Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα μιλφ στα 45-50 με μεγάλα βυζιά παιζει σε κανενα στουντιο???
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπερα αδερφιαααααααααααα

Εχει κανεις γνωμη για Μαριαννα απο Ιακχου?  :think:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.180
Like
3.103
Πόντοι
506
:boobies:Καλησπερα τορα στο Αγ,Μελετιου 37 -Μ.Ναταλι- :boobies: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Τωρα....Βριλισσου 55 Μαργκο(αρκετα καλη) και στο 57 μια ξανθια Νανσυ την οποια δεν εχω ξαναδει
Τι λεει η Νανσυ??  :think:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Αν προκειται για την Νανσυ απο Παρασιου 36,
καλη περιπτωση...
+απο πισω... :dancing: :dancing:
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κάτι καλό για τώρα στα studio Παιωνίου, Παρασίου ή Αχαρνών ?
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
χθεσινη επισκεψη ηλια ηλιου 82,χωρος πολυ καθαρος και με μια μικρη αισθηση πολυτελειας,η κυρια της υποδοχης ευγενικη και με διαθεση να σου εξηγησει τα προγραμματα πολυ αναλυτικα.
παμε τωρα στο ψητο...
συγνωμη στο ψηλο ηθελα να πω...γιατι ρε μαγκες μου βγαινει η ''κοπελα'' αννα απο θεσ/νικη απο οτι μου ειπε αλλα την ειδα σαν τον μπαμπη τον σοβατζη,τεραστια η κοπελιτσα γυρω στο 1.80 και με τεραστιες πλατες!!!
στο μεταξυ ειχε πολυ χαμηλο φωτισμο και οταν εκανα την σχετικη ερωτηση στην κυρια της υποδοχης μου ειπε οτι ετσι προτιμα η κοπελα(!)
μ'αυτα και μ'αυτα εφυγα για να μη πηδηξω καμια "σειρουλα" μου και το εχω και τυψεις. :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σειρουλα η Αννουλα silver  ;) :2funny: :2funny:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
χθεσινη επισκεψη ηλια ηλιου 82,χωρος πολυ καθαρος και με μια μικρη αισθηση πολυτελειας,η κυρια της υποδοχης ευγενικη και με διαθεση να σου εξηγησει τα προγραμματα πολυ αναλυτικα.
παμε τωρα στο ψητο...
συγνωμη στο ψηλο ηθελα να πω...γιατι ρε μαγκες μου βγαινει η ''κοπελα'' αννα απο θεσ/νικη απο οτι μου ειπε αλλα την ειδα σαν τον μπαμπη τον σοβατζη,τεραστια η κοπελιτσα γυρω στο 1.80 και με τεραστιες πλατες!!!
στο μεταξυ ειχε πολυ χαμηλο φωτισμο και οταν εκανα την σχετικη ερωτηση στην κυρια της υποδοχης μου ειπε οτι ετσι προτιμα η κοπελα(!)
μ'αυτα και μ'αυτα εφυγα για να μη πηδηξω καμια "σειρουλα" μου και το εχω και τυψεις. :2funny:
δεν λες που δεν σε χυμηξε να σε ψαχνουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom