Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

median2015

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ????

ειναι γνωστο οτι τα στουντιο αλλαζουν τισ μεταξυ τους γυναικεσ και καλα κανουν. αλλα με μια προσεκτικη ματια ειδα 2 πραγματα τα οποια ειναι απαραδεκτα. το πρωτο ειναι τα κιλα. δεν γινεται να εισαι 1.68 και 58 κιλα και να εχεις κωλαρα φοραδας. μα καλα ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνατε ρε ??? ΑΝ ΑΥΤΗ ειναι 58 κιλα εγω θα κατσω να με γαμησετε ολοι.

δευτερον πως γινεται να δουλευει η ιδια κοπελα ταυτοχρονα και στην καλλιθεα και στο χαιδαρι ? θα διακτινιστει ? αντε μου γαμηθειτε ψευταραδες .
63b5ed5758450_4315_natalia1(1).jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ????

ειναι γνωστο οτι τα στουντιο αλλαζουν τισ μεταξυ τους γυναικεσ και καλα κανουν. αλλα με μια προσεκτικη ματια ειδα 2 πραγματα τα οποια ειναι απαραδεκτα. το πρωτο ειναι τα κιλα. δεν γινεται να εισαι 1.68 και 58 κιλα και να εχεις κωλαρα φοραδας. μα καλα ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ μας περνατε ρε ??? ΑΝ ΑΥΤΗ ειναι 58 κιλα εγω θα κατσω να με γαμησετε ολοι.

δευτερον πως γινεται να δουλευει η ιδια κοπελα ταυτοχρονα και στην καλλιθεα και στο χαιδαρι ? θα διακτινιστει ? αντε μου γαμηθειτε ψευταραδες .
63b5ed5758450_4315_natalia1(1).jpg
Βαρατε μαύρο αβέρτα να τα κλείσουν τα μπουρδέλα τους αφού δεν μπορούν.

Είναι αυτή εδώ τώρα η 58 κιλών εκατόκιλη για 50αρι;

Ούτε για πλάκα.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Κάποια στουντια έχουν μόνιμο παπατζοπρογραμμα αλλά εδώ και μήνες βλέπω ότι όλοι λίγο πολύ έχουνε μουφα πρόγραμμα και ανύπαρκτες γυναίκες.. Εγώ θυμάμαι συγγρου περίμενα Ζενια που είδα στο πρόγραμμα έφυγα σφεντόνα και δεν ήταν καν στο μαγαζι και ήταν αυτή η Τζούλια που έχει σχολιαστεί που την περίμεναν και δεν πάταγε καν.. Γενικά το επίπεδο έχει πέσει πολύ.. Εγώ έχω κόψει από το άθλημα αρκετό καιρό και βλέπω εδώ για κάτι μαλβινες και λοιπά κομοδίνα που γράφουν κάποιοι και αναρωτιεμαι πραγματικά! @Koulourakias1 ξεπερασες την καψούρα η ακομα? Έφυγε από ότι διαβάζω... Κακό που μας βρήκε
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Κάποια στουντια έχουν μόνιμο παπατζοπρογραμμα αλλά εδώ και μήνες βλέπω ότι όλοι λίγο πολύ έχουνε μουφα πρόγραμμα και ανύπαρκτες γυναίκες.. Εγώ θυμάμαι συγγρου περίμενα Ζενια που είδα στο πρόγραμμα έφυγα σφεντόνα και δεν ήταν καν στο μαγαζι και ήταν αυτή η Τζούλια που έχει σχολιαστεί που την περίμεναν και δεν πάταγε καν.. Γενικά το επίπεδο έχει πέσει πολύ.. Εγώ έχω κόψει από το άθλημα αρκετό καιρό και βλέπω εδώ για κάτι μαλβινες και λοιπά κομοδίνα που γράφουν κάποιοι και αναρωτιεμαι πραγματικά! @Koulourakias1 ξεπερασες την καψούρα η ακομα? Έφυγε από ότι διαβάζω... Κακό που μας βρήκε
Όχι.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Τωρα που γύρισα Ελλάδα θα κάνω μια βόλτα στα κατασθηματα της αμαρτίας.. Χαζεύω τώρα μαγαζια και μουνακι, οι άλλοι οι παπατζηδες ρε τι μπαζολες έχουν J Lo βλέπω,Beyonce βλεπω και λοιπά μπάζα αυτή η Σαρα η βουλγαρα τελευταίο χρόνο 3 αλυσίδες έχει αλλάξει. Σαμπρινα αλμπανα βλέπω Γερμανό αλυσίδα, έχω χάσει επεισόδια πολλά μ φαίνεται


ΥΓ: Επέστρεψε και η Νίνα το υπερκομοδινομουνο από Κηφισού 30 60? Η ίδια με παλιά είναι?
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246
Τωρα που γύρισα Ελλάδα θα κάνω μια βόλτα στα κατασθηματα της αμαρτίας.. Χαζεύω τώρα μαγαζια και μουνακι, οι άλλοι οι παπατζηδες ρε τι μπαζολες έχουν J Lo βλέπω,Beyonce βλεπω και λοιπά μπάζα αυτή η Σαρα η βουλγαρα τελευταίο χρόνο 3 αλυσίδες έχει αλλάξει. Σαμπρινα αλμπανα βλέπω Γερμανό αλυσίδα, έχω χάσει επεισόδια πολλά μ φαίνεται


ΥΓ: Επέστρεψε και η Νίνα το υπερκομοδινομουνο από Κηφισού 30 60? Η ίδια με παλιά είναι?
Καλως τον , οτι βγαλαμε στα ξενα στο μουνι και την ταβερνα:2funny:
:wanker:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Τωρα που γύρισα Ελλάδα θα κάνω μια βόλτα στα κατασθηματα της αμαρτίας.. Χαζεύω τώρα μαγαζια και μουνακι, οι άλλοι οι παπατζηδες ρε τι μπαζολες έχουν J Lo βλέπω,Beyonce βλεπω και λοιπά μπάζα αυτή η Σαρα η βουλγαρα τελευταίο χρόνο 3 αλυσίδες έχει αλλάξει. Σαμπρινα αλμπανα βλέπω Γερμανό αλυσίδα, έχω χάσει επεισόδια πολλά μ φαίνεται


ΥΓ: Επέστρεψε και η Νίνα το υπερκομοδινομουνο από Κηφισού 30 60? Η ίδια με παλιά είναι?
Που να δεις και τις τσατσάδες. Αγριεψαν. Να σου φανε το λαρύγγι επειδή δεν περνάς με τις μπαζόλες τους
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
εσυ γι αυτο δε γαμας επειδη σε τραμπουκιζουν οι τσατσαδες?:2funny:
:2funny:
Εσύ ρε που γαμας δήθεν,λες τίποτα τι γαμας να διαβάσει ο κόσμος; Όχι.

Οπότε γαμας δεν γαμας εμάς στα παπάρια μας.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246
Εσύ ρε που γαμας δήθεν,λες τίποτα τι γαμας να διαβάσει ο κόσμος; Όχι.

Οπότε γαμας δεν γαμας εμάς στα παπάρια μας.
αφου εγραψα για την αρτεμις δεν το ειδες? τι αλλο θες να γραψω?:wanker:
:wanker::wanker:
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
αφου εγραψα για την αρτεμις δεν το ειδες? τι αλλο θες να γραψω?:wanker:
:wanker::wanker:
Έτσι γαμαω κι εγώ κάθε μέρα.

Θα μπαίνω κάθε μέρα και θα γράφω ένα ξερό γαμησα. Ξέρεις πόσα γαμησια θα μαζέψω έτσι; Θα πάρω και τρόπαιο γαμικουλα να σας το δείχνω.

Και αφού αναφέρεις Άρτεμις πως είναι εμφανισιακά; Πως είναι στο δωμάτιο;
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Επειδή βλέπω δεν γίνομαι κατανοητός να αυξήσω λίγο την ένταση.

'ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΑΝ ΓΑΜΗΣΕΣ.'

Το κοινό το ενδιαφέρει πως ήταν εμφανισιακά αυτή που γάμησες και τι έκανε στο δωμάτιο.

Αν γάμησες βέβαια.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246
Επειδή βλέπω δεν γίνομαι κατανοητός να αυξήσω λίγο την ένταση 'ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ ΑΝ ΓΑΜΗΣΕΣ.'

Το κοινό το ενδιαφέρει πως ήταν εμφανισιακά αυτή που γάμησες και τι έκανε στο δωμάτιο.

Αν γάμησες βέβαια.
Να πας να δεις ρε ολα ετοιμα τα θες :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Να πας να δεις ρε ολα ετοιμα τα θες :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime
Παλι γάμησες οσο μιλάγαμε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να πας να δεις ρε ολα ετοιμα τα θες :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
@Helluvatime
Σιγά μην πω και να πάω. Κάνω πλέον όπως εσύ.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246
Παλι γάμησες οσο μιλάγαμε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σιγά μην πω και να πάω. Κάνω πλέον όπως εσύ.
αφου εσυ ρε κακομοιρη αμα δεν ειναι η Κ εδω δε γαμας :2funny:
καθεσαι και ξυνεις τα @@ σου στον καναπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom