Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Επισης και τη Σοφια ειχα την ιδια μερα.
Λεπτο ωραιο σωμα σε γενικες γραμμες , και με ομορφο εκφυλο προσωπο αλλα μιλαμε για φτιαχτα βυζια σιλικονες και στο βυζι και στον κωλο που ειναι πολυ πεταχτος και με χαλασε.Κλασικα τυπος βενεζουελ που με απωθει ταμαλα.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Περασα να δω τη Lora τη καινουργια υποτιθεται συγγρου 232 και τελικα ηταν η Λιζα με αλλο ονομα . Οσα αλανια τη δειτε στο προγραμμα να το χετε υποψιν

Οσο για τη fay ειναι λεπτη προς σκινυ ξεκαθαρα με πολυ μετριο προσωπακι αλλα ευχαριστο κοριτσι μου φανηκε στο σαλοναρισμα . Ωραιος ο Ιζι που εδωσε περιγραφη ωστε οσοι τους αρεσει το σουλουπι να χουν εικονα για δωματιο , παντως αυτες στο αριστ5 ποτε ερχονται ποτε φευγουν δε τις προλαβαινεις

Περασα τωρα το βραδυ μεσανυχτα με Τατιανα απο αθηνων στο vip . Την εβγαζε καιρο στο προγραμμα αλλα τωρα ξαναεμφανιστηκε και δουλευε βαρδια μαζι με Χριστινα ενω μια Τζενιφερ καινουργια λατινα που εδειχνε το προγραμμα δε δουλευε .

Στελνω εντωμεταξυ σε ενα φιλαρακι παρε τηλ να πεις οτι εμεινες απο μπαταρια στη λεωφορο αθηνων στο Γρηγορη να ρθω και καλα να σε φιξαρω για να τη σκαπουλαρω γτ ειχε περασει τις 11 . Με παιρνει και τον βαζω σε ακροαση και λεει ειμαι λεωφ αθηνων εξω απο ενα γρηγορη στο 343 και εχει και ενα στουντιο εδω . Του λεω αν κανουν φουλ προγραμμα τα κοριτσια ερχομαι αλλιως μεινε εκει . Γελαγε η συζυγος και μου λεει λυπησου τον ανθρωπο μη τον πειραζεις περιμενει αγχωμενος αντε πηγαινε . Γαμησι μεσονυχτιο λοιπον:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Διεκπεραιωτικη και κατωτερη των προσδοκιων συναντηση

Περιμενα καιρο να δω τη Τατιανα καθοτι ελειπε οπως μου ειπε παροτι στο προγραμμα την εμφανιζε κανονικα ενεργη εδω και μεγαλο διαστημα . Βραδινη εφοδος λοιπον , μαζι με τη Χριστινα ηταν στη βαρδια και δινω 50αρακι στη τσατσα για να μπω δωματιο να τη δοκιμασω επι τω εργω .
Εμφανισιακα θα λεγα ειναι σιγουρα λεπτη κοπελα ( πιο λεπτη απο τις φωτος , οχι προς juicy , προς σκινυ περισσοτερο χωρις να ναι καχεκτικη ομως ) , κοντουλα σχετικα λιγο πανω απο 1.65 , συμπαθητικο γλυκο προσωπο με μεγαλουτσικη μυτη μοναχα με μακρυ κορμο , μακρια μαλλια που τα δεσε κοτσο , αγυμναστο κορμι οχι σφιχτο αλλα χαλαρο νεανικο ( δε πρεπει να ναι πανω απο 25 ) , 1.5αρι βυζακι φυσικο με μικρες ωραιες ρωγιτσες , και ωραιο κωλαρακι με λεπτη μεση οχι πεταχτο ομως αλλα ειχε ψωμι να χουφτωσεις σε σχεση με το υπολοιπο σωμα . Ειχε ωραια αισθηση το μουνακι της βεβαια , στενο σχετικα και εβαλε ελαχιστο τζελ .
Στο σεξακι , παιχτηκαν 2 στασεις ιεραποστολικο και στα 4 , ξεκινησαμε με πιπα οχι βαθια ( μπαλες δε περιποιηθηκε ) λιγο νευρικη κ βιαστικη χωρις ομως δοντι ή χερι ( μετρια πιπα τυποποιημενη ) και μετα ιεραποστολικο και στα 4 οπου κατεθεσα μετα απο δυνατο κοπανημα . Συμμετειχε με ψευτοκραυγουλες και με ρωτησε αν ολα καλα οταν τελειωσα , απο την αλλη μου βαλε κοφτη σε δαχτυλα και στα 4 μου στραβωσε λιγο λεκανη και χρειαστηκε να τη πιασω για να κεντραρω κ να μπαινω ανετα . Μπατσακια δεν εριξα γτ δεν ειχα ξεκλειδωσει λογω προκαταρκτικων .
Στο δωματιο πετσετες και παντοφλες μιας χρησης , μεγαλη ντουζιερα κ καλογερος για τα ρουχα, αλλαγη σεντονιου ομως θα χρειαζοταν
Εν ολιγοις , διεκπεραιωτικη συναντηση και εμφανισιακα με γειωσε σε σχεση με τις φωτο . Δεν ειναι ασχημη επουδενι απλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο οπως προσδοκουσα . Δε βρισκω λογο να τη ξαναδω , να πω οτι γενικα ηταν ευγενικη και ελληνικα μιλαει αψογα



20220920_235428.jpg
20220921_000245.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Ρε συναγωνιστες λεω να κανω μια καταδρομικη σημερα πρωινη.Να περασω με ιζαμπελ απο κηφισσου 30 αξιζει ?Η να προτιμησω κατι αλλο?δεν υπαρχουν πολλα λεφτα για καψιμο για νανφαω φολα οπουε θα ηθελα τα φωτα σας.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ρε συναγωνιστες λεω να κανω μια καταδρομικη σημερα πρωινη.Να περασω με ιζαμπελ απο κηφισσου 30 αξιζει ?Η να προτιμησω κατι αλλο?δεν υπαρχουν πολλα λεφτα για καψιμο για νανφαω φολα οπουε θα ηθελα τα φωτα σας.
Καλη η ιζαμπελα αλλα εχει βαλει κιλακια φιλε μου ( σε μπουτια κ κωλο κυριως ) μη βλεπεις τις φωτο στο σαητ του μαγαζιου . Αν πας συνηθως ειναι εντιμη γτ πηγαινα ενα διαστημα , μονο μια φορα ηταν πιο ξεπετα γτ ειχε κοσμο , εχει κ σταθερους πελατες , καλυτερα αρχες βαρδιας θα λεγα

Παρομοιο σωματοτυπο σχετικα εχει η Αλονα ( βυζαρου αν σ αρεσει δλδ juicy ) που εχει καλο feedback απο συναγωνιστες αλλα χειροτερο προσωπο σιγουρα . Στελλα , Λειλα και Πωλινα ειναι εμφανισιακα κ σε σερβις εντιμες απο αυτες που βλεπω τωρα αλλα μοντελε φαση και οχι βυζαρουδες . Στελλα πρωτη θα προτεινα σα πακετο


Μου πεταξε για το στουντιο το λαμογιο για να με πικαρει ( διπλα σε Γρηγορη του χα γραψει να πει να φανει πειστικο ) αλλα δε μασαω απο κατι τετοια:tooth:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Ναι ως αρετη στο magic μοιραζει φολες της ωρας :2funny:
Μια χαρα ειναι ρε το κοριτσι τι το διαβαλλεις , απλα ο αριθμος θυματων της ειναι μεγαλυτερος απο του εμφυλιου:2funny:

Κανονικα οποιος βγαινει ζωντανος απο το δωματιο πρεπει να μπαινει ΟΥΚ χωρις να περναει διαβολοβδομαδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Περασα να δω τη Lora τη καινουργια υποτιθεται συγγρου 232 και τελικα ηταν η Λιζα με αλλο ονομα . Οσα αλανια τη δειτε στο προγραμμα να το χετε υποψιν

Οσο για τη fay ειναι λεπτη προς σκινυ ξεκαθαρα με πολυ μετριο προσωπακι αλλα ευχαριστο κοριτσι μου φανηκε στο σαλοναρισμα . Ωραιος ο Ιζι που εδωσε περιγραφη ωστε οσοι τους αρεσει το σουλουπι να χουν εικονα για δωματιο , παντως αυτες στο αριστ5 ποτε ερχονται ποτε φευγουν δε τις προλαβαινεις

Περασα τωρα το βραδυ μεσανυχτα με Τατιανα απο αθηνων στο vip . Την εβγαζε καιρο στο προγραμμα αλλα τωρα ξαναεμφανιστηκε και δουλευε βαρδια μαζι με Χριστινα ενω μια Τζενιφερ καινουργια λατινα που εδειχνε το προγραμμα δε δουλευε .

Στελνω εντωμεταξυ σε ενα φιλαρακι παρε τηλ να πεις οτι εμεινες απο μπαταρια στη λεωφορο αθηνων στο Γρηγορη να ρθω και καλα να σε φιξαρω για να τη σκαπουλαρω γτ ειχε περασει τις 11 . Με παιρνει και τον βαζω σε ακροαση και λεει ειμαι λεωφ αθηνων εξω απο ενα γρηγορη στο 343 και εχει και ενα στουντιο εδω . Του λεω αν κανουν φουλ προγραμμα τα κοριτσια ερχομαι αλλιως μεινε εκει . Γελαγε η συζυγος και μου λεει λυπησου τον ανθρωπο μη τον πειραζεις περιμενει αγχωμενος αντε πηγαινε . Γαμησι μεσονυχτιο λοιπον:tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Διεκπεραιωτικη και κατωτερη των προσδοκιων συναντηση

Περιμενα καιρο να δω τη Τατιανα καθοτι ελειπε οπως μου ειπε παροτι στο προγραμμα την εμφανιζε κανονικα ενεργη εδω και μεγαλο διαστημα . Βραδινη εφοδος λοιπον , μαζι με τη Χριστινα ηταν στη βαρδια και δινω 50αρακι στη τσατσα για να μπω δωματιο να τη δοκιμασω επι τω εργω .
Εμφανισιακα θα λεγα ειναι σιγουρα λεπτη κοπελα ( πιο λεπτη απο τις φωτος , οχι προς juicy , προς σκινυ περισσοτερο χωρις να ναι καχεκτικη ομως ) , κοντουλα σχετικα λιγο πανω απο 1.65 , συμπαθητικο γλυκο προσωπο με μεγαλουτσικη μυτη μοναχα με μακρυ κορμο , μακρια μαλλια που τα δεσε κοτσο , αγυμναστο κορμι οχι σφιχτο αλλα χαλαρο νεανικο ( δε πρεπει να ναι πανω απο 25 ) , 1.5αρι βυζακι φυσικο με μικρες ωραιες ρωγιτσες , και ωραιο κωλαρακι με λεπτη μεση οχι πεταχτο ομως αλλα ειχε ψωμι να χουφτωσεις σε σχεση με το υπολοιπο σωμα . Ειχε ωραια αισθηση το μουνακι της βεβαια , στενο σχετικα και εβαλε ελαχιστο τζελ .
Στο σεξακι , παιχτηκαν 2 στασεις ιεραποστολικο και στα 4 , ξεκινησαμε με πιπα οχι βαθια ( μπαλες δε περιποιηθηκε ) λιγο νευρικη κ βιαστικη χωρις ομως δοντι ή χερι ( μετρια πιπα τυποποιημενη ) και μετα ιεραποστολικο και στα 4 οπου κατεθεσα μετα απο δυνατο κοπανημα . Συμμετειχε με ψευτοκραυγουλες και με ρωτησε αν ολα καλα οταν τελειωσα , απο την αλλη μου βαλε κοφτη σε δαχτυλα και στα 4 μου στραβωσε λιγο λεκανη και χρειαστηκε να τη πιασω για να κεντραρω κ να μπαινω ανετα . Μπατσακια δεν εριξα γτ δεν ειχα ξεκλειδωσει λογω προκαταρκτικων .
Στο δωματιο πετσετες και παντοφλες μιας χρησης , μεγαλη ντουζιερα κ καλογερος για τα ρουχα, αλλαγη σεντονιου ομως θα χρειαζοταν
Εν ολιγοις , διεκπεραιωτικη συναντηση και εμφανισιακα με γειωσε σε σχεση με τις φωτο . Δεν ειναι ασχημη επουδενι απλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο οπως προσδοκουσα . Δε βρισκω λογο να τη ξαναδω , να πω οτι γενικα ηταν ευγενικη και ελληνικα μιλαει αψογα



20220920_235428.jpg
20220921_000245.jpg
αφου δε φωτογραφησες και το αμαξι μου παλι καλα.Εκει το ειχα παρκαρει ακριβως στο ιδιο σημειο
Επισης κριτινα μαπα το καρπουζι διοτι καμια σχεση με φωτο του σαιτ.Τα βυζια κρεμοντουσαν και αχλαδοκωλα με ξινο προσωπο, γενικα δεν εβγαζε καμια καυλα. Οχι τιποτα αλλο αλλα οταν πρωτοπηγα καπου στις12.00 ητανε σε δωματιο 30 λεπτα και ειδα τατιανα οπου μου εβγαζε ξεπετουα δεν μπηκα εφυγα και ξαναγυρισα μετα απο 1 ωρα
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.438
Πόντοι
3.715
πως θα επηρρεάσει η ενεργειακή φτώχεια που επιβάλλεται τα στούντιο;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Θα είναι κρύα τα δωμάτια και μέχρι να έρθει η πουτάνα θα έχουμε δαγκώσει το καβλί μας. Κανείς δεν θα ζητάει πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό πλέον.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
πως θα επηρρεάσει η ενεργειακή φτώχεια που επιβάλλεται τα στούντιο;
Θα χει κερια αντι για φωτα
Και οι κοπελες θα ρχονται με μπουφαν και φερμουάρ στο μουνι ισα ισα για να γίνεται η πραξη :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Τέρμα το ζεστό ντους πριν και μετά: η τσατσά θα σου τρίβει πλάτη και πουλί κανά δίλεπτο για να σε ζεστάνει, μέχρι να έρθει η κοπέλα.

Πετσέτες απ΄το σπίτι μας, σακίδιο μαζί μας.

Μην πω και τα προφυλακτικά με δικά μας έξοδα.
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Εγώ πήγα στο στανταρακι μου τη Ζανετ σήμερα μετα απο καιρο και ηταν οπως πριν την κρίση, όπως λέτε. Ίσως και καλύτερα απο πριν.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9573-Wendy
Thn exei dei kapoiow?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ωραιο μουνετο βρε, την εχεις δει απο κοντα? η θα παμε και θα φαμε ΑΚΥΡΟ
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Thn exei dei kapoiow?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ωραιο μουνετο βρε, την εχεις δει απο κοντα? η θα παμε και θα φαμε ΑΚΥΡΟ
Πριν λιγο τη πηδηξα , ηταν δυο μυστες μπροστα μου . Πριν 2 χρονια σταματησε , δουλευε κηφισο 8 χρονια μου πε και εβαλε τις ιδιες φωτος για να την αναγνωρισουν οι πελατες της . Σημερα 1η μερα ηταν ξανα . Θα γραψω αργα το βραδυ στο νημα αναλυτικα


20220922_194426.jpg
 

Συνημμένα

  • 20220922_194433.jpg
    20220922_194433.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 34

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ΒΛΕΠΩ ΤΙς ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕς, ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. δε ξερω βεβαια τι συμβαινει παντος πολυ επεξεργασμενες φωτο και το βιντεο τεέιως αλλο σουλουπι.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πριν λιγο τη πηδηξα , ηταν δυο μυστες μπροστα μου . Πριν 2 χρονια σταματησε , δουλευε κηφισο 8 χρονια μου πε και εβαλε τις ιδιες φωτος για να την αναγνωρισουν οι πελατες της . Σημερα 1η μερα ηταν ξανα . Θα γραψω αργα το βραδυ στο νημα αναλυτικα


20220922_194426.jpg
μεχρι να ανεβει η κριτικη γαματα οποτε πες εδω αμα ειναι να φυγω σε λιγο φιλος
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
ΒΛΕΠΩ ΤΙς ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕς ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕς, ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. δε ξερω βεβαια τι συμβαινει παντος πολυ επεξεργασμενες φωτο και το βιντεο τεέιως αλλο σουλουπι.
Για τη νινα λεω του κουλουρακια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom