Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Βολτίτσα στο ηδονικό πέρασμα με το όνομα Βριλησσού...

Studio 60 (πλέον έχουν σβήσει τον αριθμό 60, φαίνεται μόνο το μπορντό χρώμα στην φωτεινή πινακίδα):
Την θύρα του "ιδρύματος" ανοίγει η μαυροντυμένη ελληνίδα τσατσά. Όπως πάντα σκυθρωπή και μαζεμένη με ρωταει αν έχω ξαναπάει στο studio... :jerking: τεςπα. Η κοπέλα είναι η Ρουσλάνα. Μια μελαχρινή κορασίδα, με μακρύ, σπαστό μαλλί και στητό, ωραίο βυζί! Εμφανίστηκε με μίνι φουστάκι που άφηνε το κωλαράκι της ίσα ίσα να φαίνεται και να σε προκαλεί... Δεν είχε κόσμο και πραγματικά κρατήθηκα να μην μπω...  ;) ;)
Studio 46: Η κοπέλα ήταν η γερμανίδα Κορίνα. Μίλφ, ξανθιά, με τατού πίσω, πλούσιο στήθος και αρκετά περιποιητική μέσα... :sunglasses:
Studio 36: Μιας και η προηγούμενη θείτσα έφυγε, είπα να μπω να δω τι παίζει. Η κορασίδα είναι πιτσιρίκα μελαχρινή, με όμορφο σωματάκι (κάτι μου θυμίζει αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού... :think:). Πιτσίλαμπλ η Αλεξία!
Studio 57: Η Εβίτα εκ Πολωνίας...τσαχπίνα και παιχνιδιάρα και πολύ όρεξη!!! Για όσους δεν την γνωρίζουν είναι ξανθιά, με πιασηματάκια... Μετά τις 23:00 την διαδέχεται η πολυαναμενώμενη και έμπειρη Ζλάτα !!!
Studio 55: Τι να πω? Αντίκρυσα πάλι την Νάνσυ :boobies:! Η γκόμενα είναι σκέτη καύλα  :bigdick:(υποκειμενική άποψη). Ας την βάλω στα προσεχώς... Από τις 23:00 και μετά παρέα θα μας κρατήσει η Τσέχα Σαμπρίνα με το όμορφο χαμόγελο και τα πλούσια ελέη της  :boobies: :boobies: :boobies:!!!!

Σολωμού
:
και τα δύο κλειστά...

Έτσι έχουν τα πράγματα αυτή τη στιγμή...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Nα συμπληρωσω την αψογη ενημερωση του Pitsirikou με τα εξης...
Παιωνιου 10
Λορι η ψηλη καστανομαλλα με τον ωραιο πατο απο Αχαρνων106,Ηλιας Ηλιου 82 κλπ και η Αννα μια ξανθια με στυλακι πορνοσταρ δλδ..χειλαρες,βυζαρες και καμπυλες παντου!Σαν να μου φαινεται οτι δουλευε Κεφαλληνιας 75 η εν λογω τσιμπουκοαναφτρα!!Καραπιτσιλαμπλ!!!
Ιακχου 7α
Κλεοπατρα απο Βουλιαγμενης 83 με ανανεωμενο λουκ πολυ πιο ομορφη απο την προηγουμενη φορα που την ειχα δει!!Αν και δεν ειναι μουναρα ειμαι σιγουρος πως μεσα θα ειναι πολυ καλη!!Στα προσεχως σιγουρα!!
Αχαρνων 85
Ρουσλανα το τουμπανο!
Κατεχακη 8
Ο φρου-φρου σε τσατσα βερσιον μας παρουσιασε την Χριστινα μια μιλφ με καλα βυζακια και καποια κιλα παραπανω που δουλευει συνηθως πρωινη βαρδια στο Θαρυπου10!Η Λαουρα με την κωλαρα της θα ειναι αυριο το απογευμα!
Βουλιαγμενης 68
Καρμεν απο Αγιου Μελετιου 37,Δροσοπουλου95 και Πειραιως109 σαν Μελινα!Ειναι χοντρη η κακομοιρα αλλα ειναι πολυ συμπαθητικο κοριτσι!Για τους φαν των ευσωμων κοριτσιων πιστευω ειναι μια πολυ καλη επιλογη!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Eγω περασα απο το Τουμπανο Ρουσλανα και δεν το μετανιωσα καθολου Piatsa!
Δεν κρατηθηκα! :helpplea:
Μετα τα απογευματινα παρατραγουδα τι να΄κανα! :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Eγω περασα απο το Τουμπανο Ρουσλανα και δεν το μετανιωσα καθολου Piatsa!
Δεν κρατηθηκα! :helpplea:
Μετα τα απογευματινα παρατραγουδα τι να΄κανα! :2funny:
Βεβαια το ραντεβου για αυριο με την κυρια Λαουρα ισχυει!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Eγω περασα απο το Τουμπανο Ρουσλανα και δεν το μετανιωσα καθολου Piatsa!
Δεν κρατηθηκα! :helpplea:
Μετα τα απογευματινα παρατραγουδα τι να΄κανα! :2funny:
Hμουνα σιγουρος πως θα πηγαινες ατιμε!! :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εχω και μια απορια!
Το Αχαρνων 85 γιατι δεν ακουγεται τελευταια? :think:
Ειδικα με Ρουσλανα και Σαμανθα!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
θερμη παρακληση προς τους ενημερωτες.
χρησιμοποιειτε χρωματα που να φαινονται και στο ασπρο και στο μαυρο φοντο...
π.χ οπως ο farkelli.
με μπλε ή με μωβ ειναι δυσκολο να διαβαστουν στο μαυρο φοντο.
το κιτρινο απο την αλλη δε φαινεται στο ασπρο φοντο.
βαλτε πρασινο και κοκκινο.
ευχαριστω
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μαλλον θα της μαθανε νεες τεχνικες οι θειτσες απο το Χαλκιδικης 83  :cheesy:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Εχω και μια απορια!
Το Αχαρνων 85 γιατι δεν ακουγεται τελευταια? :think:
Ειδικα με Ρουσλανα και Σαμανθα!
Ελα ντε!!Ειδικα η Σαμανθα αν ειναι και καλη μεσα παει για νουμερο 1 στα πορνοντραφτ!!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

Επισκέπτης
Μετά από αποχή 53 ολόκληρες μέρες,(τελευταία φορά 31 Δεκεμβρίου)και χωρίς μαλακία αποφάσισα να πηδήξω.Αφού έκανα ένα τουρνέ σε στούντιο και μπουρδέλα,κατέληξα καρέα 30 με Σάρα.60Ε + 20Ε για ακάποτο τσιμπούκι.Στο δωμάτιο αφού έπεσε ένα χοντρό χαμούρεμα,πίπα στα όρθια και την ψωλόχυσα στο πρόσωπο.Μετά από τέτοια αποχή φαντάζεστε τι έβγαλα.Είχα πληρώσει και για δεύτερ φορά συν πρωκτικό,αλλά το μετάνιωσα,πήρα τα λεφτά πίσω και κατέβηκα φυλής στο 71 και πήδηξα ένα νεαρό ρουμανάκι που έδινε και κώλο με συν 20Ε.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Μετά από αποχή 53 ολόκληρες μέρες,(τελευταία φορά 31 Δεκεμβρίου)και χωρίς μαλακία αποφάσισα να πηδήξω.Αφού έκανα ένα τουρνέ σε στούντιο και μπουρδέλα,κατέληξα καρέα 30 με Σάρα.60Ε + 20Ε για ακάποτο τσιμπούκι.Στο δωμάτιο αφού έπεσε ένα χοντρό χαμούρεμα,πίπα στα όρθια και την ψωλόχυσα στο πρόσωπο.Μετά από τέτοια αποχή φαντάζεστε τι έβγαλα.Είχα πληρώσει και για δεύτερ φορά συν πρωκτικό,αλλά το μετάνιωσα,πήρα τα λεφτά πίσω και κατέβηκα φυλής στο 71 και πήδηξα ένα νεαρό ρουμανάκι που έδινε και κώλο με συν 20Ε.

Πως ηταν πως ηταν?
Και εγω εχω ενα προβληματακι εδω και λιγους μηνες.....αισθητικο πιο πολυ και δεν εχω παρει καμια.
Ουτε μλκ...πως αντεξες?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μετά από αποχή 53 ολόκληρες μέρες,(τελευταία φορά 31 Δεκεμβρίου)και χωρίς μαλακία αποφάσισα να πηδήξω.Αφού έκανα ένα τουρνέ σε στούντιο και μπουρδέλα,κατέληξα καρέα 30 με Σάρα.60Ε + 20Ε για ακάποτο τσιμπούκι.Στο δωμάτιο αφού έπεσε ένα χοντρό χαμούρεμα,πίπα στα όρθια και την ψωλόχυσα στο πρόσωπο.Μετά από τέτοια αποχή φαντάζεστε τι έβγαλα.Είχα πληρώσει και για δεύτερ φορά συν πρωκτικό,αλλά το μετάνιωσα,πήρα τα λεφτά πίσω και κατέβηκα φυλής στο 71 και πήδηξα ένα νεαρό ρουμανάκι που έδινε και κώλο με συν 20Ε.
Την ευλογιά σου Γέροντα. Πρόσεξε μόνο όταν τα γράφεις, γιατί θα βγει κανένας μαλάκας από τους δεκάδες που υπάρχουν στο σάιτ και θα σου πει ότι γράφεις ψέματα.
Η πλάκα είναι ότι και εγώ από βδομάδα ενδέχεται για καμιά 30αριά μέρες να δουλεύω εκτός ΑΘηνών οπότε παίζει να ξαναπάω σε στούντιο σε κάνα μήνα. Θα φάει καλά η Σάρα πάλι Χεχεχε  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom