Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
Το σκυλάκι κάτω στα σκαλιά λες? Προσοχή γιατί είναι ύπουλο!!!! Βγαίνει από κει που δεν το περιμένεις!!!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
πες κι άλλα... :grin: :grin: :grin: τι φορούσε? :think:
όνομα?  :think:

Όχι αυτό κάτω, αυτό δεν είναι καλό και όμορφο.

-Παρασίου 36: Την Μιρέλλα οι πιο παλιοί μπουρδελιάρηδες θα την θυμόνται γιατί έχει παρελάσει από πολλά σπιτάκια της Φυλής (κυρίως 134 άνω) αλλά και από στούντια (κυρίως Κεφαληνίας). Είναι γερμανίδα με μακρυά μαλλιά αλογοουρά και πολύ μαύρισμένο δέρμα, σαν βραζιλιάνα. Τα προγράμματα άρχιζαν από 40 και το 50 είχε μασαζάκι. Το φουλ 90.

-Πιπίνου 118 ένα γλυκύτατο μελαχρινό ονόματι Αλεξάνδρα με κόκκινο babydoll.

-Αριστομένους 72 ο χώρος άψογος και πεντακάθαρος και η Ναταλί πάντα όμορφη και σέξυ.

-Κεφαληνίας 75 τα ίδια και τα ίδια, η βυζαρού Άννα και η Εμμανουέλλα-ξεπέτα

-Αγαθουπόλεως 54 στο δεξιά όπως κοιτάμε, το βάζω εδώ γιατί το ονομάζω στούντιο του 20άρικου. Πεντακάθαρος χώρος και σήμερα η γνωστή μας από Φυλής Βανέσσα. Ε δεν άντεξα όταν είδα τα διχτυωτά καλσόν τα ασορτί γάντια τα ψηλοτάκουνα πέδιλα, άνθρωπος είμαι λύγισα. Στο δωμάτιο η κοπέλλα ξέρει να στήνεται, να παίζει με τους καθρέφτες και αν εξαιρέσουμε ότι έχει πολλα σπυριά στο πρόσωπο πιστεύω ότι αποδίδει πάρα πολύ καλά. Κι έτσι γλίτωσα το πορτοφόλι μου και ικανοποιήθηκα 100 φορές καλύτερα από στούντιο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
τωρα στην καρεα ηταν η λαρα και τριγγετα η καρολαιν.Αυριο η καρολαιν θα ειναι βραδυ συγγρου 144(23.00-05.00).Εγω τελος αυριο θα δουλεψω μαλλον στην υποδοχη της ισμηνης.Παντα ηθελα να δω πως ειναι να τα παιρνεις απο συναγωνιστες. :2funny:

πρόσεξε μην πάρεις και τίποτα άλλο απο συναγωνιστές...
ειδικά αμα φορέσεις την στολή καμαριέρας που φόρεσε η  www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,3480.msg1046877#new]Τζενούλασήμερα[/URL] στο Φυλής 104....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Όχι αυτό κάτω, αυτό δεν είναι καλό και όμορφο.

-Παρασίου 36: Την Μιρέλλα οι πιο παλιοί μπουρδελιάρηδες θα την θυμόνται γιατί έχει παρελάσει από πολλά σπιτάκια της Φυλής (κυρίως 134 άνω) αλλά και από στούντια (κυρίως Κεφαληνίας). Είναι γερμανίδα με μακρυά μαλλιά αλογοουρά και πολύ μαύρισμένο δέρμα, σαν βραζιλιάνα. Τα προγράμματα άρχιζαν από 40 και το 50 είχε μασαζάκι. Το φουλ 90.

-Πιπίνου 118 ένα γλυκύτατο μελαχρινό ονόματι Αλεξάνδρα με κόκκινο babydoll.

-Αριστομένους 72 ο χώρος άψογος και πεντακάθαρος και η Ναταλί πάντα όμορφη και σέξυ.

-Κεφαληνίας 75 τα ίδια και τα ίδια, η βυζαρού Άννα και η Εμμανουέλλα-ξεπέτα

-Αγαθουπόλεως 54 στο δεξιά όπως κοιτάμε, το βάζω εδώ γιατί το ονομάζω στούντιο του 20άρικου. Πεντακάθαρος χώρος και σήμερα η γνωστή μας από Φυλής Βανέσσα. Ε δεν άντεξα όταν είδα τα διχτυωτά καλσόν τα ασορτί γάντια τα ψηλοτάκουνα πέδιλα, άνθρωπος είμαι λύγισα. Στο δωμάτιο η κοπέλλα ξέρει να στήνεται, να παίζει με τους καθρέφτες και αν εξαιρέσουμε ότι έχει πολλα σπυριά στο πρόσωπο πιστεύω ότι αποδίδει πάρα πολύ καλά. Κι έτσι γλίτωσα το πορτοφόλι μου και ικανοποιήθηκα 100 φορές καλύτερα από στούντιο.

ρε καλώς τον..
που χάθηκες εσύ?

άνοιξε το Αριστομένους 72?...
έμαθα οτι πήρες και τελευταίος πελάτης της βάρδιας την Αγγελικούλα στο Δροσοπούλου 97 πριν λίγες ημέρες,,,, :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
-Αγαθουπόλεως 54 στο δεξιά όπως κοιτάμε, το βάζω εδώ γιατί το ονομάζω στούντιο του 20άρικου. Πεντακάθαρος χώρος και σήμερα η γνωστή μας από Φυλής Βανέσσα. Ε δεν άντεξα όταν είδα τα διχτυωτά καλσόν τα ασορτί γάντια τα ψηλοτάκουνα πέδιλα, άνθρωπος είμαι λύγισα. Στο δωμάτιο η κοπέλλα ξέρει να στήνεται, να παίζει με τους καθρέφτες και αν εξαιρέσουμε ότι έχει πολλα σπυριά στο πρόσωπο πιστεύω ότι αποδίδει πάρα πολύ καλά. Κι έτσι γλίτωσα το πορτοφόλι μου και ικανοποιήθηκα 100 φορές καλύτερα από στούντιο.
Hellover εισαι το ινδαλμα μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρετε τί παίζει με το στούντιο της Βούρβαχη?
Πέρασα απόψε και ήταν κλειστό...  :huh: 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
ρε καλώς τον..
που χάθηκες εσύ?

άνοιξε το Αριστομένους 72?...
έμαθα οτι πήρες και τελευταίος πελάτης της βάρδιας την Αγγελικούλα στο Δροσοπούλου 97 πριν λίγες ημέρες,,,, :sunglasses:

όλα τα μαθαίνεις! την αγγελικούλα τη βγάλανε κακήν κακώς από το μπάνιο για να τη δω, και αν και δεν μου άρεσε στο πρόσωπο, λόγω αμφίεσης και μόνο την πήρα. Ε ντράπηκα κιόλας να φύγω άπραγος...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Να καταθέσω πρόσφατη εμπειρία .
Καρέα 30. Σταθερός στο 60αρι αν και δε δικαιολογείται που να χτυπιούνται.
Υπάλληλος: Λάρα, 1.70, λεπτή, κωλαράκι που το στήνει να το δεις, αλλά στη φάση το μαζεύει, δεν το τουρλώνει. Είχαμε ένα θέμα εκεί, αλλά λύθηκε απολαυστικά.
Βυζί μικρό, Α-cup, μαύρο μαλλί μακρύ, γαλανό μάτι, Ουγγαρία η μητέρα πατρίδα της.

Δεν ξαναδοκιμάζω.

Ξεπέτα, με το που ήρθε βάζει το λιπαντικό, αυτόματα καπότα και ξεκινά κάτι που δεν ήταν αυτό που σκεφτότανε ότι έκανε...με τα πολλά στήνεται ξεκινάει να τον τρώει πισωκούνα και με κίνηση  επιπέδου ντέλου φυλής λέει άσε να στον παίξω να χύσεις(?!?!?!). Της κάνω, ναι, κάτσε στα 4 να βλέπω τον κώλο σου και θα τον παίζω εγώ. Κάθεται και τρώει καπακοτά μια πούτσα άνευ προηγουμένου, ...παρολίγο να σπάσει!!!

(μου θες και ξεπέτα...τι είμαστε βρε όρνιο;)

έφυγε τρεκλίζοντας με τα ποσοστά της.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Να καταθέσω πρόσφατη εμπειρία .
Καρέα 30. Σταθερός στο 60αρι αν και δε δικαιολογείται που να χτυπιούνται.
Υπάλληλος: Λάρα, 1.70, λεπτή, κωλαράκι που το στήνει να το δεις, αλλά στη φάση το μαζεύει, δεν το τουρλώνει. Είχαμε ένα θέμα εκεί, αλλά λύθηκε απολαυστικά.
Βυζί μικρό, Α-cup, μαύρο μαλλί μακρύ, γαλανό μάτι, Ουγγαρία η μητέρα πατρίδα της.

Δεν ξαναδοκιμάζω.

Ξεπέτα, με το που ήρθε βάζει το λιπαντικό, αυτόματα καπότα και ξεκινά κάτι που δεν ήταν αυτό που σκεφτότανε ότι έκανε...με τα πολλά στήνεται ξεκινάει να τον τρώει πισωκούνα και με κίνηση  επιπέδου ντέλου φυλής λέει άσε να στον παίξω να χύσεις(?!?!?!). Της κάνω, ναι, κάτσε στα 4 να βλέπω τον κώλο σου και θα τον παίζω εγώ. Κάθεται και τρώει καπακοτά μια πούτσα άνευ προηγουμένου, ...παρολίγο να σπάσει!!!

(μου θες και ξεπέτα...τι είμαστε βρε όρνιο;)

έφυγε τρεκλίζοντας με τα ποσοστά της.
Και γι'αυτο οσο ειναι η Μαρινα εκει μεσα δεν προκειται να την δοκιμασω!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom