Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εχεις δικιο μιας και αρκετες κοπελες εχουν σταματησει η φυγει!!Καιρος ειναι να ανοιχτει ενα για το 2009!!
Λίγη υπομονή φίλτατοι και θα έρθει νέα ψηφοφορία... από τον scouter PIATSA!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μηπως περασε κανεις απο Τριγγετα να μας πει για την Αλμα?
:bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aγωνιζονται τωρα...
Τριγγετα3...Μονικα
Συγγρου144 Λιλυ
Ισμηνης..Μαντυ κι απο τις 7 Αφροδιτη
Ιπποκρατους144 Λειλα
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Καιρό είχα να πάω τσάρκα για να τσεκάρω και είπα να κάνω μία γύρα στην Καλλιθέα να δω τι παίζει αφού δεν με έπιανε ύπνος. Κατά τις 12.30 το βράδυ ξεκινάω. Πρώτος σταθμός το στούντιο στην Ελ. Βενιζέλου. Ηταν μία Ελίνα. Καστανόξανθη, ωραίο σωματάκι, αλλά μικρό στήθος ενω στο πρόσωπο δεν μπορώ να πω πως με ενθουσίασε. Δεύτερος σταθμός Αριστοτέλους 6. Επαιζε ένα μελαχροινό, φωτιά από εμφάνιση (Λίλυ ή, κάτι τέτοιο πρέπει να ήταν το όνομα) που όπως είπε η τσατσά έδινε και κουλούρι (100 ευρώ το φουλ πρόγραμμα). Την έχω βάλει στα υπόψη για προσεχώς. Τελευταίος σταθμός λίγο πιο δίπλα, Συγγρού 144. Μπήκα και ήταν ήδη ένας μέσα στο δωμάτιο, ενό άλλος ένας περίμενε στο σαλόνι (οπότε είπα από μέσα μου, απλά βλέπω και την κάνω). Βγήκε μία ξανθιά (δεν κράτησα όνομα), για 30+ σε ηλικία, με μεγάλο στήθος (σιλικόνι;). Ελεγα να πεταχτώ και Τριγγέτα 3 και Φραντζή 47, αλλά το άφησα για άλλη μέρα.
 

olmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
τωρα τελιωσα καιεγω την τσαρκα μου.Για αρχη μια τσαρκα απο Βριλησσου 60.Ενα στεγνο πολυ καλο μωρο απο Ρουμανια το οποιο ειχα ντουφεκισει στο Κηφισου 30 και δεν ειχε περασει το τεστ.Παω στο Βριλησσου 55.Ελιζα νομιζω.Καλο κοντοπουτανο αλλα και αυτο δεν ειχε περασει το τεστ παλεοτερα.Μετα στο 57,μαπα το καρπουζι.Την κανω για Καρεα 30 μπας και βρω τη Μαρινα.Μπενω μεσα και βλεπω δυο απολυματα.Αντε γεια,και παω στο Σπυρου Πατση 40 οπου βλεπω την Ερικα.Καλο εργαλειο αλλα...λιγο.Ρε παιδες τι στουντιο τι μπουρδελο...Που ειναι ο καλος παλιος καιρος που στα στουντιο ειχαν 4,5και 10 νιμου;Μιλαω για 10 με 12 χρονια πριν.Για να θυμουνται οι παλεοι και να μαθαινουν οι νεοι.Τι λετε συναγωνιστες για ενα ΕΜΠΑΡΚΟ; :think: 
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Τι λετε συναγωνιστες για ενα ΕΜΠΑΡΚΟ; :think: 

Δεν θα ήταν άσχημη ιδέα, μοας και στρώσουν και βάλουν περισσότερες κοπέλες σε κάθε βάρδια. Αυτό θα ήταν καλό και έμάς που θα είχαμε να επιλέξουμε, αλλά και γι αυτούς. Ισως, όμως, δεν το δουν σαν εμπάργκο και το ρίξουν στην οικονομική κρίση. Ετσι κι αλλιώς η "κίνηση" χρήματος σε όλη την "αγορά" είναι πεσμένη.
 

olmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
οχι φιλτατε μονο να βαλουν πολες κοπελες,αλλα να παρεχουν πραγματικες υπιρεσιες στουντιο και οχι μπουρδελου.50 ευρο δινεις οχι 20.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
οχι φιλτατε μονο να βαλουν πολες κοπελες,αλλα να παρεχουν πραγματικες υπιρεσιες στουντιο και οχι μπουρδελου.50 ευρο δινεις οχι 20.

Αυτό ξαναπές το. Συμφωνώ απόλυτα. Αλλά εμείς φταίμε που τα δίνουμε. Α ρε πόσα 50ευρα έχουμε κλάψει  :headbang: :headbang: οι  :jerking: Λίγες φορές έχω ευχαριστηθεί  :knockinb: σε στούντιο. Ελάχιστες είναι οι διαφορές με το μπουρδέλο, τουλάχιστον στις υπηρεσίες που σου προσφέρει η κοπέλα. Για καθαριότητα χώρου όντως υπάρχουν στούντιο που είναι περιποιημένα, αλλά ούτε και αυτό είναι στάνταρ.
 

olmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Στο χερι μας ειναι να φτιαξουν τα πραγματα.οποιος καταλαβε,καταλαβε.Ας κανουν κατι οι παλεοτεροι απο εμας στο site,φιλτατε.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.204
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Σαμπρινα :boobies:-Εμιλυ :dancing:-Νανσυ :rockon:
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Πολύ ωραιο κουστουμακι Γλυκουλα!!!!!!!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καμιά ενημέρωση δεν υπάρχει από το studiako μέτωπο?
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα φιλαρακια
υπαρχει καμια ενημερωση για μια ΑΛΜΑ που δουλευε εχθες τριγγετα και σημερα ειναι συγγρου 144?
επισης αν ξερει κανεις για την μονικα απο τριγγετα
καλη μερα σε ολους
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ωραιο κομματι φαινεται η Αλμα αλλα ηταν πρωτη της μερα χθες οποτε σιγα σιγα θα μαθουμε τι λεει!!Μονικα ειναι πιο ομορφη απο κοντα για το ψητο δεν εχω αποψη δες τις κριτικες της!
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Ωραιο κομματι φαινεται η Αλμα αλλα ηταν πρωτη της μερα χθες οποτε σιγα σιγα θα μαθουμε τι λεει!!Μονικα ειναι πιο ομορφη απο κοντα για το ψητο δεν εχω αποψη δες τις κριτικες της!

ύψος 1.66
βυζί μου κάνει για σιλικον αλλά όχι 100% σίγουρος (δεν το δοκίμασα)
Λέει Ισπανίδα, μάλλον θα δηλώνει Μαροκινή, θα προτείνεται Μουλάτα.
Πάντως έχει ποδι γαζελίστικο, φλατ κοιλιά, σκουρο δέρμα, χμμμ
θα δοκιμασθεί με την πρώτη ευκαιρία
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom