Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. στο στούντιο κωνσταντινουπόλεως 94 που λέει ότι σήμερα δουλεύει σόνια-λίντα, η λίντα είναι η κοκκινομάλλα κοπέλα στις φωτογραφίες, ή η άλλη η λεγόμενη "λίντα2"?
 

skopeftis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα, 24.04.09, στο "ίδρυμα" της Βριλησσού με αριθμό 57

από τις 10:00-17:00: Η Σαμπρίνα εκ Τσεχίας  :tits: :tits: μας σερβίρει το πρωϊνό στο κρεββάτι... :o :o :o
από τις 17:00-23:00: Η σέξυ Έμιλυ με το αστραφτερό χαμόγελο θα αναλάβει τις απογευματινές καυλίτσες μας!  :grin: :grin: :grin:
από τις 23:00- τέλος: Η νύχτα μας αποκτά νόημα!!!!! Η Αγάπη θα μας κάνει να περάσουμε αξέχαστα!!!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
ΟΚ! Ενδιεφέρον. Στο συγκριτικό Έμιλυ - Αγάπη τι να προτιμήσω;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Γιατι τωρα δουλευει η Σονια? :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. στο στούντιο κωνσταντινουπόλεως 94 που λέει ότι σήμερα δουλεύει σόνια-λίντα, η λίντα είναι η κοκκινομάλλα κοπέλα στις φωτογραφίες, ή η άλλη η λεγόμενη "λίντα2"?
Το γραφει κιολας οτι ειναι η παλια Λιντα!!!
Βεβαια το οτι δεν εχουν βγαλει ακομα τις φωτο της παλιας μου δινει την ελπιδα οτι μπορει να επιστρεψει παλι!!! :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Απορώ ρε παιδιά όλα αυτά τα στούντιο που έχουν σελίδες τόσο δύσκολο είναι να ενημερώνουν για την κοπέλα της βάρδιας; Το Φυλής 104 είναι το μόνο με συνέπεια που το τρέχει κιόλας. Όχι τίποτα άλλο αλλά πηγαίνεις τελικά να δεις ποια δουλεύει και σε αγριοκοιτάζουν -στην καλύτερη- που δεν περνάς
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
αγριοκύτταξε τους πίσω κι εσύ είναι δικαίωμα σου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
-Αριστομένους 72 η Βίκυ - παλτό
-Πιπίνου 118 η αισθησιακή μελαχρινή Εύα
-Φυλής 104 η πρόσχαρη Αστυνόμος Σοφία
-Λέλας Καραγιάννη η πιπίνα Πένυ
-Μ. Βόδα 192 μια καστανή μιλφ που κάνει μασαζ
- Παρασίου 36 η (ο θεός να την κάνει τσέχα) Σάντρα, μετριότατο σώμα & πρόσωπο
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απορώ ρε παιδιά όλα αυτά τα στούντιο που έχουν σελίδες τόσο δύσκολο είναι να ενημερώνουν για την κοπέλα της βάρδιας; Το Φυλής 104 είναι το μόνο με συνέπεια που το τρέχει κιόλας. Όχι τίποτα άλλο αλλά πηγαίνεις τελικά να δεις ποια δουλεύει και σε αγριοκοιτάζουν -στην καλύτερη- που δεν περνάς

Αυτο που γραφεις μου ετυχε προχθες στο φραντζη 47.
Το προγραμμα εγραφε για Σαμανθα.
Παω και η τσατσα μου λεει οτι δουλευει η Αλεξια.
Ευγενικα της απανταω οτι νομισα οτι ειναι η σαμανθα και ξεκινησα να φυγω.

Με αγριοκοιταξε και ειπε " Αααα την Σαμανθα ηθελες εσυ..."

Δεν απαντησα και εφυγα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απο την υπηρεσια του studio Orchidea στην Βουρβαχη, πληροφορηθηκα οτι την επομενη εβδομαδα επιστρεφουν στον "στιβο μαχης" η Βαρβαρα και η Σασα.

:grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, αυτή η τσατσά από βούρβαχη πραγματικά είναι πολύ πολύ αγενής. Σκάει ένα ψεύτικο χαμόγελο και νομίζει πως είναι ευγενική και με το παραμικρό σε ξεχέζει, ούτε που θυμάμαι τι μου έσουρε όταν έριξα λίγα νερά στο πάτωμα...
 

Επισκέπτης
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στη Πένυ-Πιπίνου 118.Και ενώ όλα πήγαιναν καλά :fuck1:στα 10 λεπτά χρονομετρημένα αποσύρει το πέπλο της "κάβλας" και απότομα μεταβάλλουσα το χρώμα της φωνής της δηλώνει ψυχρά:"Δεν έχω άλλο χρόνο"

ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΜΩΡΗ!!!  70 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ!!!  ΤΑ 70 ΕΥΡΩ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ!!!


Μας πιάνουν πάνω στην κάβλα και λένε ότι τους καπνίσει!!!
Ακολουθεί κριτική.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Προσπαθοντας να αποφυγω κατι τετοια γεγονοτα (και αφου βεβαια εχω φαει και καμια 10αρια φορες τα μουτρα μου) εδω και αρκετο καιρο πηγαινω μονο στα σιγουρα!!!Εκει που ξερω οτι θα περασω καλα αλλα και να μου αρεσει η κοπελα!!!
Τα μονα ρισκα που παιρνω ειναι οταν διαβαζω καλα σχολια απο ατομα που εμπιστευομαι την κριση και τα γουστα τους!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στη Πένυ-Πιπίνου 118.Και ενώ όλα πήγαιναν καλά :fuck1:στα 10 λεπτά χρονομετρημένα αποσύρει το πέπλο της "κάβλας" και απότομα μεταβάλλουσα το χρώμα της φωνής της δηλώνει ψυχρά:"Δεν έχω άλλο χρόνο"

ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΜΩΡΗ!!!  70 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ!!!  ΤΑ 70 ΕΥΡΩ ΚΑΝΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ!!!


Μας πιάνουν πάνω στην κάβλα και λένε ότι τους καπνίσει!!!
Ακολουθεί κριτική.
Σηκωσε αμανε??????????
Μαυρο και αυτη.
Δεν θα κουραστουμε να μαυριζουμε αγενεστατα πουτανακια που νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα @@.
Επισης και σε πουτανες του 20ευρου(καποιες ειναι για πολυ μαυρισμα
Η τιμωρια τους θα επρεπε να ειναι ενα bukakke απο οσους την εχουν παρει
Προσπαθοντας να αποφυγω κατι τετοια γεγονοτα (και αφου βεβαια εχω φαει και καμια 10αρια φορες τα μουτρα μου) εδω και αρκετο καιρο πηγαινω μονο στα σιγουρα!!!Εκει που ξερω οτι θα περασω καλα αλλα και να μου αρεσει η κοπελα!!!
Τα μονα ρισκα που παιρνω ειναι οταν διαβαζω καλα σχολια απο ατομα που εμπιστευομαι της κριση και τα γουστα τους!


ΣΩΣΤΟ!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Χτεσινοβραδινή αναφορά για ιστορικούς λόγους

-Κων/πόλεως 94 η Λίντα 2 δη΄λαδή η Νίνα από Παρασίου 36 και Κεφαληνίας 75. Κ¨ανει φοβερό πρωκτικό
-Κασάνδρας 3 κάτω η αδιάφορη Τζένη
-Κασάνδρας 3 πάνω η Μελίνα, ξανθό έκφυλο που κάνει πρωκτικό με 100
-Ιάκχου 7 ένα λυγερόκορμο πανύψηλο τρανς, πολύ όμορφο για όσους έχουν τέτοια γούστα
-Βριλησσού 46 η Ζανέτ (πρέπει να δούλευε Παρασίου) ψηλή ξανθιά όμορφη
-Βριλησσού 57 η Έμιλυ, ελληνοβραζιλιάνα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χτεσινοβραδινή αναφορά για ιστορικούς λόγους


-Κασάνδρας 3 πάνω η Μελίνα, ξανθό έκφυλο που κάνει πρωκτικό με 100
-Ιάκχου 7 ένα λυγερόκορμο πανύψηλο τρανς, πολύ όμορφο για όσους έχουν τέτοια γούστα
Kασσανδρας 3...Οντως ειναι εκφυλη αυτη η Μελινα αν κι εχει καπως περιεργη σωματοδομη!!Ιακχου7α...Βικυ απο Βριλλησου60 και Λουκα Νικα!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Χτεσινοβραδινή αναφορά για ιστορικούς λόγους

-Κων/πόλεως 94 η Λίντα 2 δη΄λαδή η Νίνα από Παρασίου 36 και Κεφαληνίας 75. Κ¨ανει φοβερό πρωκτικό
Θα το'χει το ονομα!!!! :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom