Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Ναι που το καταλαβες!!! :2funny:
Δεν τα πηγα καλα στις προηγουμενες εξετασεις :headbang: και ειπα να ανοιξω τα βιβλια μου παλι! :grin:
Αλανι μου εσυ τις εξετασεις τις περασες οι καθηγητρια ηταν κομπλεξικη :rockon: :rockon: :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αλανι μου εσυ τις εξετασεις τις περασες οι καθηγητρια ηταν κομπλεξικη :rockon: :rockon: :rockon:
Nα ξαναδωσω λες ή θα με "κοψει" παλι! :think:
Ασε να διαβασω κανενα αλλο μαθημα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν ειναι τα τα βαζεις με τις καθηγητριες!!!
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποιο φίλο έχει τύχει το εξής: η που..να με προφαση την ενημέρωσή του για το που θα την ξαναβρεί, να ζητά το κινητό του και όταν εκείνος δεν της το δίνει τελικά να δίνει αυτή το δικό της. Αν κάποιος συνάδελφος έχει αντίστοιχη εμπειρία ας μας πει πως το χειρίστηκε, αν και νομίζω βέβαια πως δεν υπάρχει κανόνας σε αυτές τις περιπτώσεις....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποιο φίλο έχει τύχει το εξής: η που..να με προφαση την ενημέρωσή του για το που θα την ξαναβρεί, να ζητά το κινητό του και όταν εκείνος δεν της το δίνει τελικά να δίνει αυτή το δικό της. Αν κάποιος συνάδελφος έχει αντίστοιχη εμπειρία ας μας πει πως το χειρίστηκε, αν και νομίζω βέβαια πως δεν υπάρχει κανόνας σε αυτές τις περιπτώσεις....

Οσον αφορα το σκελος η ...τανα να ζητησει το κινητο πελατη στα 30 χρονια "καριερας" με ροζ κοριτσια, τετοιο πραγμα δεν εχω ξανακουσει.
Το πιο κοντινο που ξερω σε αναλογη περιπτωση ειναι η κοπελα να δινει τηλεφωνο του μαγαζιου.
Αλλη μια φορα μια κοπελλα που "αποχωρουσε" απο ενα μαγαζι μου εδωσε αυτη ενα τηλεφωνο της, για να μπορω να την βρω.

 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επί του πιεστηρίου : Το στούντιο στη Βούρβαχη αύριο-μεθαύριο κλείνει για ανακαίνηση! Μεταφέρονται οι κοπέλες σε αυτό στην Κωνσταντινουπόλεως 61
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Εμένα μου είχε προτείνει έναν γκαϊφέ, συμφώνησα και μου έδωσε κινητούμπα.
εν έτει 2004 Καρέα 30.

όνομα δε θα δώσω όμως. Δε δουλεύει πια, δεν την εκθέτω μετά από δική της πρωτοβουλία.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Θα ήθελα να ρωτήσω αν σε κάποιο φίλο έχει τύχει το εξής: η που..να με προφαση την ενημέρωσή του για το που θα την ξαναβρεί, να ζητά το κινητό του και όταν εκείνος δεν της το δίνει τελικά να δίνει αυτή το δικό της. Αν κάποιος συνάδελφος έχει αντίστοιχη εμπειρία ας μας πει πως το χειρίστηκε, αν και νομίζω βέβαια πως δεν υπάρχει κανόνας σε αυτές τις περιπτώσεις....
Εμένα μια μου είχε πει , "Πώς μπορώ να σε βρω για να σου λέω που θα θα δουλεύω , αφού σου αρέσει τόσο?" . Να ήταν ερώτηση για κινητό ? Ίσως . Η απάντηση που έδωσα ήταν , "Θα έρχομαι να ρωτάω την υπηρεσία εγώ, μη σ'απασχολεί ".  :grin:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Ρε πορνοσυνάδελφοι,ξέρει κανείς που έχει χαθεί το Χριστινάκι απ το τρίγωνο(Ισμήνης,Τριγ, Συγγ)? αυτή που γερμανίδα γαρ,με καρέ μαύρο μαλλί και χαρακτηριστική πίπα με headbanging
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
καλά χέρι δεν σήκωνε,αλλά ο τρόπος που σε τσιμπούκωνε είναι χαρακτηριστικός,λες και έπαιζε μέταλ και έκανε headbanging με το πουλί στο στόμα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ρε πορνοσυνάδελφοι,ξέρει κανείς που έχει χαθεί το Χριστινάκι απ το τρίγωνο(Ισμήνης,Τριγ, Συγγ)? αυτή που γερμανίδα γαρ,με καρέ μαύρο μαλλί και χαρακτηριστική πίπα με headbanging
Γλαυκου118 Πατρα  :grin: :grin:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ποπο, τί πορνολαγωνικό είσαι ρε Πιάτσα ... Πώς τα καταφέρνεις ? Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι σου δίνουν να μυρίσεις ένα προσωπικό αντικείμενο της εξαφανισμένης ιερόδουλης και σε ξαμολάνε...
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Καλά ρε φίλε είσε άπαιχτος,μου είχε πει μια καριόλα τσατσά ότι τη στείλανε Πάτρα και δεν το πίστευα.Τις τελευταίες μέρες ψιλοκοίταγα στην ενημέρωση από Πάτρα ,αλλά δεν είδα να παίζει τέτοιο όνομα.Μπα λέω παραμύθι,τώρα εσύ δίνεις και διεύθυνση στην Πάτρα.Κοίτα να δεις  κατάσταση.Ευχαριστώ πάντως.Και επειδή σε βρίσκω και ενημερωμένο,θα ήταν μαλακία να ρωτήσω μήπως ξέρεις και πόσο καιρό κρατάει η διαμονή εκεί και αν επιστρέφει Αθήνα ξανά?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ολες ξαναγυρνανε καποια στιγμη...κανουν το τουρνε τους κι επιστρεφουν  :rolleyes:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Ανοιξε νεο στουντιο στην Πειραιως 193 στον Ταυρο απεναντι απο το Praktiker. Ιδου και η φωτογραφια.
 

Συνημμένα

  • DSC00086.JPG
    DSC00086.JPG
    268,7 KB · Εμφανίσεις: 22

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Piatsas εγγύηση
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
τωρα μεσημερακι ξερει κανεις τι παιζει το τριγωνο ισμηνης-τριγγετα-συγγρου?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom