Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
.Ρε παιδες τι στουντιο τι μπουρδελο...Που ειναι ο καλος παλιος καιρος που στα στουντιο ειχαν 4,5και 10 νιμου;Μιλαω για 10 με 12 χρονια πριν.Για να θυμουνται οι παλεοι και να μαθαινουν οι νεοι.Τι λετε συναγωνιστες για ενα ΕΜΠΑΡΚΟ; :think: 
Δεν θα ήταν άσχημη ιδέα, μοας και στρώσουν και βάλουν περισσότερες κοπέλες σε κάθε βάρδια. Αυτό θα ήταν καλό και έμάς που θα είχαμε να επιλέξουμε, αλλά και γι αυτούς.

Kαλημερα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αυτο που λετε αγαπες μου γλυκες λυπαμαι αλλα δεν γινεται :- :-
Η Ελληνικη νομοθεσια απαγορευει ρητα 2 ή και περισσοτερες κοπέλες να δουλευουν τατυτοχρονα στον ιδιο χωρο. ;)
Και το χερι του νομου σε περιπτωση που οι αρμοδιες αρχες εντωπισουν κατι τετοιο πιστεψε με ειναι πολυ βαρυ.
Εδω με το σταυρο στο χερι παμε και συμφωνα με ολες τις προυποθεσεις του νομου και το επισημο κρατος, και ολοι οι φορεις του, νομαρχιες, δημος, αστυνομια μας αντιμετωπιζει σαν πολιτες β κατηγοριας :(
Φαντασου να καναμε και κατι τετοιο?
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Ωραιο κομματι φαινεται η Αλμα αλλα ηταν πρωτη της μερα χθες οποτε σιγα σιγα θα μαθουμε τι λεει!!Μονικα ειναι πιο ομορφη απο κοντα για το ψητο δεν εχω αποψη δες τις κριτικες της!
δεν εχω βρει καμια κριτικη για την μονικα....
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Kαλημερα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αυτο που λετε αγαπες μου γλυκες λυπαμαι αλλα δεν γινεται :- :-
Η Ελληνικη νομοθεσια απαγορευει ρητα 2 ή και περισσοτερες κοπέλες να δουλευουν τατυτοχρονα στον ιδιο χωρο. ;)
Και το χερι του νομου σε περιπτωση που οι αρμοδιες αρχες εντωπισουν κατι τετοιο πιστεψε με ειναι πολυ βαρυ.
Εδω με το σταυρο στο χερι παμε και συμφωνα με ολες τις προυποθεσεις του νομου και το επισημο κρατος, και ολοι οι φορεις του, νομαρχιες, δημος, αστυνομια μας αντιμετωπιζει σαν πολιτες β κατηγοριας :(
Φαντασου να καναμε και κατι τετοιο?

αμα πληρώνεις εκεί που πρέπει όπως πρέπει όταν πρέπει όλα γίνονται.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αμα πληρώνεις εκεί που πρέπει όπως πρέπει όταν πρέπει όλα γίνονται.

αυτο που λες ματακια μου γλυκα σηκωνει πολυ κουβεντα,
κουβεντα ομως που δεν θα ηθελα να τη κανω γιατι και υποθετικη ειναι, και ευαισθητη ως προς το θεμα της, αλλα και τελιως ασχετη με το θεμα ημερ. ενημερωση για στουντιο ;) :cheesy:
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα χρηματα που βγαζουμε και εγω και ολες οι κοπέλες τα βγαζουμε με το κορμι μας και μονο, και εγω προσωπικα δεν εβαλα το κορμι σου σε αυτην τη περιπετεια-δουλεια για να κερδιζει μεσα απο αυτο ο οποιοςδηποτε αλλος που τυχον θα κανει τα στραβα ματια ή οτιδηποτε αλλο δε ξερω και γω τι.
Υπαρχουν συκεκριμενοι νομοι σε ολους τους τομεις και οφειλουμε να τους σεβαστουμε και να λειτουργουμε μεσα στο πλαισιο τους ασχετως αν μας αρεσουν ή οχι. Και επιτελους αυτη η νοοτροποια και πρακτικη που επικρατει στη χωρα μας του να προσπαθουμε με πλαγιους τροπους να κερδισουμε κατι μονο μπροστα δεν μας παει αλλα πολυ πισω στο συνολο.


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten: 
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
αυτο που λες ματακια μου γλυκα σηκωνει πολυ κουβεντα,
κουβεντα ομως που δεν θα ηθελα να τη κανω γιατι και υποθετικη ειναι, και ευαισθητη ως προς το θεμα της, αλλα και τελιως ασχετη με το θεμα ημερ. ενημερωση για στουντιο ;) :cheesy:
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα χρηματα που βγαζουμε και εγω και ολες οι κοπέλες τα βγαζουμε με το κορμι μας και μονο, και εγω προσωπικα δεν εβαλα το κορμι σου σε αυτην τη περιπετεια-δουλεια για να κερδιζει μεσα απο αυτο ο οποιοςδηποτε αλλος που τυχον θα κανει τα στραβα ματια ή οτιδηποτε αλλο δε ξερω και γω τι.
Υπαρχουν συκεκριμενοι νομοι σε ολους τους τομεις και οφειλουμε να τους σεβαστουμε και να λειτουργουμε μεσα στο πλαισιο τους ασχετως αν μας αρεσουν ή οχι. Και επιτελους αυτη η νοοτροποια και πρακτικη που επικρατει στη χωρα μας του να προσπαθουμε με πλαγιους τροπους να κερδισουμε κατι μονο μπροστα δεν μας παει αλλα πολυ πισω στο συνολο.


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten: 

θα συμφωνησω με το πνευμα της απαντησης σου, ομως θα επισημανω οτι τουλαχιστον σε 3-4 μαγαζια δουλευουν περισσοτερες της μιας κοπελας και ολοι ξερουμε ποια μαγαζια εννοω... ;)
αρα αυτοι εχουν βρει τον τροπο και το κανουν και δεν τους κυνηγουν και πολυ, αφου παντα ανοιχτους τους βλεπω...
ουτε πιστευω οτι χανουν και πολλα απο τα τεραστια ημερησια κερδη τους, λαδωνοντας ή οπως θες πες το...
συνεπως σεβαστο το αν καποιοι θελουν να κινουνται συμφωνα με το νομο,αλλα...οντως χωραει πολυ κουβεντα το θεμα!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
αμα πληρώνεις εκεί που πρέπει όπως πρέπει όταν πρέπει όλα γίνονται.

Ναι πράγματι τα μαγαζιά αυτά λειτουργούν γιατί κάποιοι λαδώνουν τους αστυνομικούς. Υπάρχουν όμως δυο βασικά θέματα. Το ένα λέγεται αξιοπρέπεια, και κάποιοι την διαθέτουν, και το δεύτερο είναι καθαρά πρακτικό. Ακόμα και αυτοί που λαδώνουν, όταν κάποια στιγμή πρέπει η υπηρεσία να παρουσιάσει έργο, είναι οι πρωτοι που την πατάνε
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Ναι πράγματι τα μαγαζιά αυτά λειτουργούν γιατί κάποιοι λαδώνουν τους αστυνομικούς. Υπάρχουν όμως δυο βασικά θέματα. Το ένα λέγεται αξιοπρέπεια, και κάποιοι την διαθέτουν, και το δεύτερο είναι καθαρά πρακτικό. Ακόμα και αυτοί που λαδώνουν, όταν κάποια στιγμή πρέπει η υπηρεσία να παρουσιάσει έργο, είναι οι πρωτοι που την πατάνε

μπααααααααα,

υπάρχει η τσατσά-τσάτσος αυτοφοράκιας, εναντι πενιχρής αμοιβής και κανα 200αρι ο δικηγόρος όλοι καθαρίζουνε.

Για θέμα αξιοπρέπειας, νομίζω αυτό φαίνεται από το 1ο λεπτό που πατάμε σε ένα χώρο. Τα γνωστά ντουο-τριπλεξ αμα προσέξεις δεν πολυνοιάζονται για το αν θα είναι σε κάποιο επίπεδο αξιπρέπειας.

Δεν αναφέρομαι στο 104, καλά πολύ καλά κάνουν και πάνε με το νόμο, ο οποίος ξέρουμε ότι θυμάται χ-γεννα και πάσχα ότι πρέπει να γδέρνει για τα μπόνους.
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
αυτο που λες ματακια μου γλυκα σηκωνει πολυ κουβεντα,
κουβεντα ομως που δεν θα ηθελα να τη κανω γιατι και υποθετικη ειναι, και ευαισθητη ως προς το θεμα της, αλλα και τελιως ασχετη με το θεμα ημερ. ενημερωση για στουντιο ;) :cheesy:
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα χρηματα που βγαζουμε και εγω και ολες οι κοπέλες τα βγαζουμε με το κορμι μας και μονο, και εγω προσωπικα δεν εβαλα το κορμι σου σε αυτην τη περιπετεια-δουλεια για να κερδιζει μεσα απο αυτο ο οποιοςδηποτε αλλος που τυχον θα κανει τα στραβα ματια ή οτιδηποτε αλλο δε ξερω και γω τι.
Υπαρχουν συκεκριμενοι νομοι σε ολους τους τομεις και οφειλουμε να τους σεβαστουμε και να λειτουργουμε μεσα στο πλαισιο τους ασχετως αν μας αρεσουν ή οχι. Και επιτελους αυτη η νοοτροποια και πρακτικη που επικρατει στη χωρα μας του να προσπαθουμε με πλαγιους τροπους να κερδισουμε κατι μονο μπροστα δεν μας παει αλλα πολυ πισω στο συνολο.


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten: 
Σε συγχαιρω πρωτων για τον γραπτο σου λογο.
Δευτερον κρατα το επιπεδο ψηλα. Τις υπηρεσιες και την αισθητικη των κοριτσιων σε υψηλα επιπεδα. Και τριτων ο χωρος να ειναι studio κα οχι μπουρδελο. Το τρυπτιχο της επιτυχιας. Καλες δουλειες.
 

olmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μην κολαμε ρε παιδες στον αρηθμο των κορητσιων,που και αυτο οποις θελει το διευθετει τοθεμα,αλλα με τις υπηρεσιες τους χωρους και την καθαριοτητα.Δεν ειναι δυνατον,σε studio, να ερχετε η τσατσα στο τετερτο και να κοπαναει την πορτα... :idiot:Εεεεε!!!!50 εσκασα οχι 20.
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
αυτο που λες ματακια μου γλυκα σηκωνει πολυ κουβεντα,
κουβεντα ομως που δεν θα ηθελα να τη κανω γιατι και υποθετικη ειναι, και ευαισθητη ως προς το θεμα της, αλλα και τελιως ασχετη με το θεμα ημερ. ενημερωση για στουντιο ;) :cheesy:
Το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι τα χρηματα που βγαζουμε και εγω και ολες οι κοπέλες τα βγαζουμε με το κορμι μας και μονο, και εγω προσωπικα δεν εβαλα το κορμι σου σε αυτην τη περιπετεια-δουλεια για να κερδιζει μεσα απο αυτο ο οποιοςδηποτε αλλος που τυχον θα κανει τα στραβα ματια ή οτιδηποτε αλλο δε ξερω και γω τι.
Υπαρχουν συκεκριμενοι νομοι σε ολους τους τομεις και οφειλουμε να τους σεβαστουμε και να λειτουργουμε μεσα στο πλαισιο τους ασχετως αν μας αρεσουν ή οχι. Και επιτελους αυτη η νοοτροποια και πρακτικη που επικρατει στη χωρα μας του να προσπαθουμε με πλαγιους τροπους να κερδισουμε κατι μονο μπροστα δεν μας παει αλλα πολυ πισω στο συνολο.


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten: 

φιλιά και σε σένα αν και δε γνωριζόμαστε.

κι ότι γράφω είναι σχετικό με το ενημέρωση για στούντιο, απλά δεν είναι της ημερησιας διαταξης κι ατζέντας.
Ούτε κι εγώ πιστεύω ότι απαιτείται να εμβαθύνουμε στο κυκλώπειο σύστημα και τις δομές, που ελέγχουν κι υπαγορεύουν τον αγοραίο έρωτα.

Η υποκρισία που διαπιστώνεις κι εσύ, η αντίφαση της κατάστασης που περιγράφεις είναι πραγματικά στοιχειοθετημένες καταστάσεις. Πλάγιοι τρόποι ή ευθείς πάντα υπάρχουν σε ένα διάτρητο νομικό τοίχο, όπου ανοίγει παράθυρο όπως σε ταινία κινουμένων σχεδίων για να συνυπάρχει ο κλέφτης κι ο νυκοκοίρης.

Πάντως απάντησες αξιοπρεπώς και διακρίνω μια διακριτική ποιότητα η οποία σε τιμά.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δε χρειάζεται να εμβαθύνουμε ούτε και να σφυρίζουμε αδιάφορα όμως !
Να θυμήσω σε όλους πως καποτε το ιδιωτικό ραδιόφωνο και η ιδιωτική τηλεόραση ήταν άκρως απαγορευμένα και κάποιοι που τόλμησαν να στήσουν τέτοιους ιδιωτικούς σταθμούς καταδιώχτηκαν απηνώς και αγρίως - κι όποιος κατάλαβε - !
Αλλά αυτοί τότε ήταν οι πρωτοπόροι που τόλμησαν να κάνουν πραγματικότητα κάτι που η κοινωνία ήταν έτοιμη απο καιρό να δεχτεί, αλλά ο νόμος το απαγόρευε !
Συμπέρασμα μόνιμο : Δε πα να λέει ο νόμος, όταν έρθει η ώρα και βρεθούν και κάποιοι εθελοντές να πληρώσουν τη νυφη στην αρχή, τότε ο νόμος αλλάζει !
Πιστεύω  πως ίσως η ώρα αυτή είναι κοντά ή τουλάχιστον όχι μακριά !
Αλλά και να μην έρθει ποτέ επι των ημερών μας τέτοια μέρα, ούτε έκπληξη θα είναι ούτε τραγικό !
Στο Ελλάδα έχουμε συνηθίσει να απολαμβάνουμε και να αυτοσαρκάζουμε τις τελευταίες θέσεις που καταλαμβάνουμε σε όλους τους συγκριτικούς πίνακες ! Αυτό όμως οδηγεί το νού μας και το πουλί μας σε αναζητήσεις και περιπέτειες που ίσως μόνο σ αυτή τη χώρα θα μπορούσαμε να ζήσουμε και πουθενά αλλού !
Οπως λέει και η διαφήμιση keep walking !
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Η συνέχεια της Ηλιουπόλεως (στο ρεύμα προς Αθήνα) στο ύψος του 1 νεκροταφείου αλλάζει όνομα και γίνεται καρέα

Μάγκες ψάχνω τηλ. για ένα στουντιάκι με 2 φίλες 40φεύγα στη Δροσοπούλου ακριβώς στο ύψος της Φωκίωνος; Η μία νταρντάνα με πεταχτά δόντια κι η άλλη με γυαλιά. Έχω χάσει το τηλέφωνό τους. Είναι αρχιμπάζα αλλά στο κρεβάτι ξηγιούνται καλά. Όποιος το έχει ας βοηθήσει.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μάγκες ψάχνω τηλ. για ένα στουντιάκι με 2 φίλες 40φεύγα στη Δροσοπούλου ακριβώς στο ύψος της Φωκίωνος; Η μία νταρντάνα με πεταχτά δόντια κι η άλλη με γυαλιά. Έχω χάσει το τηλέφωνό τους. Είναι αρχιμπάζα αλλά στο κρεβάτι ξηγιούνται καλά. Όποιος το έχει ας βοηθήσει.

Μάλλον λες την Λίλα με την Βαλεντίνα...πάρε το τηλ απο το μέλος τον talos43...
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Μάλλον λες την Λίλα με την Βαλεντίνα...πάρε το τηλ απο το μέλος τον talos43...
Ευχαριστώ φίλε, πάντως εμένα μου είχανε συστηθεί ως Νίνα και Μαρίνα, οπότε μάλλον δε λέμε τις ίδιες.
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς τι λέει αυτή η αγάπη στην Βριλησσού 55;  :helpplea:σκέφτομαι να κάνω έφοδο :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Απογευματινη μινι ενημερωση,πολυ μινι ομως λογο της γαμωκινησης :headbang:
Στουντιο Καρολαιν:Καρολαιν
Αν δεν εχετε GPS ουτε να το σκεφτειτε να μπλεξετε εκει μεσα στα στενα της λαχαναγορας!
Το μαγαζι ειναι ωραιο μεν αλλα η Καρολαιν εχει καποιες διαφορες με τις φωτο!Η κοπελα ηταν παντως πολυ ευδιαθετη και με το χαμογελο στα χειλη!Κατι μου λεει οτι κακως εφυγα ετσι απο το μαγαζι!Θα ειναι μεχρι τις 10 σημερα!
Να δω ποτε θα βαλουνε βαρδιες στο Banner!
Κασσανδρας:Δεν ξερω το ονομα της κοπελας καθως με το που μου ανοιξε η ιδια εκανα στροφη 180 μοιρων και πηρα τον πουλο!
Χαλκιδικης δεν σηκωνανε το τηλ. οποτε δεν περασα καν!
Kων/λεως 94:Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια (προς αναζητηση Λιντας)εμαθα οτι ειναι καποια Κατερινα :dunno:Αν την ξερει καποιος ας μας πει τη γνωμη του καθως προσωπικα παταω στο μαγαζι τα απογευματα μονο για Λιντα  :knockinb: και τα πρωινα που ειναι αφιερωμενα μονο στη ΘΕΑ ΣΟΝΙΑ :smitten:!Αντε να φυγει η εβομαδα γρηγορα! :'(
Τωρα δεν σηκωνουν το τηλεφωνο οποτε μαλλον ηταν η προηγουμενη βαρδια!
Πιπινου 118:Ντανιελα
Δεν χρειαζεται να σχολιασω μιας και ειναι γνωστη η κοπελα!Για μενα ειναι αγνωστη οποτε μη με ρωτησετε κατι,δεν εχω ιδεα!
Λελας Καραγιαννη 35:Κατερινα
Προφανως απο την πρωινη βαρδια του Κων/λεως 94!
Το προγραμμα γραφει Αννα, γιατι?
Το καλυτερο το φυλαξα για το τελος μιας και μολις εμαθα οτι στο Βριλ.46 τωρα ειναι η Κιμ!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom