Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6

giann78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παντως τα studio το χουν παραχεσει,
κατα την γνωμη δεν αξιζει να δινεις 80-100 ευρω για πραγματα που μπορεις να κανεις με 20-40 και πλεον στον ιδιο χρονο.
Παλια τουλαχιστον καθοσουν παραπανω επαιζει μισαωρακι, ορισμενα studio μαλιστα το διαφημιζανε. Τωρα απτο 10λεπτο αρχιζει το πρηξιμο. ΕΛΕΟΣ ...
το μονο που θα καταφερετε ειναι να χασετε τους πελατες σας.
ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑΥΡΟ...
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Πολύ λίγες έως ελάχιστες αξίζουν τα φραγκα πλέον....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πριν λίγο:

Βουλιαγμένης 83: Πατρίτσια μέχρι τις 17:30!  :grin:   
Βουλιαγμένης 68: Μαρία, ελληνίδα (δηλώνει).  :) 
Ηλία Ηλιού 82: Λάουρα!  :o     
Φραντζή 47: Αγάπη! :smitten:   
Ιππώνακτος 14: Κατερίνα...
Συγγρού 144: Κάτια...   
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Παντως τα studio το χουν παραχεσει,
κατα την γνωμη δεν αξιζει να δινεις 80-100 ευρω για πραγματα που μπορεις να κανεις με 20-40 και πλεον στον ιδιο χρονο.
Παλια τουλαχιστον καθοσουν παραπανω επαιζει μισαωρακι, ορισμενα studio μαλιστα το διαφημιζανε. Τωρα απτο 10λεπτο αρχιζει το πρηξιμο. ΕΛΕΟΣ ...
το μονο που θα καταφερετε ειναι να χασετε τους πελατες σας.
ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΑΥΡΟ...
δεν εχεις αδικο αδερφε, καπως ετσι ειναι τα πραγματα...
φτασαμε στο σημειο να πληρωνουμε 100-120€ για να γαμησουμε σε στουντιο! :jerking:
εγω προσωπικα το εκανα μια φορα για να τεσταρω την κατασταση και απο τοτε, παντα το απλο προγραμμα με 50€.
που και παλι αρκετα ειναι , αλλα παει στο διαολο, πες οτι πληρωνεις κατι παραπανω για 5-10 λεπτα ανεσης παραπανω, για το μπανιο που μπορει να εχει, για καποια επιπλεον καθαριοτητα (οχι παντα), για το οτι δεν γαμανε ξενοι (only greek :grin:)
Ομως επειδη τυχαινει να εχω γνωριμιες με κοπελες που δουλευουν σε στουντιο αλλα και καλη σχεση με 1-2 τσατσαδες με τις οποιες συζητω , μου λενε πως οι περισσοτεροι παιρνουν το προγραμμα των 100€...
αυτο σημαινει αυτοματα οτι η κοπελα μειωνει με τον καιρο την περιποιηση και την προσοχη που δινει παραπανω σε καποιον πελατη που πληρωνει 100€ αφου δεν αποτελει πια εξαιρεση αλλα ειναι κατι κοινο...
εννοειτε λοιπον οτι ριχνει και την αποδοση της και στο φτωχο προγραμμα των 50€ αφου αρχιζουν και της φαινονται πολυ λιγα...
βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν και κοπελες που τιμανε τα χρηματα που παιρνουν...
αλλα οι περισσοτερες εχουν καλομαθει...ή μαλλον πολλοι απο εσας τις εχετε καλομαθει... :jerking:
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
εχει παρει κανεις τη νανσυ στη φραντζη;
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εχει παρει κανεις τη νανσυ στη φραντζη;
Παρα πολλοι κι ολοι εχουν να λενε τα χειροτερα!

Αν θέλετε και τη δική μου γνώμη ( και με όλο το σεβασμό και πάντα φιλικά φίλε PIATSAS  :birdman:) για τη συγκεκριμένη Νάνσυ της Φραντζή & Βρυλλησού εγώ πέρασα πολύ καλά και νομίζω πως τίμησε τα λεφτά που πήρε και θα ξαναπάω.
Μου κάνει εντύπωση που ενώ για κάποιες άλλες της συμφοράς λέγονται ελάχιστα για την συγκεκριμένη λέγονται τόσα αρνητικά πιστευω άδικα!  :huh:
Προσωπικά εγώ, πραγματικά απορώ!

Παρεπιμπτόντως την άλλη Νάνσυ της Φ104  την τίμησε κανείς? Είναι όπως δείχνει στις φωτογραφίες του στούντιο η κάτι λιγότερο? Απο υπηρεσίες τι λέει?
 

vouvis

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα από την Νάνσυ χτες το βράδυ. Έπρεπε να ακουσω τα σχόλια που είχα προηγουμένως διαβάσει. η χειροτερη εμπειρία μου σε στούντιο!!!! Η απόλυτη ξεπέτα!! Στο μεταξουργείο με 15 ευρώ βρίσκεις καλύτερη αντιμετώπιση. Κρίμα γιατί με τέτοια εμφάνιση θα μπορούσε να γραφτεί στις χρυσές σελίδες των στούντιο!! Τελικά όσο και υποκειμενικές είναι οι γνώμες μας, οταν βλέπεις πολλές υποκειμενικές γνώμες να συμφωνούν, τότε αρχίζουν να είναι αντικειμενικές!!!
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους,μηπως γνωριζει κανενας τι παιζει παρασιου 36 αυτην την ωρα?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Επισκέπτης
Πριν λίγο:

Βουλιαγμένης 83: Πατρίτσια μέχρι τις 17:30!  :grin:   
Βουλιαγμένης 68: Μαρία, ελληνίδα (δηλώνει).  :) 
Ηλία Ηλιού 82: Λάουρα!  :o     
Φραντζή 47: Αγάπη! :smitten:   
Ιππώνακτος 14: Κατερίνα...
Συγγρού 144: Κάτια...   

συγνώμη για την καθυστερημένη συνέχεια της ενημέρωσης, έχουμε και λέμε
Ιππώνακτος 14: κατερίνα - κοντούλα γεματούλα ξανθειά με βυζάρες  :boobies:  οχι και πιτσιλάμπλ όμως

έξτρα προς:

αγίου μελετίου 37: η Νίκι μας η ξανθια μιλφάρα σας περίμενε  :boobies: :boobies: :boobies:

δροσοπούλου 95: η τσατσά μου είπε Σάσα, ρωτάω από βουρβάχη μου λέει ναι, φέυγοντας άνοιξε την κουρτίνα σαλονιου και δεν μου φάνηκε αυτή, μια μαυρομάλλα με γιαλάκια  ήταν και όχι η κουκλάρα ΣΑΣΑ.

δροσοπούλου 97: Κλαούντια ένα κοντούλικο με καλό σώμα και προσωπάκι μαυρομάλλα και τσαχπίνα στο σαλόνι.  :cool2: :cool2:

εκ του τηλεφώνου βριλησσού 57 η μπρέντα μας. και μετά 17:00 με 23:00 η ΘΕΑ Σαμάνθα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Επισκέπτης
από εμφάνιση πάντως είναι καλή!!!!! :grin: :grin: :grin:
Mια Αννα ξανθιά,Ρωσίδα κατά δήλωση, χυμώδης με βυζάρες,ανοιχτομάτα με ωραία τσιμπουκόχειλα και μόνη παραφωνία τον μέτριο κώλο που σκέπαζε τα βυζιά της με τα χέρια της και δεν σε άφηνε να τα χουφτώνεις έχει καμμία σχέση με την Αννα trans;.Δούλευε παλιά Θησέως 35 και πρόσφατα την πέτυχα Αριστοτέλους.Μου είπε οτι δουλεύει και Ηλία Ηλιού.Δεν έλεγε ποτέ τότε ποιες μέρες δουλεύει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.655
Πόντοι
19.505
δροσοπούλου 97: Κλαούντια ένα κοντούλικο με καλό σώμα και προσωπάκι μαυρομάλλα και τσαχπίνα στο σαλόνι.  :cool2: :cool2:

Ακούς Πουτανγαμών????

-Κασσάνδρας 3 στο πάνω η Μαρία, δηλαδή η σγουρομάλλα Νικολέτα από Δευκαλίωνος και συγγρού 248
Στο κάτω είχε παίξει μανούρα με τον πελάτη και η κοπέλλα δεν έλεγε και πολλά οπότε έφυγα

-Δροσοπούλου 95 η Λόλα, ξανθό γλυκούλικο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom