειναι κανονας να μην βγαινουν.

τις πληρωνουν και για να βγαινουν εξω μαζι? η τους κανουν δωρα?

η δεχονται δωρεαν αυτες με την ελπιδα οτι επιασαν το κελεπουρι και την καλη ζωη?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε συ τομάσσο,...πλάκα κάνεις !
Να στο πω αλλιώς, = όσο πιο πολύ χρήμα έχεις τόσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς, και όσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς τόσο πιο πολλά ξοδεύεις. Τώρα αν άλλες απο αυτες είναι χαρακτηρισμένες και κάποιες ακόμη οχι, δεν αλλάζει σε τίποτε η ουσία. ΠΟυτάνες και οι μέν Πουτάνες και οι δε ! Προσωπικά προτιμάω τις πρώτες (χαρακτηρισμένες δηλ),γιατί το βρίσκω πιο τίμιο να είναι κάποια πουτάνα και να το λέει, παρά να είναι πουτάνα και να μου το παίζει αγάπη κι έρωτα και φρου και αρώματα, για όσο το πορτοφόλι ρέει κι όταν κλείσω την κάνουλα να μου λέει,...ξέρεις ας μείνουμε φίλοι (κρατάει και πισινή η κουφάλα). Ασε με έχω πληρώσει τις μη χαρακτηρισμένες , πιο πολύ απ ότι τις χαρακτηρισμένες,...και τελικά αγαπάω μόνο όσες πουτάνες και είναι και το λένε, και μόνο γι αυτες ξοδεύω πλέον  !
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε συ τομάσσο,...πλάκα κάνεις !
Να στο πω αλλιώς, = όσο πιο πολύ χρήμα έχεις τόσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς, και όσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς τόσο πιο πολλά ξοδεύεις. Τώρα αν άλλες απο αυτες είναι χαρακτηρισμένες και κάποιες ακόμη οχι, δεν αλλάζει σε τίποτε η ουσία. ΠΟυτάνες και οι μέν Πουτάνες και οι δε ! Προσωπικά προτιμάω τις πρώτες (χαρακτηρισμένες δηλ),γιατί το βρίσκω πιο τίμιο να είναι κάποια πουτάνα και να το λέει, παρά να είναι πουτάνα και να μου το παίζει αγάπη κι έρωτα και φρου και αρώματα, για όσο το πορτοφόλι ρέει κι όταν κλείσω την κάνουλα να μου λέει,...ξέρεις ας μείνουμε φίλοι (κρατάει και πισινή η κουφάλα). Ασε με έχω πληρώσει τις μη χαρακτηρισμένες , πιο πολύ απ ότι τις χαρακτηρισμένες,...και τελικά αγαπάω μόνο όσες πουτάνες και είναι και το λένε, και μόνο γι αυτες ξοδεύω πλέον  !

εισαι οικονομικα ευκαταστατος?

τι δουλεια κανεις ,αν επιτρεπεται?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τελος πάντων για να μη χαλάμε το θρε- , πήγε ρε σεις κανένας στη Σελίν που σας είπα ή  και πουθενά αλλού καλύτερα? για πείτε
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Ρε συ τομάσσο,...πλάκα κάνεις !
Να στο πω αλλιώς, = όσο πιο πολύ χρήμα έχεις τόσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς, και όσο πιο ωραία μουνιά κυκλοφοράς τόσο πιο πολλά ξοδεύεις. Τώρα αν άλλες απο αυτες είναι χαρακτηρισμένες και κάποιες ακόμη οχι, δεν αλλάζει σε τίποτε η ουσία. ΠΟυτάνες και οι μέν Πουτάνες και οι δε ! Προσωπικά προτιμάω τις πρώτες (χαρακτηρισμένες δηλ),γιατί το βρίσκω πιο τίμιο να είναι κάποια πουτάνα και να το λέει, παρά να είναι πουτάνα και να μου το παίζει αγάπη κι έρωτα και φρου και αρώματα, για όσο το πορτοφόλι ρέει κι όταν κλείσω την κάνουλα να μου λέει,...ξέρεις ας μείνουμε φίλοι (κρατάει και πισινή η κουφάλα). Ασε με έχω πληρώσει τις μη χαρακτηρισμένες , πιο πολύ απ ότι τις χαρακτηρισμένες,...και τελικά αγαπάω μόνο όσες πουτάνες και είναι και το λένε, και μόνο γι αυτες ξοδεύω πλέον  !
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ακου να σου πω μια φάση !
Μια δόση θέλω να στείλω μία, να τη κάνω ξου,- η οποία είχε και φραγκάκια,-... !
Της λέω λοιπον,: Αστα κουκλάρα μου στραβώσανε οι δουλειές και όχι μόνο δε βγήκε χρήμα αλλά χρωστάω και 20.000 ευρά (υπονοόντας πως καλό θα ήταν να με δάνειζε )!
Εκανε 3 μήνες να με πάρει τηλ, και όταν πήρε ρώταγε απ έξω απ έξω τι κάνεις πως πάνε οι δουλειές κλπ.
Με πιάνεις πιστεύω,... όλες έχουν λεφτά  αισθήματα !
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ακου να σου πω μια φάση !
Μια δόση θέλω να στείλω μία, να τη κάνω ξου,- η οποία είχε και φραγκάκια,-... !
Της λέω λοιπον,: Αστα κουκλάρα μου στραβώσανε οι δουλειές και όχι μόνο δε βγήκε χρήμα αλλά χρωστάω και 20.000 ευρά (υπονοόντας πως καλό θα ήταν να με δάνειζε )!
Εκανε 3 μήνες να με πάρει τηλ, και όταν πήρε ρώταγε απ έξω απ έξω τι κάνεις πως πάνε οι δουλειές κλπ.
Με πιάνεις πιστεύω,... όλες έχουν λεφτά  αισθήματα !
οι περισσότερες δυστυχώς είναι έτσι tsiboukie φίλε μου... και μετά απορούν που πηγαίνουμε σε κόκκινα σπιτάκια!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Είμαι ορκισμένος πουτανιάρης , κι αν ποτέ παντρευτώ πουτάνα θα παντρευτώ :grin:
Θα είμαι σίγουρος για τα αισθήματά μας !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πείτε ρε κανένα πουτανονέο,.... !
Τι και που είδαν τα ματάκια σας το καλύτερο τεμάχιο σήμερα? Η μήπως λόγω η ζέστη τα κεφαλάκια μέσα ?(Ολα και τα πάνω και τα κάτω)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Χωρίς υπερβολή ρε παιδιά, αυτή η Μαρλέν θα ρέψει η κακομοίρα.

Από τις 10 το πρωϊ εώς τις 5 το άλλο πρωϊ;
Ούτε στη διαβολοβδομάδα των ΟΥΚάδων δεν γίνονται αυτά.
οχ 3 βαρδιες ρε γμτ πως θα αντεξει???? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom