Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εγώ χθες ήμουνα στη Λίντα. Ξανά σούπερ η κοπέλα, τί να λέμε...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
εγω χθες ημουνα με 39 πυρετο και παυσιπονα... :headbang: :headbang: :headbang:

γαμωτο...και ειχα μεγαλα σεξοσχεδια για αυτη τη βδομαδα!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, 24.02.09, τηλεφωνική ενημέρωση:

Στην οδό Ιπποκράτους με αριθμό 144, το τηλέφωνο σήκωσε ο δροσερούλης με μια ιδέα ειρωνείας τσάτσος...Η κοπέλα που μας περιμένει είναι η Βικτώρια!
Στο στέκι της οδού Ιάκχου υπ' αριθμόν : "Μετά τις επτά", μου είπε μια τσιριχτή, άκρως αντικαυλωτική φωνή...!!! :headbang:
Κηφισού 30: Η Έυα...

Υ.Γ. Αυτά προς το παρόν...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το πρόγραμμα της Βριλησσού 57 δεν έχει βγει βλέπω. Πάντως τώρα δουλευει η Σαμάνθα, μετά από τηλεφωνικό σκάουτινγκ
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, 24.02.09, τα πράγματα στο studio 57 έχουν ως εξής:

από τις 10:00-17:00: Η γνωστή Σαμάνθα!  :-*
από τις 17:00-23:00: Η γνωστή Σαμάνθα επιμένει να μας ξεζουμίσει...!!!! Θα παλέψει με πολλές καύλες σήμερα... ;) ;) ;)
από τις 23:00-τέλος: Η Σαμπρίνα εκ Τσεχίας με το όμορφο χαμόγελο και τα ριχτά, ξανθά μαλλιά της...  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα, 24.02.09, τα πράγματα στο studio 57 έχουν ως εξής:

από τις 10:00-17:00: Η γνωστή Σαμάνθα!  :-*
από τις 17:00-23:00: Η γνωστή Σαμάνθα επιμένει να μας ξεζουμίσει...!!!! Θα παλέψει με πολλές καύλες σήμερα... ;) ;) ;)
από τις 23:00-τέλος: Η Σαμπρίνα εκ Τσεχίας με το όμορφο χαμόγελο και τα ριχτά, ξανθά μαλλιά της...  :dancing: :dancing: :dancing:
Αμάν αυτή η Σαμπρίνα με τα νυχτέρια της...
Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα λείψω κάνα μήνα και πρέπει να την χαρώ όσο γίνεται. Γιατί μόλις επιστρέψω τέλη Μάρτη , θα φεύγει αυτή κατά δήλωσή της
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αμάν αυτή η Σαμπρίνα με τα νυχτέρια της...
Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα λείψω κάνα μήνα και πρέπει να την χαρώ όσο γίνεται. Γιατί μόλις επιστρέψω τέλη Μάρτη , θα φεύγει αυτή κατά δήλωσή της
Θέλει θυσίες το  :knockinb:!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Από την κριτική του brdlust για την Μάντυ
"Με το που μπήκε στο δωμάτιο μου έκανε μια επίθεση μισοαστεία μισοσοβαρά του στυλ γιατί χάθηκες και πως την έχεις δει κάποιες φορές να έρχεσαι 2-3 φορές την εβδομάδα και μετά να χάνεσαι για μήνες... Δεν κατάλαβα..? Συμβόλαιο είχα κάνει ότι θα είμαι κάθε μέρα εκεί..? "
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΑΡΧΟΝΤΑΣ!!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Την ευλογιά σου Γέροντα. Πρόσεξε μόνο όταν τα γράφεις, γιατί θα βγει κανένας μαλάκας από τους δεκάδες που υπάρχουν στο σάιτ και θα σου πει ότι γράφεις ψέματα.
Φίλε πουτανγαμών την έχεις σοβαντίσει και εσύ ???
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μπορεις κατα την γνωμη σου να μου πεις ποια ειναι καλυτερη απο Αλεξια Αλινα και Λιντα.Ευχαριστω
Προσωπικά θα έβαζα κατά σειρά Λίντα , Αλίνα , Αλέξια (την τελευταία δεν την έχω πάρει).
Προσωπικά έτσι ?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Φίλε πουτανγαμών την έχεις σοβαντίσει και εσύ ???
Ναι!!!! Προσοχή όμως. Μην της πεις "Πόσα θες?"  Μπορεί να σου πει παραπάνω
Εγώ την έφερα προ τετελεσμένων. "Έχω 20 ευρώ , θες?  Για CIM ? Αλλιώς πες μου πόσα θες για την άλλη φορά".
Φυσικά και δέχτηκε. Στο CIM όπως έκλεινε τα μάτια, της έριξα και μια στη δεξιά όψη του προσώπου της 
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Νομιζω οτι η Μαντυ εχει χασει και κιλα ε? Πολυ αδυνατη μου φανηκε τωρα τελευταια...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Γράφτηκε από τον Πουτανγαμών  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 10 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  9.0
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  10.0
Πρόσβαση/Parking  7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  10.0

Χθες βράδυ έδωσα την μάχη με τη Λίντα. Είχε αργήσει, αλλά έγινε. Έφτασα στο συμφωνημένο σημείο και περίμενα. Και μετά από λίγο ήρθε ΑΥΤΗ. Δέος. Μπροστά μου ήταν η Αυτού Μεγαλειότης που-Τσαρίνα πασών των πουτανών Λίντα Α' η Αντροχωρίστρα, πορνοκράτειρα ελέω Θεού Ανατολής και Δύσης. Μοσχοβόλαγε και έλαμπε. Είχε αυτήν την αύρα, αυτόν τον αέρα των μεγάλων προσωπικοτήτων. Και μόνο η παρουσία της γέμιζε τον χώρο. Λυπήθηκα που έπρεπε να την πολεμήσω , αλλά έτσι τα έφερε η μοίρα.
Πρόγραμμα των 60 ευρώ (δύσκολοι καιροί για κώλους). Μπήκε μέσα με πολλά προφυλακτικά. Και ξεκίνησε η μάχη . Απίστευτο γλείψιμο σε όλο το σώμα. Σε αρχίδια , πόδια μέχρι τους αστραγάλους. Μου έβαλε και στο δάχτυλο ένα προφυλακτικό γύρισε σε στάση 69 και μου είπε "Οι τρύπες μου δικές σου να της κάνεις ό,τι θες" . Προφανώς ο κώλος προσφερόταν μόνο για δακτυλοσκόπηση. Μιλάμε έπεσε τρελό κωλοδάχτυλο , συνοδευόμενο από φραστικές επιθέσεις. "Έτσι...στον κώλο σου μωρή... στον κώλο σου"
Σε αυτό το σημείο συνειδητοποίησα ότι κάποιες φράσεις που τις λέμε καθημερινά με την μεταφορική έννοια, έχουν και κυριολεκτική σημασία. Ήταν η πρώτη φορά που έλεγα "στον κώλο σου μωρή" και το εννοούσα. Με το δάχτυλο στον κώλο εκείνη έκανε τα γνωστά σπασίματα μέσης , αλά Γκάλης, και χόρευε στους ρυθμούς του τραγουδιού που έπαιζε . Πήγα να ξεκαρδιστώ γιατί από το ράδιο έπαιζε η διαφήμιση των Τζάμπο για τη γριά "Δεν έχει τί να βάλει και όλο το αναβάλει η γριά το καρναβάλι" .
Απίστευτη για μια ακόμα φορά η Λίντα. Είναι η μόνη γυναίκα που έχω πάει και η οποία σε αφήνει να βγάλεις απίστευτες πτυχές του εαυτού σου. Πτυχές που ούτε εσύ ήξερες ότι έχεις. Νιώθεις την απόλυτη ελευθερία. Συνεχίσαμε έτσι , μετά ξάπλωσε ανάσκελα και πάω να της γλείψω το μουνί. Και τότε αυτή μου πέρασε τα πόδια πίσω από το κεφάλι, με πίεσε προς τα κάτω και ταυτόχρονα μου κόλλησε το μουνί στο πρόσωπο και να τρίβεται μόνη της. Τρελοκομείο. Με προέτρεψε να χύσω στην κοιλιά της , όπως και έγινε!! "Πόπο με γκέμισες σπέρμα". Στο τέλος , ο χώρος της μάχης θύμιζε σεληνιακό τοπίο. Το σεντόνι είχε μαζευτεί και είχε γίνει κουβάρι.
ΘΕΑ , ξαναλέω , όποιος δεν έχει πάει με τη Λίντα δεν είχε ερωτική ζωή. .- Η Λίντα είναι εδώ , για να χάσουν οι ελληνίδες τον ύπνο τους.Πού ήταν ο άντρας σου σήμερα ελληνίδα ?? Πήγε να δει Τσάμπιονς Λιγκ? Μα δεν έχει Τσάμπιονς Λιγκ .... Μήπως είναι στη Λίντα , που ανέλαβε το θεάρεστο έργο να τον "ξυπνήσει" και να σε σουτάρει ? Χάστε τον ύπνο σας .
ΠΟΥΤΑΝΓΑΜΩΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πλάκα πλάκα το στούντιο "Θείτσες" έχει και τζακούζι με 100 ευρώ. Τώρα θα μου πεις τί τζακούζι θα κάνεις με τις θείτσες. (Πλην Ρουσλάνας) Δεν γεμίζω την μπανιέρα μου , να ρίξω και 2-3 παπάκια μέσα... Πιο καλά θα περάσω
:2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom