Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Είπα να πάω με την καινούργια 19χρονη Natti.

Που πάνε και τις βρίσκουνε ρε πουστη μου? Τι υπερφολαρα έφαγα.
Ούτε απέξω μην περάσατε όταν έχει βάρδια.

Θα επιστρέψω στις τσόντες με τα μαλακίας. Καλύτερα περνάω και θα φουσκώσουν και οι καταθέσεις μου.

ΟΥΣΤ.
Ανεβασα αρνητικη κριτικη λιγες μερες πριν πας , τεσπα μην απογοητευεσαι για μια πουτανα, στα παπαρια σ
εχει παρει καποιος την Carla να μου πει εντυπωσεις;
Ναι κ στο απλο κ στο φουλ προγραμμα . Καλυτερη στο 2ο αλλα οι υπηρεσιες της εχουν μεινει μπουρδελου , χαμογελο αλλα μεσα τυπικη , δεν αφηνει δαχτυλα και πιπιλισμα σου λεει προσεχτικα για τα piercing . Στο απλο κουνουσε τη κωλαρα κιολας σα twerking ωστε να επισπευσω . Κατ εμε εχει απ τα καλυτερα κορμια στα στουντιο τωρα αλλα υπηρεσιες διεκπεραιωτικες .


ΥΓ. Αν δεν ειμαστε σε δημοσιο φορουμ θα δινα κ ενα πιπερατο παρασκηνιο μιας κ εχω κλεισει βιβλια πλεον μαζι της ( κουλου knows what i mean )


Πήρα και άλλο βιζιτόμουνο την Άννυ μια Βραζιλιάνα από gde
Τα Θετικά:
Πολύ καλή εμφάνιση ύψος λίγο κάτω από 170 φοβερό σώμα με αφράτη κωλάρα, γραμμωμένη κοιλιά, γυμνασμένα πόδια ανοικτή πλάτη και φυσικό στητό στήθος. Ωραία βραζιλιάνικα ταν λαίνς . Όμορφο πρόσωπο όπως στις φώτο. Σώμα 9 πρόσωπο 8. Μουνάρα θα τη χαρακτήριζα ίδιου επιπέδου με την Κ. Αρκετά δεκτική στο σεξ δεν λέει πολλά όχι η θέα στα τέσσερα από τις καλύτερες, λίγο τζελ και τέρμα γκάζια όσο αντέχετε. Δεν τρώει χρόνο. Γλύφει αρχίδια έστω μέτρια. Φιλί επιφανειακό. Καθαρή αν και δεν έκανε μπάνιο παρά μόνο μετά τις ερωτοπραξίες.
Αρνητικά:
Πολύ σοβαρή, σχεδόν αγέλαστη, διεκπεραιωτική δεν ένοιωσα ιδιαίτερα άνετα μαζί της, δεν βοηθάνε τα αγγλικά που δεν ξέρει, μέτριο στοματικό, δεν ήθελε να της πολυπιάνω να ωραία της μαλλιά, cim cif αρνήθηκε αν και το κάνει με +20 . Βιντεοσκόπηση δέχεται όμως χωρίς πρόσωπο (δεν διευκρινίζεται αυτό στην καρτέλα της, τη ρώτησα)
Τελείωσα δύο φορές την πρώτη έχοντας τη στα τέσσερα αρκετά εύκολα και τη δεύτερη με δυσκολία χειροκίνητα ενώ αυτή μου έγλυφε τα αρχίδια.
Εν ολίγης πολύ καλή εμφάνιση, τυπικές υπηρεσίες.
Ωραιο πολυ μουνι δειχνει δε την εχω παρει γτ μου κανει λιγο μη μου απτου , αν βαζει λιγο τζελ ομως μπαινει στα υποψιν

Η nicole η νεοαφιχθεισα ηταν πολυ δυνατη στο δωματιο απο το ιδιο γραφειο ( εχει ομως ψωμακια παραπανω στο κωλο απο κοντα ) , την ειχα παρει στο προηγουμενο τουρ .

Kira δειχνει απο τις νεες πιπιναρος , σημερα βεβαια που πηρα στις 1 ειναι διαθεσιμη , βλεπω να παει η πουτσα συννεφο
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Τελευταία τροποποίηση:

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Ναι κ στο απλο κ στο φουλ προγραμμα . Καλυτερη στο 2ο αλλα οι υπηρεσιες της εχουν μεινει μπουρδελου , χαμογελο αλλα μεσα τυπικη , δεν αφηνει δαχτυλα και πιπιλισμα σου λεει προσεχτικα για τα piercing . Στο απλο κουνουσε τη κωλαρα κιολας σα twerking ωστε να επισπευσω . Κατ εμε εχει απ τα καλυτερα κορμια στα στουντιο τωρα αλλα υπηρεσιες διεκπεραιωτικες .


ΥΓ. Αν δεν ειμαστε σε δημοσιο φορουμ θα δινα κ ενα πιπερατο παρασκηνιο μιας κ εχω κλεισει βιβλια πλεον μαζι της ( κουλου knows what i mean )
Χρήζει τσεκ η Κάρλα οπωσδήποτε. Στα προσεχώς.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Κάτσε τότε να ετοιμαστώ ψυχολογικά με διαλογισμό και γιόγκα.
Είναι σα μοντέλο του βραζιλιάνικου πλειμποι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι σα μοντέλο του βραζιλιάνικου πλειμποι
Κρίμα που είναι κατσούφα
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Είναι σα μοντέλο του βραζιλιάνικου πλειμποι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κρίμα που είναι κατσούφα
Κάτσε να δω , αν την πάρω οσονούπω. Δεν βλέπω τίποτα άλλο ούτως ή άλλως.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Μουνάρα θα τη χαρακτήριζα ίδιου επιπέδου με την Κ.
Πολύ καλή και κατατοπιστική η κριτική σου γάτε. Το παραπάνω είναι η μόνη μου ένσταση, σιγά τη μουνάρα τη Κ. Ποντικομούρα φάτσα μονίμως ξυνισμένη και πολλές φορές με έντονο ξεβαμμένο πουτανέ βάψιμο, μύτη μπουγατσομάχαιρο, βυζί νερουλό και χυτό, κωλαράκος μικρός. Υψός μέτριο τουλάχιστον για μένα που της ρίχνω 1,5 κεφάλι. Άμα ήτανε μουνάρα, θα έβγαινε όπως είναι στα αλήθεια στο γνωστό σαιτ. Βέβαια σε σχέση με τιη πλειοψηφία των υπόλοίπων είναι σαφώς σε καλύτερο επίπεδο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Κάτι άσχετο, αλλά ήθελα να το μοιραστώ. Έχετε αναρωτηθεί ποτέ γιατί τις Βανέσσες τις λένε πεταλούδες στο χώρο, όπως πχ την παρακάτω;


Ο λόγος είναι ότι στα αρχαία ελληνικά η Φανέσσα, κόρη της Πανδώρας, ήταν θεότητα της πεταλούδας. Δεν είμαι σίγουρος βέβαια κατά πόσο σχετίζεται ετυμολογικά. Όσο κι αν έψαξα για τη Φανέσσα δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω τίποτα. Η μόνη αναφορά που βρήκα ήταν αυτή στα meanings:


Ωστόσο η επιστημονική ονομασία κάποιων πεταλουδών είναι ακριβώς αυτή:


Επίσης στα Φωκαίας 27 ισόγειο είχε μια Βανέσσα κοντούλα από Κολομβία που την ανέφερε η τσατσά σαν πεταλουδίτσα, όχι τυχαία. Στο δωμάτιο μετά της είπα "Vanessa es mariposa en griego antiquo", αλλά δεν είχε ιδέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Πολύ καλή και κατατοπιστική η κριτική σου γάτε. Το παραπάνω είναι η μόνη μου ένσταση, σιγά τη μουνάρα τη Κ. Ποντικομούρα φάτσα μονίμως ξυνισμένη και πολλές φορές με έντονο ξεβαμμένο πουτανέ βάψιμο, μύτη μπουγατσομάχαιρο, βυζί νερουλό και χυτό, κωλαράκος μικρός. Υψός μέτριο τουλάχιστον για μένα που της ρίχνω 1,5 κεφάλι. Άμα ήτανε μουνάρα, θα έβγαινε όπως είναι στα αλήθεια στο γνωστό σαιτ. Βέβαια σε σχέση με τιη πλειοψηφία των υπόλοίπων είναι σαφώς σε καλύτερο επίπεδο.
Την απαξίωσες:confused: και έχεις και άδικο. Ούτε ποντικομούρα είναι ούτε μπουγατσομύτα, το βυζί της είναι μεγάλο και φυσικό πως περιμένεις να είναι σφιχτό και στητό? Ο κώλος της μόνο μικρός δεν είναι και είναι και πολύ ωραίος. Με ύψος 170 δεν τη λες και κοντή. Για την ξυνίλα και το πουτανέ βάψιμο συμφωνούμε.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Εγώ ψήνομαι για την Άνι και όπως έγραψε ο μαραντόνα στην κριτική του ,αυτή φεύγει τον Απρίλιο. Προλαβαίνω δεν προλαβαίνω.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.041
Κριτικές
14
Like
15.800
Πόντοι
3.246
Τι νούμερα είναι αυτά ρε μλκς; :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:

Ο Κουλουράκιας άμα δεν τον χώσει καθημερινά κάπου δεν ησυχάζει.

Γιαυτό είναι ανήσυχος.
Μπα ο @Koulourakias1 1 φορα τον μηνα και με το ζορι πιστευω :2funny:
Στην παλαμη τον χωνει καθε μερα ομως :wanker:
:wanker::wanker::wanker:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom