Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
Παιδια ήθελα να ρωτησω λιγο για το Κασσανδρας 3 γιατι ακουω τα καλυτερα και φαινεται ο,τι φερνει πολυ καλα κομματια!Περασα μια βολτα σημερα πηρα τηλ και απο τα δυο αλλα μετα που εκαν check τιποτα...δεν ξερω γενικα αν λειτουργουν!Γενικα επειδη ειναι λιγο μακρυα ηθελα να ανακεφαλαιωσουμε τα δυνατα κομματια του χωρου!!Συμφωνα με τις κριτικες υπαρχουν η Μαριαννα(ενδεχομενως παιζει και αθανασιας 3),η Λαουρα και η Τζενη!Ο,τι αλλη πληροφορια απο τυχον δοκιμη ειναι ευπροσδεκτη....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Παιδια ήθελα να ρωτησω λιγο για το Κασσανδρας 3 γιατι ακουω τα καλυτερα και φαινεται ο,τι φερνει πολυ καλα κομματια!Περασα μια βολτα σημερα πηρα τηλ και απο τα δυο αλλα μετα που εκαν check τιποτα...δεν ξερω γενικα αν λειτουργουν!Γενικα επειδη ειναι λιγο μακρυα ηθελα να ανακεφαλαιωσουμε τα δυνατα κομματια του χωρου!!Συμφωνα με τις κριτικες υπαρχουν η Μαριαννα(ενδεχομενως παιζει και αθανασιας 3),η Λαουρα και η Τζενη!Ο,τι αλλη πληροφορια απο τυχον δοκιμη ειναι ευπροσδεκτη....
δεν τα σηκώνουν πάντα τα τηλέφωνα! αλλά αν μπορείς δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από μια ζωντανή επίσκεψη!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Νανσυ-Σαμπρινα-Εμιλυ :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
καλησπέρα και χρόνια πολλά σύγχρονοι επαναστάτες μπουρλοτιέρηδες κατακτητές της αγοραίας καύλας. Σας κάνω copy/paste την κριτική μου για την Nikki που είναι τώρα στην Bούρβαχη, όσοι "μερακλήδες" προλάβετε η κοπέλα είναι λουκούμι. Δεν κάνω διαφήμιση να ξηγιόμαστε, το γούστο είναι γούστο. Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Nikki, Kλασσική Mουνάρα για μερακλήδες.
Mεγάλα,εκπληκτικά,μεστά στήθη. Όχι στητά αλλά φυσικά και "γεμάτα" από τα καλύτερα που έχω αντικρύσει-κατά τη γνώμη μου πάντα-στη ζωή μου. Όμορφη επιδερμίδα, ωραίος κώλος και χείλη που μου πήραν από τις καλύτερες-κατά την γνώμη μου πάντα-πίπες με σκουφάκι (δεν γλύφει όμως @@). Ίσως η μοναδική φορά που μπορεί να έχυνα με τσιμπούκι με σκούφο. H Nikki είναι ξανθιά, πρέπει να είναι 28-30 χρονών, κλασσική Mουνάρα για μερακλήδικα γαμήσια. Xαμογελαστή, ανέβηκε από επάνω μου και έχυσα σχεδόν αμέσως καθότι καύλωνα μόνο με το θέαμα. Σε κάνει να επιθυμούσες να είχες 1-2 ώρες μαζί της να τη φχαριστηθείς. Nα είσαι πασάς και να την έχεις στο χαρέμι σου να την ξεπατώνεις στα γαμήσια.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
αχ μεράκλωσα με τις βυζάρες!!!!
η Νίκη θα είναι δροσοπούλου 95 είδα.... μμμμμμμ  νικη μου νικη μου δώσμου το μανίκι μου!!!!
εκεί την είχα πετύχει τελευταία φορά που την δοκίμασα και νόμιζα ότι θα παραμείνει ...
αλλα τώρα θα εκδικηθώ ...μουχαχαχα!!!
η Μαριαννα από αθανασίας στο κασσάνδρα???  οοοο εχει να γίνει κόλαση...
και για κάποιον που ρώτησε η Νανσυ από βριλισσού μάλλον είναι αυτή που εμφανίζεται στη φραντζή!!!(αλυσίδα στουντιο)
το κακό με την Νίκη είναι ότι δεν γλύφει μπαλάκια και δεν το παίζει στα βυζάκια...αν τακανε αυτά θα κλωνιζόταν ο θρόνος κάποιων βασίλισων της νύχτας!!!
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδιά καλησπέρα,έχει κανείς ιδέα τι παίζει τώρα στο τρίγωνο Τριγγέτα,Συγγρού και Ισμήνης?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
καλησπέρα και χρόνια πολλά σύγχρονοι επαναστάτες μπουρλοτιέρηδες κατακτητές της αγοραίας καύλας. Σας κάνω copy/paste την κριτική μου για την Nikki που είναι τώρα στην Bούρβαχη, όσοι "μερακλήδες" προλάβετε η κοπέλα είναι λουκούμι. Δεν κάνω διαφήμιση να ξηγιόμαστε, το γούστο είναι γούστο. Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Nikki, Kλασσική Mουνάρα για μερακλήδες.
Mεγάλα,εκπληκτικά,μεστά στήθη. Όχι στητά αλλά φυσικά και "γεμάτα" από τα καλύτερα που έχω αντικρύσει-κατά τη γνώμη μου πάντα-στη ζωή μου. Όμορφη επιδερμίδα, ωραίος κώλος και χείλη που μου πήραν από τις καλύτερες-κατά την γνώμη μου πάντα-πίπες με σκουφάκι (δεν γλύφει όμως @@). Ίσως η μοναδική φορά που μπορεί να έχυνα με τσιμπούκι με σκούφο. H Nikki είναι ξανθιά, πρέπει να είναι 28-30 χρονών, κλασσική Mουνάρα για μερακλήδικα γαμήσια. Xαμογελαστή, ανέβηκε από επάνω μου και έχυσα σχεδόν αμέσως καθότι καύλωνα μόνο με το θέαμα. Σε κάνει να επιθυμούσες να είχες 1-2 ώρες μαζί της να τη φχαριστηθείς. Nα είσαι πασάς και να την έχεις στο χαρέμι σου να την ξεπατώνεις στα γαμήσια.
Τι εννοεις για μερακληδες? Δεν φανταζομαι η Νικη να ειναι Νικος.
 

Επισκέπτης
Πρίν καμιά δεκαριά μέρες επισκέφτηκα το Καρέα 30 για να τιμήσω Μαρίνα.Ωραίο γκομενάκι,μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει ένα αισθησιακό χαμουρεματάκι,με γλύψιμο στα αρχίδια.Η πίσω τρύπα της παιδιά είναι ξεσκισμένη μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο.Καυλωμένος όπως ήμουν της πρότεινα πρωκτικό και μου είπε +50Ε,της λέω 40 έχω και τελικά στο τέλος έδωσα 20 γιατί κάπου στριμώχτηκε το ένα εικοσαύερο και βαριόταν το περίμενε και μου λέει οκ δεν πειράζει.Στην πράξη κατευθέιαν κώλο όπου και ξεκωλιάστηκε η πιτσιρίκα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πρίν καμιά δεκαριά μέρες επισκέφτηκα το Καρέα 30 για να τιμήσω Μαρίνα.Ωραίο γκομενάκι,μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει ένα αισθησιακό χαμουρεματάκι,με γλύψιμο στα αρχίδια.Η πίσω τρύπα της παιδιά είναι ξεσκισμένη μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο.Καυλωμένος όπως ήμουν της πρότεινα πρωκτικό και μου είπε +50Ε,της λέω 40 έχω και τελικά στο τέλος έδωσα 20 γιατί κάπου στριμώχτηκε το ένα εικοσαύερο και βαριόταν το περίμενε και μου λέει οκ δεν πειράζει.Στην πράξη κατευθέιαν κώλο όπου και ξεκωλιάστηκε η πιτσιρίκα.
Ευχαριστουμε για την πληροφορια!!! :grin:
Εγω μαλακας ημουνα οταν της εδινα τα 50αρικα για εξτρα!!! :headbang:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
τι λέτε ρε παιδια?? μηπως ειναι η  Danna International???
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Όσοι είναι fun της Σαμπρίνας εκ studio 57 (Βριλησσού) να σπεύσουν ταχέως διότι από Δευτέρα φεύγει το κορίτσι και γυρνάει στα μέσα Απριλίου!!!!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Σήμερα μεσημέρι πήγα Τριγγέτα όπου και κατέθεσα Μίρα. Αδύνατο μελαχροινό, 2άρι με καλή συμμετοχή. Τα τίμησε τα λεφτά της γενικά. Περισσότερα στο σχετικό studio.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Παιδια ήθελα να ρωτησω λιγο για το Κασσανδρας 3 !Ο,τι αλλη πληροφορια απο τυχον δοκιμη ειναι ευπροσδεκτη....

Πέρασα χτες το μεσημεράκι. Στο μεν πάνω εργαζόταν η Σόφι, μελαχρινό ψηλό με ζαρτιέρες και μαύρο πέδιλο με φουντιτσα πον πον.

Στο κάτω η Καρίνα ξανθούλα αδύνατη έκανε πρωκτικό με 80, αλλά δεν με ενθουσίασε. Επίσης μαύρες ζαρτιέρες-δίχτυ. Τα προγράμματα ξεκινούν από 40 και μαζί με το Δροσοπούλου 97 είναι τα μόνα στούντιο που έχουν το πρωκτικό με 80 πράγμα σωστό και έντιμο...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πέρασα χτες το μεσημεράκι. Στο μεν πάνω εργαζόταν η Σόφι, μελαχρινό ψηλό με ζαρτιέρες και μαύρο πέδιλο με φουντιτσα πον πον.

Στο κάτω η Καρίνα ξανθούλα αδύνατη έκανε πρωκτικό με 80, αλλά δεν με ενθουσίασε. Επίσης μαύρες ζαρτιέρες-δίχτυ. Τα προγράμματα ξεκινούν από 40 και μαζί με το Δροσοπούλου 97 είναι τα μόνα στούντιο που έχουν το πρωκτικό με 80 πράγμα σωστό και έντιμο...
Και το Αχαρνων 85 ξεκιναει απο 40!!!
Δεν εχει ομως πρωκτικο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom