Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο το πρωί έχω κάτι δουλίτσες κέντρο κι επειδή τώρα δεν είναι ώρα για να ψάχνω όλο το φόρουμ,πείτε κάνα καλό στούντιο,να πάω να ξεμπουκώσω το κανόνι.Σκεφτόμουν για εκείνο στη Σολωμού που είναι και κοντά.Τελπάν.Πείτε καμιά γνώμη και σόρρυ αν είμαι οφ-τόπικ. :idiot:
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
σε μενα οχι μονο ειχε το στυλακι αλλα το εκδηλωσε κιολας.οπως ειμαστε στα 4 και τελιωνω με ρωταει(finish?)της απανταω (οκ) και μου λεει την ατακα της ημερας(πως να μην εισαι οκ με τετοιο στησιμο).λεω να της το ριξω το φασκελο η να κρατηθω?τελικα κρατηθηκα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
και εγω 5-6 φορες το τελευταιο μηνα ,κατα τις 12 το βραδυ και ειναι κλειστο.εξαφανιστηκε και το μπανερ

μα τι εξαφανιζολ ειναι αυτο σημερα? ακομη στη σασα ειναι ολοι??? :S

εβαλε σιλικονη ακουσα,κατα τα αλλα εχει αλλαξει σε κατι? παχυνε..αδυνατισε? τι παιζει ...?
Eχτες παλι κλειστο ηταν κατα τις 11.30!!!






Υ.Γ.Εγω τη Σασα απο το Αριστομενους ακομα που τη θυμαμαι με σιλικονες ηταν,και στο Λιοσιων 278 και πανε πανω απο τρια χρονια!!!
Τωρα πιο πριν οπως ειπε και ο Zero μπορει να μην ειχε!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny:
Eιναι κλασατη η γκομενα!!
Μου θυμισε πολυ την Νατασσα με την πεταλουδα στα καλα της(βλ Ιππωνακτος,Βριλλησου 36)!
Εχει κι αυτη το στυλακι βλεπε και θαυμαζε το ποσο ομορφη ειμαι,μην ακουμπας πολλα πολλα,σου κανω χαρη που ειμαι μαζι σου,αρκεσου στα φοβερα προκαταρκτικα μου αλλα απο εκει και περα μην περιμενεις πολλα πολλα!
Ανηκει στην ολιγομελη κατηγορια που απαριθμει αυτην, την Νατασσα και να φανταστω και την Σονια?!
Γκομενες με λιγα λογια που τις σεβεσαι και δεν κανεις τα δικα σου...κι οποιος καταλαβε καταλαβε!
Η Σονια ειναι αριστη επαγγελματιας και σαφως πιο ανεκτικη απο τις αλλες 2 ΨΩΝΑΡΕΣ!!!
Γι'αυτο και ειναι τοσα χρονια στον αφρο!!!
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Η Σονια ειναι αριστη επαγγελματιας και σαφως πιο ανεκτικη απο τις αλλες 2 ΨΩΝΑΡΕΣ!!!
Γι'αυτο και ειναι τοσα χρονια στον αφρο!!!
Σωστη η τοποθετηση σου συναγωνηστη spoon
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθεσινοβραδυνη ενημερωση.....θησεως 35 καλλιθεα η αγνη(δεν της παει το μαλλι ετσι,ποτε θα το καταλαβει?),συγγρου 144 η μαγια(η ξενερα η ιδια) και καρεα 30 το τζινακι μονο του μετα τις 12.Το απογευμα ηταν το κουκλι ρωξανη(απιστευτα ομορφο και γλυκο πλασμα).Μαρινακι τελος απο καρεα αραγε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Studio 57 (Βριλησσού) κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας, για σήμερα:

από τις 10:00-17:00: Η τσαχπίνα Έμιλυ  :knockinb: :knockinb: :knockinb: !!!!!
από τις 17:00-23:00: Η βυζαρού Σαμπρίνα  :tits: :tits: :tits: :tits: !!!!!!
από τις 23:00-τέλος: Η γλυκιά και σέξυ Αγάπη  :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:!!!!!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Για να μη γκρινιάζω μήπως μπορεί κάποιος να μας πεί τι γίνεται στα της Κασσάνδρας?
Αν και αφού αγνοούν το site και στηρίζονται στο τηλέφωνο το βλέπω το σκούρο χρώμα νάρχεται...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Για να μη γκρινιάζω μήπως μπορεί κάποιος να μας πεί τι γίνεται στα της Κασσάνδρας?
Αν και αφού αγνοούν το site και στηρίζονται στο τηλέφωνο το βλέπω το σκούρο χρώμα νάρχεται...
ακόμα και το τηλέφωνο δεν το σηκώνουν  :think: :think: :think: :think: αισθάνομαι τυφλός!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

psoleas77

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποτε δουλευει η Μαρια η Θεσσαλονικια στο μ.αλεξανδρου 133? ή ακομα και στο Κασσανδρας? ευχαριστω
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Για να μη γκρινιάζω μήπως μπορεί κάποιος να μας πεί τι γίνεται στα της Κασσάνδρας?
Αν και αφού αγνοούν το site και στηρίζονται στο τηλέφωνο το βλέπω το σκούρο χρώμα νάρχεται...

προχθες το βραδυ που περασα για επισκεψη ηταν και τα 3 κλειστα παντως :tickedoff:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Στο Τριγγέ-3 παιζει τώρα ένα πολύ δυνατό παιδί (Σελίνα), το οποίο και ετίμησα.
Οσοι είσαστε κοντά ή μακριά αλλά έχετε χρόνο ή όπου κι αν είστε και γουστάρετε ψηλό ξανθό και γυμνασμένο πηγαίνετε ! Η κριτική μου  θα ανέβει σε λίγο ελπίζω,...
Υπενθυμίζω, ότι για τα μαγαζιά της συγκεκριμένης αλυσίδας έχω γράψει τις χειρότερες κριτικές και τα έχω μαυρίσει ξανά και ξανά ! (Αυτο για να μη σκεφτεί κανένας πως κάνω διαφήμιση)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Στο Τριγγέ-3 παιζει τώρα ένα πολύ δυνατό παιδί (Σελίνα), το οποίο και ετίμησα.
Οσοι είσαστε κοντά ή μακριά αλλά έχετε χρόνο ή όπου κι αν είστε και γουστάρετε ψηλό ξανθό και γυμνασμένο πηγαίνετε ! Η κριτική μου  θα ανέβει σε λίγο ελπίζω,...
Υπενθυμίζω, ότι για τα μαγαζιά της συγκεκριμένης αλυσίδας έχω γράψει τις χειρότερες κριτικές και τα έχω μαυρίσει ξανά και ξανά ! (Αυτο για να μη σκεφτεί κανένας πως κάνω διαφήμιση)
Ξανθό είπες? Τι χρώμα μάτια είχε? μέχρι τι ώρα θα είναι εκεί?  :think: :think: :think:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
ακόμα και το τηλέφωνο δεν το σηκώνουν  :think: :think: :think: :think: αισθάνομαι τυφλός!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Tι τα θέλετε ρε τα προγράμματα και τις ενημερώσεις όταν σήμερα το απόγευμα έχει βάρδια στο Ηλιά Ηλιού η 50ικο αρπάχτρα Ρωξάνη?? Και για τους χουβαρντάδες προτείνουμε το 69 μόνο με 80 ευρωπουλα. Μιλάμε για τοπ VFM παίδες.
Τρέξτε να προλάβετε.

:jerking: :jerking: :jerking:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom