Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
H Kασσάνδρα είναι αυτή που έπαιζε και στο Αριστόμενους 72?Ειναι αυτή που έχει στις φώτο??Αν ναι καλά έκανε και γύρισε στης Φυλής.Προσωπική άποψη είναι ότι η συγκεκριμένη είναι για επιπέδου Φυλής και πολλά λέμε...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Απλα γυρισε στο φυσικο της ποστο..εκει που ξεκινησε και την μαθαμε!
πάντως χθες ξενερωσα. πολλές αλλαγές στη Βριλησσού. Πάνε οι καλές συνήθειες. είχα βάλει πρόγραμμα. με ξέρανε. Α πληροφοριακά στο 60 φερανε έναν τσατσο που ισχυριζότανε ότι είναι 1 χρόνο στη δουλειά, εγω πρωτη φορά τον συναντησα.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
H Kασσάνδρα είναι αυτή που έπαιζε και στο Αριστόμενους 72?Ειναι αυτή που έχει στις φώτο??Αν ναι καλά έκανε και γύρισε στης Φυλής.Προσωπική άποψη είναι ότι η συγκεκριμένη είναι για επιπέδου Φυλής και πολλά λέμε...
Θα συμφωνήσω.
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Τη συγκεκριμένη της είχα δώσει 2 ευκαιρίες αλλά μιλάμε ότι η τύπισσα δεν άξιζε ούτε 20Ε...Τέσπα μετά βέβαια τα έκλαιγα τα 50.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα παιδες .. έχει κανεις να μου δώσει το τηλ του Φυλής 104 .Εχασα την καρτούλα μην τρέχω άδικα .. ευχαριστώ
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
είσαι ωραίος φίλε Κωστακη σ ευχαριστώ πολύ .!!

Φίλοι admin δεν το βάζουμε και στα στοιχεία του 104 να το ξέρει ο κόσμος δίοτι έχει βελτιωθεί αρκετά το κατάστημα τώρα τελευταία ..

Θ ακολουθήσει κριτική καθώς έχω πάρει απο κει μόνο την ρωσίδα Αλίνα με τος βύζους που έπαιζε και λέλας μια περίοδο και ήταν αρκετά καλή ..
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
είσαι ωραίος φίλε Κωστακη σ ευχαριστώ πολύ .!!

Φίλοι admin δεν το βάζουμε και στα στοιχεία του 104 να το ξέρει ο κόσμος δίοτι έχει βελτιωθεί αρκετά το κατάστημα τώρα τελευταία ..

Θ ακολουθήσει κριτική καθώς έχω πάρει απο κει μόνο την ρωσίδα Αλίνα με τος βύζους που έπαιζε και λέλας μια περίοδο και ήταν αρκετά καλή ..
Αν δεν κανω λάθος το μαγαζί έχει καταχωρηθεί στα μπουρδελα...  :think:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ναι έχει καταχωρηθεί αλλά έλεγα για το τηλ που δεν υπάρχει στα στοιχεία ..

Λοιπόν τώρα νατάσσα (δεν είναι εμφανίσημη ) και το απόγευμα Τατίανα που έχουν αναφερθεί έμπιστοι συναγωνιστές με καλά λόγια αν προλάβω θα ενημερώσω .
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Πριν μισή ώρα...
Ιππώνακτος 14:Κατερίνα ξανθιά με κοντό σχετικά μαλλί, αδύνατη, μετρίου αναστήματος.
Φραντζή 47:Νάνσυ- Τι νινί ήταν αυτό...Ξανθιά με μακρυά μαλλιά πολύ ωραίο πρόσωπο, τριάρι στητό στήθος,φοβερό  κορμί και καταπληκτικό κωλαράκι.
Δεν ξέρω πως είναι μέσα αλλά πρέπει να σπεύσετε άμεσα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Φραντζή 47:Νάνσυ- Τι νινί ήταν αυτό...Ξανθιά με μακρυά μαλλιά πολύ ωραίο πρόσωπο, τριάρι στητό στήθος,φοβερό  κορμί και καταπληκτικό κωλαράκι.
Το βραδυ θα είναι στο 57 Βριλησσού, αν δεν κάνω λάθος.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εδώ και μήνες παραπονιούνται τα παιδιά στο θρεντ με τις βυζαρούδες ότι δεν έχουμε τίποτε καινούργιο.
Και τη Νίκι μόλις τώρα τη μάθαμε, παρότι όπως μου είπε κοντεύει να κλείσει χρόνο στο Ελλάντα.
Το ίδιο είχε συμβεί άλλωστε και με την Πάολα, η οποία όπως μου είπε οφείλει το ...ξεπέταγμα της στις κριτικές του kokolongos. Μέχρι τότε ήταν παγκοσμίως άγνωστη.  
Oχι και παγκοσμιως!!! :sunglasses:
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
ξερει κανεις τι παιζει το απογευμα συγγρου 144 και ισμηνης 2?  :rockon:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Μηπως ειναι η γνωστη Νανσυ απο Παρασιου 36 piatsa??    :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom