Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Σήμερα κατα τις 12:30 κάνοντας τη γνωστή τσάρκα στην οδό Φυλής είπα να περάσω να δώ εκτός απο τα μπουρδέλα τι παίζει και στο στούντιο της Φυλής 104 (στο δρόμο μου ήταν οπότε...). Εκείνη την ώρα δούλευε η Ευα. Κοκκινομάλλα με λίγα παραπανίσια κιλάκια, και σχετικά χαλαρό σώμα όπως μου φάνηκε. Δεν νομίζω οτι απο θέμα εμφάνισης μπορεί να σταθεί σε στούντιο, απο συμπεριφορά δε ξέρω γιατί δε δοκίμασα. Ίσως για αυτό το λόγο και οι τιμές ήταν μειωμένες σε σχέση με τον κατάλογο του συγκεκριμένου καταστήματος. Το βασικό προγραμμα 30€, και όλα ήταν μειμένα κατά 10€ περίπου. Εκτός αυτού η κοπέλλα έκανε και πρωκτικό.
Αυτό που έχει όμως σημασία να τονίσω είναι η απαράδεκτη συμπεριφορά της τσατσάς. Τέτοια συμπεριφορά καμμια σχέση δεν έχει με στούντιο, αλλά είναι κατακριτέα ακόμα και για μπουρδέλλο. Μπαίνοντας μέσα μου λεει: Εδώ ειναι στούντιο δεν είναι μπουρδέλο. Της λέω το ξέρω. Μετά βλέποντάς με να καπνίζω, μου λέει έχουμε χαλί κάτω προ΄σεχε μη μας το κάψεις...!!!!! Όταν δε έφυγα χωρίς να περάσω άρχισε τη μουρμούρα και αυτή αλλά και η Εύα... Νομίζω οτι τέτοια συμπεριφορά σε ενα μαγαζί που θέλει να λέγεται στούντιο και να έχει υψηλότερες τιμές απο τα τριγύρω σπίτια είναι απαράδεκτη...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μετά βλέποντάς με να καπνίζω, μου λέει έχουμε χαλί κάτω προ΄σεχε μη μας το κάψεις...!!!!! Όταν δε έφυγα χωρίς να περάσω άρχισε τη μουρμούρα και αυτή αλλά και η Εύα... Νομίζω οτι τέτοια συμπεριφορά σε ενα μαγαζί που θέλει να λέγεται στούντιο και να έχει υψηλότερες τιμές απο τα τριγύρω σπίτια είναι απαράδεκτη...

Ναι μπορει μαναρακι μου γλυκο μια τετοια συμπεριφορα να ειναι οπως λες απαραδεκτη για ενα μαγαζι που θελει να λεγεται στουντιο οπως απαραδεκτο ειναι σε εναν χωρο που μπαινουμε και υπαρχουν τασακια σε ολες τις μεριες εμεις λες και ειμαστε στο δρομο να τιναζουμε την σταχτη μας προκλητικα πανω στο χαλι. ;)
Δε ξερω αν το ιδιο πραγμα κανεις και στα απλα μπουρδελα αλλα σε ενα χωρο που υπαρχει κατω χαλι και μια καφτρα που θα πεσει (και δεν θα τη δει και κανεις) μπορει να προκαλεσει ακομα και φωτια καλο θα ειναι να προσεχουμε για να μην πεσει ;)
Δε νομιζω να σε υποχρεωνει κανεις να περασεις στο δωματιο με καποια απ τις κοπέλες μας αλλα το να σεβεσε εναν χωρο οπως σεβομαστε εμεις εναν πελατη που θα ξαπλωσει μαζι μας ειναι νομιζω υποχρεωση ολων μας.
Αυτα και συγνωμη για την παρεξηγηση.
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα άρχοντες. Έχει δοκιμάσει κανείς Tατιάννα από studio Bουλιαγμένης;
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Συμφωνώ οτι πρέπει να σεβόμαστε οποιονδήποτε χώρο, και νομίζω οτι κανείς απο εμας δε τινάζει τη στάχτη στο πάτωμα. Μπορεί να έχει συμβεί σε όλους μας βέβαια απο λάθος να μας πέσει η στάχτη κάτω μια φορά. Άλλωστε εγώ όταν κάνω τις επισκέψεις μου στα σπιτάκια της περιοχής κάθομαι πάντα στο σαλόνι σε θέση που να είναι πολύ κοντά στο τασάκι, για αυτό το λόγο και μόνο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
ρε παιδιά αυτή η βρωμοκαρέα δεν έχει ενδιαφερθεί να βάζει κάπου ενημέρωση ή να φτιάξει ένα site? έχει πολύ καλές κοπέλλες και καλό θα ήταν να έχουμε σωστή ενημέρωση γι αυτο

γεια στο στόμα σου  ;)

Τρελό πακέτο φάγαμε απόψε... Είχαμε μπανιαριστεί/ξυριστεί/περφουμαριστεί (σικ), ξεκινάμε με περισσή καύλα για τη Λάρα (το καινούριο τεμάχιο - έτσι την κατονόμασε ο τσάτσος με το μπλεδόντι στο αυτί) αλλά τπτ! Κι ούτε καν η λυγερόκορμη και αρχιδογλύφτρα Μαρίνα να σβήσει τη γκαύλα μας. Αντ'αυτών μια προς το πετίτ βυζαρού μελαχροινή (νοτ μπαντ) και μια επίσης μελαχροινή αλόγα (όχι για τα γούστα μας - ίσως κι υπερβολικά μελαμψή). Ονόματα δε ρωτήσαμε, δε μας ενδιέφερε μετά τη νίλα που φάγαμε... Και περιμέναμε και κάμποση ώρα μέχρι να βγούν...

Ε και μετά πήρα την απόφαση και έκανα μια μίνι τσαρκούλα για να συμβάλλω κι εγώ στην ενημέρωση των υπολοίπων:
Φραντζή 47: Καρολάιν - καλές οι καμπύλες αλλά αυτή το παράκανε. Όσο κι αν εγγυόταν για την απόδοση εντός δωματίου ο φιλικός τσατσός, δεν υπήρχε περίπτωση να παρθεί αυτή η γκόμενα από μένα
Τριγγέτα 3: Έλενα (?) - ξανθιά μετριότητα, την έχω ήδη ξεχάσει
Συγγρού 144: Μάρθα - σχεδόν μια από τα ίδια, απλά ωραίο σώμα που το πνίγει η φάτσα...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, 23.02.09, στο στέκι της Βριλησσού με αριθμό 57:

από της 10:00-17:00: Η Εβίτα επέστρεψε και είναι στο πόστο της έτοιμη για όλα...!!! :o
από τις 17:00-23:00: Η Έμιλυ θα βρίσκεται στο χώρο για να κατευνάσει τις καύλες μας...!!! :dancing: :dancing: :dancing:
από τις 23:00-τέλος: Ζλάτα!!! Άλλη μια επιστροφή που αναμενόταν με ανυπομονεσία!!!  :grin: :grin: :grin:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
23/02/2009

Τριγγέτα 3 Μάρτα 18:00 - 03:00
Συγγρού 144 Μίρα 10:00 - 17:00 Μάντυ 17:00 - 23:00 Αφροδίτη 23:00 - 06:00
Ιπποκράτους 144 Λία 10:00 - 18:00 Κριστίν 18:00 - 03:00
Ηλία Ηλιού 82 Άννα 18:00 - 03:00
Ισμήνης 2 Βικτόρια 19:00 - 04:00


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom