Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κωνσταντινουπολεως 61 η Λανα τωρα το πρωι και μετα καποια καινουρια, δεν τη ξερω....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εσύ Ντάρια βλέπω είσαι πάλι διπλοβάρδια σήμερα. Δεύτερη σερί μέρα. Θα είσαι πολύ κουρασμένη φαντάζομαι...
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Νταρία είμαι ο μόνος από τα παλιά μέλη του forum που δεν σε έχω συναντήσει ακόμα και απορώ γιατί έχω κάνει αυτή τη βλακεία. Σου υπόσχομαι να έρθω σύντομα.
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξερετε τι παίζει Αριστοτέλους σήμερις;;
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
αν το ήξερα, δεν θα έγραφα σα μαλάκας στο φόρουμ
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως ξερετε ποια κοπελα ειναι πρωινη στη βριλησσου 46?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Eχει τηλεφωνο το μαγαζι φιλε!!!

μπα?απο ποτε απαντουν στο τηλεφωνο αυτες εκει?απο τοτε που ανοιξε ποτε δεν επιανε γραμμη ή αν επιανε δεν απαντουσε οπως στο θησεως 35 οπου βαζουν τηλεφωνητη λες και ο ιδιοκτητης λειπει απο το σπιτι του για επαγγελματικους λογους ες αει.Μα ποσο μαλακες ειναι ορισμενοι...που ζουνε ρε φουστη μου?στην εποχη του νεατερνταλ?ηθελα να ξερα,δεν τους αφορα η ολη αλλαγη που εχει παιχτει με τις διαφημισεις ή εστω τα τηλέφωνα που η συντριπτικη πλειοψηφια των στουντιο εχουν ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΟΥΝ στις ερωτησεις των συναγωνιστων?Ειδικα για αυτα τα 2 στουντιο που ανεκαθεν ειχαν αυτη τη μαλακισμενη πολιτικη.Και καλα το αριστοτελους σωζεται λογω γεωγραφικης θεσεως καθως ειναι διπλα σε αλλο στουντιο και κωλαδικα.Το θησεως 35 δεν καταλαβαινει οτι καθημερινα χανει πολλα λεφτα?Τοσο στενοκεφαλοι ειναι?Οταν δουλευε η αγνη το ξερουν οτι θελαμε να μαθουμε ποτε δουλευει και δεν μπορουσαμε να επικοινωνησουμε?εν ετει 2008?Στην εποχη του κρομανιον ζουμε?Για αυτο και δεν ξαναπαταω εκει γιατι και αγενεις τσατσαδες εχει και δεν μπορεις να επικοινωνησεις και τις περισσοτερες φορες ειναι ξεπετα..αν εξαιρεσεις 2,3.Εχει φερει πολλες μουναρες κατα το παρελθον,αλλα η πολιτικη τους ειναι πολυ πεπαλαιωμενη.Αν θελουν να συνεχισουν ας βελτιωσουν τις υπηρεσιες του(εννοω και την υπαρξη τηλεφωνου για στοιχειωδη επικοινωνια),αλλιως κλειστε το και καντε το σουβλατζιδικο.Πιο πολλα θα βγαλει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom