Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Ακούς Πουτανγαμών????

-Κασσάνδρας 3 στο πάνω η Μαρία, δηλαδή η σγουρομάλλα Νικολέτα από Δευκαλίωνος και συγγρού 248
Στο κάτω είχε παίξει μανούρα με τον πελάτη και η κοπέλλα δεν έλεγε και πολλά οπότε έφυγα

-Δροσοπούλου 95 η Λόλα, ξανθό γλυκούλικο.

Μανουρα με πελατη??? :think: Η κα Λιτσα παντως ειναι δυνατο μπουλντογκ για καβγα!!!! :rockon:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα παιδεσ μηπωσ γνωριζει βραδυνη βαρδια στο βριλισου 46;
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες, βοήθεια, μήπως γνωρίζεται καμιά κοπελιά σε κανένα studio που να έχει ανύπαρκτο στήθος? Όμως πραγματικά μικρό. Α, εντάξει, να είναι και καλή στο κρεβάτι, καλά, ας μην είναι και κορυφαία ρε παιδί μου, όμως να μην έχει στήθος, παράδειγμα σαν τη μικρούλα αυτή:


Και μη μου πείτε για τραβεστί.

Ευχαριστώ.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.204
Like
3.109
Πόντοι
506
Βριλησσου 57 Νικη-Μπρεντα-Μαργο :-* :-* :-*
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παίδες, βοήθεια, μήπως γνωρίζεται καμιά κοπελιά σε κανένα studio που να έχει ανύπαρκτο στήθος? Όμως πραγματικά μικρό. Α, εντάξει, να είναι και καλή στο κρεβάτι, καλά, ας μην είναι και κορυφαία ρε παιδί μου, όμως να μην έχει στήθος, παράδειγμα σαν τη μικρούλα αυτή:


Και μη μου πείτε για τραβεστί.

Ευχαριστώ.

Την Λίλα ρε φίλε....ότι ψάχνεις ακριβώς.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ρε παίδες, βοήθεια, μήπως γνωρίζεται καμιά κοπελιά σε κανένα studio που να έχει ανύπαρκτο στήθος? Όμως πραγματικά μικρό. Α, εντάξει, να είναι και καλή στο κρεβάτι, καλά, ας μην είναι και κορυφαία ρε παιδί μου, όμως να μην έχει στήθος, παράδειγμα σαν τη μικρούλα αυτή:


Και μη μου πείτε για τραβεστί.

Ευχαριστώ.

η Τατιάνα στο Φ109 έχει μικρό στήθος, και σε μπουρδέλο φάση το Χριστηνάκι στο Φ69Α που είναι και τούρμπο στο κρεβάτι!
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Ρε παίδες, βοήθεια, μήπως γνωρίζεται καμιά κοπελιά σε κανένα studio που να έχει ανύπαρκτο στήθος? Όμως πραγματικά μικρό. Α, εντάξει, να είναι και καλή στο κρεβάτι, καλά, ας μην είναι και κορυφαία ρε παιδί μου, όμως να μην έχει στήθος, παράδειγμα σαν τη μικρούλα αυτή:


Και μη μου πείτε για τραβεστί.

Ευχαριστώ.
φιλε εγω σου προτεινω την Τζουλια... :boobies: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακριβως αυτο που ζητας...θα σε πνιξει με τα βυζια της...
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Άρα μου λέτε για Λίλα (που βρίσκεται???), Τατιάνα, Χριστινάκι.

Η Τζούλια που έχει τεράστια που βρίσκεται? (Δε με χαλάνε και τα μεγάλα).

Ευχαριστώ παίδες.

Παράθεση, το Φ109 είναι μπουρδέλο ή στούντιο?
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Σε χθεσινή επίσκεψη σε καρέα 30 ο κύριος μαλάκας σε ερώτησή μου που είναι η Σάρα μου είπε οτι θα αρχίσει πάλι να δουλεύει απο Δευτέρα απόγευμα.Αλήθεια ή ψέματα θα δείξει.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Σε χθεσινή επίσκεψη σε καρέα 30 ο κύριος μαλάκας σε ερώτησή μου που είναι η Σάρα μου είπε οτι θα αρχίσει πάλι να δουλεύει απο Δευτέρα απόγευμα.Αλήθεια ή ψέματα θα δείξει.

:thumbsup: για το κυριος μαλακας
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεις τιποτε για lia ελληνιδα απο ιακχου?
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Πριν απο λιγο Σερβιων 26 η Ταμαρα. Ξανθο ρωσικο milf που δεν κλαις το 50αρι.. Στα ατου ο ωραιος βυζος..
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα το μενού έχει Κλαούντια από Δροσοπούλου 97. Μόνο που δεν ξέρω τί ώρα θα δουλεύει. Άρα θα εφαρμοστεί το γνωστό κόλπο. Πάω κατά το μεσημεράκι στις 16:30  και αν δεν δούλεύει εκείνη την ώρα ντερλικώνω στα joy's μέχρι το απογευματάκι και ξαναπερνάω !  :rockon:
Θα ενημερωθείτε. Χθες δεν μπόρεσα να πάω ...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σήμερα το μενού έχει Κλαούντια από Δροσοπούλου 97. Μόνο που δεν ξέρω τί ώρα θα δουλεύει. Άρα θα εφαρμοστεί το γνωστό κόλπο. Πάω κατά το μεσημεράκι στις 16:30  και αν δεν δούλεύει εκείνη την ώρα ντερλικώνω στα joy's μέχρι το απογευματάκι και ξαναπερνάω !  :rockon:
Θα ενημερωθείτε. Χθες δεν μπόρεσα να πάω ...
Η Αγγελικη εφυγε παλι απο το μαγαζι? :think:
:headbang: :headbang: :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom