Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
μεχρι να ανεβει η κριτικη γαματα οποτε πες εδω αμα ειναι να φυγω σε λιγο φιλο

Δυνατο μουνετο η Τσεχα, βυζαρα, κορμι ωραιο λαμπαδα , βυζι 3.5αρι καλη αισθηση παρα τη σιλικονη οχι σκληρο , κωλαρακι καλο αλλα λιγο φλατ. Μετριο προσωπο οχι ασχημο , ζητα ισπανικο να σου κανει. Μια χαρα περασα καλο μουνι κ καλο γαμησι
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δυνατο μουνετο η Τσεχα, βυζαρα, κορμι ωραιο λαμπαδα , βυζι 3.5αρι καλη αισθηση παρα τη σιλικονη οχι σκληρο , κωλαρακι καλο αλλα λιγο φλατ. Μετριο προσωπο οχι ασχημο , ζητα ισπανικο να σου κανει. Μια χαρα περασα καλο μουνι κ καλο γαμησι
ποια τσεχα ? απο βενεζουελα λεει ειναι στο κασσανδρας
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
να φυγω λες? Ξερεις τα γουστα μου
Ναι μοντελε κορμι εχει με εξαιρεση το στηθος . Ισως wendy απο φωτος που λεει ο κουλου σου κουμπωσει καλυτερα, πηγαινε στη βενεζουελανα κ αν βγει ακυρο, πηγαινε ριξτο μετα Νινα δε θα μετανιωσεις
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
μολις ξουριστικα οποτε εχομε νινα πρωτα μιας και εθνικη οδο ποιο γρηγορα, που να μπλεκεις τωρα μεσογειων κτλ, και επειτα wendy.Παντος καπου θα το ριξω και σημερις.Αμα δω νινα μοντελακι που πιστευω ετσι θα ειναι , αν δω και διαθεση τοτε μπηκα κανονικα.Ειπαμε ειμαι σε σχετικη άδεια ξεκουραστος και εδω που το αναφερω ρε παιδια απο τη στιγμη που το κεφαλι μου ησυχασε εχω συνεχεια καυλες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.304
Κριτικές
18
Like
20.141
Πόντοι
4.546
Με την Φαίη πήγα και δεύτερη φορά.

ΣΗΜΕΡΙΝΗ συνάντηση με Μάγια, Αριστοτέλους 5: γλυκό κορίτσι με συμπαθητικό πρόσωπο, 25-27 περίπου, ωραίο αδύνατο σώμα που προσωπικά με καύλωνε να το αγγίζω να το φιλώ και να το χαϊδεύω, στήθος 1,5/2 φυσικό(της είπα ότι είναι τέλεια όπως είναι, μην κάνει καμιά βλακεία με πλαστικά βυζιά που θέλει κάποια στιγμή να βάλει, προτιμώ με τα χίλια ένα φυσικό σώμα παρά οτιδήποτε προσθετικό) . Ωραία πέρασα και σήμερα, αν και τελευταία το έχω παρακάνει, αλλά δεν μαμιέται, στον τάφο μου θα τα πάρω ή θα λείψουν από την οικογένεια που δεν έχω. Από εβδομάδα θα έχω λιγότερο χρόνο, ας διασκεδάσω λίγο περισσότερο αυτές τις ημέρες.

Είδα και την Οκσάνα, δεν θα έλεγα όχι για μια γνωριμία.

Την Άρυα δεν είδα ρε παίδες! Πρέπει να ήταν σε δωμάτιο. Κάποιος έγραψε ότι την συνάντησε πρόσφατα ή κάνω λάθος;

Πάλι δεν πέρασα με Αλόνα σήμερα, αλλά ας είμαστε γεροί, και κάποια στιγμή όλα θα γίνουν.
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Είδα και την Οκσάνα, δεν θα έλεγα όχι για μια γνωριμία.
Εχω περασει με Οξανα φιλε Ιζι ενα βραδυ , τιμια ηταν εχω κ κριτικη . Πιο πιτσιρικα πρεπει να ταν πολυ μουνι η τυπισσα , η μονη σταθερη στο αριστ5 παρεπιμπτοντως , ολες οι αλλες μπαλαντερ . Ειναι τσαχπινα κ στο σαλοναρισμα παντα η ατιμη
Επισης κριτινα μαπα το καρπουζι διοτι καμια σχεση με φωτο του σαιτ.Τα βυζια κρεμοντουσαν και αχλαδοκωλα με ξινο προσωπο, γενικα δεν εβγαζε καμια καυλα.
Χριστινα και μενα ρε γαμωτο με χαλασαν τα πεσμενα στηθη οπως παλλονταν αλλα κ το προσωπο ειχε ολιγον αγρια χαρακτηριστικα . Δεν ειχε συμμετρια στο κορμι , δε θα την ελεγα ασχημη ουτε παραπανισια κιλα ειχε αλλα αδιαφορη κ ντεκαυλε ακομα κ ο τροπος που περπαταγε . Τεσπα γουστα ειναι αυτα .
πως θα επηρρεάσει η ενεργειακή φτώχεια που επιβάλλεται τα στούντιο;
Αναποφευκτα θα επηρεασει αλλα σε αντιθεση με αλλες επιχειρησεις στο χωρο των υπηρεσιων δε θα υπαρχουν αυξησεις τιμων για το πελατη ( υπαρχει ευελιξια επειδη δεν ειναι διαφαινομενες οι συναλλαγες στην εφορια ) .

Τα ενεργειακα κοστη ειναι δυνητικα πιο ελεγχομενα καθοτι δεν ανηκουν στις ιδιαιτερα ενεργοβορες επιχειρησεις πλην ομως η πορεια της καταναλωσης απο τους πελατες ειναι κομβικη . Σε 1ο χρονο δε βλεπω να αλλαζει κατι γτ δε βλεπω να μειωνονται οι εισπραξεις σημαντικα κ το καλοκαιρι καναν καλο ταμειο οποτε εχουν τη δυνατοτητα να αντεξουν καποιους κλυδωνισμους
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Με την Φαίη πήγα και δεύτερη φορά.

ΣΗΜΕΡΙΝΗ συνάντηση με Μάγια, Αριστοτέλους 5: γλυκό κορίτσι με συμπαθητικό πρόσωπο, 25-27 περίπου, ωραίο αδύνατο σώμα που προσωπικά με καύλωνε να το αγγίζω να το φιλώ και να το χαϊδεύω, στήθος 1,5/2 φυσικό(της είπα ότι είναι τέλεια όπως είναι, μην κάνει καμιά βλακεία με πλαστικά βυζιά που θέλει κάποια στιγμή να βάλει, προτιμώ με τα χίλια ένα φυσικό σώμα παρά οτιδήποτε προσθετικό) . Ωραία πέρασα και σήμερα, αν και τελευταία το έχω παρακάνει, αλλά δεν μαμιέται, στον τάφο μου θα τα πάρω ή θα λείψουν από την οικογένεια που δεν έχω. Από εβδομάδα θα έχω λιγότερο χρόνο, ας διασκεδάσω λίγο περισσότερο αυτές τις ημέρες.

Είδα και την Οκσάνα, δεν θα έλεγα όχι για μια γνωριμία.

Την Άρυα δεν είδα ρε παίδες! Πρέπει να ήταν σε δωμάτιο. Κάποιος έγραψε ότι την συνάντησε πρόσφατα ή κάνω λάθος;

Πάλι δεν πέρασα με Αλόνα σήμερα, αλλά ας είμαστε γεροί, και κάποια στιγμή όλα θα γίνουν.
Η αρυα για ελληνιδα την πλασαρουν τωρα δε ξέρουμε αν ειναι οντως
Καλη μου φανηκε στο σαλοναρισμα δε μπηκα ομως
@maradona7 :hi: :hi:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Το αλανι ο κλαιν χαθηκε , ρε μπας κ ειπε τπτ στη λατινα , τον καθαρισε κ τον εστειλε για ανταλλακτικα ;
και του χω πει να μη μιλαει με αυτες , yes maam μονο να ναι . Εκτος αν προεβη στο απονενοημενο να ζουμπηξει τα βυζια ή τα χειλη της κ προκαλεσε μη ελεγχομενη εκρηξη πλαστικων

Παιρνω @Revlimit να παμε νικολουλη να τον ψαξουμε . Ετοιμασου ρεβ , ντυσου κ ασε τα μουνια. Ξεκιναει η επιχειρηση "Το απλο προγραμμα του κοστισε πολυ":hi::hi:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246
Το αλανι ο κλαιν χαθηκε , ρε μπας κ ειπε τπτ στη λατινα , τον καθαρισε κ τον εστειλε για ανταλλακτικα ;
και του χω πει να μη μιλαει με αυτες , yes maam μονο να ναι . Εκτος αν προεβη στο απονενοημενο να ζουμπηξει τα βυζια ή τα χειλη της κ προκαλεσε μη ελεγχομενη εκρηξη πλαστικων

Παιρνω @Revlimit να παμε νικολουλη να τον ψαξουμε . Ετοιμασου ρεβ , ντυσου κ ασε τα μουνια. Ξεκιναει η επιχειρηση "Το απλο προγραμμα του κοστισε πολυ":hi::hi:
Ο κλαιν ειναι βραδυνος τυπος τα μεσημερια ξεκουραζεται και κραταει δυναμεις για τα μουνια θα εμφανιστει οπου να ναι :hi: :hi:
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Μου στειλαν mail απο την εκπομπη της νικολουλη κ λενε να δωσω λεπτομερειες πως χαθηκε . Τους κατατοπισα με ακριβεια στελνοντας αυτο

"Κοιτα φιλη μποτοξου ο κλαιν ηταν ξηγημενο τυπακι αλλα δε του αρεσαν τα λιπη οποτε οταν εβγαινε για κρεας την εψαχνε παντα . Ξουριστηκε λοιπον κ βγηκε να ριξει πετονια εναν κρυο αλλα θα την εψαχνε την φαση κ λατινοειδως γτ μπορει η τσεχα απο λαζαρατι να μην του κουλαντριζε το ειναι. Τωρα αν η νοθος κορη του εσκομπαρ αποδειχθηκε σοκολατι χασαπης 20ποντος κ τον εστειλε για μεριδες της ωρας δικο σας καναλι να το βρειτε . Ελπιζω τουλαχιστον αν επεσε στο καθηκον να πυροβολησε πρωτα κ να αδειασε . Οτι αλλο θελετε μανδαμ στη διαθεση σας"
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Εντυπωσεις απο χθεσινη πορνοβολτα. Γυρισα αργαμιση μετα τις 4.00 οποτε βαριομουνα να γραψω.
Πρωτη σταση στουντιο 60 να δω την τσεχα , τρομαρα της.
Βγαινει πρωτο ενα μπαζο μα ενα μπαζο χοντρο με πατσες δωθε κειθε γαμησέτα.
Περιμενουμε δυο τυποι την τσεχα κανα 20λεπτο και ειχε και αλλα δυο δωματιο νορμαλ προγραμμα.Εμφανιζεται λοιπον το κοριτσι και πρωτα ξεπροβαλει το τελείως ασχημο φτιαχτο τεντα ρεντα βυζομπαλο, ειμαι σιγουρος θα ηταν πέτρα. Ανοιγε η λεκανη και με κωλο οχι ασχημο βεβαιως αλλα κλασικο νορμαλ χωρις κατι να προεξεχει αλλα οχι το μοντελε κορμι.Προσωπο διαφορο εντελως για εμενα.Εν ολιγης κορασιδα που εγω θα περναγα μαζι της μονοο σε περιπτωση που θα μεναμε οι δυο μας στον κοσμο τουτο.Εδω να σημειωσω οτι αν καποιος περιμενει να δει την κοπελα των φωτογραφειων πλανατε πλανη οικτρά.Ισως καπου καποτε να ηταν ετσι, οχι ομως τωρα.

Συνεχιζω για κασσανδρας 6 εκει με τον αγενη τσατσο που αμα δε περασεις με τις μουναρες του εισαι μαλακας.
Wendy δεν υπηρχε διοτι αρρωστησε ξαφνικα και ειχε κατι αλλα μπαζα που μονο νεκρος θα πηγαινες μαζι τους.
Γυρισα ολα της οδου ομως παντου μπαζαρία εκτος Ευας πανεμορφης κορασιδας με θαυμασιο κορμι αλλα δε μπηκα διοτι την πρωτη φορα δε με κερδισε.Θελω προκαταρκτικα τι να κανουμε.

Αριστοτελους 5 ειχε οπως παντα πότε 4 πότε 5 κοριτσια.
Αρυα εχω γραψει κριτικη απο προηγουμενες μερες που περασα μαζι της, δεν ηθελα ξανα παστιτσιο.
Φαιη ντανα γουεη μικροκαμωμενο κοριτσι υπερβολικα λεπτη με προσωπο αδιαφορο οσο δε παει και καμια σχεση με φωτος.
Μαρσα μαρσια καπως ετσι την ελεγαν. Ψηλη κοπελα καπου στο 1.70 ισως 1.80 με αρκετα πολυ λεπτο σωμα με λιγη καμπουριτσα λιγη πολυ λιγη ισα που εδειχνε,μακρυ μαλλι ωραιο ηταν , ποδια μακριά με κατι ακυρα εσωρουχα και βυζακι μικρο.Νορμαλ θα ελεγα κοπελα οχι κατι που θα σε κανει να πεις θελω να σε γαμησω τωρα.Βγηκε σαλονι μουτρομενη ειπε ενα γεια στα πεταχτα και ξανακρυφτηκε στην τρυπα της.Υπο αλλες συνθηκες θα τη δοκιμαζα.

Λ.Αθηνων 200 κατι ειχε δυο. Αλεξανδρα με στυλιαρη σωματοτυπο και κρεμαστα βυζια σχετικα αναγνωρισιμο προσωπο σχετικο αυτο αλλα οχι αδιαφορο τελειως.Μακρια μαλλια και τύπου minion γυναικα.Οι φωτο επεξεργασμενες.
Μιχαελα πολυ ωραιο κορμι στητο σχεδον αψεγαδιαστο και με ωραιο βυζι στητο , εδειχνε φυσικο.Οχι μεγαλο αλλα παραπανω απο οσο χωραει η χουφτα σου.Χορταστικο θα ελεγα, και πολυ τιμιο.
Ωραια μπουτια καλιγραμμα ποδια αν και δεν ειναι ψηλη αλλα καπου στο 1.60 - 65.
Μακρια μαλλια προσεγμενα και γενικα σε ολο της το παρουσιαστικο ηταν ολα προσεγμενα και περιποιημενα.
Προσωπο κατα πολυ καλυτερη της Αλεξανδρας.Δεν ειπα μουναρα ουτε μουνιτσα.Θα περναγα θα ηθελα σαν παρουσιαστικο αλλα εχθες ηθελα να εμπιστευτω το ενστικτο μου που μου ελεγε οχι αλλα καποια στιγμη θα τη δοκιμασω.Ηταν η ποιο αξιολογη απο ολα τα κοριτσια που ειδα εχθες.

Κροκεων ηταν η κασσανδρα πολυυυυυυυυυυυ λεπτη προς σκίνι και μινιατουρικο σωματοτυπο με συμμετρικο σωμα ομως αν και το βυζι σιλικονι αλλα με ομορφο αποτελεσμα δουλεία.Ισως καποια στιγμη να δοκιμασω αν και δεν.....
Η Μαρια ηταν μαζι της αυτη με τα γυαλακια με σχετικα κλασικο οχι κατι ιδιαιτερο σωμα και με βυζια πανω απο το κανονικο μεγεθος να πευτουν προς τα κατω και με ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.Εδειχνε αρρωστη εβυχε φτερνιζοτανε συνεχως, απορω τι θα εκανε ο μυστης που την περιμενε δωματιο.
Κροκρων κατω μπαζααααααααα λατινικα κτλ.

Σε γενικες γραμμες επισκευτηκα πολλα στουντιο οπου στα περισσοτερα βενεζουελα κολομβια και δε συμαζευεται και εμενα να τρεχω σε κατευθηνσεις εξοδου.Ειδα κοριτσια που σαφως εχω περασει μαζι τους αλλα θα ηθελα κατι καινουργιο οπως πηγα να δω wendy αλλα ελειπε.ΤΙΠΟΤΑ δε με ενθουσιασε, τι λεω τωρα, εννοω τιποτα που να με κανει να γουσταρω να τη γαμησω.Κλαψιγελος δηλαδη η χθεσινη νυχτα
Εχουμε ομορφα μοντελακια ομορφα κοριτσια τουμπανακια κτλ αλλα τα εχω γαμησει ολα και θελω κατι καινουργιο αλλα αυτο δε βρηκα εχθες, ισως αυριο ισως σημερα θα δουμε
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Εντυπωσεις απο χθεσινη πορνοβολτα. Γυρισα αργαμιση μετα τις 4.00 οποτε βαριομουνα να γραψω.
Πρωτη σταση στουντιο 60 να δω την τσεχα , τρομαρα της.
Βγαινει πρωτο ενα μπαζο μα ενα μπαζο χοντρο με πατσες δωθε κειθε γαμησέτα.
Περιμενουμε δυο τυποι την τσεχα κανα 20λεπτο και ειχε και αλλα δυο δωματιο νορμαλ προγραμμα.Εμφανιζεται λοιπον το κοριτσι και πρωτα ξεπροβαλει το τελείως ασχημο φτιαχτο τεντα ρεντα βυζομπαλο, ειμαι σιγουρος θα ηταν πέτρα. Ανοιγε η λεκανη και με κωλο οχι ασχημο βεβαιως αλλα κλασικο νορμαλ χωρις κατι να προεξεχει αλλα οχι το μοντελε κορμι.Προσωπο διαφορο εντελως για εμενα.Εν ολιγης κορασιδα που εγω θα περναγα μαζι της μονοο σε περιπτωση που θα μεναμε οι δυο μας στον κοσμο τουτο.Εδω να σημειωσω οτι αν καποιος περιμενει να δει την κοπελα των φωτογραφειων πλανατε πλανη οικτρά.Ισως καπου καποτε να ηταν ετσι, οχι ομως τωρα.

Συνεχιζω για κασσανδρας 6 εκει με τον αγενη τσατσο που αμα δε περασεις με τις μουναρες του εισαι μαλακας.
Wendy δεν υπηρχε διοτι αρρωστησε ξαφνικα και ειχε κατι αλλα μπαζα που μονο νεκρος θα πηγαινες μαζι τους.
Γυρισα ολα της οδου ομως παντου μπαζαρία εκτος Ευας πανεμορφης κορασιδας με θαυμασιο κορμι αλλα δε μπηκα διοτι την πρωτη φορα δε με κερδισε.Θελω προκαταρκτικα τι να κανουμε.

Αριστοτελους 5 ειχε οπως παντα πότε 4 πότε 5 κοριτσια.
Αρυα εχω γραψει κριτικη απο προηγουμενες μερες που περασα μαζι της, δεν ηθελα ξανα παστιτσιο.
Φαιη ντανα γουεη μικροκαμωμενο κοριτσι υπερβολικα λεπτη με προσωπο αδιαφορο οσο δε παει και καμια σχεση με φωτος.
Μαρσα μαρσια καπως ετσι την ελεγαν. Ψηλη κοπελα καπου στο 1.70 ισως 1.80 με αρκετα πολυ λεπτο σωμα με λιγη καμπουριτσα λιγη πολυ λιγη ισα που εδειχνε,μακρυ μαλλι ωραιο ηταν , ποδια μακριά με κατι ακυρα εσωρουχα και βυζακι μικρο.Νορμαλ θα ελεγα κοπελα οχι κατι που θα σε κανει να πεις θελω να σε γαμησω τωρα.Βγηκε σαλονι μουτρομενη ειπε ενα γεια στα πεταχτα και ξανακρυφτηκε στην τρυπα της.Υπο αλλες συνθηκες θα τη δοκιμαζα.

Λ.Αθηνων 200 κατι ειχε δυο. Αλεξανδρα με στυλιαρη σωματοτυπο και κρεμαστα βυζια σχετικα αναγνωρισιμο προσωπο σχετικο αυτο αλλα οχι αδιαφορο τελειως.Μακρια μαλλια και τύπου minion γυναικα.Οι φωτο επεξεργασμενες.
Μιχαελα πολυ ωραιο κορμι στητο σχεδον αψεγαδιαστο και με ωραιο βυζι στητο , εδειχνε φυσικο.Οχι μεγαλο αλλα παραπανω απο οσο χωραει η χουφτα σου.Χορταστικο θα ελεγα, και πολυ τιμιο.
Ωραια μπουτια καλιγραμμα ποδια αν και δεν ειναι ψηλη αλλα καπου στο 1.60 - 65.
Μακρια μαλλια προσεγμενα και γενικα σε ολο της το παρουσιαστικο ηταν ολα προσεγμενα και περιποιημενα.
Προσωπο κατα πολυ καλυτερη της Αλεξανδρας.Δεν ειπα μουναρα ουτε μουνιτσα.Θα περναγα θα ηθελα σαν παρουσιαστικο αλλα εχθες ηθελα να εμπιστευτω το ενστικτο μου που μου ελεγε οχι αλλα καποια στιγμη θα τη δοκιμασω.Ηταν η ποιο αξιολογη απο ολα τα κοριτσια που ειδα εχθες.

Κροκεων ηταν η κασσανδρα πολυυυυυυυυυυυ λεπτη προς σκίνι και μινιατουρικο σωματοτυπο με συμμετρικο σωμα ομως αν και το βυζι σιλικονι αλλα με ομορφο αποτελεσμα δουλεία.Ισως καποια στιγμη να δοκιμασω αν και δεν.....
Η Μαρια ηταν μαζι της αυτη με τα γυαλακια με σχετικα κλασικο οχι κατι ιδιαιτερο σωμα και με βυζια πανω απο το κανονικο μεγεθος να πευτουν προς τα κατω και με ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.Εδειχνε αρρωστη εβυχε φτερνιζοτανε συνεχως, απορω τι θα εκανε ο μυστης που την περιμενε δωματιο.
Κροκρων κατω μπαζααααααααα λατινικα κτλ.

Σε γενικες γραμμες επισκευτηκα πολλα στουντιο οπου στα περισσοτερα βενεζουελα κολομβια και δε συμαζευεται και εμενα να τρεχω σε κατευθηνσεις εξοδου.Ειδα κοριτσια που σαφως εχω περασει μαζι τους αλλα θα ηθελα κατι καινουργιο οπως πηγα να δω wendy αλλα ελειπε.ΤΙΠΟΤΑ δε με ενθουσιασε, τι λεω τωρα, εννοω τιποτα που να με κανει να γουσταρω να τη γαμησω.Κλαψιγελος δηλαδη η χθεσινη νυχτα
Εχουμε ομορφα μοντελακια ομορφα κοριτσια τουμπανακια κτλ αλλα τα εχω γαμησει ολα και θελω κατι καινουργιο αλλα αυτο δε βρηκα εχθες, ισως αυριο ισως σημερα θα δουμε
Μετά την τσάρκα έφαγες κανα βρώμικο?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9572-Stella
αυτο το κορμι ναιιιιιι με ενθουσιαζει. Τωρα τι θα ειναι απο κοντα αλλου παπα ευαγγελιο
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Δηλαδή έκανες πάλι το γύρο του μπουρδελόκοσμου σε 8 ώρες. Κι εμείς νομίσαμε ότι αγάπησες αρραβωνιάστηκες και εξαφανίστηκες.
αμα βγεις για βολτα δε κανεις μισες δουλειες. Για να πω και την αληθεια αφου ειδα οτι ειδα και δε μπηκα πουθενα εκανα μια σκεψη για φυλης οπου και περασα απλα μια περατζαδα με το αμαξι βλεποντας μπατσους Διας στην αρχη της οδου εξω απο δελο.Αρκετα τα ποιο πολλα κλειστα δε εκατσα εφυγα, απλα ενα περασμα εκανα για να εχω εικονα.
Πρωινη βαρδια εχει στουντιο κοριστια που ειναι μουνιτσες αλλα ακομα δεν εχω περασει η δει.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
https://*****/en/StudioWorker/9373-Nefeli new
https://*****/en/StudioWorker/9572-Stella
Αυτες βλεπω σε πρωινη πολυυυυ αξιολογες , αν ομως ειναι αυτες και οχι fake photos
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom