Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.868
Πόντοι
2.541
Καλησπέρα παίδες. Θα ήθελα την εμπειρία σας-προταση σας για σημερινό ΜΙΛΦ.

Studio12, Dream place, K132 νομίζω έχω δοκιμάσει αυτές που πρέπει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μολις γυρισα απο πορνοβολτα.
Πηγα Κασσανδρας να ειδω την καινουργια Σοφια. Κοντη με ωραιο δερμα λευκη βυζι καλο αλλα με κωλο βενεζουελ κλασσικα πολυυυ πεταχτο.Οπως την δειχνουν οι φωτογραφιες ετσι ειναι κατα το 90% και ο κωλος πολυ πεταχτος , ανομοιογενεια αλλα στους λατρεις θα αρεσει.
Σαρλοτ μαυρουλα κατραμι κοπελα στημένο κορμι με την εννοια του στησίματος , δεν πεταγεται τιποτα δεν εχει κατι ανομοιομορφο πανω της.Εμφανες κηλιακοι σφξχτα μπουτια κωλος , μπορω να πω παρα πολυ γυμνασμενη δε μου εβγαλε θυληκοτητα παντος πολυ καλο κορμι.
Αλλο ενα μπαζο αστα δε περιγραφω.Ολα αυτα στο κασσανδρας 6
Αν εξαιρεσης την Κατια βαλερια χριστινα απο Κασσανδρας ολα τα αλλα εκτος απο αυτα παραπανω ηταν ολες με κωλαρια αλλα νταλα της κακοεπεμβασης το γαλα και η συριγγα οσο δε παει.
Τεσπα εφυγα για αριστοτελους για αρυα οπου και περασα γαμάτα και ολα καλα.
Ειδα και τη στασα μια νεα κορασιδα. Κοντοχοντρο με ολα τα αρα, κωλαρα μπουταρα . Τον ασημαζευτο δηλαδη.

Να πω πριν παω στουντιο περασα μια βολτα περιξ φυλης οπου και διαπιστωσα την κατρακυλα και απορουσα πως συντηρουνται πλεον αυτα τα μαγαζια.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
@maradona7 , @koulourakias :
Ρε συνάδελφοι, πολλοί από εμάς έχουμε διάφορα παράπονα.
Και εγώ ήμουν στο παρά πέντε να σταματήσω , αλλά χάρη στην παρότρυνση του clainmain συνεχίζω.

Τουλάχιστον, σε αυτό το νήμα, υπάρχει διαθέση αλληλοβοήθειας, αυτό το αναγνωρίζω , είναι και η φύση των στούντιο που δεν είναι για κρυψηνιδες και μουλωχτους, σε γενικές γραμμές μιλάω, εξαιρέσεις φυσικά πάντα υπάρχουν .
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
@maradona7 , @koulourakias :
Ρε συνάδελφοι, πολλοί από εμάς έχουμε διάφορα παράπονα.
Και εγώ ήμουν στο παρά πέντε να σταματήσω , αλλά χάρη στην παρότρυνση του clainmain συνεχίζω.

Τουλάχιστον, σε αυτό το νήμα, υπάρχει διαθέση αλληλοβοήθειας, αυτό το αναγνωρίζω , είναι και η φύση των στούντιο που δεν είναι για κρυψηνιδες και μουλωχτους, σε γενικές γραμμές μιλάω, εξαιρέσεις φυσικά πάντα υπάρχουν .
Απο τη στιγμη που καποια μελη γραφουν σωστα μυνηματα εννοω σχολιαζουν κοπελες κτλ , επισης γραφουν κριτικες και γενικα κοινητοποιουν το σαιτ αυτο εν ολιγης λεγεται εργαζομαι για το σαιτ χωρις να πληρωνομαι αλλα το σαιτ ομως πληρωνεται μεσο των διαφημησεων που χαρις εμας υπαρχουν που κανουμε συζητησεις και τραβαμε το ενδιαφερον αλλων επισκεπτων κτλ κτλ κτλ.
Οποτε θα επρεπε τουλαχιστον για τα μελη που οδηγουν το σαιτ να τους περνανε τις κριτικες στο αψε σβησε και οχι να περιμενει ο αλλος τρεις μερες και στην τελικη η διαχειρηση να τον γειωνει.
Επισης θα επρεπε η διοικηση να αποτρεπει υβριστικα σχόλια και να καθαριζει απο τον καθε ανεκδιηγητο βλακακο που θελει να δημιουργησει αναστατωση η και προσβολες σε καποια μελη.
Εγω προσωπικα ειχα κανει αναφορα στον λογαριασμο της τοτε και καλα καταλεγια οτι ειναι ψευτικος οτι εμπαιζει τα μελη κτλ κτλ πολλες φορες και αρχικα τιποτα δεν ειχε γινει για 5 μερες.
Ολα αυτα ειναι σοβαροι λογοι για να αραιωση η σταματησει καποιο μελος.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
49
Like
5.368
Πόντοι
2.846
Οποτε θα επρεπε τουλαχιστον για τα μελη που οδηγουν το σαιτ να τους περνανε τις κριτικες στο αψε σβησε και οχι να περιμενει ο αλλος τρεις μερες και στην τελικη η διαχειρηση να τον γειωνει.
όλες τις κριτικές; και τις ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ;
διότι διαβάζω και κάποιες που κατ' εμέ κακώς εγκρίνονται από τους moderators.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Για το φιλο spectro7 που ρωταει για μιλφ , Ινα απο deluxe και Αλεξανδρα απο αριστοτελους 6 θα προτεινα να τσεκαρει , εχω γραψει κ κριτικες

Μολις γυρισα απο πορνοβολτα.
Πηγα Κασσανδρας να ειδω την καινουργια Σοφια.
Ωραιος αλανι μου και ηθελα να τσεκαρω Σοφια
@maradona7 , @koulourakias :
Ρε συνάδελφοι, πολλοί από εμάς έχουμε διάφορα παράπονα.
ΦΙλε μου Ιζι εδω ειμαστε για ενημερωση , χαλαρωση και χαβαλε . Εχω δουλειες , οικογενεια και ζωη εξω απο εδω και δε με ενδιαφερει να καθομαι να βριζομαι με αγνωστα προφιλ παροτι με εβαλε στη διαδικασια και τον εβρισα . Μιλαω για ενα ατομο που απο το 17 ειναι ακομα νεο μελος και μπαινει σε σχολια κριτικων πολλων παιδιων κ βριζει . Ο ιδιος εχει γραψει οτι εχει μπαναριστει παλαιοτερα για τον ιδιο λογο .

Σεβομαι τους παντες εδω μεσα , μπορει οποιος θελει να διαφωνησει μαζι μου , να μη με διαβαζει , να συζητησουμε οτι θελει αλλα αλητειες κρυμμενες πισω απο πληκτρολογιο δε σηκωνω .

Ξερει ποιος ειναι αυτος που τα λεω και εχει κλειστα τα πμ , επειδη η μανα μου με εκανε αρσενικο τον διαβεβαιω οτι κωλογαυρο δε θα με ελεγε ποτε δια ζωσης

Αυτα φιλαρακο και σορι για το σπαμ , γεμισαμε μαγκες του πληκτρολογιου , αφου υπηρξε ανταποκριση το ληγω εδω
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
όλες τις κριτικές; και τις ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ;
διότι διαβάζω και κάποιες που κατ' εμέ κακώς εγκρίνονται από τους moderators.
Θα πρεπει να υπαρχει ειλικρινεια οταν ανεβαζουμε κριτικες και οχι να παραπλανουνε μελη για τον οποιοδηποτε σκοπο.Ναι ξερω υπαρχουν συνεχως παραπλανητικες και ειδικα για τα μπουρδελα.
Αν αυτοι που εχουν το σαιτ θελανε να υπαρχει ποιοτητα και γενικα ενα Α κυρος τοτε θα επρεπε να διαγραψουν μονομιας το 90% των μελων,αφου επιτρεπουν στον καθε παλιανθρωπο που ειτε εχει ψυχολογικα ειτε δε ξερω και εγω τι αλλο , να μπαινει εδωμεσα και να γραφει τοτε ετσι θα ειναι η κατασταση μεχρι το απειρο.
Επισης για να θεωρειτε μια κριτικη παραπλανητικη η οχι θα πρεπει η διοικηση να γνωριζει για την καθε κοπελα οποτε και να μπορουν να περνανε μια κριτικη η οχι αφου οι ιδιοι θα ξερουν την αληθεια πριν υπωθει η κριτικη.Αυτο δε γινεται , δε συμβαινει, δε θα συμβει και απλα το σαιτ τρεχει απο μονο του με εμας τους ..............Να βοηθαμε σε αυτο αφιλοκερδης
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.097
Κριτικές
49
Like
5.368
Πόντοι
2.846
Θα πρεπει να υπαρχει ειλικρινεια οταν ανεβαζουμε κριτικες και οχι να παραπλανουνε μελη για τον οποιοδηποτε σκοπο.Ναι ξερω υπαρχουν συνεχως παραπλανητικες και ειδικα για τα μπουρδελα.
Αν αυτοι που εχουν το σαιτ θελανε να υπαρχει ποιοτητα και γενικα ενα Α κυρος τοτε θα επρεπε να διαγραψουν μονομιας το 90% των μελων,αφου επιτρεπουν στον καθε παλιανθρωπο που ειτε εχει ψυχολογικα ειτε δε ξερω και εγω τι αλλο , να μπαινει εδωμεσα και να γραφει τοτε ετσι θα ειναι η κατασταση μεχρι το απειρο.
Επισης για να θεωρειτε μια κριτικη παραπλανητικη η οχι θα πρεπει η διοικηση να γνωριζει για την καθε κοπελα οποτε και να μπορουν να περνανε μια κριτικη η οχι αφου οι ιδιοι θα ξερουν την αληθεια πριν υπωθει η κριτικη.Αυτο δε γινεται , δε συμβαινει, δε θα συμβει και απλα το σαιτ τρεχει απο μονο του με εμας τους ..............Να βοηθαμε σε αυτο αφιλοκερδης
Για τα μπουρδέλα υπάρχουν κι άλλου είδους άθλιες κριτικές, για τις οποίες ίσως πρέπει να μιλήσουμε σε άλλο νήμα.
Δυστυχώς όμως και για τα στούντιο υπάρχουν παραπλανητικές κριτικές.
Δεν ξέρω αν γίνονται και από προμότορες, σίγουρα όμως υπάρχουν παραπλανητικές κριτικές που γίνονται με σκοπό το παραμύθιασμα και την αυτοπροβολή.
Όταν π.χ. κάποιος μας γράφει ότι η τάδε κοπέλα του έκανε υπηρεσίες που κοστίζουν όλες μαζί 90€, στο απλό πρόγραμμα των 50€, ο άλλος που το διαβάζει θα θεωρήσει δεδομένο ότι θα πάει κι αυτός στην ίδια κοπέλα και θα πάρει τα ίδια.
Άρα και παραπλανούμε τους άλλους και κάνουμε κακό στην κοπέλα: δεν είναι όλοι οι πελάτες καλά παιδιά, θα βρεθούν και κάποιοι κωλοπαιδαράδες που θα το απαιτήσουν με άσχημο τρόπο. Τα έχουμε ξαναπεί και παλιότερα, νομίζω
Ξέρεις τι εξοργιστικά έχω διαβάσει εδώ μέσα σε κριτικές - όχι για στούντιο ευτυχώς; Ο ένας κοκορευόταν ότι επειδή δεν έμεινε ευχαριστημένος από τα προκαταρκτικά της κοπέλας τη γάμησε βίαια κι έλπιζε "να πονάει και να μη καταφέρει να τελειώσει τη βάρδια". Ο άλλος δήλωνε σαν απολύτως φυσιολογικό ότι, επειδή δεν έμεινε ευχαριστημένος από την πίπα, έβαλε τέτοιες φωνές την κοπέλα που αυτή πήγε στην κουζίνα κι έκλαιγε.
Τελοσπάντων, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορούμε να λογοκρίνουμε ούτε τους κομπλεξικούς, ούτε τους παραμυθάδες και τους αυτοανακηρυχθέντες VIP πορνογαμήκουλες, πρέπει να μάθουμε να συμβιώνουμε με δαύτους. Προσωπικά, όταν μυριστώ παραμύθιασμα σε κριτική, απλά την αγνοώ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Πολύ κόσμο είχε σήμερα έξω. Η ζέστη καλά κρατεί. Πήγα και μία Κάτια Κασ 8Γ να πάνε κάτω τα ποτάκια. Ήρεμη δύναμη και κορμάρα κατάλληλη για αργά.:cool2:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Όταν π.χ. κάποιος μας γράφει ότι η τάδε κοπέλα του έκανε υπηρεσίες που κοστίζουν όλες μαζί 90€, στο απλό πρόγραμμα των 50€, ο άλλος που το διαβάζει θα θεωρήσει δεδομένο ότι θα πάει κι αυτός στην ίδια κοπέλα και θα πάρει τα ίδια.

Υπαρχουν κοριτσια που σε καποιους θα κανουν φοβερο γαμησι σε σχεση με καποιους αλλους που θα κανουν τα βασικα , οχι ομως φολα.Το εχω ζησει αυτο πολλες φορες, που ενω καποιος απλα περασε σχετικα καλα οχι κατι το ιδιαιτερο, εγω ομως περασα τέλεια και καναμε ποιο καλο προγραμμα στα 50 ευρο.Αυτο ειναι καθαρη χημεια και το ποσο καλα της εκατσες της κοπελας.οχι ομως διθύραμβους.
Άρα και παραπλανούμε τους άλλους και κάνουμε κακό στην κοπέλα: δεν είναι όλοι οι πελάτες καλά παιδιά, θα βρεθούν και κάποιοι κωλοπαιδαράδες που θα το απαιτήσουν με άσχημο τρόπο. Τα έχουμε ξαναπεί και παλιότερα, νομίζω

Αυτοι που ενεργουν καταυτο τον τροπο , ετσι θα κανουν ειτε διαβασαν μια κριτικη ειτε οχι διοτι ετσι ειναι ο χαρακτηρας τους και αυτο δεν αλλαζει και δεν εχουν αναγκη μια κριτικη για να πανε να κανουν οτι κανουν.Ενας νορμαλ ανθρωπος δεν απαιτει απο την κοπελα βιαια να του κανει τα γουστα αλλα απλα διορθωνει και αν η κοπελα παραμενει στον κοσμο της τοτε σηκωνεται και φευγει και δεν ξαναπατά, Το εχω κανει 2-3 φορες σε στουντιο και απειρες σε μπουρδελα.
Ξέρεις τι εξοργιστικά έχω διαβάσει εδώ μέσα σε κριτικές - όχι για στούντιο ευτυχώς; Ο ένας κοκορευόταν ότι επειδή δεν έμεινε ευχαριστημένος από τα προκαταρκτικά της κοπέλας τη γάμησε βίαια κι έλπιζε "να πονάει και να μη καταφέρει να τελειώσει τη βάρδια". Ο άλλος δήλωνε σαν απολύτως φυσιολογικό ότι, επειδή δεν έμεινε ευχαριστημένος από την πίπα, έβαλε τέτοιες φωνές την κοπέλα που αυτή πήγε στην κουζίνα κι έκλαιγε.

Ολοι το διαβασαμε τι εγινε.Να σου πω την αληθεια μου τον καταλαβαινω, απλα δε χρειαζοτανε τοσο πιεση προς το μαγαζι κοπελα γενικα.Μου εχει συμβει το ιδιο περιστατικο καπου αλλου.Το να μην ξερει η πουτανα να σου παρει πιπα και να κανει αεροπιπα η να γλυφει λιγο κτλ το δεχομαι και το πολυ πολυ να τη διορθωσω η βοηθησω με διαφορους τροπους για να παμε παρακατω. Οταν ομως η πουτανα παρει το πουλι μου και νομιζει οτι ειναι γερμανικος καβουρας η πολυεργαλειο για να ξεβιδωνει μπουλωνια φορτηγου και κατανταει να με ποναει πολύ τοτε και εγω θα ελεγα τα δικά μου σχολιανά με λιγο καλυτερο τροπο.
Οσο για τους αλλους που γαμησανε βιαια επειδη δεν εγιναν προκαταρκτικα αυτα ειναι Δρακος και Φυδια για να δειχτουνε οτι κατι κανανε.Για το μπουτσο δηλαδη ατομα και απλα τους προσπερνας, δεν εχουν καποια αξια ειτε σαν ανθρωποι ειτε σαν γαμηκουλες.Στο ειπα πριν και το προσπερασες ομως. Κανονικα το σαιτ θα επρεπε να διαγραψει το 90% των μελων μονομιας.Αυτο τα λεει ολα.
Τελοσπάντων, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μπορούμε να λογοκρίνουμε ούτε τους κομπλεξικούς, ούτε τους παραμυθάδες και τους αυτοανακηρυχθέντες VIP πορνογαμήκουλες, πρέπει να μάθουμε να συμβιώνουμε με δαύτους. Προσωπικά, όταν μυριστώ παραμύθιασμα σε κριτική, απλά την αγνοώ.
Στο νημα για μπουρδελα ξεκινησα πριν χρονια να μιλαω ασχολουμε αλλα λογω ολων αυτων που αναφερεις σταματησα διοτι δεν εβγαινε ακρη με ολα αυτα τα .............. εκτος λιγοστων μελων πολυ λιγων.
Στο νημα στουντιο ειναι ποιο νορμαλ τα πραγματα και δεν εχω δει κατι ασχημο απο μελη που και παλι ενας ισως δυο που μπαινουν μια το δυμηνο λενε τη μαλακια και φευγουν παλι.
 
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
111
Like
152
Πόντοι
1

μεθοδοΣ kakeibo​

Ποιες ερωτήσεις πρέπει να κάνεις πριν αγοράσεις κάτι:​

  • Μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό;
  • Μπορεί η οικονομική μου κατάσταση να υποστηρίξει αυτή την αγορά;
  • Θα το χρησιμοποιήσω;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω επειδή το είδα σε μία διαφήμιση;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω εξαιτίας της ψυχολογίας που βρίσκομαι σήμερα;
  • Πώς θα αισθανθώ αν το αγοράσω και πόσο θα διασκέσει αυτό το συναίσθημα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Πολύ κόσμο είχε σήμερα έξω. Η ζέστη καλά κρατεί. Πήγα και μία Κάτια Κασ 8Γ να πάνε κάτω τα ποτάκια. Ήρεμη δύναμη και κορμάρα κατάλληλη για αργά.:cool2:
Κλασσικα σταματησες λιγο να ξαποστασεις στην κασσανδρας :2funny:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
oliw gyrisa apo mpanio ualassa και εχω κατι καυλες.Μια ο Ελληνικος ηλιος μια τα κορμακια που σαλοναριζαν απαν κατ στην παραλια μια το κοντοσουβλι που φαγαμε στην πεντελη γυριζοντας μου εχουν αναψει τις εξαψεις μου.Για να δουμε τι υπαρχει στα περιξ μπας και ξεκινησω ποροβολτα
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/4448-Agatha Ποια αγκάθα ειναιο αυτη ρε παιδια?
https://*****/en/StudioWorker/9531-Roana Καινουργιο δειχνει αλλα και πολυ κολαρουυυυ ρε παιδι μου οποτε αστο για τους λατρεις.
https://*****/en/StudioWorker/9539-Fay εδω τι ομορφουλη εχουμε? Με βλεπω να φευγω αρκουντος
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πέρασα αποψε από Βριλησσου 60 πάνω για την καινούργια Κολομβιανα τη Σοφία. Τα υπόλοιπα ρωτήστε τον Αντιπλοιαρχο να σας τα πει.
περιμενα να διαλυθει το νημα απο κανα γκαβαγκα που ξυστά περασε τουλαχιστον απο εμενα αλλα το ξεπερασαμε, το να διαλυθει ομως απο την ιδια τη γιοικηση να πω την αμαρτια μου δε το περιμενα.
Τεσπα αμα επανελθουν τα μελη ξανα ε τοτε τα λεμε και απο εμενα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Δηλαδή τώρα, συνεχίζουμε την ενημέρωση ή το αναβάλλουμε;

Αν φύγουν όλοι, τι νόημα έχει να γράφουν ένας - δύο - τρεις (όχι ότι ενημέρωναν και πάνω από 5-10 , και πολλούς λέω, απλά κουβέντα να γίνεται) .

Σίγουρα δεν ξέρω όλα αυτά που έγιναν, αλλά μην μείνω και μόνος μου στο τέλος .
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς ή είναι ιδέα μου μόνο(αμφιβάλλω) : είτε στούνιο είτε μασάζ, φαίνεται ότι/σαν να υπάρχει μια κοινή γραμμή ανάμεσα στις κοπέλες για τις παρεχόμενες υπηρεσίες.
Δεν ξέρω αν είναι σε συννενόηση με το μαγαζί ή συννενοούνται οι κοπέλες μεταξύ τους.

Π.Χ. σε κάποια στούνιο, υπάρχει η αίσθηση της βιασύνης και της ξεπέτας στην πλειοψηφία των κοριτσιών, ακόμα και η συμπεριφορά τελείως τυπική έως ουδέτερη - ψυχρή. Σε άλλα, το αντίθετο, όπως , χαμόγελα, λίγη κουβεντούλα να αισθανθεί φιλικότερα ο πελάτης, δεν γυρνάνε στο λεπτό στα 4 για ξεπέτα, κ.,λ.π.

Σε κάποια μασάζ, είναι πολύ σπάνιο κάποια να μην κάνει ελεύθερο στοματικό ή να μην φιλάει ή να μην κάνει 69. Σε άλλα, είναι σχεδόν ο κανόνας να αρνούνται φιλιά και 69(και ... κατά διαβολική σύμπτωση, είναι και τα μαγαζιά που επιδιώκονται ... έξτρα) .
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Παολα καινουργιο φρουτο Βενεζουελανικο 2η μερα στη δουλεια . Βραδινη στη βαρδια , ουδεις στο μαγαζι οποτε σαλοναρισμα και 50αρακι για δωματιο απευθειας οπως μπαινεις διαδρομο αριστερα. Πετσετα μιας χρησης χωρις παντοφλες και πουθενα καλογερος να βαλεις ρουχα αλλα το προτιμω γτ εχει δυνατη ενταση το νερο στο τηλεφωνο του μπανιου
Απο εμφανιση μετριο αναστημα στο 1.70 , fake βυζι 3αρι , σκληρο στην οψη και στο αγγιγμα , μετριο προσωπο το οποιο λογω πολλων γωνιων χανει λιγο απο θηλυκοτητα , ωραιος ομως πεταχτος κωλαρινος με μεγαλα κωλομερια χωρις υπερβολες λατινοφερτες με ενεσεις . Ο κορμος στο σωμα ειναι ισιος μονοκομματος , δεν εχει καμπυλες ουτε λεπτη μεση . Οι ωμοι επισης ειναι λιγο τετραγωνισμενοι σα να ναι γυμνασμενη κατι που δε μ αρεσει στις γυναικες αλλα γουστα ειναι αυτα . Σφιχτο κορμι παντως γενικα
Ευγενικη κ επικοινωνιακη , αγγλικα ψιλοαθλια αλλα προσπαθει , με ρωτησε ονομα και ανταλλαξαμε κανα δυο κοπλιμεντα . Στο σεξακι μου ρθε ορεξατο , παθιαρικα φιλακια στο λαιμο με πονηρο βλεμμα ολη την ωρα κ γελακια , για να μη το ξημερωσουμε ομως επειδη ειχα καβλωσει τη περασα στο κυριως μενου, αλλαξαμε 3 στασεις και κατεθεσα στα 4 ( κουναει τα κωλομερια σα twerking στα 4 πολυ γρηγορα αν σας αρεσει η φαση ) . Εφαγε δυνατα μπατσακια , συμμετειχε μια χαρα και δεχοταν δαχτυλακια χωρις μα και μου .
Γουσταρει γαμησι μου δειξε , θα λεγα πιο ορεξατη κ συμμετοχικη απο Λιλιαν κολομπιανα που ναι στο ιδιο μαγαζι ( τιμια η Λιλιαν βεβαια ) αλλα χειροτερη στην εμφανιση απο τη κολομπιανα με εξαιρεση το κωλο που υπερτερει καθοτι δε παρασυρθηκε απο τη λατιν ταση και κρατησε γηινα χαρακτηριστικα . Στο μεγαλο προγραμμα ενδεχομενως να χε περισσοτερο ενδιαφερον η συμπατριωτισσα του Μαδουρο
Δε θα τη ξαναδω αλλα μια λατιν γευση που δε βγηκε ξινη παροτι εμφανισιακα δε με γεμισε .

ΥΓ. Η τσατσα με ενα τσιουαουα ιδια η Ευαγγελια Σαμιωτακη ρε η ηθοποιος

20220919_225904.jpg
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.142
Πόντοι
4.546
Πέρασμα από Αριστοτέλους 5, γνωριμία με Φαίη αργά το απόγευμα (είχα φάει μια ξενέρα από υπηρεσίες στούντιο σε μασατζίδικο κατά το μεσημέρι) .
Λεπτούτσικο, νεαρό κορίτσι, μου είπε 23, θα την έκανα και 18 - 20 άνετα.
Είχε πολύ πάθος και ένταση η συνάντηση και από μεριάς μου και από εκείνη, με έκαψε το μικρό: πολύ καλό στοματικό, μετά βίας κρατήθηκα να μην τελειώσω και λίγες μπορούν να με κάνουν να τελειώσω με στοματικό, ωραίο, απολαυστικό καβάλημα από αυτήν, μετά την χάρηκα λίγα λεπτά σε ιεραποστολικό, και τελείωμα στα τέσσερα όπου μου πήρε λίγη ώρα, αλλά δεν παραπονέθηκε, έβγαλα και την τελευταία σταγόνα που είχα και έκατσα λίγο μέσα της, αγκαλιάζοντάς της και χαϊδεύοντας το κορμάκι της.

Μπατσάκια δεν ρίχνω γενικά, δάχτυλα σπάνια και αν θα βάλω είναι στο 69.

Θέλω να δοκιμάσω και την Αλόνα, τρεις φορές που πήγα, διάλεξα άλλες, αλλά δεν θα μου γλυτώσει, είχε πολύ νάζι αυτή την φορά και έκατσε μπρος μου λίγα δεύτερα σαν να έλεγε, θα έρθει επιτέλους η σειρά μου;

Υ.Γ.,: γράψτε ρε παίδες και εσείς τίποτα, μην ντρέπεστε, στο τσακ ήμουν να απέχω και από αυτό εδώ το νήμα, αλλά ο Ντιεγκίτο έσωσε την κατάσταση.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πέρασμα από Αριστοτέλους 5, γνωριμία με Φαίη αργά το απόγευμα (είχα φάει μια ξενέρα από υπηρεσίες στούντιο σε μασατζίδικο κατά το μεσημέρι) .
Λεπτούτσικο, νεαρό κορίτσι, μου είπε 23, θα την έκανα και 18 - 20 άνετα.
Είχε πολύ πάθος και ένταση η συνάντηση και από μεριάς μου και από εκείνη, με έκαψε το μικρό: πολύ καλό στοματικό, μετά βίας κρατήθηκα να μην τελειώσω και λίγες μπορούν να με κάνουν να τελειώσω με στοματικό, ωραίο, απολαυστικό καβάλημα από αυτήν, μετά την χάρηκα λίγα λεπτά σε ιεραποστολικό, και τελείωμα στα τέσσερα όπου μου πήρε λίγη ώρα, αλλά δεν παραπονέθηκε, έβγαλα και την τελευταία σταγόνα που είχα και έκατσα λίγο μέσα της, αγκαλιάζοντάς της και χαϊδεύοντας το κορμάκι της.

Μπατσάκια δεν ρίχνω γενικά, δάχτυλα σπάνια και αν θα βάλω είναι στο 69.

Θέλω να δοκιμάσω και την Αλόνα, τρεις φορές που πήγα, διάλεξα άλλες, αλλά δεν θα μου γλυτώσει, είχε πολύ νάζι αυτή την φορά και έκατσε μπρος μου λίγα δεύτερα σαν να έλεγε, θα έρθει επιτέλους η σειρά μου;

Υ.Γ.,: γράψτε ρε παίδες και εσείς τίποτα, μην ντρέπεστε, στο τσακ ήμουν να απέχω και από αυτό εδώ το νήμα, αλλά ο Ντιεγκίτο έσωσε την κατάσταση.
Την ειχα επισκευτει προχτες αλλα τελικα ενω πηγαινα για αυτην δεν περασα διοτι με απογοητευσε η εμφανιση της. Πολυ κακιεχτικη υπερβολικα λεπτη για εμενα, παρολο που με λεπτες πηγαινω. Δεν ειχε καμια σχεση με φωτο του σαιτ. Δε με ελκυε να περασω μαζι της.
Θα παω ομως σημερα να δω τη γκομενα του μαραντονα διοτι επιτελους ειμαι σε αδεια και ψιλοξεκουραζομαι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom